MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 13  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB AMED 5.KADIN YEREL KURULTAYI DÜZENLENİYOR 05.10.2017

    

OHAL’de KADINIZ temasıyla TMMOB Diyarbakır İKK Kadın Çalışma Grubunun Organizasyonuyla 7-8 Ekim 2017 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde AMED 5. KADIN YEREL KURULTAYI Düzenleniyor!Kurultaya tüm kadın üyelerimiz ve öğrenci üyelerimiz davetlidir.

TMMOB HEYETİ DİYARBAKIR`DA.. 03.08.2017

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin KORAMAZ, Yürütme Kurulu üyeleri ile TMMOB’ye bağlı Odalardan Elektrik Mühendisleri Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası, Kimya Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Peyzaj Mimarları Odası, Şehir Plancıları Odasının başkanı, yöneticileri, TMMOB Diyarbakır İKK bileşenlerinin Oda başkanları ve yöneticileri ile beraber Sur’da incelemelerde bulundu. TMMOB Heyet Sur’da Lalebey’inde devam eden yıkımı yerinde gözlemledikten sonra Sur’da devam eden yıkımlar ve KHK’lerle ihraç edilen mühendis, mimar ve şehir plancıları ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

GÖZALTI,TUTUKLAMA VE İHRAÇLARA MESLEK VE EMEK KURULUŞLARINDAN TEPKİ.. 20.07.2017

    

Diyarbakır Tabip Odasında, TTB, TMMOB, İHD, DİSK, KESK bileşenleri temsilcileri ve birçok STK temsilcisinin katılımıyla haksız bir şekilde kamudan ihraç edilen, tutuklanan ve gözaltına alınan emekçilere yönelik haksızlıklara kınamak amacıyla 20 Temmuz 2017 tarihinde bir basın açıklaması yapıldı.Meslek ve Emek Örgütleri temsilcilerinin yaşanan haksızlıklara ilişkin görüşlerini ifade etmesinin ardından Diyarbakır Tabip Odasının yaptığı basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB’NİN ASGARİ ÜCRET MÜCADELESİ 06.07.2017

    

TMMOB ve SGK arasında kayıtdışı çalışmayı önlemek üzere imzalanan ve ancak iki taraflı anlaşma ile kaldırılabilecek olan Asgari Ücret Protokolü, SGK tarafından tek taraflı olarak feshedildi. Bu duruma tepki gösteren TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu; mühendis, mimar ve şehir plancısına yönelik Asgari Ücret Protokolü’nün kaldırılmasına ilişkin 6 Temmuz 2017 tarihinde bir basın açıklaması düzenledi.`Sosyal Güvenlik Kurumu Yıllardır Kurumlarımız Arasında Sürdürülen İşbirliğini Tek Taraflı Olarak Bitirmiştir. TMMOB,Kamu ve Meslektaş Yararlarına Aykırı Olan Bu Kararı Kabul Etmemektedir` denilen basın açıklamasının devamı için tıklayınız

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU BİLEŞENLERİ (İKK) SUR`DAKİ HALKLA YERYÜZÜ SOFRASINDA BİRARAYA GELDİ. 19.06.2017

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu Bileşenleri Kentsel Dönüşüm adı altında Sur ilçesi Alipaşa ve Lalebey mahallelerinde başlatılan yıkıma karşı direnen vatandaşlarla dayanışmak amacıyla 19 Haziran 2017 tarihinde halkla yeryüzü sofrasında bir araya geldi..

TMMOB AMED 1.GENÇ SPOR TURNUVALARI DÜZENLENDİ 22.05.2017

    

TMMOB D.bakır İKK kapsamında Oda bileşeni genç birimlerinin oluşturduğu TMMOB D.Bakır Genç üyelerinin katılımıyla 17-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Diyarbakır`da Futbol, Masa tenisi, Satranç ve Tavla turnuvaları düzenlendi.

SOMA’YI UNUTMAYACAĞIZ, UNUTULMASINA ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ 13.05.2017

    

13 Mayıs 2014 tarihinde yaşanan Soma Maden Faciasının 3. yılında hayatını kaybeden emekçileri anmak, iş cinayetlerine dikkat çekmek, yaşanan acıları ve sorumlularını unutmamak, unutturmamak için TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 13 Mayıs 2017 tarihinde (bugün) saat 13.00te TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde bir basın açıklaması düzenledi. Basın açıklaması metni ve haberin devamı için tıklayınız…

İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PANELİ DÜZENLENDİ.. 30.04.2017

    

TMMOB Diyarbakır il Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından TTB ile 29 Nisan Cumartesi günü saat 16.00 da Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasında İşçi Sağlığı ve Güvenliği paneli gerçekleştirildi. Panele TMMOB Diyarbakır İKK ve TTB bileşen Yönetici, üye ve çalışanları katılım sağladılar.Haberin devamı için tıklayınız..

TMMOB DİYARBAKIR İKK’DAN YENİ ANAYASA GERÇEKLİĞİ PANELİ 09.04.2017

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu `Hak, Hukuk, Adalet ve Özgürlük Bağlamında Topluma Dayatılan Yeni Anayasa Gerçekliği` konulu panel gerçekleştirdi. 8 Nisan’da Diyarbakır Liv Suit Otel`de gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak Avukat Hülya Gülbahar ve HDP Mardin Milletvekili Prof. Dr. Mithat Sancar katıldı.Yazının devamı için tıklayınız..

PROVOKASYONLAR TMMOB`Yİ YILDIRAMAZ HAYIR DEMEYE VE HALKA GERÇEKLERİ ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ 24.03.2017

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından 23 Mart 2017 tarihinde TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde “Provokasyonlar TMMOB`yi Yıldıramaz Hayır Demeye ve Halka Gerçekleri Anlatmaya Devam Edeceğiz” konulu basın açıklaması düzenlenmiştir.Basın açıklaması metni yazının devamında yer almaktadır.Tıklayınız..

‘AÇ DEĞİLİZ –AÇIKTA DEĞİLİZ, AÇLIKLA TERBİYE EDİLMEYİZ.’ 21.02.2017

    

TMMOB D.bakır İKK tarafından KHK`larla yaşanan ihraçlarla ilgili bugün EMO D.bakır Şubede basın açıklaması yapıldı.`Meslektaşlarımızın temel hukuk normlarının dışında, temel insan haklarına aykırı olarak işlerinden atılması; hiçbir sorgu yapılmadan, savunma hakkının ellerinden alınmasını asla kabul etmeyeceğimizi, TMMOB örgütlülüğü içerisinde meslektaşlarımız ile her türlü dayanışma içinde olacağımızı ve hukuki mücadelelerinde yanlarında olarak sürecin takipçisi olacağımızı kamuoyuna bildiriyoruz` denilen basın açıklamasının tam metni için tıklayınız..

TMMOB YÜRÜTME KURULU BAŞKANI EMİN KORAMAZ VE YÜRÜTME KURULU ÜYELERİNDEN DİYARBAKIR’A ZİYARET 15.01.2017

    

TMMOB Yürütme Kurlu Başkanı Emin KORAMAZ ve TMMOB Yürütme Kurulu üyelerinden oluşan heyet 14 Ocak 2017 tarihinde Diyarbakır`a ziyaret gerçekleştirdi. Heyet,TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri temsilcileri ve üyeleri ile yaptıkları toplantının ardından, ülkemizde yaşanan son sürece ilişkin basın açıklamasında bulundu.Basın açıklaması metni için tıklayınız..

DİYARBAKI`IN TARİHİ SURİÇİ YERLEŞMESİNE İLİŞKİN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’NCA ONAYLANAN KORUMA AMAÇLI İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ BİLİM VE TOPLUMSAL FAYDA DIŞIDIR.. 10.01.2017

    

Diyarbakır İli’nin tarihi Suriçi Yerleşmesinde 187 hektarlık alanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca re’sen onaylanan Koruma Amaçlı İmar Planı Değişikliğine ilişkin TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyonu tarafından 10 ocak 2017 tarihinde bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklaması metni için tıklayınız..

EVRENSEL HUKUK NORMLARININ DIŞINDA, TEMEL İNSAN HAKLARINA AYKIRI BİR ŞEKİLDE GÖZ ALTINDA TUTULAN BİŞAR TUTUŞ ARKADAŞIMIZ DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR! 06.12.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Bişar TUTUŞ`un 06 Aralık 2016 tarihinde (bugün) Belediye hizmet binasında görevi esnasında göz altına alınması nedeniyle Şube Yönetim Kurulumuz tarafından bir basın açıklaması düzenledi.Basın açıklaması metni için tıklayınız.

KHK`LAR İLE İŞTEN ATILMALARA SON VERİLSİN! İHRAÇ EDİLEN VE AÇIĞA ALINANLAR GÖREVLERİNE DERHAL İADE EDİLSİN! 05.12.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından son dönemde KHK`larla yaşanan ihraçlar sonucunda işten atılan meslektaşlarımızın görevlerine iade edilmelerine ilişkin 05 Aralık 2016 tarihinde bir basın açıklaması düzenlemiştir.Basın açıklaması metni için tıklayınız..

TMMOB D.BAKIR İKK KADIN KOMİSYONU: `OHAL BAHANESİYLE TECAVÜZCÜLERİN SALIVERİLMESİNE KADINLARIN VE ÇOCUKLARIN MECLİS ONAYI İLE İSTİSMARCILARA TESLİM EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ.!! ` 21.11.2016

    

TMMOB D.Bakır İKK Kadın komisyonu tarafından 21 Kasım 2016 tarihinde saat 12.30 da EMO D.bakır Şubesinde bir basın açıklaması düzenlenmiştir.Devamı için tıklayınız.

ANKARA KATLİAMI BARIŞ ŞEHİTLERİNİ UNUTMADIK..UNUTTURMAYACAĞIZ!.. 11.10.2016

    

TMMOB-KESK-DİSK-TTB tarafından (Amed Emek ve Demokrasi Platformu) 10 Ekim 2016 tarihinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sümerpark Resepsiyon salonunda 10 Ekim Ankara Katliamının anma etkinliği yapıldı. Anma Etkinliğine Şubemiz üyeleri ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katılım sağladılar.

TMMOB DİYARBAKIR İKK`DAN AÇIKLAMA:MESLEKTAŞIMIZ SAYIN NEJDET ATALAY ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞMALIDIR.. 23.09.2016

    

TMMOB delegesi, Makine Mühendisleri Odası eski Yöneticisi ve eski Batman Belediye Başkanı Nejdet ATALAY`ın gözaltına alınması ile ilgili olarak TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından bugün saat 12.00 de Makine Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde bir basın açıklaması yapıldı. Haberin devamı için tıklayınız..

TMMOB DİYARBAKIR İKK BİLEŞENLERİ D.BAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EŞBAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ. 11.08.2016

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) kentle ilgili sorunları görüşmek ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla 11 Ağustos 2016 tarihinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlarını ziyaret etti.Haberin devamı için tıklayınız.

KARAYOLLARI YERLEŞKESİ D.BAKIR KENT MERKEZİNİN TEMEL HAVA KORİDORUDUR.KENT MERKEZİNİN AKCİĞERİDİR.D.BAKIR’I NEFESSİZ BIRAKMAYIN! 10.08.2016

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İKK tarafından 09 Ağustos 2016 tarihinde saat 12.30 da Diyarbakır`da Karayolları yerleşkesinin yapılaşmasına ilişkin basın açıklaması düzenlenmiştir.Basın açıklaması metni için tıklayınız.

 

Çok Okunanlar


TMMOB BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU BİR ARAYA GELEREK DEPREM SÜRECİ VE YAPILAN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ..

TMMOB BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYETİN DEPREM BÖLGESİNDE YAPTIĞI İNCELEME VE DEĞERLENDİRMELERİ DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASIYLA BASIN VE KAMUOYU İLE PAYLAŞILDI.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ..

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.