MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 26  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO GENÇ ÜYELERE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 05.03.2022

    

Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan EMO Genç üyelerimize yönelik olarak yazılım ile ilgili konuda 4 mart 2022 tarihinde saat 17.30`da Şubemizde bilgilendirme semineri düzenlendi.

İHD DİYARBAKIR ŞUBESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ.. 02.03.2022

    

29 Ocak 2022 tarihinde yapılan Şubemiz 22. Olağan Genel Kurulu`na katılan İnsan Hakları Derneği Diyarbakır Şubesine,1 Mart 2022 tarihinde saat 15:00’da Şube Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan ziyaret ile teşekkür edildi.Ziyarette 2022 yılında elektrik faturalarına yapılan zamlar ve yurttaşlara olumsuz etkilerine ilişkin görüş alışverişinde de bulunuldu.

KESK DİYARBAKIR ŞUBELER PLATFORMUNA TEŞEKKÜR ZİYARETİ.. 02.03.2022

    

29 Ocak 2022 tarihinde yapılan Şubemiz 22. Olağan Genel Kurulu`na katılan Kesk Diyarbakır Şubeler platformuna,1 Mart 2022 tarihinde saat 17:00’da Şube Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan ziyaret ile teşekkür edildi.Ziyarette 2022 yılında elektrik faturalarına yapılan zamlar ve yurttaşlara olumsuz etkilerine ilişkin görüş alışverişinde de bulunuldu.

DİYARBAKIR BAROSU`NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ.. 25.02.2022

    

29 Ocak 2022 tarihinde yapılan Şubemiz 22. Olağan Genel Kurulu`na katılan Diyarbakır Barosu Başkanlığına, 25 Şubat 2022 tarihinde saat 13.30`da Şube Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan ziyaret ile teşekkür edildi.Ziyarette 2022 yılında elektrik faturalarına yapılan zamlar ve yurttaşlara olumsuz etkilerine ilişkin görüş alışverişinde de bulunuldu.

HDP İL YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ.. 24.02.2022

    

29 Ocak 2022 tarihinde yapılan Şubemiz 22. Olağan Genel Kurulu`na katılan HDP Diyarbakır İl Başkanlığı, 24 Şubat 2022 tarihinde saat 10.30`da Şube Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan ziyaret ile teşekkür edildi.Ziyarette 2022 yılında elektrik faturalarına yapılan zamlar ve yurttaşlara olumsuz etkilerine ilişkin görüş alışverişinde de bulunuldu.

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ ALİCAN ÇETİNKAYA PODCAST KURDİ RADYO PROGRAMINA KATILARAK ELEKTRİK ZAMLARINI DEĞERLENDİRDİ. 24.02.2022

    

Şube Eş başkanımız Alican Çetinkaya 24 Şubat 2022 tarihinde PODCAST Kurdi Radyo programına katılarak elektrik faturalarına yapılan zamlar ve yurttaşlarımıza yansımaları hakkında Şubemiz görüşlerini aktardı.

EMO HAKKARİ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN HAKKARİ TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET.. 23.02.2022

    

EMO Hakkari İl Temsilcilik Heyetimizce 23 Şubat 2022 tarihinde Hakkari Ticaret ve Sanayi Odasına bir ziyaret yapıldı. Ziyarette 2022 yılında yapılan elektrik zamları, halka yansımaları ile şehre ilişkin yaşanan sorunlar ele alınarak görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ SORGÜL AYTEK AVŞAR RONAHİ TV PROGRAMINA KATILARAK ELEKTRİK ZAMLARINI DEĞERLENDİRDİ 19.02.2022

    

Şube Eş başkanımız Sorgül AYTEK AVŞAR 18 Şubat 2022 tarihinde Rojava TV programına katılarak elektrik faturalarına yapılan zamlar ve yurttaşlarımıza yansımaları hakkında Şubemiz görüşlerini aktardı.

ZAMLAR GERİ ALINSIN..ESNAF,ÇİFTÇİ,SANAYİCİ,YURTTAŞLAR DESTEKLENSİN,ÖZEL TARİFELER UYGULANSIN.. 16.02.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA 16 şubat 2022 tarihinde Tigris Haber ile bir ropörtaj yaptı. Ropörtajda; son süreçte elektrik faturalarına yapılan yüksek miktarda zamlar,bu zamların halka yansımaları ve olumsuz sonuçları ile elektrik alanındaki özelleştirmeler ve etkilerine ilişkin Şubemiz görüşlerini aktardı.. Haberin devamı için tıklayınız.

MALATYA’DA YAPI DENETİM ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİN SORUNLARI ELE ALINDI.. 16.02.2022

    

Şubemize bağlı EMO Malatya il temsilciliğimiz tarafından malatya’da yapı denetim şirketlerinde çalışan üyelerle 16 şubat 2022 tarihinde il temsilciliğimizde araya gelindi.Yapılan toplantıda;yapı denetim şirketlerinde çalışan üyelerin sorunları ele alınarak değerlendirildi.

TOPLUMSAL CİNSİYET VE SAHA DENEYİMLERİ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 14.02.2022

    

Şubemiz organizasyonu ile 13 şubat 2022 tarihinde şube hizmet binasında “Toplumsal Cinsiyet ve Saha Deneyimleri” konulu eğitim semineri düzenlendi. Diyarbakır Eğitimsen 1 nolu şube kadın sekreteri Ezgi ÇELİK’in konuşmacı olarak yer aldığı seminere şubemiz üyelerinin yanısıra EMO Genç üyelerimiz de izleyici olarak katılım sağladılar..

ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN BORÇLARI YAPILAN ZAMLARLA YURTTAŞLARDAN ALINMAKTA.. 11.02.2022

    

Şube yönetim kurulu eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA Mezopotamya Ajans ile 11 şubat 2022 tarihinde bir ropörtaj yaptı.Ropörtajda; son süreçte elektrik faturalarına yapılan yüksek miktarda zamlar,bu zamların halka yansımaları ve olumsuz sonuçları ile elektrik alanındaki özelleştirmeler ve etkilerine ilişkin Şubemiz görüşlerini aktardı..

DAĞITIM ŞİRKETLERİ DEVREDEN ÇIKARILMALI, ŞİRKETLER KAMU DENETİMİNE GİRMELİ.. 10.02.2022

    

Şube yönetim kurulu eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA Evrensel Gazetesi ile 10 şubat 2022 tarihinde bir ropörtaj yaptı.Ropörtajda; son süreçte elektrik faturalarına yapılan yüksek miktarda zamlar,bu zamların halka yansımaları ve olumsuz sonuçları ile elektrik alanında özelleştirmeler ve zamlarla ilişkileri hakkında Şubemiz görüşlerini aktardı..

ELEKTRİK ŞİRKETLERİNE İNDİRİM, VATANDAŞA ZAM! 10.02.2022

    

Şube yönetim kurulu eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA Sur Ajans ile 10 şubat 2022 tarihinde bir ropörtaj yaptı.Ropörtajda; son süreçte elektrik faturalarına yapılan yüksek miktarda zamlar,bu zamların halka yansımaları ve olumsuz sonuçları ile elektrik alanındaki özelleştirmeler ve etkilerine ilişkin Şubemiz görüşlerini aktardı..

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ ALİCAN ÇETİNKAYA DW TÜRKÇE’NİN SORULARINI YANITLADI.. 10.02.2022

    

Şube Eşbaşkanımız Alican ÇETİNKAYA, Elektrik faturalarına yapılan yüksek miktarlardaki zamlar, sonuçları ve halka olumsuz yansımalarına ilişkin 10 şubat 2022 tarihinde Şubemizde DW (Deutsche Welle) Türkçe ile Ropörtaj yaptı. Haberin devamı için tıklayınız..

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ SORGÜL AYTEK AVŞAR’IN ELEKTRİK ZAMLARINA İLİŞKİN ROPÖRTAJI 09.02.2022

    

Şube yönetim kurulu eşbaşkanımız Sorgül AYTEK AVŞAR K 24 Haber ile 7 şubat 2022 tarihinde bir ropörtaj yaptı.Ropörtajda; son süreçte elektrik faturalarına yapılan zamlara ilişkin bilgi vererek zamların halka yansımaları ve olumsuz sonuçları hakkında Şubemiz görüşlerini aktardı.(K 24/07 Şubat 2023)

22.DÖNEM ŞUBE YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPTI 08.02.2022

    

04 Şubat 2022 tarihinde mazbatasını alan 22.Dönem Şube Yönetim Kurulu 7 Şubat 2022 tarihinde yapılan ilk toplantısında görev dağılımını yaptı.Şube Yönetim Kurulu görev dağılımına göre göre; Yönetim Kurulu Eş Başkanlığına Alican ÇETİNKAYA ve Sorgül AYTEK AVŞAR, Yazmanlığa Velat ESEN,Saymanlığa Dilber ÖNEN ÜNGÜR seçildi. Şevin ALI,Sultan Hiva ABA ve Mehmet YÜKSEL ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldılar..

EMO MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK ZAMLARINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI:”FAHİŞ ELEKTRİK ZAMLARI EN KISA SÜREDE GERİ ÇEKİLMELİDİR” 08.02.2022

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğimiz tarafından son süreçte elektrik faturalarına yapılan zamlar ve düzenlemeler ile halka olumsuz yansımalarına ilişkin olarak 8 Şubat 2022 tarihinde bir basın açıklaması yapıldı..

MARDİN EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMUNDAN ELEKTRİK ZAMLARINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI: “FAHİŞ ELEKTRİK ZAMLARI GERİ ÇEKİLSİN” 07.02.2022

    

Fahiş oranda yapılan elektrik enerjisi zamları sonrası halkı mağdur eden yüksek elektrik faturaları için Mardin Emek ve Demokrasi Platformu adına EMO Mardin İl Temsilciliğimiz tarafından 6 Şubat 2022 tarihinde bir basın açıklaması yapıldı..

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.” 17.01.2022

    

Bölgemizde sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle jeneratör kullanan site ve binalarda,kullanılan elektrik bedelinin yanısıra jeneratörlerin ürettiği elektriğin (yakıt bedelinin) vatandaşlarca ödenmesine ve vatandaşların bu nedenle mağdur edilmelerine ilişkin olarak Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından bugün saat 17:00 de Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde konuyla ilgili olarak bir basın açıklaması yapıldı..

 

Çok Okunanlar


ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE ZİYARET..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN TEDAŞ 11.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET..

AMEDSPOR’A PLAY-OFF ÖNCESİ BAŞARI MESAJLARI..

1 MAYIS MİTİNGİNDE ALANDAYDIK..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN ELAZIĞ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.