Birlik, mücadele ve dayanışma günümüz 1 Mayıs`ta Gündoğdu Meydanında gerçekleştirilecek mitinge katılmak için 1 Mayıs 2023 Çarşamba saat 11:00`de Cumhuriyet Meydanı`nda TMMOB pankartı altında toplanıyoruz. Santrallarda, şantiyelerde, madenlerde, hastanelerde, ofislerde alın teri döken, yeryüzündeki tüm güzellikleri yaratan emekçilerin birlik, mücadele, dayanışma günü kutlu olsun! Emek Bizim, Gelecek Bizim, Yaşasın 1 Mayıs
1 MAYIS 2023 - İZMİR GÜNDOĞDU MEYDANI
Buluşma: Saat 11:00, Cumhuriyet Meydanı, TMMOB Pankartı #Birlikte1Mayısa
![undefined](http://www.emo.org.tr/ekler/6ac359e924aa772_ek.jpg)
|