MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 32  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 25.09.2023

    

Sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından Asgari Ücret Protokolü kapsamında 25 Eylül 2023 tarihinde Diyarbakır SGK il müdürlüğü ile bir görüşme yapıldı.

DERSİM KENT SEMPOZYUMUNDA YER ALDIK 24.09.2023

    

22-23 Eylül 2023 tarihlerinde Dersimde düzenlenen `Dersim Kent Sempozyumuna` Sekretaryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB AMED İl Koordinasyon Kurulu adına katılım sağlandı. İl Koordinasyon Kurulu ve bölge İl Koordinasyon Kurulları adına Şube Eş Başkanımız Alican Çetinkaya bir de konuşma yaptı.

`BOŞUNA MI OKUDUK` KAMPANYASI DERSİM TOPLANTISINA KATILDIK 24.09.2023

    

TMMOB heyeti ile bölge IKK ları olarak `Boşuna mı Okuduk kampanyası` konusunda Dersim de bir toplantı yapıldı. Toplantıya Sekretaryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB AMED İl Koordinasyon Kurulu adına Şube Eş Başkanımız Alican Çetinkaya katıldı.

19 EYLÜL MÜHENDİS MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNDE MÜCADELEYE DEVAM! 19.09.2023

    

19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma gününde; İnsanca yaşayacak bir ücret için, İş bulamayan meslektaşlarımız için, Meslektaşlarımızın ve mesleğimizin itibarı için, Asgari ücret, yoksulluk ve açlık sınırının altında çalışmaya dur demek için, Emekli meslektaşlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesi için, Geleceğimiz ve Haklarımız için Basın açıklaması düzenlendi.Haberin devamı için tıklayınız.

BASIN AÇIKLAMASINA ÇAĞRI.. 18.09.2023

    

İnsanca yaşayacak bir ücret için, İş bulamayan meslektaşlarımız için, Meslektaşlarımızın ve mesleğimizin itibarı için, Asgari ücret, yoksulluk ve açlık sınırının altında çalışmaya dur demek için, Emekli meslektaşlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesi için, Geleceğimiz ve Haklarımız için tüm Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı meslektaşlarımızı 19 Eylül 2023 tarihinde saat 12.30`da Diyarbakır Dağkapı meydanında yapılacak Basın açıklamamıza katılmaya ve sesimize ses vermeye bekliyoruz..

BOŞUNA MI OKUDUK, HAKLARIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HAYDİ MÜCADELEYE! 15.09.2023

    

Sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 15 Eylül 2023 tarihinde `Boşuna mı Okuduk` `Haklarımız ve Geleceğimiz için Haydi Mücedeleye`` konulu bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklaması metni için haberin devamına tıklayınız.

`VERİMDER ANADOLU BULUŞMALARI` TOPLANTISINA KATILDIK.. 14.09.2023

    

14 Eylül 2023 tarihinde VERİMDER`in (Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği) Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi iş birliğiyle organize ettiği `VERİMDER ANADOLU BULUŞMALARI – Diyarbakır” toplantısına Şube Yönetim Kurulu üyelerimizle katılım sağladık. Toplantıda; iklim değişikliği, enerji verimliliği, enerji tasarrufu ve sürdürülebilirlik konuları görüşüldü.

BOŞUNA MI OKUDUK? HAKLARIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HAYDİ MÜCADELEYE! 14.09.2023

    

Boşuna Mı Okuduk? Haklarımız ve Geleceğimiz` için Haydi Mücadeleye!.19 Eylül Mühendis,Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Gününde TMMOB öncülüğünde tüm ülkede kitlesel basın açıklamaları yapılacaktır..

EMO GENÇ KOMİSYONU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELİNDİ. 12.09.2023

    

Şubemiz 22. Çalışma Dönemi EMO Genç Komisyonu üyeleriyle Şube Yönetim Kurulumuz 12 Eylül 2023 tarihinde saat 12.30`da Şubemizde bir araya gelerek toplandı. Toplantıda; EMO Genç Komisyonu yapısı, çalışmaları ve örgütlülüğü ele alınarak değerlendirildi.

DİCLE ÜNİVERSİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARETİ 12.09.2023

    

Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Bilal GÜMÜŞ, Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 12 Eylül 2023 tarihinde saat 14.00`te ziyaret edildi. Ziyarette; Profesör unvanı alan Bölüm Başkanı Hocamız Bilal Gümüş Yönetim Kurulumuzca tebrik edilerek öğretim hayatında başarı dileğinde bulunuldu.

İŞYERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELİNDİ.. 10.09.2023

    

9 Eylül 2023 tarihinde saat 11.00`de Şubemiz İşyeri temsilcileri ile Şube Yönetim Kurulu ve örgütlenme komisyonu üyelerimiz bir araya gelerek toplandı. Toplantıda; Oda-üye-işyeri ilişkileri, üye ve mesleki sorunlar, Şube faaliyetleri ve etkinlik planları konuları ele alınarak değerlendirildi.

ŞUBE KOMİSYON BAŞKANLARIMIZLA BİR ARAYA GELİNDİ 10.09.2023

    

9 Eylül 2023 tarihinde saat 12.30`da Şubemiz 22. Dönem Çalışma Komisyonları başkanları ile Şube Yönetim Kurulu ve örgütlenme komisyonu üyelerimiz bir araya gelerek toplandı. Toplantıda; Şube komisyon çalışmaları, Oda merkezi komisyonları-Şube komisyonları çalışmaları ve ilişkileri ile Şube faaliyet ve planlamaları ele alınarak değerlendirildi.

YENİ ÜYELERLE BİRARAYA GELİNDİ 03.09.2023

    

Şube Yönetim Kurulu ve Şube Örgütlenme Komisyonu üyelerinin katılımıyla 2022-2023 yılında odamıza kayıtlı yeni üyelerle biraraya gelinerek bir toplantı yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Oda faaliyetleri, iş ve meslek alanında yaşanan sorunlara ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi, katılımcı üyelerimizin görüş ve önerileri alındı.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ KUTLANDI.. 01.09.2023

    

Şubemizin de bileşeni olduğu Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu tarafından `Savaşlara İnat Barış Hemen Şimdi` şiarıyla 1 Eylül 2023 tarihinde Diyarbakır istasyon meydanında `Dünya Barış Günü Kutlama Mitingi` düzenlendi. TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu`nun tüm bileşenleri ile birlikte kortej halinde yürüyerek miting alanına giriş yaparak kutlamalara katıldık. 1 Eylül Dünya Barış gününde Şubemiz üyeleriyle alandaydık..

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK SOSYAL TESİSİ BAŞVURU VE KAYITLARI BAŞLADI! 16.08.2023

    

TMMOB Teoman Öztürk Sosyal Tesisi 2023-2024 dönemi için başvuru ve kayıtlar başladı. 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil kişi başı 1 aylık oda katkı payı 5 bin 500 TL olan Sosyal Tesis için başvurular İnternet üzerinden yapılacak.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ. 12.07.2023

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilciliğimiz ile Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı işbirliği ile 11 Temmuz 2023 tarihinde Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans salonunda Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik olarak mezuniyet töreni düzenlendi. EMO Elazığ İl Temsilcilik heyetimizin de katıldığı törende, dereceyle mezun olan genç meslektaşlarımıza başarı plaketi verildi.

ÜYE AİDAT BORÇLARI YAPILANDIRMA SÜRESİ UZATILDI 31.05.2023

    

Resmi Gazete’de 26.05.2023 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Cumhurbaşkanı Kararı ile üye aidat borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri uzatıldı. Üyelerimizin yapılandırmadan faydalanabilmeleri için 30 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar Şubemize başvurmaları gerekmektedir. Haberin devamı için tıklayınız.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU TARAFINDAN`KAYYIM İRADE GASPI VE KENT KIRIMI ÖN RAPORU` KAMUOYU İLE PAYLAŞILDI.. 09.05.2023

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 9 Mayıs 2023 tarihinde saat 12.00`de Plaza Otel`de düzenlen toplantıda yapılan sunum ile `Kayyım İrade Gaspı ve Kent Kırımı Ön Raporu-Amed 2023` kamuoyu ile paylaşıldı.

KAMUDA ÇALIŞAN MİMAR, MÜHENDİS VE ŞEHİR PLANCILARI HAKKINI İSTİYOR! 04.05.2023

    

Kamuda çalışan meslektaşlarımızın özlük haklarının iyileştirilmesi için TMMOB D.Bakır İl Koordinasyonu Kurulunca Kamu Mühendisleri Platformu ile birlikte 4 mayıs 2023 tarihinde saat 12.30 da Diyarbakır Dağkapı Meydanında bir basın açıklaması yapıldı.” Kamuda Çalışan Mimar, Mühendis ve Şehir Plancıları Hakkını İstiyor!” başlıklı basın açıklaması metnine yazının devamını tıklayarak okuyabilirsiniz.

1 MAYIS’TA ALANDAYDIK.. 01.05.2023

    

1 mayis emek,birlik ve dayanışma günü Diyarbakir Dağkapı meydanında bugün düzenlenen miting ile kutlandı.1 mayıs kutlamalarında TMMOB’a bağlı oda bileşenleri ve üyelerimizle birlikte alandaydık.

 

Çok Okunanlar


`KORUMA SİSTEMLERİ`KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.

ŞUBEMİZE BAĞLI EMO ELAZIĞ VE TUNCELİ TEMSİLCİLİKLERİ DENETLENDİ

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

“‘HALKTAN VE EMEKTEN YANA BÜTÇE MİTİNGİ’NE KATILDIK.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.