MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 4  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE YÜRÜYÜŞÜ 25.11.2022

    

Diyarbakır Şiddetle Mücadele Ağı ve Dicle Amed Kadın Platformu, Kadına yönelik şiddetle mücadele için yürüyüşe davet ediyor..Duyuru ayrıntıları için tıklayınız..

KAPİTALİZMDE KADIN SÖMÜRÜSÜ ÇALIŞTAY`I YAPILACAK.. 21.11.2022

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu Kadın Meclisi tarafından 26-27 Kasım 2022 tarihinde 10.00-16.00 saatleri arasında Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası (DTSO) Konferans salonunda “Kapitalizmde Kadın Sömürüsü” konulu Çalıştay düzenlenecektir. Çalıştay`a Şubemiz kadın üyeleri de davetlidir. Çalıştay Programı ve ayrıntılar için haberin devamına tıklayınız..

TMMOB ÜYELERİ İÇİN İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 02.11.2022

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis,mimar ve şehir plancıları odası üye.çalışan ve yakınlarının sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Özel Dünyapark Hospital Hastanesi ile 01.kasım 2022 tarihinde protokol imzalanmıştır. Protokole göre Odamız çalışanı ve üyeleri Oda üyesi yada çalışanı olduklarını gösterir bir belge ile Fırat Mah. 595. Sok. No:4 Kayapınar/DİYARBAKIR adresinde bulunan Özel Dünyapark Hospital Hastanesine gitmeleri halinde sağlık hizmetinden %15 indirimli yararlanabileceklerdir. Üyelerimize duyurulur. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

BASIN AÇIKLAMASINA ÇAĞRI 30.10.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 31 Ekim 2022 tarihinde çarşamba günü saat 12.30’da Yenişehir Mh.Aliemiri 1.Sok.Nuyapı Center Plaza No:21/24 Yenişehir/DİYARBAKIR adresinde bulunan Şehir Plancıları Odasında, Dicle Üniversitesi Rektörlüğünün talebiyle Sur ilçesi Yiğit Çavuş Mah.sınırları içerisinde kalan üniversite arazisinin 157 hektarlık alanının imara açılmasına dair bir basın açıklaması yapılacaktır.

TMMOB ÜYELERİ İÇİN YABANCI DİL EĞİTİMİ HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 20.10.2022

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis,mimar ve şehir plancıları odası üye ve çalışanlarının 1. derece yakınlarının genel ve özel amaçlı İngilizce (YDS, TOEFL, IELTS,YKS,Genel İngilizce ve Çocuk Grupları, Almanca) dil eğitiminden indirimli yararlanabilmeleri için Akın Dil Eğitim Merkezi Diyarbakır Şubesi ile `Yabancı Dil Eğitimi Hizmet Protokolü` imzalanmıştır. Protokole göre,Odamız üye ve çalışanları Oda üyesi yada çalışanı olduklarını belgelendirerek Dicle kent Bulvarı Dünya Kavşağı Velat Centro Plaza Kat:2 DİYARBAKIR adresinde bulunan Akın Dil Eğitimi Merkezi Diyarbakır Şubesi`ne başvurmaları halinde dil eğitimlerinden %20 oranında yararlanabileceklerdir.Üyelerimize duyurulur.

ÜYELERİMİZE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR 11.10.2022

    

Şubemiz tarafından ABB Elektrik işbirliği ile 15 Ekim 2022 tarihinde Cumartesi günü saat 10.00-14.00 arasında üyelerimize yönelik olarak Şube seminer salonunda “Enerji Altyapısında Dijitalleşme Çözümleri,Günümüzde Elektrik Tesis Yönetimi,Elektrikli Araçlar ve Şarj Altyapısı” konularını içeren bir bilgilendirme semineri düzenlenecektir. Bilgilendirme seminerine tüm üyelerimizin katılımlarını bekleriz.

AMED EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU TARAFINDAN 10 EKİM ANMA PROGRAMI YAPILACAKTIR 09.10.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulunun da aralarında yer aldığı AMED Emek ve Demokrasi Platformu tarafından 10 Ekim Ankara Garı Katliamının yıldönümünde Anma Programı kapsamında bir dizi etkinlikler düzenlenecektir..Anma programının detaylarına yazının devamını tıklayarak bakabilirsiniz..

TMMOB ÜYESİ ÇOCUKLARI İÇİN İNDİRİMLİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 27.09.2022

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis,mimar ve şehir plancıları odaları üyesi çocuklarının ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Uzman Diş Hekimi Cansu SARIYILDIZ ile protokol imzalanmıştır.Protokole göre Odamız çalışanı ve üyeleri Oda üyesi yada çalışanı olduklarını gösterir bir belge ile Diclekent Mah.Mastfroş Cad.Fours Plaza K:3 No:4 Kayapınar/Diyarbakır adresinde bulunan Uzman Dişhekimi Cansu SARIYILDIZ ın Diş Kliniğine gitmeleri halinde çocuklarının muayene ve tedavi ücretlerinden %15 indirimli yararlanabileceklerdir. Üyelerimize duyurulur. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

BASIN AÇIKLAMASINA ÇAĞRI 14.09.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 15 Eylül 2022 tarihinde perşembe günü saat 12.30’da Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi’nde (Ofis Kalender plaza kat:6) Yenişehir Belediyesi’nin satışa çıkardığı Dokuzçeltik ve Üçkuyu mahalleri parsellerine dair bir basın açıklaması yapılacaktır.Katılımınız alanda yaşayan halkımıza destek olmak açısından değerlidir..

ÜYELERİMİZE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILACAKTIR.. 09.09.2022

    

Şubemizce ADS Mühendislik tarafından 14 Eylül 2022 tarihinde Çarşamba günü saat 20.00 de üyelerimize yönelik olarak `Asenkron Motorlar,Hız Kontrol Cihazları ve Verimlilik` konulu Online (Zoom çevrimiçi bağlantı üzerinden) Bilgilendirme Semineri düzenlenecektir.Seminer ücretsiz yapılacaktır.Üyelerimizin katılımlarını bekleriz.Yazının devamında ayrıntılar ve katılım katılım linki yer almaktadır. Tıklayınız..

ARTIK TÜM ÜYELERİMİZ EUR-ING BELGESİ ALMAK İÇİN BAŞVURABİLECEK! 08.09.2022

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği`nin (TMMOB) üyesi olduğu FEANI (European Federation of National Engineering Associations - Avrupa Ulusal Mühendislik Birlikleri Federasyonu) tarafından verilen Eur-Ing (Avrupa Mühendisliği) Belgesi başvuru kriterlerinde önemli değişikliklere gidildi.Yazının devamı için tıklayınız.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI DUYURUSU… 31.08.2022

    

Bölgede faaliyet yürüten Sivil Toplum,Emek ve Meslek Örgütleri olarak 1 Eylül Dünya Barış Günü vesilesiyle “BARIŞ HEMEN ŞİMDİ” talebi ile 1 Eylül perşembe günü (yarın) saat 13.00’te Dağkapı Meydanında ortak Basın Açıklaması yapılacaktır..Basın açıklamasına tüm üyelerimizi bekleriz..

ÜYELERİMİZE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILACAKTIR.. 07.08.2022

    

Şubemizce Elektronik Mühendisi Evren Yurttaş tarafından 16 Ağustos 2022 tarihi Salı günü saat 17.00 de şubemiz seminer salonunda üyelerimize yönelik olarak,”Alçak gerilim sistemlerinde parafudr teknolojileri: yeni nesil parafudrlar ve nötr-toprak regülatörleri” konulu bilgilendirme semineri düzenlenecektir. Üyelerimize duyurulur.

EKOLOJİ VE TOPLUM `YOK ETMEYE KARŞI MÜCADELE VE YENİDEN İNŞA YOLLARI` KONULU PANEL VE FORUM DÜZENLENECEK.. 17.05.2022

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından Ekoloji Derneği ile birlikte, Ekoloji ve Toplum `Yok Etmeye Karşı Mücadele ve Yeniden İnşa Yolları` konulu panel ve forum etkinliğinden oluşan bir program düzenlenecektir.Program içeriği için yazının devamına tıklayınız.

“GEZİYE,EMEĞİMİZE VE MESLEĞİMİZİ SAHİP ÇIKIYORUZ” KONULU BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLECEKTİR.. 16.05.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 17 Mayıs 2022 tarihinde saat 12.30’da Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi önünde (Ofis Kalender plaza önü) “Geziye,Emeğimize ve Mesleğimizi Sahip Çıkıyoruz” konulu bir basın açıklaması yapılacaktır.Üyelerimizin de katılımını bekliyoruz.

8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MİTİNGİ YAPILACAKTIR.. VARIZ! 8 MART`TA YANYANAYIZ.. 07.03.2022

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü kutlamaları kapsamında 8 mart salı günü saat 12.30`da Diyarbakır İstasyon meydanında Kutlama Mitingi yapılacaktır. Mitinge TMMOB`a bağlı tüm kadın üyeleri TMMOB Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi önünden (Ofis Ekinciler Cad. Kalender Plaza) saat 12.00`de toplanarak yürüyüş halinde miting alanına birlikte geçeceklerdir. Kutlama mitingine Odamıza kayıtlı Kadın üyelerimiz davetlidir. Kadın üyelerimize duyurulur.

HALKIMIZIN DİKKATİNE!!! 25.02.2022

    

Bilindiği gibi bölgemizde sıklıkla elektrik kesintileri yaşanmakta ve kesintiler özellikle elektrikli cihazlara bağlı olarak yaşamını idame edenleri mağdur etmektedir. Bu kapsamda olan yurttaşların; `ELEKTRİK PİYASASI TÜKETİCİ HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ`nin` 52. Maddesi gereğince; elektrikle çalışan diyaliz destek ünitesi, solunum cihazı ve benzeri mahiyette yaşam destek cihazlarına bağımlı olan ve destekleyici belgelere (Geçerli Sağlık raporu v.b) sahip vatandaşların, bulundukları ildeki Yetkili Elektrik Dağıtım Şirketlerine (DİCLE Elektrik Dağıtım A.Ş, VANGÖLÜ Elektrik Dağıtım A,Ş, FIRAT Elektrik Dağıtım A.Ş ve ARAS Elektrik Dağıtım A.Ş‘ye) yazılı dilekçe ile başvurmaları halinde, yaşanacak elektrik kesintileri ve/veya elektrik borçlarından dolayı abonelerin elektriği kesilmeyerek mağduriyetleri giderilebilir. Halkımızın bilgilerine önemle sunulur..

TOPLUMSAL CİNSİYET VE SAHA DENEYİMLERİ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ.. 09.02.2022

    

Şubemiz organizasyonu ile 13 şubat 2022 tarihinde pazar günü saat 11:00’de şube hizmet binası seminer salonunda Diyarbakır Eğitimsen 1 nolu şube kadın sekreteri Ezgi ÇELİK’in konuşmacı olarak yer alacağı “Toplumsal Cinsiyet ve Saha Deneyimleri” konulu eğitim semineri yapılacaktır..

AMED EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMUNDAN BASIN AÇIKLAMASINA ÇAĞRI.. 10.01.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu’nun da aralarında yer aldığı Amed Emek ve Demokrasi Platformu tarafından `Sendikal Faaliyetler Suç Değildir!`şiarıyla Gülhan Tekin`e Özgürlük için 10 Ocak 2021 tarihinde Pazartesi günü saat 17.30’da Diyarbakır Ofis Hazal Park`ta bir basın açıklaması yapılacaktır.

JENERATÖRLÜ BİNA VE SİTE YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE... 10.01.2022

    

özellikle apartman ve siteler başta olmak üzere, jeneratör kullanılan yapıların çoğunda ana şebekeden ayrı yapılması gereken jeneratör bağlantısının ve projesinin ayrı yapılmadığı ve sayaçlardan geçerek endeks olarak vatandaşlara faturalandırıldığı tespit edilmiştir. site sakinlerinin daha fazla mağdur olmamaları için Şubemizce Site yöneticilerini konu hakkında bilgilendirmek ve yaşanan mağduriyetin giderilmesi için DEDAŞ`a başvuruda bulunmak için örnek dilekçe sitemizde yayımlanmıştır. Haberin dvamı için tıklayınız.

 

Çok Okunanlar


ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

D.Ü MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU, KENTTEKİ KAÇAK YAPILARLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU, KENTTEKİ KAÇAK YAPILARLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ.

FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

DİCLE ÜNİVERSİTE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YETKİLİLERİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.