MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 98  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIĞIN FATURASI ÇIKIYOR! BİR ÜLKENİN GELECEĞİNİ YAKINDAN İLGİLENDİREN BİR ALAN OLARAK ENERJİ POLİTİKALARININ, ÇEŞİTLİ LOBİLERİN TALEPLERİYLE DEĞİL, KAMU YARARI GÖZETİLEREK BELİRLENMESİ GEREKMEKTEDİR.06.01.2007 09.01.2007

    

Türkiye'nin karanlıkta kalmaması için özelleştirme ısrarından vazgeçilmesi ,Yerli ve Yenilenebilir kaynaklara biran önce dönülmesi ve Doğal Gaz bağımlılığının minimize edilmesi çalışmalarının biran önce yapılması için kamuoyuna "Enerjine Sahip Çık, Geleceğini Karartma" çağrısında bulunuyoruz.

AYHAN DOLANAY ANTALYA ETV'DE 06.01.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası 12 Ocak 2007 Cuma Saat:19.15-20.00 de ETV-Günün Konuğu Programına katılacaktır."Enerjine sahip çık,Geleceğini karartma "kampanyası ve doğalgaz kesintisi nedeniyle yaşanan sıkıntıya ilişkin değerlendirme lerde bulunacak.

EŞGÜDÜM(MESLEK ODALARI):YEŞİL ALANDA TİCARET YAPMAK İSTİYORLAR! 30.12.2006

    

100.Yıl Spor Komleksşnde yapılması planlanan 30 Kişilik stadyum ve 12 bin kişilik spor salonu ile rant yarılmak istenmektedir.asıl amaç yeşil alanda ticaret yaratmaktır.Yerel basında.28 Aralık 2006

"ENERJİNE SAHİP ÇIK,GELECEĞİNİ KARARTMA"KAMPANYASI BAŞLATILDI. 30.12.2006

    

Bugün Türkiye, elektrik alanındaki özelleştirme uygulamaları nedeniyle karanlıkta kalma tehdidiyle karşı karşıyadır. Bir ülkenin geleceğini yakından ilgilendiren bir alan olarak enerji politikalarının, çeşitli lobilerin talepleriyle değil, kamu yararı gözetilerek belirlenmesi gerekmektedir. Türkiye'nin karanlıkta kalmaması için özelleştirme ısrarından vazgeçilmesini talep ediyoruz. Bu nedenle kamuoyuna "Enerjine Sahip Çık, Geleceğini Karartma" çağrısında bulunuyoruz.

TÜRKİYE KARANLIKTA KALMASIN` BUGÜN TÜRKİYE, ELEKTRİK ALANINDAKİ ÖZELLEŞTİRME UYGULAMALARI NEDENİYLE KARANLIKTA KALMA TEHDİDİYLE KARŞI KARŞIYADIR. 28.12.2006

    

Bir ülkenin geleceğini yakından ilgilendiren bir alan olarak enerji politikalarının, çeşitli lobilerin talepleriyle değil, kamu yararı gözetilerek belirlenmesi gerekmektedir. Türkiye`nin karanlıkta kalmaması için özelleştirme ısrarından vazgeçilmesini talep ediyoruz. Bu nedenle kamuoyuna `Enerjine Sahip Çık, Geleceğini Karartma` çağrısında bulunuyoruz. 26.12.2006 tarihinde `ENERJİNE SAHİP ÇIK,GELECEĞİNİ KARARTMA `kampanyasına başlandı.

"ELEKTRİK NEDENLİ YANGINLARIN İNCELENMESİ ÇALIŞTAYI" 26 ARALIK 2006 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 28.12.2006

    

Ülkemizde sıklıkla yaşanılan yangınların yaklaşık olarak 1/3'ünün Resmi Kaynaklar tarafından elektrik nedenli gösterilmesi ,bu yangınlarda mal kaybı ve bir kısmında can kaybının yaşanması değerlendirildi. Elektrik nedenli yangınların bugüne kadar yeterince incelenmediği ,toplumumuzda yeterli bilgi seviyesinin oluşmadığı gerçeğinden hareketle Çalıştayımızı gerçekleştirdik.

EMO GELENEKSEL GECEMİZ 27.12.2006

    

1000'i aşkın katılımla 16/17 Aralık Kremlinde Birlik ve Dayanışma gecemizde meslekte 40 ve 25 yılını tamamlamış üyelerimize belgeleri verildi.Bu gecemiz de bizimle olan EMO Denetleme Kurulu ,İstanbul,Adana,İzmir,Kocaeli,Samsun ve Gaziantep Yöneticilerine teşekür ediyoruz.

`ELEKTRİK NEDENLİ YANGINLARIN İNCELENMESİ ÇALIŞTAYI` 14.12.2006

    

26Aralık 2006 tarihinde ;Serbest Mali Müşavirler Odası hizmet binası Mustafa Özdilli Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir. Soğuksu Mah. KAZIM KARABEKİR Cad. NO:17-ANTALYA(DEFTERDARLIK Binası Kuzeyi)

"İNSANCA YAŞAM İÇİN HİZMET ÜRETMİYORUZ" KESK'İN MÜCADELESİ TMMOB'NİN MÜCADELESİDİR. 14.12.2006

    

14 Aralık 2006 tarihinde kamı emekçilerinin,KESK'in eylem inde birlikteydik.

KAMULAŞTIRMA DAVALARINDA BİLİRKİŞİ OLARAK GÖREV YAPACAKLARIN NİTELİKLERİ VE ÇALIŞMA ESASLARINA İLİŞKİN YÖNETMELİK RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI. 28.11.2006

    

Kamulaştırma Davalarında Bilirkişi Olarak Görev Yapacakların Nitelikleri ve Çalışma Esaslarına İlişkin Yönetmelik 24 Kasım 2006 tarihli ve 26356 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

SAĞLIK HAKKIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ MİTİNGİ 25 KASIM 2006 GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 27.11.2006

    

Sağlıkta Dönüşüm Projesi protesto edildi. Sağlıktaki eşitsizlikleri ,derinleştirip ,çözülemeyecek hale getirecek bu tarz uygulamalardan biran önce vazgeçilmelidir.

EMO GELENEKSEL GECEMİZ 22.11.2006

    

Şubemizin 16 ARALIK Cumartesi WOW Kremlin Place Otel`inde düzenleyeceği Geleneksel EMO Gecesinde ,Meslekte 25 yılını dolduran üyelere `ONUR BELGESİ` ve 40.yılını dolduran üyelere `PLAKET` leri verilecektir. Katılımınızı bekleriz.

NÜKLEER GÜÇ SANTRALLERİNİN KURULMASI VE İŞLETİLMESİ İLE ENERJİ SATIŞINA İLİŞKİN KANUN TASARISI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.14 KASIM 2006 14.11.2006

    

Bütün Nükleer Karşıtı Platformları ile eşgüdümlü olarak basın açıklaması Antalya NKP Sekretaryası görevini yürüten EMO ANTALYA Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan DOLANAY tarafından yapıldı. Ekte basın açıklamasının tam metni yer almaktadır.

HERŞEYİN BAŞI SAĞLIKTIR.SAĞLIKTAKİ YIKIMI DURDURALIM 11.11.2006

    

25 kasım Sağlık Haktır,Hakkıma sahip çıkıyorum Mitinginde buluşalım.

MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİ KAPATILIYOR. 10.11.2006

    

Günümüzün en temel ve en çok aranan meslek dallarında eğitim-öğretim veren, eksikleri olmakla birlikte belli bir altyapının sağlanmış olduğu bu bölümlerin kapatılması girişimi kabul edilemez. Öğrenci alınmaması, halen bu bölümlerde eğitim gören öğrencilerin yetiştirilmesini de sekteye uğratacak bir girişimdir. Bölümün yeni öğrenci almaması nedeniyle var olan olanaklarının daha da daralacağı ve eğitim kalitesinin düşeceği açıktır. Halen bu bölümde eğitimlerini sürdüren öğrenciler de, kapatılmış bir bölümden mezun öğrenciler olarak bir adım geriden iş hayatına başlayacaklardır.

HER TÜRLÜ GERİCİLİĞE VE KARANLIĞA KARŞI DEMOKRATİK ,ÖZGÜR VE AYDINLIK TÜRKİYE İSTİYORUZ. 16.10.2006

    

14 Ekim TMMOB Mitinginde onbinlerce Mühendis,Mimar ve Şehir Plancısı taleplerini hep birlikte haykırdılar.

KENDİ ÜLKEMİZDE BİZLERİ YABANCI KONUMUNA DÜŞÜREN, YURTTAŞLIK HAKLARIMIZI ELİMİZDEN ALMAK İSTEYEN, MÜHENDİSİNİ, MİMARINI, ŞEHİR PLANCISINI GÖZDEN ÇIKARAN SİYASAL İKTİDARI UYARMAK İÇİN 06.10.2006

    

- Ülkemizdeki ve dünyadaki emek güçleriyle dayanışma içinde, bağımsızlıkçı, eşitlik ve özgürlükçü bir Türkiye ve Dünya için,14 Ekim 2006 günü Ankara`da buluşuyoruz! Kapitalizmin ve emperyalizmin askeri, ekonomik, politik ve kültürel tüm örgütlerinden bağımsız, `Bir Başka Dünya, Bir Başka Türkiye, Bir Başka Yaşam Mümkün`dür.

5 EKİM TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU -BÖLGESEL TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 06.10.2006

    

Bölgesel toplantımıza TMMOB Yönetim Kurulu 2.Başkanı Hüseyin YEŞİL katıldılar.

OLİMPOS MİLLİ PARKI KURTULDU. 4 EKİM 2006 04.10.2006

    

TMMOB-Mimarlar Odası-Elektrik Mühendisleri Odası-Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubelerince Beydağları (OLİMPOS )Sahil Milli Parkı'nın sınırlarını değiştiren ve 2 Eylül 2005 günlü Resmi Gazete de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararının iptali ve yürütmenin durdurulması istemiyle Danıştayda dava açılmıştı.Lara ve Dokuma tahsisleri için mücadele eden Meslek Örgütleri Vakıf Çifliği ihalesini durdurmuştur.

VAKIF ÇİFTLİĞİ İHALESİ KESİNLİKLE DURDURULMALI-29 EYLÜL 29.09.2006

    

Antalya Meslek Odaları,Sivil Toplum Örgütlerinin tepkileri sonucunda ihale iptal edilmiştir. İptal Cumhuriyet ve Milliyet Gazetelerinde yer aldı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ EDAŞ MANAVGAT VE ALANYA MÜDÜRLERİNE ZİYARET

14. EIF DÜNYA ENERJİ KONGRESİ VE FUARI`NDA BULUŞALIM

ŞUBEMİZDE ÇEVRİMİÇİ MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO 47. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

EMO ANTALYA ŞUBESİ 14. DÖNEM 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

18 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET

TMMOB HEYETİ İLE ANTALYA İKK BİLEŞENLERİ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ`NE KATILIM SAĞLANDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.