MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 30  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB ÜYESİ ÇOCUKLARI İÇİN İNDİRİMLİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 27.09.2022

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis,mimar ve şehir plancıları odaları üyesi çocuklarının ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Uzman Diş Hekimi Cansu SARIYILDIZ ile protokol imzalanmıştır.Protokole göre Odamız çalışanı ve üyeleri Oda üyesi yada çalışanı olduklarını gösterir bir belge ile Diclekent Mah.Mastfroş Cad.Fours Plaza K:3 No:4 Kayapınar/Diyarbakır adresinde bulunan Uzman Dişhekimi Cansu SARIYILDIZ ın Diş Kliniğine gitmeleri halinde çocuklarının muayene ve tedavi ücretlerinden %15 indirimli yararlanabileceklerdir. Üyelerimize duyurulur. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İLE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET UYGULAMALARI DEĞERLENDİRİLDİ 27.09.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyeti ve Temsilcilik YG TİS Komisyonu Üyeleriyle beraber 27 Eylül 2022 tarihinde Fırat EDAŞ Birim Müdürleriyle bir toplantı yapıldı.Toplantıda, Fırat EDAŞ Dağıtım Bölgesinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Hizmet Uygulamaları ele alınarak değerlendirildi.

EMO VAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZ DENETLENDİ 25.09.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 24 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Van İl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO VAN İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ VE SMM ÜYE BULUŞMASI 25.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 24 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Van İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Van İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı da yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı.

EMO HAKKARİ İL TEMSİLCİLİĞİMİZ DENETLENDİ 25.09.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 25 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Hakkari İl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO HAKKARİ TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ VE SMM ÜYE BULUŞMASI 25.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 25 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Hakkari İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Hakkari İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı da yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı.

MİSEM YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.09.2022

    

Şubemiz tarafından 21-23 eylül 2022 tarihlerinde MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumuluğu Eğitimi düzenlendi.Online Çevrimiçi bağlantı üzerinden yapılan eğitime 20 üye katılım sağladı.

EMO BİTLİS İL TEMSİLCİLİĞİMİZ DENETLENDİ.. 23.09.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 23 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Bitlis İl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO BİTLİS İL TEMSİLCİLİĞİMİZ ZİYARET EDİLDİ.. 23.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 23 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Bitlis İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Bitlis İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı da yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı.

EMO ELAZIĞİL TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI. 19.09.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 17 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Elazığİl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ.. 19.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 17 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Elazığ İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı da yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı..

CHP MİLLETVEKİİLLERİ TMMOB MALATYA İL KOORDİNASYON KURULU`NU EMO MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ HİZMET YERİNDE ZİYARET ETTİ. 16.09.2022

    

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu 16 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Malatya il temsilciliği hizmet yerinde TMMOB Malatya İl Koordinasyon Kurulu bileşenlerini ziyaret etti.Ziyarette Malatya temsilcilik heyetimiz de yer aldı.CHP Milletvekillerinin ziyaretinde yapılan görüşmede meslek alanlarımız ile ilgili; Enerji Sorunları,Mühendislik hizmet uygulamaları ve sorunları ele alınarak değerlendirildi.

ÜYELERİMİZE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI 15.09.2022

    

Şubemiz koordinasyonuyla ADS Mühendislik tarafından 14 Eylül 2022 tarihinde üyelerimize yönelik olarak `Asenkron Motorlar,Hız Kontrol Cihazları ve Verimlilik` konulu online Bilgilendirme Semineri düzenlendi.

TMMOB DİYARBAKIR İKK’DAN KENTSEL DÖNÜŞÜME İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 14.09.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 15 Eylül 2022 tarihinde perşembe günü saat 12.30’da Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi’nde “Yenişehir Belediyesi’nin satışa çıkardığı Dokuzçeltik ve Üçkuyu mahalleri parsellerine dair” bir basın açıklaması yapıldı.

ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİNDE KOMİSYON TOPLANTILARI YAPILDI 13.09.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilciliğinde 12 Eylül 2022 tarihinde SMM ve YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu komisyon toplantıları yapılarak Mühendislik Hizmet uygulamaları ele alınarak değerlendirildi.

MALATYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE SMM ÜYE ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ 08.09.2022

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğinde 7 Eylül 2022 tarihinde Temsilcilik SMM Komisyonu toplandı. Toplantıda; Mühendislik hizmet ve uygulamaları, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak değerlendirildi.

ODA-ÜYE İLİŞKİLERİ VE ŞUBE ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ 07.09.2022

    

EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Orak ve Şubemiz Örgütlenme Komisyonu üyeleri ile Şube Yönetim Kurulumuz 06 Eylül 2022 tarihinde saat 18.30`da Şubemiz Menderes Ayhan Kütüphanesinde bir araya geldi. Yapılan toplantıda; Oda-Şube faaliyetleri, Üye ilişkileri ve Şube örgütlenme çalışmalarına ilişkin bir takım değerlendirmeler yapıldı.

ENERJİ ALANINDAKİ ÖZELLEŞTİRMELER VE SONUÇLARI İLE ENERJİYE YAPILAN ZAMLAR VE YURTTAŞLARA YANSIMALARINA İLİŞKİN ŞUBEMİZ GÖRÜŞLERİ 07.09.2022

    

Enerji alanında yapılan özelleştirmeler, zamlar ve yurttaşlarımıza yansımalarına ilişkin Şubemiz görüşleri başlıklar halinde ve kamu spotu şeklinde yayımlandı. Yazının devamını tıklayarak Şubemiz görüşlerine bakabilirsiniz...

SİVİL TOPLUM, EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİ`NDEN 1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ AÇIKLAMASI: BARIŞ HEMEN ŞİMDİ!YAŞASIN BARIŞ.BİJİ AŞİTİ.. 01.09.2022

    

Bölgede faaliyet yürüten Sivil Toplum,Emek ve Meslek Örgütleri olarak 1 Eylül Dünya Barış Günü vesilesiyle “BARIŞ HEMEN ŞİMDİ” şiarı ile Diyarbakır Dağkapı Meydanında ortaklaşa bir basın açıklaması yapıldı. Emek ve meslek örgütü olarak düzenlenen basın açıklamasına Şubemiz üyeleri de katılım sağladı..

MARDİN`DE YAŞANAN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN YURTTAŞLARIN AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ. 23.08.2022

    

Acılarını paylaşmak ve baş sağlığı dilemek amacıyla Mardin Derik ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybedenlerin aileleri, Diyarbakır ve Mardin Emek ve Demokrasi Platformu tarafından ziyaret edildi. Ziyaret sonrasında Derik halkıyla birlikte bir de basın açıklaması yapıldı.Taziye ziyareti ve basın açıklamasına Şubemiz Üyeleri de katılım sağladılar.

 

Çok Okunanlar


EMO ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

EMO VAN İL TEMSİLCİLİĞİ GES SANTRALİ TEKNİK GEZİSİ

MİSEM ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

DİYARBAKIR`DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILAN MAHALLE SAKİNLERİ ZİYARET EDİLDİ.

GEZİ DAVASI İLE CEZALANDIRILAN ARKADAŞLARIMIZ SERBEST BIRAKILMALIDIR!

GEZİ DAVASI İLE CEZALANDIRILAN ARKADAŞLARIMIZ SERBEST BIRAKILMALIDIR!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.