MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 43  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

“BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ ODASIYLA BULUŞUYOR” PANELİ YAPILDI 16.11.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şubesi ve Bilecik Üniversitesi işbirliği ile 14 Kasım 2011 tarihinde “Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Odasıyla Buluşuyor” başlığı altında panel düzenlendi.

ESKİŞEHİR VALİSİ DR. KADİR KOÇDEMİR ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 04.11.2011

    

Eskişehir Valisi Sayın Dr. Kadir Koçdemir, 4 Kasım 2011 Cuma günü Şubemizi ziyaret etti. Eskişehir Yerel Gündemi, Alternatif ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları, Oda-Üniversite-Sanayi İş Birliği ve Enerji Verimliliği konuları dile getirilen görüşmede Şube Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Egüz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürcan Banger, Şube Sayman Üyesi Alkan Ulukoca, Şube Yazman Üyesi Ender Kelleci ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Metin Çangalgil katılım sağladı.

KÜTAHYA EMO-GENÇ ASELSAN FİRMASINA TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ. 04.11.2011

    

26 Ekim Çarşamba günü Kütahya EMO-Genç üyeleri, EMO Kütahya İl Temsilcisi Yaşar Varmaz ile birlikte, ASELSAN firmasının Macunköy Tesislerine teknik gezi düzenledi.

Y.G. TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ 31.10.2011

    

Şubemizin MİSEM eğitimleri kapsamında, Y.G. Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 17-19 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenlenecektir. Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz 11 Kasım 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar müracaat edebilirler.

BİLECİK ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO VE EMO-GENÇ SUNUMU YAPILDI 28.10.2011

    

27 Ekim 2011 Perşembe günü, Bilecik Üniversitesi Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği öğrencileriyle, Şube Yönetim Kurulu üyemiz Metin Çangalgil ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan Hürler EMO ve EMO-Genç hakkında söyleşi gerçekleştirdi. Katılımın oldukça yüksek olduğu söyleşide Bilecik İl Temsilci Yardımcısı Buğra Levent`te `Elektrik Mühendisliği` hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO VE EMO-GENÇ SUNUMU YAPILDI 28.10.2011

    

19 Ekim 2011 Çarşamba günü, Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği öğrencileriyle, Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan Hürler EMO ve EMO-Genç hakkında söyleşi gerçekleştirdi. Katılımın oldukça yüksek olduğu söyleşide Kaan Hürler, öğrencilerin sorularını cevapladı.

EMO-GENÇ ESKİŞEHİR GÜZ BULUŞMASI ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 28.10.2011

    

EMO-GENÇ Eskişehir üyeleriyle birlikte 15 Ekim 2011 Cumartesi günü `EMO-Genç Güz Buluşması` etkinliği gerçekleştirildi. Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan Hürler ve EMO üyelerinden Bülent Demircan`ın katılımyla gerçekleştirilen etkinlikte, EMO-Genç yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.

ARTIK YETER! 20.10.2011

    

Barış içinde, kardeşçe bir arada yaşama umudumuz Hakkari‘den gelen haberle bir kez daha dinamitlendi, gencecik insanların ölümüyle yüreğimiz bir kez daha yandı. Ölen canlarımızın ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 10.10.2011

    

Şubemizin MİSEM eğitimleri kapsamında 29-30 Eylül-1 Ekim 2011 tarihlerinde Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi düzenlendi.

HASTANELERE, OKULLARA, KIRSALA KATMERLİ ZAM 10.10.2011

    

EMO Yönetim Kurulu bugün (1 Ekim 2011) yaptığı basın açıklaması ile elektrik zamlarını değerlendirdi. Okul, hastane, sosyal ve kültürel alanlar için uygulanan tarifeye konutlara yapılan zammın neredeyse 2 katı zam yapıldığının belirtildiği açıklamada, yeni elektrik tarifesiyle kamu yararına uygulanan tüm sübvansiyonlara son verildiği kaydedildi. “Buna karşın özelleştirilen dağıtım şirketlerine yeni kaynaklar yaratılırken, henüz devredilmemiş dağıtım kuruluşlarının ihalesine girip ihale bedelini ödemekte zorlanan şirketlere vatandaşlardan tahsil edilecek tarife garantisiyle kredi bulma olanağı sağlanmaya çalışılıyor” denilen açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ 10.10.2011

    

MİSEM Eğitimleri kapsamında `Elektrik İç Tesislerinde Proje Hazırlama Eğitimi` 21-22 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecektir. Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz 14 Ekim 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar Şubemize müracaat edebilirler.

`SOKAK MECLİSİ` ANKARA`DA TOPLANDI 10.10.2011

    

TMMOB, DİSK, KESK ve TTB, Ankara`da `İnsanca Yaşam İçin; Eşit, Özgür, Demokratik Bir Türkiye` talebiyle meydanlara indi. Türkiye`nin dört bir yanından gelen on binlerce kişinin katıldığı mitingde kurulan, `Sokak Meclisi`nde talepler haykırıldı; AKP`nin neo liberal politikalarına karşı duruş sergilendi. Kıdem tazminatının gaspına, taşeronlaştırmaya, savaş politikalarına, çevrenin talan edilmesine, eğitim ve sağlığın özelleştirilmesine karşı protesto sesleri alanda yankılandı.

19 EYLÜL MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI 20.09.2011

    

TMMOB Eskişehir İKK, TMMOB 41. Olağanüstü Genel Kurulu tarafından 19 Eylül gününün “TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ” ilân edilmesiyle ilgili olarak basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasına Şube Yönetim Kurulu Başkanı A.Levent EGÜZ, Yönetim Kurulu Üyesi Metin ÇANGALGİL ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER katılım sağladı.

2011-2012 ŞUBEMİZ MİSEM TAKVİMİ BELLİ OLDU 18.08.2011

    

EMO Eskişehir Şubesi 2011-2012 MİSEM takvimi belli olmuştur. Eğitimlere internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Eğitimler, yeterli katılımcı sayısına ulaşıldığında açılacaktır. Bu eğitimlerin dışında istediğiniz eğitimleri Şubemize iletebilirsiniz.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ 18.08.2011

    

MİSEM Eğitimleri kapsamında `Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi` 29 Eylül-1 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecektir. Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz 23 Eylül 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar Şubemize müracaat edebilirler. `Elektrik 1 kV Altı ve 1 kV Üstü Topraklama Yetkilendirme Belgesi` almak isteyen Elektrik-Elektronik Mühendislerinin eğitimden önce, not durum belgesi(transcript) incelemesi yaptırmaları gerekmektedir. Eğitime katılmak isteyen Elektronik Mühendislerine `1 kV Altı Topraklama Yetkilendirme Belgesi` düzenlenecektir.

ASANSÖRLERE AİT ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI 10.08.2011

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası Asansörlere Ait Elektrik Mühendisliği Hizmetleri Yönetmeliği, Resmi Gazete`nin 29 Temmuz 2011 tarih ve 28009 numaralı sayısında yayımlanarak, yürürlüğe girdi.

NÜKLEER SİLAHLARA VE SANTRALLARA HAYIR 05.08.2011

    

EMO 42. Dönem Yönetim Kurulu, Hiroşima`ya atom bombası atılmasının 66. yılında yaptığı yazılı açıklama ile nükleer silahlar ve nükleer santrallar konusunda uyarılarda bulundu. Açıklamada, `ABD tarafından Hiroşima’ya yapılan nükleer saldırının yıldönümünde pahalı ve riskli bir enerjiye ihtiyacımız olmadığını bir kez daha kamuoyu ile paylaşıyoruz. AKP Hükümeti’nin bu lobilere değil halkın sesine kulak vermesini ve ülkemizi herhangi bir nükleer maceradan uzak tutmasını istiyoruz` denildi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 1. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 01.08.2011

    

Şubemiz 1. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantısı 30 Temmuz 2011 Cumartesi günü Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Dönem içerisindeki Şube çalışmalarının değerlendirilmesi, Komisyon Çalışmalarının değerlendirilmesi ve ardından öneriler ile toplantı sonlandırıldı.

EMO BİLİMSEL DERGİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI 28.06.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası tarafından bir süredir hazırlık çalışmaları yürütülen kısa adı “EMO Bilimsel Dergi” olan “Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Biyomedikal Mühendisliği Bilimsel Dergisi”, bu ay yayımlanan ilk sayısı ile okuyucularına “merhaba” dedi. İlk sayısı 5 bin adet basılan dergi, 6 ayda bir yayımlanacak. Bilimsel ve teknolojik çalışmaların EMO üyelerine ve kamuoyuna aktarılması konusunda köprü görevini üstlenmesi hedeflenen derginin bu sayısında 7 makale yer alıyor.

HOPA’DAKİ SALDIRIYI KINIYORUZ 02.06.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası 42. Dönem Yönetim Kurulu, emekli öğretmen Metin Lokumcu`nun yaşamını yitirmesine neden olan Hopa`daki saldırıları kınayan bir mesaj yayımladı. Hopa halkının eşkıya ilan edilmesinin kabul edilemeyeceği vurgulanan mesajda halka yönelik uygulanan şiddet protesto edilirken, gözaltına alınanların salıverilmesi istendi. Mesajın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.