MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 40  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBE BÜLTENİ YAYINDA ! 22.11.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1-15 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ŞUBEMİZDE MANEVRA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 18.11.2022

    

Şubemiz tarafından 17 Kasım 2022 tarihinde Manevra Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmenimiz İsmail AKKUŞ, Şubedeki teorik bilgilendirmenin ardından Eğriöz`de bulunan güneş enerjisi santralinde uygulama eğitimi verdi.

2023 YILI AİDAT BİLGİLENDİRMESİ 15.11.2022

    

Değerli Üyelerimiz, Aylık 25 TL olan Üye Aidat Ödentisi 01.01.2023 tarihinden itibaren 45 TL olarak uygulanacaktır. Değişimden etkilenmemek için Şubemizle iletişime geçerek ödeme yapabilirsiniz.

ATATÜRK`Ü SAYGI SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUZ 10.11.2022

    

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK`ü vefatının 84.yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

ŞUBE YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU 06.11.2022

    

Şubemiz tarafından 6 Kasım 2022 tarihinde Şelale Park Restorant`ta değerli üyelerimizin katılımıyla kahvaltı düzenlendi. Organizasyonda, Şube Kurucu Başkanımız Ahmet Levent EGÜZ, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nazan ERŞAHİN ve Anıl ARI meslekte 40.yılını dolduran üyelerimize Onur plaketlerini takdim etti.

İYİ PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ARSLAN KABUKÇUOĞLU, ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 04.11.2022

    

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr.Arslan KABUKÇUOĞLU ve ekibi 4 Kasım 2022 tarihinde odamıza ziyarette bulundu. Enerji politikaları ve çeşitli alanlar üzerine karşılıklı fikirler paylaşıldı. Yönetim Kurulumuz, ziyaretleri için Dr.KABUKÇUOĞLU ve ekibine teşekkür etti.

EMO-GENÇ SİZLERİ BEKLİYOR ! 03.11.2022

    

Mühendis adaylarına yönelik meslek tanıtımları, staj çalışmaları, teknik geziler ve mühendisliğe hazırlık seminerleri hakkında bilgi almak için EMO-Genç`e davetlisiniz. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi`nde kurulan stantlarımızı 18 Kasım 2022 tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ BAŞLADI ! 03.11.2022

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde planlanan “Bilgi Ağacı Seminerleri” Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Tuğba IRMAK’ ın katılımıyla başladı. Seminerin ilk haftasında Metro Market İnsan Kaynakları Kategori Müdürü Merve ÇOKBİÇER KARAMAN, CV Hazırlama, Mülakat ve İşe Alım Süreçleri ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz. Bir sonraki seminerde buluşmak dileğiyle.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN ! 29.10.2022

    

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve düşüncelerini yaşatmak hedefi ve sorumluluğu ile cumhuriyetimizin 99. yılını kıvançla kutluyoruz.

ŞUBEMİZDE SMM ÜYE BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 27.10.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ başkanlığında, , Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gencer AKAKÇA `nın katılımıyla Şubemizde SMM Üye Buluşması gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ Şube çalışmaları hakkında bilgi verdi. SMM üyelerimiz, ürettikleri hizmetler ile ilgili Elektrik Dağıtım Şirketi ve Belediyelerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Önümüzdeki döneme ait çalışma programının paylaşıldığı toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak çözüm önerileri oluşturuldu.

EMO ESKİŞEHİR KAHVALTIDA BULUŞUYOR ! 19.10.2022

    

Katılım için Şubemizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

GEÇMİŞ OLSUN BARTIN 15.10.2022

    

Amasra Türkiye Taşkömürü Kurumu Müessesesinde meydana gelen patlama dolayısıyla hayatını kaybeden maden emekçilerinin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 26.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ ve İl Temsilcimizin katılımıyla Bilecik İl Temsilciliğimizde SMM Üye Buluşması gerçekleştirildi. Şube Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR` ın açılış konuşması sonrası, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ Şube çalışmaları hakkında bilgi verdi. SMM üyelerimiz, ürettikleri hizmetler ile ilgili Elektrik Dağıtım Şirketi ve Belediyelerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Önümüzdeki döneme ait çalışma programının paylaşıldığı toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak çözüm önerileri oluşturuldu.

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 21.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ başkanlığında, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ, Sayman Üyemiz Özcan ÖZDEMİR ve İl Temsilcilerimizin katılımıyla Kütahya İl Temsilciliğimizde SMM Üye Buluşması gerçekleştirildi. Şube Başkanımız Ender KELLECİ‘ nin açılış konuşması sonrası, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ şube çalışmaları hakkında bilgi verdi. SMM üyelerimiz, ürettikleri hizmetler ile ilgili ve Belediyelerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler.Önümüzdeki döneme ait çalışma programının paylaşıldığı toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak çözüm önerileri oluşturuldu.

ARTIK TÜM ÜYELERİMİZ EUR-ING BELGESİ ALMAK İÇİN BAŞVURABİLECEK! 21.09.2022

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin (TMMOB) üyesi olduğu FEANI (European Federation of National Engineering Associations - Avrupa Ulusal Mühendislik Birlikleri Federasyonu) tarafından verilen Eur-Ing (Avrupa Mühendisliği) Belgesi başvuru kriterlerinde önemli değişikliklere gidildi.

19 EYLÜL MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN ! 19.09.2022

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, 19 Eylül 1979 İş Bırakma Eylemi`nin 43. yıldönümü olan `Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü` dolayısıyla bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ENDER KELLECİ, ES TV`DE YAYINLANAN SÖZ HAKKI PROGRAMINDA ! 15.09.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender KELLECİ, EsTV`de yayınlanan `Söz Hakkı` programına konuk oldu. Gazeteci Meltem Karakaş`ın sorularını cevaplayan KELLECİ, enerji gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.

MÜHENDİS,MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI ETKİNLİĞİ 13.09.2022

    

Mühendis Mimar Şehir Plancıları Dayanışma Günümüzü hep birlikte, açık havada, el birliğiyle dayanışma ile kutluyoruz. İster bisikletine atla gel Dede Korkut parkında buluşalım, ister kamp sandalyeni al gel porsuk kenarında...

YENİLENEBİLİR ENERJİ POLİTİKALARI KONULU SÖYLEŞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ENDER KELLECİ, MODERATÖRLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.09.2022

    

Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi tarafından Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen Enerji Politikaları konulu söyleşi, Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ`nin moderatörlüğünde , Hamburg Üniversitesi’nden Prof. Dr. Alptekin ÖZDEMİR ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet AKIN`ın konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirildi.

AİDAT ARTIŞ TABLOSU 07.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası 48. Dönem Genel Kurul kararı gereği, geçmiş dönemler de dahil olmak üzere üye aidat yükümlülükleri, 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren aylık 45.00 TL olarak uygulanacaktır.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBE BÜLTENİNİN 6.SAYISI YAYINDA!

ELEKTRİK ENERJİSİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI İLE EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN !

ODA YÖNETİM KURULU GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN !

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.