MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 34  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

DİYARBAKIR ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ`NDE BULUNAN EMO İŞYERİNE ÜYE ZİYARETİ YAPILDI 28.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 27 Mayıs 2024 tarihinde 14.00-16.00 saatleri arasında Diyarbakır Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği il müdürlüğü`nde bulunan EMO işyeri Temsilciliğimize üye ziyareti yapıldı. Ziyarette üyelerle bir araya gelindi. Yapılan Toplantıda; Oda-üye İlişkileri, Oda faaliyetleri ve çalışmaları, iş ve meslek alanlarına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş`DE BULUNAN EMO İŞYERİNE ÜYE ZİYARETİ YAPILDI 24.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 24 Mayıs 2024 tarihinde 10.00-12.00 saatleri arasında Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş`de bulunan EMO işyeri Temsilciliğimize üye ziyareti yapıldı. Ziyarette üyelerle bir araya gelindi. Yapılan Toplantıda; Oda-üye İlişkileri, Oda faaliyetleri ve çalışmaları, iş ve meslek alanlarına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.

SİİRT İLİ ÜYE-ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARI 20.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulu ve Şube Örgütlenme Komisyonu üyelerinin katılımıyla 18 Mayıs 2024 tarihinde Siirt iline bir ziyaret düzenlendi. ziyarette Siirt ilinde faaliyet yürüten üyelerimiz ile bir araya gelinerek; Oda-üye ilişkileri, örgütlenme çalışmaları ve Siirt ilinde Elektrik Mühendisleri Odası il Temsilciliği oluşturulma çalışmaları ele alınarak değerlendirildi.

ŞUBEMİZ 23. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANDI. 18.05.2024

    

Şubemiz 23. Çalışma Dönemi 2. Danışma Kurulu toplantısı 17 Mayıs 2024 tarihinde saat 18.00`de Şubemizde yapıldı. Toplantı EMO Genel Kurul delegelerimizin de katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda EMO 49. Olağan Genel Kurul ve Seçim sonuçları değerlendirildi.

EMO GENÇ BULUŞMASI VE EMO TANITIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 17.05.2024

    

Şubemiz tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde 14.00-16.30 saatleri arasında Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Konferans salonunda `EMO Genç Buluşması ve EMO Tanıtım Semineri` etkinliği gerçekleştirildi.Etkinlik Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ve akademisyenleri ile bölümde öğrenim gören EMO Genç üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Etkinlikte düzenlenen seminerde;Elektrik Mühendisleri Odası, EMO Genç komisyonu ve yapısı hakkında tanıtıcı bilgilendirmeler yapıldı. Buluşma etkinliğinde ayrıca mühendislik iş alanları, mühendislik sektörünün durumu ve yapısına ilişkin konular hakkında değerlendirmeler de yapıldı.

EMO MARDİN VE ŞIRNAK İL TEMSİLCİLİKLERİMİZ DENETLENDİ 21.04.2024

    

Şubemize bağlı EMO Mardin ve Şırnak İl Temsilciliklerimiz 20 Nisan 2024 tarihinde Şube Denetçilerimiz tarafından idari ve mali açıdan denetlendi.

MUŞ İLİ ÜYE BULUŞMASI VE TEMSİLCİLİK ÇALIŞMALARI 21.04.2024

    

Şube Yönetim Kurulu ve Şube Örgütlenme Komisyonumuz 20 nisan 2024 tarihinde Muş ili`nde bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi. Toplantımıza ziyarette bulunan Muş belediye Eşbaşkanı Sırrı Söylemez ve Muş ili Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Erdal Koç , Muş Sanayi Ticaret Odası Meclis başkanı ve Meclis üyeleri ile Muş Ilinin kentsel sorunları teknik ve elektrik alanındaki sorunlar dile getirildi ve degerlendirmeler alındı. Üye buluşmasında yapılan toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Oda örgütlenme çalışmaları kapsamında Muş ili`nde Temsilcilik oluşturulma çalışmaları, Oda faaliyetleri ve mühendislik meslek yaşamına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.

ŞUBEMİZ 23. DÖNEM DANIŞMA KURULU TOPLANDI. 20.04.2024

    

Şubemiz 23. Çalışma Dönemi 1. Danışma Kurulu toplantısı 19 Nisan 2024 tarihinde saat 18.00`de Şubemiz salonunda yapıldı. Toplantıda; EMO 49. Olağan Genel Kurulu Çalışmaları ve Şube 23.Dönem Danışma Kurulu’nun yapısı ve işlerliği konuları ele alınarak, Danışma Kurulu üyelerinin görüş ve önerileri alındı.

DİCLE ÜNİVERSİTE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YETKİLİLERİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ. 17.04.2024

    

17 Nisan 2024 tarihinde Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Başkanı ve bölüm hocaları Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.Ziyarette; Oda-Üniversite-EMO Genç üye ilişkileri, meslek alanlarımız ve Oda faaliyetleri ele alınarak değerlendirildi.

FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 16.04.2024

    

Şubemiz koordinasyonuyla Mardin ilinde faaliyet yürüten üyelerimize yönelik olarak Amper Elektrik tarafından 16 Nisan 2024 tarihinde saat 17.00`de Mardin ilinde `Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemleri` konulu firma tanıtımı/bilgilendirme semineri düzenlendi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 29.03.2024

    

Şubemiz tarafından MİSEM kapsamında 27-28-29 Mart 2024 tarihlerinde Şube eğitim salonunda `Yg Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` düzenlendi. Düzenlenen eğitime 25 Odamız üyesi katılım sağlayarak eğitim içerikleri hakkında bilgilendirildi.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU, KENTTEKİ KAÇAK YAPILARLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ. 26.03.2024

    

Kentteki Kaçak Yapılarla İlgili Olarak, Şubemizin de bileşeni olduğu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 25 Mart 2024 tarihinde Saat 12.30`da Diyarbakır Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği il Müdürlüğü önünde bir basın açıklaması düzenlendi.

D.Ü MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARETİ 23.03.2024

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 22 Mart 2024 tarihinde saat 14.30`da Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ziyaret edildi. Ziyarette; Bölüm Başkanlığı görevini yürütmeye başlayan Cafer BUDAK hocamıza başarı dileğinde bulunuldu.Ziyarette ayrıca; Oda-Üniversite-EMO Genç üye ilişkileri, meslek alanlarımız ve Oda faaliyetleri ele alınarak değerlendirildi.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 20.03.2024

    

Şubemiz tarafından 18-19-20 Mart 2024 tarihlerinde MİSEM kapsamında Şube eğitim salonunda `Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi` düzenlendi. Düzenlenen eğitime 16 Odamız üyesi katılım sağlayarak eğitim içerikleri hakkında bilgilendirildi.

EMO BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİMİZ DENETLENDİ 17.03.2024

    

16 Mart 2024 tarihinde Şubemize bağlı EMO Batman İl Temsilciliğimiz Şube Denetçilerimiz tarafından idari ve mali açıdan denetlendi.

EMO BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ VE SMM ÜYE BULUŞMASI 17.03.2024

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 16 Mart 2024 tarihinde Şubemize bağlı EMO Batman İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette;Temsilcilik yapısı ve işleyişleri, Oda üye ilişkileri, üye sorunları, temsilcilik idari ve mali durumları gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ziyaret sonrasında Şube Yönetim Kurulumuz ve Temsilcilik heyetinin katılımıyla Batman İli üyeleriyle de bir araya gelinerek bir toplantı yapıldı. Bu toplantıda ise; Oda-üye ilişkileri, Mühendislik Hizmet Uygulamaları,üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak bir takım değerlendirmeler yapıldı.

BİNGÖL İLİ ÜYE BULUŞMASI VE TEMSİLCİLİK ÇALIŞMALARI 17.03.2024

    

Şube Yönetim Kurulu ve Şube Örgütlenme Komisyonumuz 16 Mart 2024 tarihinde Bingöl ili`nde bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi. Üye buluşmasında yapılan toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Oda örgütlenme çalışmaları kapsamında Bingöl ili`nde Temsilcilik oluşturulma çalışmaları, Oda faaliyetleri ve mühendislik meslek yaşamına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.

EMO HAKKARİ İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARETİ VE ÜYE BULUŞMASI DÜZENLENDİ 11.03.2024

    

Şubemize bağlı Emo Hakkari İlTemsilciliği Şube Yönetim Kurulu üyelerimizce 11 mart 2024 tarihinde ziyaret edildi.Ziyarette Hakkari ilinde faaliyet yürüten Odamız üyeleriyle düzenlenen yemekte biraraya gelindi.Yemeğin ardından üyelerle toplantı yapıldı.Toplantıda; il temsilciliğimizin durumu, Oda-üye ilişkileri, Şube/Temsilcilik faaliyetleri, meslek alanlarımız, üye ve mesleki sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak değerlendirildi.

EMO İŞYERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE BİRARAYA GELİNDİ. 10.03.2024

    

Şubemize bağlı Diyarbakır`da bulunan EMO işyeri temsilcilerimiz ile 9 Mart 2024 tarihinde saat 14.00`te Şubemizde bir araya gelinerek bir toplantı yapıldı. Toplantıda; işyeri temsilciliklerimizin durumu, Oda-üye ilişkileri, Şube faaliyetleri, meslek alanlarımız, üye sorunları ve çözüm önerileri ele alınarak değerlendirildi.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 03.03.2024

    

Şubemiz tarafından 29 Şubat-01-02 Mart 2024 tarihlerinde MİSEM kapsamında Elektrik SMM eğitimi düzenlendi. Düzenlenen eğitime 28 Odamız üyesi katılım sağlayarak eğitim içerikleri hakkında bilgilendirildi.

 

Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.