MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 45  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZ 2. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 19.03.2012

    

EMO Eskişehir Şubesi 2. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı 17 Mart 2012 Cumartesi günü saat 12.00`da Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Danışma Kurulu toplantısı, EMO 43. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri, Şube Komisyonları, Eğitim Çalışmaları hakkındaki görüşlerden sonra Dilek-Temenniler ile sona erdi.

ESTRAM TEKNİK GEZİSİ DÜZENLENDİ 17.03.2012

    

EMO-Genç üyelerimize yönelik olarak 16 Mart 2012 Cuma günü ESTRAM Hafif Raylı İşletmesi`ne teknik gezi düzenlendi. Şube Yönetim Kurulu Yazman üyesi Ender KELLECİ ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Hasan Hüseyin ERKAYA`da etkinliğe katıldılar.

OEDAŞ YETKİLİLERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER 16.03.2012

    

16 Mart 2012 Cuma günü, OEDAŞ Eskişehir İl Müdürü Göksel ÜNLÜ ve OEDAŞ Teknik Genel Müdür Yardımcısı Mahmut GÜNEŞ Şubemizi ziyaret ettiler. Şube Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent EGÜZ, Şube Yazman Üyesi Ender KELLECİ, Şube Sayman Üyesi Alkan ULUKOCA ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Metin ÇANGALGİL`in bulunduğu ziyarette enerji müsaadelerinde karşılaşılan sorunlar, proje denetimleri, işletme sorumluluğu, OEDAŞ-Oda işbirliği ile yapılabilecek çalışmalar ve Eskişehir genelinde yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi alış-verişinde bulunuldu.

KADIN ÜYE KAHVALTI ETKİNLİĞİ YAPILDI 12.03.2012

    

8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle 11 Mart 2012 Pazar günü Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından hizmete açılan Gökkuşağı Cafe`de kadın üyelerimize kahvaltı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe kadın üyelerimiz dışında, EMO-Genç üyeleri, Yönetim Kurulu Yazman üyesi Ender KELLECİ, Yedek Yönetim Kurulu üyesi H. Güray GÜRLEK ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER katılım sağladı. Etkinliğin sonunda Yönetim Kurulu adına Yazman Üye Ender KELLECİ kadın üyelere karanfil takdim ederek, Dünya Emekçi Kadınlar günlerini kutladı.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI VE MİMARLAR ODASI ZİYARETİ YAPILDI 12.03.2012

    

12 Mart 2012 Pazartesi günü, Şube Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent EGÜZ, Şube Yazman üyesi Ender KELLECİ, Şube Sayman üyesi Alkan ULUKOCA, Şube Yönetim Kurulu üyeleri Bülent DEMİRCAN, Metin ÇANGALGİL, Şube Yedek Yönetim Üyeleri H. Güray GÜRLEK, Levent ÇELİK ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER, Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurullarını ziyaret ettiler.

KADINLAR EVE HAPSEDİLMEK İSTENİYOR 08.03.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu ve EMO Merkez Kadın Komisyonu, 8 Mart dolayısıyla bugün (8 Mart 2012) yazılı bir basın açıklaması gerçekleştirdi. “Yüzlerce yıllık erkek egemen zihniyet tüm ağırlığıyla, kadınları işte, evde ve sokakta baskı altına almaya çalışıyor” denilen açıklamada, AKP Hükümeti’nin piyasacı ve muhafazakar politikalarının kadınları toplumsal yaşamdan dışlayarak eve hapsetmeyi hedeflediği vurgulandı. Basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamdan ulaşabilirsiniz.

SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONU 1. TOPLANTISI YAPILDI 03.03.2012

    

Şubemiz 2. Dönem Sosyal Ekinlikler Komisyonu ilk toplantısını 2 Mart 2012 Cuma günü gerçekleştirdi. Komisyon ilk toplantısında Zafer PEHLİVAN`ı Komisyon Başkanlığına, Nazan ERŞAHİN`i Komisyon Başkan Yardımcılığı`na ve Vural YAMALI`yı da Raportörlüğe seçti.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 2. DÖNEM YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ 23.02.2012

    

18-19 Şubat 2012 tarihlerinde düzenlenen EMO Eskişehir Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu ve yapılan seçim sonucunda seçilen Yönetim Kurulu 22 Şubat 2012 tarihinde mazbatasını teslim aldı. Yönetim Kurulu 22 Şubat Çarşamba günü, ilk toplantısında görev bölümü yaparak A.Levent EGÜZ`ü Başkan, Mehmet KURBAN`ı Başkan Yardımcısı, Ender KELLECİ`yi Yazman ve Alkan ULUKOCA`yı Sayman seçerek yeni dönem çalışmalarına fiilen başladı.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 2. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ SONA ERDİ 20.02.2012

    

EMO Eskişehir Şubesi Genel Kurulu 18 Şubat 2012 tarihinde Eskişehir Büyük Otel`de gerçekleştirildi. Genel Kurulun ardından 19 Şubat 2012 Pazar günü Şube Hizmet Binasında yapılan EMO Eskişehir Şubesi seçimlerinin ardından Şube Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri; Ahmet Levent Egüz, Metin Çangalgil, Mehmet Kurban, Alkan Ulukoca, Ender Kelleci, Bülent Demircan ve Hasan Hüseyin Köseoğlu, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri şu isimlerden oluştu; Ali Erdağ, Hakan Tuna, Levent Çelik, Necim Kırımça, Hüseyin Güray Gürlek, Mehmet Murat Çavuş ve Zeliha Aziret.

ELEKTRİK MAKİNALARINDA BAKIM, ONARIM VE ARIZA GİDERME SEMİNERİ DÜZENLENDİ 06.02.2012

    

1 Şubat ve 4 Şubat 2012 tarihlerinde Şube Eğitim Salonumuzda `Elektrik Makianalarında Bakım, Onarım ve Arıza Giderme Semineri` iki kez düzenlendi. Semineri Hasan AKTAŞ verirken, üyelerimizin yoğun katılımı dikkat çekti.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.01.2012

    

Şubemizin MİSEM eğitimleri kapsamında, 27-28 Ocak 2012 tarihlerinde `Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler` eğitimi Şube Eğitim Salonu`nda gerçekleştirildi.

ELEKTRİK SİSTEMİNDEKİ ÇÖKME TESADÜF DEĞİL 17.01.2012

    

EMO Yönetim Kurulu, İstanbul dahil olmak üzere 6 ilimizde elektrik sisteminin çökmesine ilişkin basın açıklaması yaptı. Açıklamada, sorunun `teknik ya da öngörülemeyen bir arıza` olarak geçiştirilemeyeceği, sistemin bıçak sırtı bir dengede sürdürüldüğü belirtilirken, `Bu kritik dengenin; doğalgaz çevrim santrallarına yakıt sağlanmasından elektrik üretiminin tüketimi karşılayacak düzeyde gerçekleştirilmesine (arz planlaması), iletim hatlarının yetersizliğinden kamu yapılanmasının aciz bırakılmasına kadar uzandığı anlaşılmaktadır` denildi.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 1. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 16.01.2012

    

Şubemiz 1. Dönem 3. Danışma Kurulu toplantısı 14 Ocak 2012 Cumartesi günü Şube Eğitim Salonu`nda gerçekleştirildi. Dönem içerisindeki Şube çalışmaları, Komisyon Çalışmaları ve Şube Genel Kurul sürecinin değerlendirilmesi ile toplantı sonlandırıldı.

ENERJİ MİRAS OLUR MU? PANELİ DÜZENLENDİ 13.01.2012

    

Eskişehir Kent Konseyi Enerji Verimliliği Çalışma Grubu`nun düzenlediği ve Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Makina Mühendisleri Odası Eskişhir Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi`nin katılım ve destek sağladığı `ENERJİ MİRAS OLUR MU?` isimli panel 11 Ocak 2012 Çarşamba günü saat 14.00`da Eskişehir Haller Gençlik Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Panele Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürcan Banger panelist olarak katılım sağladı.

ELEKTRİKTE HİZMET BEDELİ VE SAYAÇ OKUMA VURGUNU 09.01.2012

    

EMO Yönetim Kurulu 8 Ocak 2012 tarihinde gerçekleştirdiği basın açıklaması ile 1 Ocak 2012 tarihinde yürürlüğe giren yeni elektrik tarifesine ilişkin değerlendirmelerini kamuoyu ile paylaştı. Kayıp-kaçak enerji ve net enerji bedellerinde düşüş yaşanmasına rağmen, dağıtım ve perakende hizmet bedellerinin arttırıldığının belirtildiği açıklamada, “Yapılması gereken indirim, hizmet bedelleri pahalılaştırılarak dağıtım şirketleri adına buharlaştırıldı” denildi. Sayaç okuma konusunda yapılan düzenleme ile de yüzde 150’leri bulan fazla tahsilat yapılabilme olanağı sağlandığı kaydedildi.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ 27.12.2011

    

EMO Eskişehir Şubesi Geleneksel Gecesi 23 Aralık 2011 Cuma akşamı 222 Park - Retro Hall`de gerçekleştirildi. Gecenin açılış konuşmaları EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Egüz ve EMO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Göltaş tarafından gerçekleştirildi. Gecede meslekte 25. yıllarını geride bırakan üyelerimize belgeleri verildi. Belge töreninin ardından üyelerimiz gecede sahne alan Neslihan Demirtaş ile eğlendiler.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 1. DÖNEM 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI 19.12.2011

    

EMO Eskişehir Şubesi 1. Dönem 3. Koordinasyon Kurulu toplantısı 17 Aralık 2011 Cumartesi günü Şubemizde yapıldı. Koordinasyon toplantısında Şube Çalışmaları, Temsilcilik Çalışmaları konuşulurken, toplantı dilek ve temenniler ile son buldu.

TÜRK TELEKOM ESKİŞEHİR İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ YAPILDI 09.12.2011

    

7 Aralık 2011 Çarşamba günü, Şube Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Egüz, Şube Yazman Üyesi Ender Kelleci, Şube Sayman Üyesi Alkan Ulukoca ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan Hürler, Türk Telekom Eskişehir İl Müdürü Erkan Kaya`yı ziyaret etiiler.

ELECO`2011 SEMPOZYUM VE FUARINA GEZİ DÜZENLENDİ 09.12.2011

    

Eskişehir, Kütahya ve Bilecik illerinden kaldırılan 3 otobüs ile bu sene 7.si düzenlenen Uluslararası Elektrik Elektronik Bilgisayar Mühendisliği Sempozyumu ve Sergisi`ne (ELECO`2011) EMO ve EMO-GENÇ üyelerimizin katılımıyla gezi düzenlendi.

SMM-BT HİZMET BELGELERİ 2012 ÜCRETLERİ BELİRLENDİ 23.11.2011

    

EMO Yönetim Kurulu, SMM-BT Belge 2012 ücretlerini belirledi. Mevcut belgelerin geçerliliği 31.12.2011 tarihinde sona erecektir. 2011 tarihli SMM-BT belgeleri 10.12.2011-29.02.2012 tarihleri arasında yenilenebilecektir. 29.02.2012 tarihinden sonra yapılacak yenilemelerde ilk çıkartma ücreti alınacak ve 2011 tarihli belgeler ile 01.01.2012 tarihinden itibaren işlem yapılmayacaktır. Üyelerimize önemle duyurulur.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


MÜHENDİSE ŞİDDET KABUL EDİLEMEZ !

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ TAMAMLANDI

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİNDE GERÇEKLEŞEN MEZUNİYET TÖRENİNDE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MEZUNLARINA ROZET TAKILDI

ŞUBEMİZİN 16.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ŞAKAR, T.C. PRAG BÜYÜKELÇİLİĞİ TİCARET MÜŞAVİRİ BERAT DEMİRCİ CÖRÜT İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ’NİN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş. 6.BÖLGE MÜDÜRÜ MEHMET AYDIN’I VE OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. KÜTAHYA İL MÜDÜRÜ KAMİL UĞUR MUMCU’YU ZİYARET ETTİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.