Şubemizin, ABB Elektrik firmasıyla Nisan-Aralık 2023 ayları arasında düzenleyeceği seminerlere ilişkin program yazımızın devamında yer almaktadır. Seminerler saat 18.00`de EMO İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi`nde yüzyüze gerçekleştirilecektir.
Seminerlerin ilki Mehmet Balbay‘ın katılımıyla 3 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 18.00‘de EMO İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi‘nde ABB Ability ile Günümüzde Elektrik Tesis Yönetimi başlığı altında gerçekleştirilecek.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Dosyalar |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_jpg.gif)
|
(102 KB) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_jpg.gif)
|
(248 KB) |
|