MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 109  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZDE ASANSÖR DENETLEME, RUHSAT VE KONTROL EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 16.08.2010

    

Açılış konuşmasını Şube Yazmanı Murat SÖNMEZ'in yaptığı MİSEM kapsamında 11-12-13 Ağustos ve açılış konuşmasını Şube Başkanı İlhan METİN'in yaptığı 14-15-16 Ağustos 2010 Tarihlerinde Asansör Denetleme, Ruhsat ve Kontrol eğitimi toplam 32 üyemizin katılımıyla düzenlendi.ilk gün; TMMOB etik,tüzük, yasa ve Yönetmelikler konusunda İbrahim KORU, Üyelerin Asansör Denetleme,Ruhsat ve Kontrol konusunda yeterli bilgiye ulaşmasının amaçlandığı eğitim, Bülent ÇARŞIBAŞI tarafından uygulamalı olarak sunulduktan sonra sınavla tamamlandı.

İLHAN METİN "ENERJİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ, HES'LER VE NÜKLEER SANTRALLER" HAKKINDA TRT ANTALYA RADYOSU’NA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU. 16.08.2010

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 16.08.2010 tarihinde TRT Antalya Radyo’sunda yayınlanan " Akdeniz'den " adlı programa canlı yayın konuğu olarak katıldı.Programda Antalya’nın enerji sorunlarına değinen Metin, enerjinin verimli kullanılmasının, kaynak çeşitliliğinin, Yerli ve Yenilenebilir Enerji kaynaklarının kullanımının tam bağımsızlık için önemli olduğunu ifade etti. Nükleer santral ve HES’lerle ilgili görüşlerini de belirten İlhan METİN; ÇED raporunun , yatırım kararında en önemli süreçlerden biri olduğunu, Elektrik enerjisi kullanmanın vazgeçilmez konforu yanında, üretimi sırasında dünyamıza vermek zorunda kaldığımız zararı inkâr edemeyeceğimizi ve yaşanabilir bir dünya istediğimize, elektrik enerjisiz de yapamadığımıza göre; ekonomiklik ve çevresel etki eğrilerinin optimum noktasında enerji yatırımı kararını almak durumunda olduğumuzu ifade etti.Metin; "Elektrik Mühendisleri Odası olarak Kamu yararı gözeten, çevresel etkileri hesaplanan ve yörede yaşayanlar ile STK larının görüşlerini dikkate alınan , ticari kaygılarla planlanmayan HES‘lerden elektrik enerjisi üretiminin kesin gerekliliğine inanmaktayız" dedi. Ayrıca Ülkemiz toprakları üzerinden enerji ithalatı anlamına gelen Rusya Federasyonu ile yapılan nükleer güç santralı anlaşmasının hiçbir şekilde kamu yararı içermediği ve enerji için kullanılabilecek yerel kaynaklar varken dışa bağımlı, maliyeti pahalı ve atık sorunu olan Nükleer Santrallere karşı olduklarını belirtti .TBMM‘de yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili yasanın biran önce çıkarılmasını istedi.

EMO`DAN BASKILARA KARŞI DİK DURUŞ 14.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası, düzenlediği basın toplantısıyla, elektrik dağıtım özelleştirmelerine yönelik yargıya başvurma hakkını kullandığı için siyasal iktidar ve yandaş medya organları tarafından EMO’nun hedef gösterilmesine yönelik tepkisini ortaya koydu. Basın toplantısında, Anayasa Değişiklik Paketi’nde “yargının hedef alındığı, güçler ayrımı ilkesinin tahrip edildiği, yürütmeyi temsil eden siyasal iktidarın denetleyicisi konumundaki yargının iktidara bağımlılığının artırıldığı ve denetim yetkisinin kısıtlandığı” tespitleri kamuoyu ile paylaşıldı. EMO’nun Anayasa Paketi’ni değerlendiren “Kontrolsüz Güç Arayışında İktidarın Halk Oyunu” kitapçığı da basına dağıtıldı.

İLHAN METİN, EĞİTİM, İŞ VE ENERJİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİ RADYO EKSPRES’DE DEĞERLENDİRDİ. 11.08.2010

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 10.08.2010 tarihinde Radyo Ekspres'de yayınlanan "Batı Akdeniz'de Eğitim ve İş Zamanı " adlı programa canlı yayın konuğu olarak katıldı.EMO’nun kuruluşundan, amaçlarından,şube çalışmalarından ve iş arayan üyelerimizle ilgili yapılan çalışmalardan bahseden Metin, Odanın ve Şubemizin düzenlediği MİSEM kapsamındaki eğitimlerle ilgili bilgilendirmede bulunarak eğitimlere verdikleri öneme değindi.İlhan METİN ayrıca“Nükleer Santrale Neden Hayır “ dediklerini, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının gerekliliğine, Antalya’nın enerji sorunları ve trafolu tesislerin İşletme Sorumlusu bulundurması ve Elektrik tesisatlarının yetkili Elektrik Mühendisi tesisatçılar tarafından yapılması gerektiği konularına ilişkin görüşlerini kamuoyu ile paylaştı.

E-DEVLET BİLGİ SIZDIRDI, AKP SEYRETTİ 10.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu tüm yurttaşların kişisel bilgilerinin ele geçirildiğinin ortaya çıkması üzerine bugün (29 Temmuz 2010) bir basın açıklaması yaptı. “AKP Hükümeti döneminde kişisel verilerin kaydedilmesi ‘fişleme’ noktasına kadar vardırıldığı gibi bu bilgilerin korunamaması hatta alıp-satılan mal haline dönüşmesi ise tam bir skandaldır” denilen basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ÜYELERİMİZLE MAVİ YOLCULUKTA BİRARADAYDIK 09.08.2010

    

08 Ağustos 2010 Pazar günü üyelerimiz ve ailelerinin ve Isparta Temsilciliğimiz'in de katıldığı yaklaşık 130 kişilik bir grupla Kemer’in eşsiz koylarını, yeşil ve mavinin birleştiği güzelliğin denizden seyredildiği yat turunda bir araya geldik.Antalya iline 43 km. mesafede ve 52 km. kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi’nde deniz, orman ve dağların bir noktada birleştiği Alacusu, Faselis koylarında yüzme ve dinlenme molası verilerek eğlenceli saatlerin yaşandığı mavi yolculuk tamamlandı.

NKP’DEN MERSİN’DE NÜKLEER SANTRALA HAYIR MİTİNGİ 04.08.2010

    

Sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) yürüttüğü Nükleer Karşıtı Platform (NKP), Mersin Akkuyu’da Rusya’nın nükleer santral kurup işletmesine ilişkin anlaşmanın TBMM’den geçmesi ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından nükleer santral kurulumuna karşı miting düzenliyor. Akkuyu’da 8 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek olan mitinge sendikalar, meslek örgütleri, siyasal partiler ve çeşitli demokratik kitle örgütleri de katılacak.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 02.08.2010

    

Açılış konuşmasını Şube Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ'nün yaptığı, MİSEM kapsamında 29-31 Temmuz 2010 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitim Semineri 20 üyemizin katılımıyla düzenlendi.Yenilenen Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği ile gündeme gelen ‘İşletme Sorumluluğu Mühendisliği‘ nin, işletmenin sürekli ve güvenli çalışır durumda olması için sahip olması gereken bilgi ve deneyimi ile kontrol ve bakım prosedürlerinin standart hale getirilmesi amaçlandığı eğitimin son günü, uygulamalı eğitim ve sınavla tamamlandı.

TEKNİK UYGULAMA SORUMLULUĞU UYGULAMA ESASLARI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI 30.07.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Teknik Uygulama Sorumluluğu Uygulama Esasları Yönetmeliği 25 Temmuz 2010 Pazar günü Resmi Gazete’de yayımlanarak, yürürlüğe girdi. EMO 41. Olağan Genel Kurulu’nda kabul edilen hükümleri içeren Teknik Uygulama Sorumluluğu Uygulama Esasları Yönetmeliği’nin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

9. DÖNEM ŞUBE KOMİSYONLARI YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 28.07.2010

    

Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, 9. Dönem Komisyon başkan ve başkan yardımcılarının katılımı ile 27 Haziran 2010 Salı günü Şubemizde bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, şube komisyonları hakkında istatistiki bilgiler verdikten sonra komisyonların birbirleriyle koordineli olarak çalışmalarının önemine dikkat çekerek, komisyonları ve komisyon çalışmalarına verdikleri önemi ifade etti.Oda tüzük ve yönetmelikleri çevresinde komisyonların aldıkları her kararın arkasında olduklarını ve bu doğrultuda ki Yönetim Kuruluna gelen komisyon taleplerini gerçekleştirdiklerini belirtti. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCܒde Muratpaşa Belediyesi ile Şubemiz ve Makina Mühendisleri Odası arasında “Asansörlerin Yıllık Kontrollerinin" yapılmasına ilişkin imzalanan üçlü protokol kapsamında yapılan asansör denetimleri hakkında bilgi vererek diğer belediyelerden de protokol talepleri olduğunu belirtti. Toplantı komisyon yürütme kurulu üyelerinin talepleri ve görüş alışverişi ile tamamlandı.

YAPI DENETİMİ 2011’DE TÜM İLLERDE GEÇERLİ OLACAK 23.07.2010

    

Bakanlar Kurulu, yapı denetiminin 2011’den itibaren tüm illerde uygulanmasına karar verdi. Resmi Gazete’de bugün (13 Temmuz 2010) yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı’na göre 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkında Kanun artık tüm illerde geçerli olacak.

ÜYELERİMİZLE ADRENALİN VE HEYACAN DOLU RAFTİNG. 23.07.2010

    

18 Haziran 2010 Pazar günü üyelerimiz ve ailelerinin ve Isparta Temsilciliğimiz'in de katıldığı yaklaşık 210 kişilik bir grupla buz gibi sularda hem heyecan, hem de eğlencenin olduğu raftig'le biraraya geldik. Antalya-Alanya Karayolu üzerindeki yol sapağından kuzeye doğru dönerek ulaşılan ve Türkiye'nin en önemli Rafting parkurlarından biri olan ve dünyaca ünlü " Köprüçay" ın Milli Park'ın içinden akması özelliğiyle de doğa ve Toros dağları manzarası arasında adrenalin ve eğlencenin bir arada yaşandığı 14 km'lik rafting parkuru rehberler eşliğinde tamamlandı.

ŞUBEMİZDE "PLC EĞİTİM" SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 23.07.2010

    

MİSEM kapsamında 19-23 Temmuz 2010 tarihlerinde PLC eğitimi 7 üyemizin katılımıyla düzenlendi.Üyelerimize Zekeriya ÖZDEMİR tarafından sunulan eğitimin ilk günü temel otomasyon bilgilendirmesiyle başlanarak; Proje geliştirme mantığı, PLC programlama editörü, proje güvenlik yönetimi, PLC konfigürasyon tanımlama gibi bilgiler verildi.Ardından temel seviyeden başlayarak çeşitli programlama teknikleri, uygulama alanlarında kullanılan Siemens S-7 200 PLC‘ler kullanılarak temel lojik devreler, Set/Reset elemanları,diyagramlar,adresleme,zamanlayıcılar,tablo oluşturma ve izleme,sayıcılar,karşılaştırma elemanları,zaman saati koşullu atlama komutları,alt programlar,alt program uygulamaları ve matematiksel işlem uygulamaları mantığı konuları anlatılarak 5 günlük eğitim tamamlandı.

ŞUBEMİZ İŞYERİ TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 19.07.2010

    

Şubemiz işyeri temsilcileri ile 15 Temmuz 2010 tarihinde toplantı gerçekleştirildi.Toplantıya; Hasan TOSUN (DHMİ), Ali Oktav UYSAL (EÜAŞ), Murat YARDIMSEVER (Büyükşehir Belediyesi), Abdülsamed ÇİTÇİ (Organize Sanayi Bölgesi), Ahmet ŞAFAK (İller Bankası), Erol YALÇIN (Türk Telekom A.Ş.), Bayram ÇİFCİ (Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.), Kadir BAŞÇİÇEK (Akdeniz Üniversitesi) katılırken Şubemizden;Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Yönetim Kurulu Saymanı Aygün ÖZEN yer aldılar.Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN’in 9. dönem çalışmaları hakkında bilgilendirmesinden sonra, Temsilcilerimiz ile işsiz üyelerimizin istihdamı, üye olmayanların üye olmasına yönelik çalışmalar, oda üyesi olmaya aday öğrencilere işyerinde staj olanağı sağlanması için yapılabilecek çalışmalar, üyelerimize teknik geziler düzenlenmesi ve üyelerimizin iletişim bilgilerinin güncellenmesine yönelik konularda görüş alışverişinde bulundular.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE “ ELEKTRİK 1 KV. ÜSTÜ VE 1 KV. ALTI TESİSLER SMM BELGESİ” İÇİN DERS ALAN ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ. 15.07.2010

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü ve Şubemiz ortak çalışmasıyla Elektrik-Elektronik Mühendisi üyelerimize yönelik olarak 1 kV Üstü ve 1 kV Altı Tesisler Elektrik SMM ve YG Elektrik Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimlerine katılım koşullarını sağlamak üzere düzenlenen eğitimlere katılan 28 üyemizi ve derslerin bölüm hocası Yrd. Doç. Dr. Selim BÖREKÇİ’yi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde ziyaret ettiler.Üyelerimiz 7 haftalık eğitimlerini 09-13 Ağustos tarihleri arasında yapılacak yaz okulu dönem sonu sınavları ile tamamlamış olacaklar.

EMO’DAN TEKNOLOJİ FAKÜLTELERİNE DAVA 10.07.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Gazi Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi’nde mesleki ve teknik eğitim fakülteleri kapatılarak yerlerine kurulan teknoloji fakültelerinde mühendislik bölümleri açılmasına yönelik rektörlük işlemleri ve bu işlemi onaylayan YÖK Yürütme Kurulu kararları ile bu işlemlerin dayanağı olan Bakanlar Kurulu Kararı’nın iptalini istedi. Danıştay’a 2 Temmuz 2010 tarihinde EMO tarafından açılan iki ayrı davaya ilişkin basın bültenimizin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

HİDROELEKTRİK SANTRALLER ELE ALINDI. 08.07.2010

    

Şube Başkanı İlhan METİN'in konuşmacı olarak katıldığı Türkiye Ormancılar Derneği Antalya İl Temsilciliği ve TMMOB Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi iş birliğiyle AKM'de "Hidroelektrik santrallerinin ekolojik, hukuki ve sosyal boyutu" konulu panel düzenlendi. Enerjide dışa bağımlılığı azaltarak, ülke refahına en yüksek katkının sağlanacağını ifade eden İlhan METİN, 'Kaynak çeşitliliğine, yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarına önem verilmeli, çevre üzerindeki etkisi en aza indirgenmeli ve enerji, verimli bir şekilde üretilip tüketilerek kamu yararı gözetilmeli' dedi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ'NE 6 AY ERTELEME 07.07.2010

    

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından 30 Haziran 2010 tarih ve 27627 sayılı Resmi Gazete'de Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayımlandı. Anılan yönetmeliğe göre 1 Temmuz 2010 tarihinde yürürlüğe girmesi öngörülen binalara ''enerji kimlik belgesi'' düzenleme zorunluluğuna ilişkin uygulama ertelenerek 1 Ocak 2011 tarihinde yürürlüğe girmesi planlanmaktadır.

RAFTİNG YAPMAK İSTER MİSİNİZ? 01.07.2010

    

18 Temmuz 2010 Pazar günü, Akdeniz’in kavurucu sıcağından bir günde olsa uzaklaşmak, Köprülü Kanyon’un cennet doğal güzelliği içerisine kendinizi bırakmak, dinlenmek ve köprü çay’ın buz gibi serin sularında adrenalin&heyecan dolu rafting yaparak rahatlayıp huzurlu bir gün geçirmek ister misiniz?Raftinge katılmak isteyen üyelerimizin 16 Temmuz 2010 Cuma günü saat:12:30'a kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir.Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz...

TEKNOLOJİ FAKÜLTELERİNİN MESLEK ALANLARIMIZDA YARATACAĞI SORUNLAR ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 29.06.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde düzenlenen `Teknoloji Fakültelerinin Meslek Alanlarımızda Yaratacağı Sorunlar` Çalıştayı`nın sonuç bildirgesi açıklandı. Sonuç bildirgesinde mevzuat ve teknoloji fakültelerinin oluşturulması hakkında bilgiler verilip, dünyadaki gelişmeler değerlendirilirken, konunun ilgili tarafları da kapsayacak bir şekilde yeniden gözden geçirilmesi talep edildi. Sonuç bildirgesinin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


`GES VE ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ` SEMİNERİ DÜZENLENDİ

“YENİ NESİL PARAFUDR TEKNOLOJİLERİ, TEK HAT ŞEMASINDA YERLİ SEMBOLLER, ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN TAZMİNAT SORUMLULUĞU, NÖTR-TOPRAK REGÜLATÖRܔ SEMİNER

TEKNİK SEMİNER: YENİ NESİL PARAFUDR TEKNOLOJİLERİ, TEK HAT ŞEMASINDA YERLİ SEMBOLLER, ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN TAZMİNAT SORUMLULUĞU, NÖTR-TOPRAK REGÜLATÖRÜ

BURDUR VE ISPARTA TEMSİLCİLİKLERİMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ANTALYA`DA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE GELECEĞİ

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞTAYI – “AKDENİZ SU HAVZASI VE SUYUN GELECEĞİ”

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARET EDİLDİ

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ BULUŞMASI!

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.