MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 30  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB ÜYELERİ İÇİN İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 02.11.2022

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis,mimar ve şehir plancıları odası üye.çalışan ve yakınlarının sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Özel Dünyapark Hospital Hastanesi ile 01 Kasım 2022 tarihinde protokol imzalanmıştır. Protokole göre Odamız çalışanı ve üyeleri Oda üyesi yada çalışanı olduklarını gösterir bir belge ile Fırat Mah. 595. Sok. No:4 Kayapınar/DİYARBAKIR adresinde bulunan Özel Dünyapark Hospital Hastanesine gitmeleri halinde sağlık hizmetinden %15 indirimli yararlanabileceklerdir.

DİCLE EDAŞ ÇALIŞANI MÜHENDİSLERE YÖNELİK MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 01.11.2022

    

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş`de çalışan Elektrik-Elektronik Mühendislerine yönelik 31 Ekim-01 Kasım 2022 tarihlerinde Şubemizde MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar eğitimi düzenlendi.

DİYARBAKIR ORTADOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ELEKTRİK ENERJİSİ VE ENERJİ TASARRUFU KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 31.10.2022

    

Diyarbakır`da faaliyet yürüten Ortadoğu Koleji`nde okuyan öğrenciler için `Enerji ve çeşitleri, elektrik enerjisi ve üretim aşamaları ile enerji tasarrufu` konularında Şubemiz tarafından Şube Yönetim Kurulu Üyesi Dilber ÖNEN ÜNGÜR`ün sunumu ile 31 ekim 2022 tarihinde bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNE EKONOMİK KAYNAK SAĞLANMASI BAHANESİYLE GEREK KENTİMİZİN OKSİJEN KAYNAĞI GEREKSE DE ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİNİN YAŞAM ALANLARINA MÜDAHALE EDİLMESİNİ KABUL ETMİYORUZ 31.10.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 31 Ekim 2022 tarihinde saat 12.30’da Şehir Plancıları Odasında, Dicle Üniversitesi Rektörlüğünün talebiyle Sur ilçesi Yiğit Çavuş Mah.sınırları içerisinde kalan üniversite arazisinin 157 hektarlık alanının imara açılmasına dair bir basın açıklaması yapıldı.Basın açıklamasının metni için haberin devamını tıklayınız.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNLARI BULUŞMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 23.10.2022

    

EMO Elazığ İl Temsilciliği ile Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı işbirliğiyle 21-22 Ekim 2022 tarihinde Mühendislik Fakültesi Bölüm Konferans salonunda Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Mezunları Buluşma etkinliği gerçekleştirildi.Etkinliğe EMO Elazığ İl Temsilciliği Heyeti ve Odamız üyeleriyle beraber katılım sağlandı.

ÜYELERİMİZE YÖNELİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 16.10.2022

    

Şubemiz tarafından üyelerimize yönelik olarak 15 Ekim 2022 tarihinde ABB Elektrik işbirliği ile Şube seminer salonunda “Enerji Altyapısında Dijitalleşme Çözümleri,Günümüzde Elektrik Tesis Yönetimi,Elektrikli Araçlar ve Şarj Altyapısı” konularını içeren bilgilendirme semineri düzenlendi.

10 EKİM`İ UNUTMAYACAĞIZ..10 EKİM`İN YILDÖNÜMÜNDE DEVRİM ŞEHİTLERİ VE BARIŞ SAVUNUCULARI DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASIYLA ANILDI 10.10.2022

    

Ankara Tren Garı önünde 103 devrimci demokrat ve barış savunucusunun hayatını kaybettiği, 500`ü aşkın kişinin de yaralandığı 10 Ekim Katliamının yıl dönümünde devrim şehitleri ve bu katliamda yaralanan barış savunucuları Şubemizin de aralarında yer aldığı Amed Emek ve Demokrasi Platformu tarafından Diyarbakır`da düzenlenen basın açıklaması ve etkinliklerle anıldı..

DERSİM EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU TARAFINDAN “SÖMÜRGE MADENCİLİĞİ VE YIKIM!” KONULU ÇALIŞTAY VE DERSİM DOĞA MİTİNGİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. 09.10.2022

    

EMO Tunceli Temsilciliğimizin de bileşeni olduğu Dersim Emek ve Demokrasi Platformu tarafından 7-8 Ekim 2022 tarihlerinde Tunceli’de “Sömürge Madenciliği ve YIKIM!” konulu Çalıştay ve 8 Ekim 2022 tarihinde ise “Dersim Doğa Mitingi” düzenlendi.Çalıştay ve mitinge, aralarında Şubemizin de yer aldığı ve sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri yönetici ile katılım sağlandı.

MALATYA IKLİM DEĞİŞİKLİĞİ EYLEM PLANİ PAYDAŞ ÇALİŞTAYİ`NDA MALATYA TEMSİLCİLİĞİMİZ İLE YER ALDIK 06.10.2022

    

05 Ekim 2022 tarihinde Malatya’da düzenlenen ‘Malatya Iklim Değişikliği Eylem Plani Paydaş Çaliştayı’ na ‘ EMO Malatya İl Temsilciliğimiz ile katılarak yeralındı.

HEVSEL BAHÇELERİ VE EKOLOJİK ÇEVRESİ, DİCLE NEHRİ, TARİHİ SURLAR VE SURİÇİ KENTSEL SİT ALANINDA HUKUKİ NORMLAR İŞLETİLMELİ ,BU ALANLAR DERHAL KORUMA ALTINA ALINMALIDIR!! 06.10.2022

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu,Ekoloji Derneği ve Diyarbakır Barosu tarafından 06 ekim 2022 tarihinde Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesinde saat 12:30’da ortak bir basın açıklaması yapıldı.Basın açıklamasına yazının devamını tıklayarak bakabilirsiniz.

AMED EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU,SAĞLIK EMEKÇİLERİNE YÖNELİK SİLAHLI SALDIRI NEDENİYLE AÇIKLAMA YAPTI:SAĞLIK ÇALIŞANLARI YALNIZ DEĞİLDİR.. 05.10.2022

    

Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyonun Kurulunun da aralarında yer aldığı Amed Emek ve Demokrasi Platformu tarafından, Sağlık emekçilerinin silahlı saldırıya uğramasına ilişkin olarak 4 ekim 2022 tarihinde bir basın açıklaması düzenlendi..

MALATYA’DA SMM ÜYE SORUNLARI VE MÜHENDİSLİK HİZMET UYGULAMALARI DEĞERLENDİRİLDİ 05.10.2022

    

Şubemize bağlı EMO Malatya Il Temsilciliğinde 04 Ekim 2022 tarihinde SMM üye toplantisi yapıldı.Toplantıda yaşanan sorunlar,yg tis hizmet uygulamaları ve kurumlara yapılacak ziyaretler ele alındı.

YURTTAŞLARIMIZ ARTAN ENERJİ FİYATLARINDAN VE ENERJİNİN PAHALLILIĞINDAN ŞİKAYETÇİ.BUNA ÇARE BULUNMASINI İSTİYOR.. 03.10.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Eşbaşkanımız Sorgül AYTEK AVŞAR, 3 Ekim 2022 tarihinde Xwebûn gazetesi ile yapılan röportajda; enerji fiyatları,elektrik faturalarına yıl içinde yapılan zamlar, zamların olumsuz sonuçları ve halka yansımaları ile enerji alanında yapılması gereken çalışmalar hakkında Şubemiz görüşlerini aktardı..

TMMOB ÜYESİ ÇOCUKLARI İÇİN İNDİRİMLİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 27.09.2022

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis,mimar ve şehir plancıları odaları üyesi çocuklarının ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Uzman Diş Hekimi Cansu SARIYILDIZ ile protokol imzalanmıştır.Protokole göre Odamız çalışanı ve üyeleri Oda üyesi yada çalışanı olduklarını gösterir bir belge ile Diclekent Mah.Mastfroş Cad.Fours Plaza K:3 No:4 Kayapınar/Diyarbakır adresinde bulunan Uzman Dişhekimi Cansu SARIYILDIZ ın Diş Kliniğine gitmeleri halinde çocuklarının muayene ve tedavi ücretlerinden %15 indirimli yararlanabileceklerdir. Üyelerimize duyurulur. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İLE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET UYGULAMALARI DEĞERLENDİRİLDİ 27.09.2022

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyeti ve Temsilcilik YG TİS Komisyonu Üyeleriyle beraber 27 Eylül 2022 tarihinde Fırat EDAŞ Birim Müdürleriyle bir toplantı yapıldı.Toplantıda, Fırat EDAŞ Dağıtım Bölgesinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Hizmet Uygulamaları ele alınarak değerlendirildi.

EMO VAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZ DENETLENDİ 25.09.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 24 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Van İl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO VAN İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ VE SMM ÜYE BULUŞMASI 25.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 24 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Van İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Van İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı da yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı.

EMO HAKKARİ İL TEMSİLCİLİĞİMİZ DENETLENDİ 25.09.2022

    

Şube denetçilerimiz tarafından 25 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Hakkari İl Temsilciliğimizin idari ve mali açılardan denetlemesi gerçekleştirildi..

EMO HAKKARİ TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ VE SMM ÜYE BULUŞMASI 25.09.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 25 Eylül 2022 tarihinde Şubemize bağlı EMO Hakkari İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve temsilcilik heyetinin katılımıyla Hakkari İli SMM Üyeleriyle bir araya gelinerek bir toplantı da yapıldı. Toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı.

MİSEM YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.09.2022

    

Şubemiz tarafından 21-23 eylül 2022 tarihlerinde MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumuluğu Eğitimi düzenlendi.Online Çevrimiçi bağlantı üzerinden yapılan eğitime 20 üye katılım sağladı.

 

Çok Okunanlar


KAMUDA ÇALIŞAN MİMAR, MÜHENDİS VE ŞEHİR PLANCILARI HAKKINI İSTİYOR!

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU TARAFINDAN`KAYYIM İRADE GASPI VE KENT KIRIMI ÖN RAPORU` KAMUOYU İLE PAYLAŞILDI..

KAMUDA ÇALIŞAN MİMAR, MÜHENDİS VE ŞEHİR PLANCILARI HAKKINI İSTİYOR!

ÜYE AİDAT BORÇLARI YAPILANDIRMA SÜRESİ UZATILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.