MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 406

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>35. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>YÖNETİM KURULU BAŞKANI

    GÜLHAN GÜRLER

Üye Sicil No: 17694

Şubesi: İZMİR

 

1967 yılında Divriği`de doğdu. 1990 yılında Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 1991 yılında Tunceli PTT Başmüdürlüğünde göreve başlayıp PTT ve Türk Telekom`un farklı birimlerinde mühendislik ve şef mühendislik yaptıktan sonra 2006 yılında Türk Telekom‘un özelleştirme sürecinde Ulaştırma Bakanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü`ne nakil oldu. Halen Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 3. Bölge Müdürlüğü`nde mühendis olarak görevini sürdürmektedir. EMO İzmir Şubesi 33. Dönem Yönetim Kurulunda Yedek, 34. Dönem Yönetim Kurulunda da Asıl Üye olarak görev almıştır. Kendileri de Elektrik-Elektronik Mühendisi olan iki çocuk annesidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜBAŞKAN YARDIMCISI

    METE ÇUBUKÇU

Üye Sicil No: 58236

Şubesi: İZMİR

 

Doç. Dr. Mete Çubukçu, 2004 yılından itibaren Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü`nde araştırmacı olarak görev almaktadır. Akademik çalışmalarının yanında, İzmir`de yerleşik SolarMENA Enerji ve Çevre Teknolojileri Ltd. firmasının kurucusudur (2013) ve bu firmanın faaliyetleri kapsamında, Türkiye`de 1 GWp`in üzerinde Fotovoltaik Güç Sistemi projesi için üçüncü taraf denetim hizmetleri vermiştir. Ayrıca, yerel yönetimlerle sürdürülebilir enerji ve iklim uyum planları konusunda çalışmaktadır. Mühendislik kimliğinin yanında, Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı / Dramatik Sanatlar Programı`nda yüksek lisans mezunudur. Bilim ve sanat tarihi ile yakından ilgilidir. Tiyatro alanında, çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YAZMANI

    MUHAMMET DEMİR

Üye Sicil No: 33872

Şubesi: İZMİR

 

1979 yılında Isparta-Senirkent ilçesinde doğdu. 1996 yılında Çınarlı Teknik Lisesi Bilgisayar bölümünden, 2004 yılında Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektrik Mühendisliği`nden mezun oldu. 2005-2008 yılları arasına EMO Aydın İl Temsilciliği, 2008-2014 yılları arasında EMO İzmir Şubesi`nde Teknik Görevli olarak çalıştı. EMO İzmir Şubesi 33. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği, 34. Dönem Sayman üyeliği görevlerinde bulundu. 2015 yılından bu yana SMM olarak faaliyet göstermektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU SAYMANI

    ŞAHAN KILINÇ

Üye Sicil No: 32061

Şubesi: İZMİR

 

1979 yılında Zonguldak`ta doğdu, 2002 yılında Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik mühendisliği bölümünü bitirdi. 2012 yılına kadar özel sektörde kontrol sistemleri üzerine mühendislik çalışmaları yürüttü. 2012 yılında META Otomasyon firmasını kurmuş olup, yurtiçi ve yurtdışında kontrol sistemleri üzerinde çalışan firmasında yöneticilik yapmaktadır. EMO otomasyon komisyonu, enerji komisyonlarında görev almış, aynı zamanda MİSEM eğitmenliği kapsamında otomasyon eğitimleri üstlenmiştir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    GÖKHAN SEZER

Üye Sicil No: 18250

Şubesi: İZMİR

 

1967 yılında İzmir`de doğdu. 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1991-2004 yılları arasında elektronik sektöründe özel bir firmanın AR-GE bölümünde PCB Tasarım – Elektronik Ürün Tasarımı konuları üzerine çalıştı. 2004 yılından itibaren kurduğu şirketinde Elektronik Tasarım- PCB Tasarım ve Test-Ölçüm konuları üzerine ile faaliyet göstermektedir. TÜBİTAK Kobi Mentorluğu, elektronik sektöründe bilirkişilik, denetim uzmanlğı, SMM çalışmaları yanında çeşitli TÜBİTAK projelerinde proje yöneticisi ve tasarım mühendisi olarak çalışmıştır. Elektrik Mühendisleri Odası`nda Elektronik Meslek Dalı Ana Komisyonu,EMO İzmir Şubesi 33. ve 34. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği, Elektronik MDK, YEST Komisyonu, Bilgi ve İletişim Teknolojileri komisyonlarında görevler almıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    BARIŞ ÜNLÜ

Üye Sicil No: 42599

Şubesi: İZMİR

 

1979 yılında İzmir`de doğdu. 2007 yılı Şubat ayında Başkent Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliğinden mezun oldu. 2008 yılında askerlik görevini Sağlık sınıfı yedek subay olarak tamamladıktan sonra İzmir`e yerleşti. Aynı yıl EMO İzmir Şubesi`nin ilk Biyomedikal Mühendisi üyesi oldu. 1998 yılında iş hayatına başlayarak, Sağlık Teknolojileri (tıbbi cihaz, ilaç, klinik kozmetik, biyoteknolojik ürünler, gıda takviyeleri, tıbbi bitkiler, vb.) sektöründe mühendis, uzman, girişimci, yönetici olarak çalışmalar yaptı. Halen Sağlık Teknolojileri alanında Ar-Ge, Ür-Ge, Kalite Yönetimi, Ürün Güvenliği Yönetimi, Proje Yönetimi, Yatırım Yönetimi ve benzeri konularda danışman, denetçi ve yönetici olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    ALİ ERAY ERGİN

Üye Sicil No: 55339

Şubesi: İZMİR

 

2014 yılından beri enerji sektöründe mühendis ve yönetici olarak görev almakta olup, kurucusu olduğu Erginer Grup Şirketleri ile Türkiye ve Almanya`da faaliyet göstermektedir. Yenilenebilir enerjinin üretimi, iletimi ve dağıtımı alanında 300 MW`ın üzerinde projede ve bölgedeki birçok endüstriyel tesisin elektrik altyapısının kurulması ve yenilenmesi projelerinde yer almıştır. Yüksek lisans eğitimini, Ege Üniversitesi`nde sürdürmektedir. 32. Dönem EMO İzmir Şubesi Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği, son 4 dönemdir Enerji Komisyonu Üyeliği, son 3 dönemdir İzmir Rüzgâr Sempozyumu Yürütme Kurulu Üyeliği, Kültür Sanat Komisyonu, MİSEM Eğitmenliği, ETUK Yürütme Kurulu ve Danışma Kurulu Üyelikleri, delegasyon temsilciliği gibi görevlerle Elektrik Mühendisleri Odası çalışmalarında aktif rol almıştır. Güç mühendisliği, mühendislik ekonomisi ve enerji verimliliği alanlarında makale, eğitim ve seminerleriyle sektöre ve mesleğe katkı koymuştur. Evli ve bir kız çocuğu babası olan Ergin, satranç ve Türk Halk Müziği ile ilgilenmektedir. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    ZEKİ DEMİR

Üye Sicil No: 24170

Şubesi: İZMİR

 

1967`de İzmir`de doğdu. İlk ve orta eğitimini İstanbul`da, lise ve üniversite eğitimini İzmir`de tamamladı. 1989`da İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi`nden Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. Meslek hayatına 1986`dan itibaren EGEBİM ve DATA A.Ş`de bilgisayar donanım, yazılım alanında çalışarak, ayrıca sektörel özel bilgisayar programları yazarak başladı. 1989`da PTT`de DATA Mühendisi olarak çalışmaya başladı. 1991`de Ankara`da Gen.Kur. Bşk.lığı Bilgi İşlem Şb. Program geliştirme subayı olarak askerliğini tamamladı. TÜRK TELEKOM`da sırasıyla, KP RL DATA Başmühendisi, Mobil Sistemler,  Transmisyon, Bilişim Ağları, Network Operasyon Müdürlükleri yapmıştır. 2018`den sonra AR-DA CEMTA`da, 2021`den sonra İSTANBUL BT TELEKOM`da çalıştı. 2022`den itibaren, kendi firmasıyla dmrICT Bilişim Teknolojileri Telekom, Yazılım ve Dijital Dönüşüm hizmetleri vermeye başlamıştır. Ayrıca uzmanlık alanlarında bilirkişilik, YG İşletme Sorumluluğu ve Yapı Denetim alanlarında da çalışmıştır.  Türk Telekom`da Telekomünikasyon Derneği temsilciliği, EMO Kurum İl Temsilciliği vb. görevlerde bulunmuş olup, EMO BİTKOM (Bilgi ve İletişim Teknolojileri Komisyonu) da Kom. Bşk. Yrd. Olarak görev yapmakta, İzmir EMO`da aktif çalışmalar yürütmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    AYDIN TUTUMLU

Üye Sicil No: 27196

Şubesi: İZMİR

 

1999 Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra 2003 yılına kadar Dalan Kimya`da bakım mühendisi, 2003 yılından sonra Kontek Otomasyon, Moeller Elektrik firmalarında satış mühendisi, 2007 yılından sonra Smart Otomasyon ve EMS Otomasyon firmalarında Proje ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. Halen otomasyon ve yazılım, Alçak Gerilim Dağıtım, kompanzasyon ve MCC panoları montaj ve projelendirme alanında faaliyet gösteren İrege-Magnetech-Peritus firmalarında genel müdür olarak meslek yaşamını sürdürmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    SELİM TELLİ

Üye Sicil No: 71425

Şubesi: İZMİR

 

1993 yılında Isparta`da doğdu. 2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisligi bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Siemens firmasında test ve devreye alma mühendisi olarak çalıştı. Meslek yaşamını 2021 yılından itibaren SMM olarak sürdürmekte olup, koruma röleleri, tesis işletme danışmanlığı üzerine çalışmalar yapmaktadır. EMO İzmir Şubesi 34. Dönem Test Ölçüm Komisyonunda görev almıştır. Ayrıca EMO İzmir Şubesi Yüksek Gerilim Uygulama Merkezi`nde dönem dönem YG manevralar konusunda EMO üyelerine bilgiler vermektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    UMUT ÖZOKTAY

Üye Sicil No: 37684

Şubesi: İZMİR

 

1978 yılında Gaziantep doğdu. 1996 yılında F.N.Tekerekoğlu Anadolu Lisesi, 2004 yılında Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektrik Mühendisliği`nden mezun oldu. 2006-2011 yılları arasına TEDAŞ Arıza Bakım Onarım Servisi Koordinatör Mühendisi olarak görev yaptı. 2011-2016 yılları arasında GSM sektöründe çalıştı. 2016 yılından itibaren SMM olarak faaliyet göstermektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    MUSTAFA ORÇUN ÖZTÜRK

Üye Sicil No: 43678

Şubesi: İZMİR

 

1981 yılında İzmir`de doğdu. 1999 yılında İzmir Atatürk Lisesi`nden, 2005 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2007-2009 yılları arasında LVT Test Laboratuvarları Firmasında, şirketin akreditasyon kapsamında bulunan AG şalt malzemelerin kısa devre, mekanik, dielektrik, IP testleri konularında sorumlu mühendis olarak çalıştı. 2009-2022 yılları arasında İzmir Kemalpaşa OSB`de Elektrik Dağıtım şebekesinin işletilmesi ve bakım onarımlarının yapılması konularında sorumlu mühendis olarak çalıştı. 2022 yılından itibaren İzmir Kemalpaşa OSB`de Elektrik Şube Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    KADRİYE AVCÜ

Üye Sicil No: 78970

Şubesi: İZMİR

 

 Çınarlı Teknik Lisesi Elektrik Bölümü`nden 1996 yılında mezun oldu. Lisans eğitimini Yaşar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`nde tamamladı. Yüksek lisansını ise 2022 yılında Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü`nde Enerji Teknolojisi alanında aldı. Şu anda aynı üniversitede doktora eğitimine devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca elektrik proje ve müşavirlik hizmeti veren firmalarda proje tasarım sorumlusu olarak çalıştı. Halen İzmir Büyükşehir Belediyesi`nin iştirak şirketi olan İzenerji AŞ`de Enerji Hizmetleri Birim Şefi olarak görev yapmaktadır. Çalışma alanları arasında yenilenebilir enerji üretimi konuları, enerji yöneticiliği ve enerji yönetimi bulunmaktadır. EMO İzmir Şubesi 33. ve 34. Dönem Enerji Komisyonu ile 33. Dönem Kadın Komisyonunda görev almıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ

    BİLGİ ALP

Üye Sicil No: 92944

Şubesi: İZMİR

 

1998 yılında Uşak`ta doğdu. 2023 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. EMO-Genç çalışmalarına aktif olarak katılım sağladı.yaptığım EMO İzmir Şubesi`nde 2 yıl öğrenci temsilciliği daha sonrasında 1 yıl yardımcı teknik görevli olarak çalıştı. Şu anda özel bir firmada saha mühendisi olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.