MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 364

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO İZMİR ŞUBESİ ÜYELERİNE İNDİRİM YAPAN KURUMLAR


DUYURU

 
EMO İzmir Şubesi üyelerine yüksek lisans eğitim alanında Yaşar Üniversitesi, yabancı dil eğitimi alanında TEOL Dil Okulları Alsancak Şubesi, Ortadoğulular Yabancı Dil Eğitim Merkezi ve English Time Dil Okulları İzmir Şubesi indirim uyguluyor. Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları ve Uğur Okulları ise EMO üyelerinin velisi olduğu öğrencilere indirim yaparken, konaklama ve fizik tedavi alanında ise Balçova Termal Otel indirim uyguluyor. Perla Otomotiv ise araç kiralamada yüzde 25`lik indirim yapıyor. Ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.
 

 


 SAĞLIK


 

Batı Göz Hastaneleri - Sağlık 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi ile Batı Özel Göz hastaneleri arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında muayenelerde yüzde 20, tetkiklerde yüzde 15, lazer operasyon ve ameliyatlarda yüzde 10 indirim uygulayacaktır. 30 Kasım 2020 tarihe kadar geçerli olan protokol kapsamında; EMO üyeleri, çalışanları ve onların anne, baba eş ve çocukları kapsayan birinci derece yakınlarına indirim yapılacaktır. Üyelerinin EMO kimliklerini ibraz ederek faydalanabilecekleri indirimler, muayenelerde yüzde 20, tetkiklerde yüzde 15, lazer operasyon ve ameliyatlarda yüzde 10 olarak uygulanacaktır. Protokol kapsamında sağlık hizmetini alan kişinin SGK kapsamında olması halinde, Batı Göz cari fiyatları üzerinden belirlenen Hasta Katılım Bedelleri üzerinden indirimlerden yararlanarak ödeme yapacaktır. Batı Göz ve hizmetlerine ilişkin ayrıntılı bilgi için  www.batigoz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


EĞİTİM


Yaşar Üniversitesi - Lisansüstü ve Doktora Eğitimi 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi ile Yaşar Üniversitesi arasında lisansüstü ve doktora eğitimi konusunda işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamına Yaşar Üniversitesi Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler enstitüleri tarafından yürütülen lisansüstü programlarının yanı sıra doktora eğitimlerinde de yüzde 30 indirim sağlanacak. İmzalan protokol, EMO İzmir Şubesi üyelerinin yanı sıra, birinci derece yakınları olan eş, çocuk ve kardeşlerini de kapsayacak. Yasar Üniversitesi`nin yüksek lisans programlarına ilişkin ayrıntılı bilgilere https://www.yasar.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

 


  

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları

EMO İzmir Şubesi ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde farklı kampüslerde eğitim olanakları sunan Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları arasında protokol imzalandı. Protokole göre;  EMO üyeleri ve çalışanları ile birinci derece yakınlarına yüzde 15`lik indirim uygulanacak. Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları`nın tüm kampüslerinde geçerli olan protokol kapsamında 10 veya daha üstü öğrenci kaydının gerçekleşmesi durumunda ise oran yüzde 15+5 olarak uygulanacak. Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları`na ilişkin ayrıntılı bilgiler www.ege.k12.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

 


TEOL Dil Okulları Alsancak Şubesi

EMO İzmir Şubesi ile TEOL Dil Okulları`nın İzmir Alsancak Şubesi arasında ise yabancı dil öğrenimine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı. Protokole göre; EMO üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınlarına yabancı dil eğitimleri yüzde 15 indirimle sunulacak. TEOL İzmir Alsancak Şubesi`nde farklı düzeyde İngilizce eğitimlerinin yanında Almanca, Fransızca başta olmak üzere Rusça, İspanyolca, Farsça, İtalyanca, Arapça ve Flemenkçe dil eğitimleri vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.teol.com.tr/izmir-ingilizce-kursu-dil-okulu adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 


Ortadoğulular Yabancı Dil Eğitim Merkezi 

EMO İzmir Şubesi ile Ortadoğulular Yabancı Dil Eğitim Merkezi (OYDEM) arasından imzalanan indirim protokolü ise 25 Mayıs 2018-25 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki dönemi kapsamaktadır. OYDEM, EMO üyeleri, çalışanları ve birinci dereceden yakınlarının yabancı dil eğitimine ilişkin açtığı kurslarda yüzde 10 indirim yapacak. İngilizce konuşma eğitimlerinin yanında IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları da düzenleyen OYDEM, İspanyolca, Almanca, Rusça ve Japonca dil eğitimleri de veriyor. OYDEM`in düzenlediği kurslara ilişkin ayrıntılı bilgilere www.oydem.com.tr adresinden ulaşılabilir. 


Uğur Okulları 

EMO İzmir Şubesi ile Uğur Okulları arasından eğitim ücretlerinde yüzde 10 indirim öngören protokol imzalandı. Protokol kapsamında Uğur Okulları, EMO İzmir Şubesi üyeleri ve personelinin velisi olduğu öğrencilere yönelik olarak indirim uygulanacak. Uğur Okulları`nın 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemlerine ait Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatı çerçevesinde ilan ettiği yeni kayıt ücretleri üzerinden yüzde 10 "eğitim indirimi" vermesini kapsayan protokole göre; indirimden faydalanmak isteyen EMO üyelerini başvuruları sırasında Oda kimliklerini beyan etmeleri yeterli olacak. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde eğitim veren Uğur Okulları`na ilişkin ayrıntılı bilgilere www.ugurokullari.k12.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

 


English Time Dil Okulları İzmir Şubesi
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi ile English Time Dil Okulları İzmir Şubesi arasında yabancı dil öğrenimine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı. Protokole göre; EMO üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınlarına yabancı öğretmenlerle yapılacak 120 saatlik (1 kur) Genel İngilizce Eğitim Programı için yüzde 50 oranında indirim yapılacaktır. İndirimden kendisi veya birinci derecede yakının için faydalanmak isteyen üyelerimiz kayıt sırasında EMO kimliklerini ibraz etmeleri yeterli olacaktır. English Time Dil Okulları`na ilişkin ayrıntılı bilgilere www.englishtime.com adresinde ulaşabilirsiniz.  

 


 ARAÇ KİRALAMA 


Perla Otomotiv - Araç Kiralama  

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi ile araç kiralama alanında faaliyet gösteren Perla Otomotiv arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Sözleşme göre, EMO İzmir Şubesi üyeleri, güncel kiralama bedelleri üzerinden yüzde 25 oranında indirimden faydalanabilecek.  

İndirimden faydalanmak için EMO üye kimliklerinin başvurular sırasından beyan edilmesi yeterli olacak.  Perla Otomotiv‘in sunduğu hizmetlere ve güncel (indirimsiz) fiyatlara ilişkin bilgi almak için www.perlarentacar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 0552 208 3383 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

 


 KONAKLAMA


 

Balçova Termal Turizm ve Otelcilik

Balçova Termal Turizm ve Otelcilik AŞ,  EMO İzmir Şubesi üye ve çalışanlarına konaklama ve fizik tedavi hizmetlerinde değişen oranlarda indirim uyguluyor. EMO üyelerinin yararlanabilecekleri hizmetler ve indirim oranları şöyle:

- Fizik-tedavi ve rehabilitasyon programlarında Tabipler Odası`nın belirlemiş olduğu fiyat üzerinden yüzde 10 indirim,

- Konaklama, restoran, kafeterya, kaplıca ve kür merkezi günü birlik hizmetlerinden yüzde15 indirim,

- Düğün ve ziyafetlerde yüzde 10 indirim uygulanmaktadır.

Balçova Termal Turizm ve Otelcilik AŞ`nin sunduğu hizmetlere ilişkin www.balcovatermal.com adresinden bilgi alabilirsiniz. 


 ALPASLAN GÜZELİŞ’İ ANIYORUZ...

14.07.2020
 


Çok Okunanlar


ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ : AKDENİZ KARADENİZ ENERJİDE YENİ SEÇENEKLER

BARIŞIN EGEMEN OLDUĞU BİR DÜNYA İSTİYORUZ!

ÇARPIK KENTLEŞMENİN BEDELİNİ ÖDÜYORUZ

ADİL YARGILANMA TALEBİNİN BEDELİ ÖLÜM OLMAMALI

12 EYLÜL FAŞİZMİNE KARŞI DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR

Okunma Sayısı: 892


Tüm Duyurular

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.