MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 67

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 38  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

OPENOFFİCE.ORG 2.2 ÇIKTI 16.04.2007

    

OpenOffice.org 2.2 çıktı. Bu sürüm, daha fazla Word, Excel ve Powerpoint uyumluluğu ile, Access benzeri veritabanı eklentisiyle, göz alıcı temalarıyla, yepyeni özellikleriyle Türkçe kurulmaya ve kullanmaya hazır.

3.GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM GÜNLERİ 09.04.2007

    

3.Galatasaray Üniversitesi Teknoloji ve İletişim Günleri: TEKİL03”, 18 Nisan'da Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Kampüsünde gerçekleşecektir.

I. TÜRKİYE BSD KONFERANSI 06.04.2007

    

EnderUNIX yazılım geliştirme ekibi ile Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen konferans, 20 - 21 Ekim 2007 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde gerçekleşecektir.

LİNUX VE ÖZGÜR YAZILIM ŞENLİĞİ VE KONFERANSI 3-6 MAYIS 2007 ODTÜ KKM, ANKARA 06.04.2007

    

Linux Kullanıcıları Derneği'nin düzenlediği ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nin destek verdiği 6. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği 3-6 Mayıs 2007 tarihleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılacak. Bu sene ilk kez şenlikle birlikte Linux ve Özgür Yazılım Konferansı'nı da gerçekleştiriliyor

ULUSLARARASI NANOBOYUT MANYETİZMA KONFERANSI 25-29 HAZİRAN 2007: 05.04.2007

    

Dünya çapındaki nanoteknoloji malze- meleri ve manyetizma hakkındaki gö- rüşlerin ve bildirilerin sunulacağı, ilgili firmaların ve araştırma gruplarının bir araya geleceği konferans GYTE 'de gerçekleştirilecektir.

TMMOB AFET SEMPOZYUMU 5-6-7 ARALIK'TA ANKARA'DA YAPILACAK.. 03.04.2007

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği adına İnşaat Mühendisleri Odası eliyle düzenlenmekte olan TMMOB Afet Sempozyumu'nda "Ülkemizde doğa olaylarının afete yol açmasını engellemek için atılması gereken adımlar ile zarar azaltma, afete hazırlık ve müdehale konusunda örgütlülüğünü geliştirmek" amacı doğrultusunda Afet Politikaları ele alınacaktır.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ ESKİŞEHİR'DE BULUŞUYOR 27.03.2007

    

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek bilgisayar mühendisliği ve bilişim öğrencilerine yönelik Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK) 12-15 Nisan tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde yapılacak. Elektrik Mühendisleri Odası'nın da katkılarıyla düzenlenen kongrenin açılış konuşmacıları arasında EMO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Ulusaler de yer alıyor.

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ'NDE NANOTEKNOLOJİ GÜNÜ 27.03.2007

    

31 Mart 2007 Cumartesi Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde yapılacak Nanoteknoloji günü ile ilgili bilgileri ekteki linkten alabilir, online kayıt yaptırabilirsiniz.

NECDET ERASLAN PROJE YARIŞMASI 22.03.2007

    

Makine mühendisliği alanında uluslararası nitelikte bilimsel çalışmalarıyla tanınan Necdet Eraslan'ın adını ölümsüzleştirmek için TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nin 2003 yılında başlattığı "Necdet Eraslan Proje Yarışması", Türkiye'de bilim ve teknoloji araştırmalarını desteklemek ve bu alanda çalışan kişileri özendirmek amacıyla düzenleniyor. Yarışma, üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, mühendisler ve tüm araştırmacılara açık. Yarışmanın 2007 yılı konusu olarak yine "Robotikte Bilim ve Teknoloji" seçilmiş. Proje önerilerinde, verimlilik, imalat kalitesi ve iş güvenliği gibi konularda; ulusal, sosyal, ekonomik, teknolojik ve ekolojik açılardan faydalar öne süren bilimsel ve yenilikçi bir içerik olması beklenmekte.

BİYOMUT - BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ ULUSAL TOPLANTISI 21.03.2007

    

22-23 MAYIS 2007 - Toplantı güncel kuramsal gelişmeleri ve uygulamaları ele alan Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı ülkemizde Biyomedikal Mühendisliği konusunda çalışan araştırmacıları bir araya getirmeyi, bir tartışma ve bilgi alışverişi ortamı yaratmayı amaçlamaktadır.

PARDUS, SAZLIK KEDİSİ İLE YENİLENDİ 21.03.2007

    

Pardus/Linux'un son kararlı sürümü olan Pardus 2007.1 Felis Chaus’un dağıtımı başladı. Diğer Pardus sürümleri gibi ücretsiz olarak dağıtılacak olan Pardus 2007.1 Felis Chaus, bünyesinde önemli özellikle barındırıyor. Pardus’un yeni sürümü adını soyu tükenmekte olan Sazlık Kedisi’nden (Felis Chaus) alıyor. Yeni Pardus, KDE masaüstü ortamının 3.5.6 sürümü başta olmak üzere 300'e yakın uygulamanın en güncel sürümleri ile birlikte geliyor. Yeni sürüm, masaüstü aramanın yüzde 40 oranında hızlandırılması ile dikkat çekiyor.

YURTDIŞI KONGRE VE FUAR TAKVİMİ 28.02.2007

    

XI. TÜRKİYE'DE İNTERNET" KONFERANSI 21-23 ARALIK'TA TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ'NDE YAPILDI. 11.01.2007

    

1995 yılında ilki düzenlenen "Türkiye‘de İnternet" konferansının bu yılki sloganı "Bilgi Toplumuna Doğru" olarak belirlendi. Türkiye‘de İnternet ile ilgili grupları biraraya getirerek İnternet‘i tüm boyutlarıyla tanıtmak, geliştirmek, tartışmak, İnternet teknolojileri aracılığı ile toplumsal verimliliği artırmak ve toplumun dikkatini olabildiğince bu yöne çekmek amaçlayan; İnternet ve Toplum‘ temalı "XI. Türkiye‘de İnternet-inet-tr‘06" konferansı 21-23 Aralık tarihlerinde Ankara‘da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Söğütözü Kampüsü‘nde gerçekleştirildi.

ULUSAL ELEKTRONİK İMZA SEMPOZYUMU 8-9 ARALIK'TA YAPILDI. 09.01.2007

    

Gazi Üniversitesi ve Telekomünikasyon Kurumu tarafından 7-8 Aralık 2006 tarihleri arasında Ankara’da Sheraton Otel & Convention Center’da düzenlenen 1. Ulusal Elektronik İmza Sempozyumu, kamu kurum ve kuruluşları, Türkiye’nin 24 üniversitesi, yazılım şirketleri, elektronik sertifika hizmet sağlayıcıları ve sivil toplum örgütlerinden 1000’in üzerinde temsilcinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

"XI. TÜRKİYE'DE İNTERNET" KONFERANSI 21-23 ARALIK'TA TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ'NDE YAPILACAK 16.12.2006

    

Türkiye‘de İnternet ile ilgili grupları biraraya getirerek İnternet‘i tüm boyutlarıyla tanıtmak, geliştirmek, tartışmak, İnternet teknolojileri aracılığı ile toplumsal verimliliği artırmak ve toplumun dikkatini olabildiğince bu yöne çekmek amaçlarıyla, 1995‘den beri her yıl yapılan, ulusal boyutta bir konferans düzenlenecek. 1995 yılında ilki düzenlenen "Türkiye‘de İnternet" konferansının bu yılki sloganı "Bilgi Toplumuna Doğru" olarak belirlendi.

TÜRKİYE 10. ENERJİ KONSEYİ VE 5. ENERJİ FUARI 21.11.2006

    

ULUSAL ELEKTRONİK İMZA SEMPOZYUMU ANKARA’DA YAPILACAK 06.11.2006

    

Gazi Üniversitesi ve Telekomünikasyon Kurumu ilk Ulusal Elektronik İmza Sempozyumu’nu 07-08 Aralık 2006 tarihlerinde Sheraton Hotel & Convention Center’da düzenliyor. Sempozyuma ilişkin detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

6. ULUSAL AYDINLATMA KONGRESİ 27.10.2006

    

Aydınlatmanın araştırma, tasarım, uygulama ve üretim gibi değişik alanlarında çalışan kişileri bir araya getirmek, karşılıklı bilgi ve deneyim aktarımını sağlamak, aydınlatma ile ilgilenen kişi ve kuruluşlara ulaşarak bu konudaki birikimi ortaya koymak ve gelişmeleri izlemek amacıyla “6. Ulusal Aydınlatma Kongresi” 23 - 24 Kasım 2006 tarihlerinde İTÜ Taşkışla Binası Konferans Salonunda düzenlenecektir.

5-6 AĞUSTOS 2006 AKKUYU ETKİNLİK PROGRAMI 27.07.2006

    

NÜKLEER SANTRALA KARŞI İMZA KAMPANYASI YENİDEN BAŞLADI 12.06.2006

    

İstanbul Nükleer Karşıtı Platform (NKP)'nin aldığı karar üzerine İstanbul'un çeşitli meydanlarında nükleer santrallara karşı imza kampanyası yeniden başladı. Daha önce 29 Mayıs'taki Sinop mitingi öncesinde kısa süreli olarak yapılan imza kampanyası İstanbul NKP'nin kararıyla Haziran ayı içinde sürdürülecek. 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde diğer Nükleer Karşıtı Platformlarla eş güdümlü olarak Saat: 11:00'de Galatasaray Lisesi önünde bir basın açıklaması yapacak olan İstanbul NKP'nin yürüttüğü imza kampanyaları; Taksim Meydanı, Galatasaray Lisesi önü, Kadıköy İskelesi, Beşiktaş İskelesi, Ortaköy Meydanı, Kartal Meydanı ve Bayrampaşa'da sürdürülmeye başlandı.

 


ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE ELEKTROMANYETİK KİRLİLİK HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.