MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 107  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ'NDE SMM ÜYELER İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ. 17.04.2010

    

13 Nisan 2010 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Isparta Temsilciliği SMM üyeleri ile, SMM hizmetleri ve SMM üyelerinin sorunlarının değerlendirildiği toplantıda görüş alış verişinde bulunuldu.Ardından Şube Yönetim Kurulu, Olağan Yönetim Kurulu toplantısını Temsilcilikte gerçekleştirdi.

ÇERNOBİL’İN 24. YILINDA, NÜKLEER SANTRAL KURMA GİRİŞİMLERİ PROTESTO EDİLECEK… NKP’DEN ÇERNOBİL ETKİNLİKLERİ 16.04.2010

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP), Çernobil Nükleer Santral Felaketi’nin 24. yılı nedeniyle bir dizi etkinlik düzenleyecek. Rusya ve Güney Kore ile imzalanacak ikili anlaşmalarla Mersin ve Sinop’ta nükleer santral kurma girişimlerine karşı mücadele kararlılığını ortaya koyan NKP; ilk etkinliğini yarın (16 Nisan Cuma günü) saat 13.00’de Ankara’da Yüksel Caddesi’nde kitlesel bir basın açıklaması düzenleyerek gerçekleştirecek. Etkinlik programına ilişkin basın duyurusu metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBE YÖNETİM KURULU'NUN AKDENİZ EDAŞ ISPARTA İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ. 16.04.2010

    

13 Nisan 2010 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz AKDENİZ EDAŞ Isparta İl Müdürlüğü'nde görevli üyelerimizi ziyaret ettiler.Ayrıca İl Müdürü Sn.Niyazi KIVILCIM ile görüşüldü.Ziyarette Oda-üye ilişkileri, Şubemizin gerçekleştireceği etkinliklere ilişkin görüş ve öneriler alındı.AKDENİZ EDAŞ Isparta İl Müdürlüğü ile üyelerimiz arasındaki faaliyetlerde birlikteliğin devamı için neler yapılabileceği üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

ŞUBEMİZDE YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 14.04.2010

    

Şubemizde, MİSEM kapsamında 12-13-14 Nisan 2010 Tarihlerinde Yangın Algılama ve Uyarma Sistemleri Eğitim Semineri 9 üyemizin katılımıyla düzenlendi.Üyelerin Yangın Algılama ve Uyarma sistemleri tasarımı konusunda yeterli bilgiye ulaşmasının amaçlandığı eğitim Özcan UĞURLU tarafından sunuldu.

ŞUBEMİZDE ENERJİ KALİTESİ VE HARMONİKLER EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 10.04.2010

    

Açılış konuşmasını Şube Başkanı İlhan METİN'in yaptığı, MİSEM kapsamında 09-10 Nisan 2010 Tarihlerinde Enerji Kalitesi ve Harmonikler Eğitim Semineri 16 üyemizin katılımıyla düzenlendi.Üyelerin Enerji Kalitesi ve Harmonikler konusunda yeterli bilgiye ulaşmasının amaçlandığı eğitim Kazım TOPALOĞLU tarafından sunuldu.

ŞUBEMİZİN 9. ÇALIŞMA DÖNEMİ 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 10.04.2010

    

Şubemiz 9. Dönem 1.Danışma Kurulu toplantısı; 1-Şube ve Merkez Genel Kurulları‘nın değerlendirilmesi 2-9.Dönem çalışma hedeflerinin sunulması, görüş ve öneriler Gündem maddeleri doğrultusunda 29 üyenin katılımı ile 09 Nisan 2010 tarihinde saat:18:00‘da gerçekleştirildi. Şube Yazmanı Murat SÖNMEZ ve Şube Örgütlenme Sekreteri İbrahim SEYDAN‘ın katipliğini yaptığı oturumu Sn.Ali CESUR yönetti.Şube Başkanı İlhan METİN Genel Kurullar hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra 9.Dönem Çalışma hedeflerini Danışma Kurulu‘na sundu.Görüş ve öneriler alındıktan sonra Şube Başkanı İlhan METİN‘in sunduğu Çalışma hedefleri Danışma Kurulu üyeleri tarafından kabul edildi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU. 09.04.2010

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği hazırlık bölümünde okuyan EMO-GENǑler 08.04.2010 tarihinde Şubemizi ziyarette bulundu.Ziyarette taleplerini ileten EMO-GENÇ, Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ'de; mesleğimiz, meslek örgütümüz ve çalışmalarımız hakkında bilgi vererek, Şube Yönetim Kurulu olarak meslek örgütümüze ve Odamıza gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını, EMO-GENǑi çok önemsediklerini, kendilerine her türlü desteğin verileceğini ifade etti.

ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE MESLEK TANITIM SEMİNERİ VERİLDİ 09.04.2010

    

09 Nisan 2010 tarihinde sabahçı ve öğlenci grup olmak üzere yaklaşık 500 kişilik Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 9.sınıf öğrencilerine, Odamıza bağlı meslek dalları hakkında Şube Yönetim Kurulu Üyesi Halil ALAÇAM ve Şube Örgütlenme Sekreteri İbrahim SEYDAN tarafından meslek tanıtım semineri verildi.

TEMSİLCİLİKLERİMİZ ZİYARET EDİLDİ. 06.04.2010

    

Sube Yönetim Kurulu Yazmanı Murat SÖNMEZ, Sube Yönetim Kurulu Saymanı Aygün ÖZEN, Sube Örgütlenme Sekreteri İbrahim SEYDAN ve Şube Muhasebe Görevlisi Burçin AYDIN 02 Nisan 2010 tarihinde Burdur ve Isparta Temsilciliğimizi, 03 Nisan 2010 tarihinde de Manavgat ve Alanya Temsilciliğimizi ziyaret ettiler.Burdur Temsilcimiz Y. Muammer TÜRKAN, Isparta Temsilcimiz Altan NAKİBOĞLU, Manavgat Temsilci Yardımcımız Abdullah AYDIN, Alanya Temsilcimiz M. Turgut BERBER ve Teknik Görevli Hacer KEÇER’in hazır bulunduğu ziyarette,meslek alanlarımızda karşılaşılan sorunlar, mesleki denetim uygulamaları, çözümler, sonraki süreçte neler yapılabileceği ve temsilcilik talepleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, 05.04.2010 TARİHİNDE ANTALYA İLİ MURATPAŞA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI SN. SÜLEYMAN EVCİLMEN'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. 06.04.2010

    

Sn. Evcilmen, Şube Yönetim Kurulumuza başarı dileklerini ileterek, zamanında kendisinin de Makine Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanlığı yaptığını ve meslek örgütleri ile birlikte çalışmanın önemini bildiğini vurguladı.Şube Başkanı İlhan METİN Muratpaşa Belediyesi ile Şubemiz ve Makina Mühendisleri Odası arasında “Asansörlerin Yıllık Kontrollerinin" yapılmasına ilişkin imzalanan üçlü protokol kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek diğer belediyelerimizle de mesleğimizi ilgilendiren konularda çalışmak ve destek vermek istediklerini ifade ederek aynı zamanda “Bizim olmayan enerjinin en pahalı enerji olacağını” söyleyen Sn. Metin, enerjinin verimli kullanımında ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda gerekli çalışmaları yapacaklarını ifade etti.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, 30.03.2010 TARİHİNDE ANTALYA İLİ KEPEZ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI SN. AV. HAKAN TÜTÜNCÜ'YÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. 31.03.2010

    

Şube Başkanı İlhan METİN, mesleğimizi ilgilendiren her konuda Kepez Belediyesi’ne yardımcı olmaya hazır olduklarını, bu bilgiye, donanıma ve üyelere sahip olduklarını ayrıca enerji verimliliği,enerji tasarrufu, yenilenebilir enerji kaynakları, mesleğimizi ve üyelerimizi ilgilendiren konularda birlikte çalışmak istediklerini belirtti.Sn. TÜTÜNCÜ de; enerji verimliliği, yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji tasarrufu konularında destek talep edeceklerini ifade etti.

EMO`DA YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ 29.03.2010

    

EMO 42. Dönem Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimler sonucunda yeni Yönetim Kurulu beyaz listeden 6, turuncu listeden de 1 üyeden oluştu. EMO 42. Dönem Yönetim Kurulu’na Cengiz Göltaş, Cemil Kocatepe, Serdar Paker, Mehmet Bozkırlıoğlu, Mehmet Turgut, Emir Birgün ve Erdal Apaçık seçildi. EMO Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu yapılan seçimler sonucunda beyaz listenin adaylarından oluştu. TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur Kurulu ve TMMOB Denetleme Kurulu için adayların belirlenmesine yönelik seçimi ve TMMOB Genel Kurulu’na katılacak 100 EMO delegesinin belirlenmesine yönelik oylamayı da beyaz liste kazandı.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, 22.03.2010 TARİHİNDE MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU’NU ZİYARET ETTİ. 24.03.2010

    

Ziyarette asansörlerin yıllık kontrollerine ilişkin, Muratpaşa Belediyesi ile yapılan üçlü protokol ve seçilen pilot bölgede bulunan asansörlerin kontrollerinin yapılmasına yönelik uygulamalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur.

ATSO 27. GRUP MESLEK KOMİTESİ 23.03.2010 TARİHİNDE ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ. 24.03.2010

    

Meslek Komitesi Başkanı Mesut HEKİMOĞLU, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı (Meclis Üyesi) İbrahim KORU ve üyeler Salim GÜLLÜPINAR (Meclis Üyesi), Ali ACIR, Arif ARIKAN olmak üzere 27. Grup Meslek Komitesi, Yönetim Kurulumuza başarı dileklerinde bulundular.Ziyarette, önümüzdeki dönem içerisinde mesleğimizi ve meslektaşlarımızı ilgilendiren konularda birlikte çalışma ortamı yaratmak için görüşmeler yapılmıştır.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, 23.03.2010 TARİHİNDE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. PROF. DR. MUSTAFA AKAYDIN'I ZİYARET ETTİ. 24.03.2010

    

Şube Başkanı İlhan METİN, Büyük Şehir Belediye Başkanı AKAYDIN’a Oda olarak yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Büyükşehir Belediyesi’ne yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtti.Başkan AKAYDIN, kendisinin de zamanında Oda Başkanlığı yaptığını bu sebeple Meslek Örgütleri ile birlikte çalışmak istediğini ifade etti.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, 23.03.2010 TARİHİNDE ANTALYA VALİSİ SN. ALAADDİN YÜKSEL'İ ZİYARET ETTİ. 24.03.2010

    

Vali YÜKSEL, Antalya'da enerjinin verimli kullanımında kent bilincinin ve kent kültürünün oluşamamasından kaynaklanan sıkıntılar yaşandığını belirterek, enerji verimliliği, enerji tasarrufu ve yenilenebilir enerji kaynakları hakkında Şubemizin düzenleyeceği etkinliklere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.Şube Başkanı İlhan METİN,enerji verimliliği ve enerji tasarrufu konularına önem verdiklerini ve bu konuda halkımızı etkin bir biçimde bilgilendirme ve öğrencilere yönelik eğitim çalışmaları yapılacağını belirtti.

EMO-GENÇ ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU 19.03.2010

    

EMO-GENÇ'in Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaretinde karşılıklı fikir alış verişi yapılarak istek ve öneriler sunuldu.

TEİAŞ 19. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 17.03.2010

    

16 Mart 2010 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz TEİAŞ 19. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü'nde görevli üyelerimizi ziyaret ettiler.Ziyaretlerde ayrıca 19. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürü Kamil BACAK ile görüşüldü.Ziyarette Oda-üye ilişkileri, Şubemizin gerçekleştireceği etkinliklere ilişkin görüş ve öneriler alındı.TEİAŞ ile üyelerimiz arasındaki faaliyetlerde birlikteliğin devamı için neler yapılabileceği üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GUNU SEBEBIYLE 13 MART 2010 CUMARTESİ GÜNÜ KADIN ÜYELERİMİZLE BULUŞTUK.. 15.03.2010

    

Kahvaltı eşliğinde yapılan toplantıda kadın üyelerimiz yaşamın her alanındaki emek ve kadın mücadelesinin ve 100. yılının anlam ve öneminden bahsedilerek,kadın üyelerimiz ile hertürlü mücadelede omuzomuza ve el ele yanlarında yer alınacağı belirtildi.

EMO ANTALYA ŞUBE 9.DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMINI YAPTI 05.03.2010

    

27-28 Şubat 2010 günü gerçekleştirilen EMO Antalya Şubesi Genel Kurulu ve Seçimler sonucunda seçilen 9.Dönem Yönetim Kurulumuz 03 Mart 2010 günü mazbatasını alarak göreve başladı. 04 Mart 2010 akşamı yapılan Y.K toplantısında belirlenen görev dağılımı aşağıdaki şekildedir.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


YAZILI KANYON GEZİSİNDE BULUŞALIM!

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞMALARI

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ZİYARET EDİLDİ

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

E-RUHSAT TOPLANTISI

YAZILI KANYON`A GEZİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TAT: `ZAMLAR DURMAK BİLMİYOR` (03.09.2022-ANTALYA SON HABER)

ZAMLAR DURMAK BİLMİYOR (03.09.2022-AKDENİZ`DE YENİ YÜZYIL)

ZAMLAR DURMAK BİLMİYOR (03.09.2022-ANTALYA GÜNDEM)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.