MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 13  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYONUNDAN EĞİTİM-SEN’E ZİYARET 05.12.2021

    

Haklarında sendikalar çalışmaları bahane edilerek, soruşturma açılan ve davalarında beraat eden ve hukuksuz olarak ihraç edilen 21 eğitim sen üyesi için başlatılan oturma eylemine TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyonu olarak 04 Aralık 2021 tarihinde bir ziyarette bulunduk. Eğitim-Sen’li ihraç edilenlerin haklı mücadelelerinin yanındayız..

TMMOB DİYARBAKIR AFET ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.. 28.11.2021

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi’nde “TMMOB Diyarbakır Afet Çalıştayı” düzenlendi.

2022 YILI SMM-BT BELGE YENİLEME İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU 24.11.2021

    

Oda Yönetim Kurulu‘nun 16 Kasım 2021 tarih ve 47/59 sayılı oturumunda belirlenen 2022 yılı SMM-BT belge yenileme ve ilk çıkartma bedelleri aşağıda belirtilmiştir. Mevcut SMM-BT belgelerinin geçerliliği 31 Aralık 2021 tarihinde sona ermektedir. Haberin devamı için tıklayınız..

DENGESİZ VE SINIRSIZ BÜYÜME ARZUSU FELAKETE YOL AÇIYOR.. 11.11.2021

    

EMO Diyarbakır Şubesi Enerji Komisyonu Üyesi Evindar Aydın 11 Kasım 2021 tarihinde Gazete Duvar`ın Eşitsiz Denklem programına katılarak; Türkiye’nin hidrolik potansiyeli, üretimi ve sorunları konularında Şubemiz görüşlerini aktardı. Haberin devamı için tıklayınız..

DİYARBAKIR EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU`NDAN GÖZALTILARA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 09.11.2021

    

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube Sekreteri Arin ZÜMRÜT`ün de aralarında bulunduğu gözaltıları protesto etmek amacıyla 08 Kasım 2021 tarihinde saat 17:30`da Ofis Çeysa Plaza önünde Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı Diyarbakır Emek ve demokrasi Platformu tarafından Basın Açıklaması yapıldı.

EMO YÖNETİM KURULU ZİYARETİ.. 08.11.2021

    

EMO 47. Dönem Yönetim Kurulu 6 Kasım 2021 tarihinde saat 12:00`de Şubemizi ziyaret ederek Şube Yönetim Kurulumuz ile ortak bir toplantı yaptı. Toplantıda; Oda çalışmaları, şube faaliyetleri, oda-üye ilişkileri ve örgütlenme çalışmaları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

DİYARBAKIR EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU`NDAN GÖZALTILARA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAKTIR... 08.11.2021

    

Makine Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube sekreteri Arin ZÜMRÜT`ün de aralarında bulunduğu gözaltıları protesto etmek amacıyla bugün saat 17:30`da Ofis Çeysa Plaza önünde Diyarbakır Emeke ve demokrasi Platformu tarafından Basın Açıklaması yapılacaktır..

TMMOB VAN 2.YEREL KADIN KURULTAYI DÜZENLENDİ. 24.10.2021

    

Şubemize bağlı EMO Van il Temsilciliğimizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Van İl Koordinasyon Kurulu tarafından 24 Ekim 2021 tarihinde “Haklarımızdan,Eşitlikten,Adaletten Vazgeçmiyoruz” temasıyla TMMOB Van 2. Yerel Kadın Kurultayı düzenlendi.Kurultaya Temsilciliğimiz sınırlarında faaliyet yürüten kadın üyelerimiz de katılım sağladılar.

TMMOB MALATYA 7.YEREL KADIN KURULTAYI DÜZENLENDİ. 23.10.2021

    

Şubemize bağlı EMO Malatya il Temsilciliğimizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Malatya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 23 Ekim 2021 tarihinde “Haklarımızdan,Eşitlikten,Adaletten Vazgeçmiyoruz” temasıyla TMMOB Malatya Yerel Kadın Kurultayı düzenlendi.Kurultaya Temsilciliğimiz sınırlarında faaliyet yürüten kadın üyelerimiz de katılım sağladılar..

ACI KAYBIMIZ..MEHMET ALİ ULAK`I YİTİRDİK.. 20.10.2021

    

Şubemiz üyesi Mahmut Ali ULAK 15 Ekim 2021 Cuma günü hayatını kaybetmiştir. Tüm örgütümüzün, dostlarının ve kederli ailesinin başı sağolsun.. Acısını yüreten paylaşıyoruz.Haberin devamı için tıklayınız..

TMMOB DİYARBAKIR YEREL KADIN KURULTAYI DÜZENLENDİ 18.10.2021

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Kadın Çalışma Grubu tarafından 17 Ekim 2021 Pazar günü saat 12:00`de Maden Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi`nde TMMOB Diyarbakır Yerel Kadın Kurultayı düzenlendi.Yazının devamı için tıklayınız..

HASAN BALIKÇI’YI SAYGIYLA ANIYORUZ.. 18.10.2021

    

Kaçak elektrik kullanımına karşı mücadele ederken 18 Ekim 2002 tarihinde hain bir saldırıda katledilen Odamız üyesi Hasan Balıkçı’yı aramızdan ayrılışının 19. yıldönümünde saygıyla anıyoruz..

10 EKİM’İ UNUTMADIK!UNUTMAYACAĞIZ.. 10.10.2021

    

İnsanlık utandı, Gökyüzü utandı, Tarih utandı, Ölüm bile utandı. Katliamı yapan vahşiler sürüsü, Katliamdan haberi olup engellemeyenler, Katliamın aydınlatılmasını engelleyenler, Oy hesabı yapanlar tek utanmadı. Barışı uğruna ölecek kadar çok isteyen, barış sevdalılarına, barış halayını büyütme sözümüz var. Unutmadık. Unutmayacağız. Hesabını soracağız.

ŞUBEMİZ İLE DİYARBAKIR İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ARASINDA HİZMET STANDARDI PROTOKOLÜ İMZALANDI.. 17.09.2021

    

Diyarbakır Tekstil OSB bölgesinde yer alan özel işletmelere ait elektrik tesislerinde (işletilmesi ve bakımı aşamasında) teknik hizmet kalitesinin yükseltilerek can ve mal güvenliğinin sağlanması ve ekonomik kayıpların azaltılması konularında işbirliği yapılması ve geliştirilmesi amacıyla Şubemiz ile Diyarbakır İhtisas Organize Sanayi Bölgesi arasında 16 eylül 2021 tarihinde hizmet standardı oluşturma protokolü imzalandı. Yazının devamı için tıklayınız..

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ İÇİN BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.. 05.09.2021

    

Bileşeni olduğumuz TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu’nun da aralarında yer aldığı Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu tarafından 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla Diyarbakır’da bir Basın açıklaması düzenlendi..

DERSİM 12 GÜNDÜR YANIYOR. HABERİNİZ VAR MI! 28.08.2021

    

Hozat`ta başlayan müdahale edilmediği için Ovacık ilçesine sıçrayan orman yangınına acil müdahale gerekiyor. Yetkililer tarafından yangına müdahale edilmesi gerekirken müdahale edilmiyor, yangını söndürmek isteyenler maalesef engelleniyor..

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ ALİCAN ÇETİNKAYA AMED RADYO TV PROGRAMINDA SON DÖNEMDE YÜKSEK MİKTARLARDA GELEN ELEKTRİK FATURALARINA İLİŞKİN AÇIKLAMALAR YAPTI.. 27.08.2021

    

Şube Eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA 26 Ağustos 2021 tarihinde saat 20:15`te `Elektrik Zamları` gündemli Amed Radyo TV`nin canlı yayımlanan Yerel Gündem Programına katıldı. Programda son dönemde artan elektrik faturalarının neden ve sonuçlarına ilişkin açıklamalar yaparak Odamız/Şubemiz görüşlerini aktardı..Haberin devamı için tıklayınız..

ŞUBE EŞBAŞKINIMIZ ALİCAN ÇETİNKAYA AMED RADYO TV`DE.. 25.08.2021

    

Şube Eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA 26 Ağustos 2021 tarihinde Perşembe günü (yarın) saat 20:15`te `Elektrik Zamları` gündemli Amed Radyo TV`nin programına katılacaktır..

BASINA VE KAMUOYUNA… 19.08.2021

    

Ajans Urfa’nın 17.08.2021 tarihli Instagram ve 18.08.2021 twıtter haber sayfalarında “Urfa’daki büyük soruna sessiz kalan oda ile ilgili flaş iddia. Meğer DEDAŞ ile iş yapıyorlarmış.” manşeti ile yayımlanan haberi ile Elektrik Mühendisleri Odası’nı, yetkili organları ile bu organlarda yer alan yöneticilerini gerçekle ilgisi olmayan, yanlış bilgilerle itham eden, asılsız iddialarla kurumsal yapısına saldırı niteliği taşıyan gerçekdışı bir haber yapılmıştır..yazının devamı için tıklayınız.

BATI KARADENİZDE YAŞANAN SEL FELAKETİNDE HAYATINI KAYBEDEN TÜM YURTTAŞLARIMIZA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.. 13.08.2021

    

Batı Karadeniz bölgesinde son günlerde yaşanan şiddetli yağışlar sonucunda meydana gelen sel felaketi nedeniyle, basında yer alan haberlere göre çok sayıda evler çökmüş, yollar kapanmış, köprüler yıkılmış ve maalesef 27 yurttaşımız hayatını kaybetmiştir. Sel felaketine maruz kalan herkese geçmiş olsun diler,yaşamını yitirenlere başsağlığı dileriz...

 

Çok Okunanlar


TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU GÖZLEM VE DEĞERLENDİRME RAPORU BASIN VE KAMUOYUNA AÇIKLANDI

DEPREM BÖLGELERİNDE FATURALANDIRILAN BAŞTA ELEKTRİK OLMAK ÜZERE SU, DOĞALGAZ, İNTERNET VE TELEFON FATURALARI DEVLET TARAFINDAN KARŞILANSIN..

VATANDAŞIN AFET SONRASI GELİŞEN ACİL BARINMA İHTİYACINA KARŞI FIRSATÇILIK YAPANLARDAN, BUNA GÖZ YUMANLARDAN VE YETKİLERİNİ KULLANMAYIP BU SUÇA ORTAK OLANLARDAN HUKUK YOLUYLA HESAP SORACAĞIZ!

TMMOB BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU BİR ARAYA GELEREK DEPREM SÜRECİ VE YAPILAN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ.

ÜYELERİMİZE DUYURULUR...

VATANDAŞIN AFET SONRASI GELİŞEN ACİL BARINMA İHTİYACINA KARŞI FIRSATÇILIK YAPANLARDAN, BUNA GÖZ YUMANLARDAN VE YETKİLERİNİ KULLANMAYIP BU SUÇA ORTAK OLANLARDAN HUKUK YOLUYLA HESAP SORACAĞIZ!

TMMOB BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYETİN DEPREM BÖLGESİNDE YAPTIĞI İNCELEME VE DEĞERLENDİRMELERİ DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASIYLA BASIN VE KAMUOYU İLE PAYLAŞILDI.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.