MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 14  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB DİYARBAKIR İKK’DAN YENİ ANAYASA GERÇEKLİĞİ PANELİ 09.04.2017

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu `Hak, Hukuk, Adalet ve Özgürlük Bağlamında Topluma Dayatılan Yeni Anayasa Gerçekliği` konulu panel gerçekleştirdi. 8 Nisan’da Diyarbakır Liv Suit Otel`de gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak Avukat Hülya Gülbahar ve HDP Mardin Milletvekili Prof. Dr. Mithat Sancar katıldı.Yazının devamı için tıklayınız..

PROVOKASYONLAR TMMOB`Yİ YILDIRAMAZ HAYIR DEMEYE VE HALKA GERÇEKLERİ ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ 24.03.2017

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından 23 Mart 2017 tarihinde TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde “Provokasyonlar TMMOB`yi Yıldıramaz Hayır Demeye ve Halka Gerçekleri Anlatmaya Devam Edeceğiz” konulu basın açıklaması düzenlenmiştir.Basın açıklaması metni yazının devamında yer almaktadır.Tıklayınız..

‘AÇ DEĞİLİZ –AÇIKTA DEĞİLİZ, AÇLIKLA TERBİYE EDİLMEYİZ.’ 21.02.2017

    

TMMOB D.bakır İKK tarafından KHK`larla yaşanan ihraçlarla ilgili bugün EMO D.bakır Şubede basın açıklaması yapıldı.`Meslektaşlarımızın temel hukuk normlarının dışında, temel insan haklarına aykırı olarak işlerinden atılması; hiçbir sorgu yapılmadan, savunma hakkının ellerinden alınmasını asla kabul etmeyeceğimizi, TMMOB örgütlülüğü içerisinde meslektaşlarımız ile her türlü dayanışma içinde olacağımızı ve hukuki mücadelelerinde yanlarında olarak sürecin takipçisi olacağımızı kamuoyuna bildiriyoruz` denilen basın açıklamasının tam metni için tıklayınız..

TMMOB YÜRÜTME KURULU BAŞKANI EMİN KORAMAZ VE YÜRÜTME KURULU ÜYELERİNDEN DİYARBAKIR’A ZİYARET 15.01.2017

    

TMMOB Yürütme Kurlu Başkanı Emin KORAMAZ ve TMMOB Yürütme Kurulu üyelerinden oluşan heyet 14 Ocak 2017 tarihinde Diyarbakır`a ziyaret gerçekleştirdi. Heyet,TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri temsilcileri ve üyeleri ile yaptıkları toplantının ardından, ülkemizde yaşanan son sürece ilişkin basın açıklamasında bulundu.Basın açıklaması metni için tıklayınız..

DİYARBAKI`IN TARİHİ SURİÇİ YERLEŞMESİNE İLİŞKİN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’NCA ONAYLANAN KORUMA AMAÇLI İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ BİLİM VE TOPLUMSAL FAYDA DIŞIDIR.. 10.01.2017

    

Diyarbakır İli’nin tarihi Suriçi Yerleşmesinde 187 hektarlık alanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca re’sen onaylanan Koruma Amaçlı İmar Planı Değişikliğine ilişkin TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyonu tarafından 10 ocak 2017 tarihinde bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklaması metni için tıklayınız..

EVRENSEL HUKUK NORMLARININ DIŞINDA, TEMEL İNSAN HAKLARINA AYKIRI BİR ŞEKİLDE GÖZ ALTINDA TUTULAN BİŞAR TUTUŞ ARKADAŞIMIZ DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR! 06.12.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Bişar TUTUŞ`un 06 Aralık 2016 tarihinde (bugün) Belediye hizmet binasında görevi esnasında göz altına alınması nedeniyle Şube Yönetim Kurulumuz tarafından bir basın açıklaması düzenledi.Basın açıklaması metni için tıklayınız.

KHK`LAR İLE İŞTEN ATILMALARA SON VERİLSİN! İHRAÇ EDİLEN VE AÇIĞA ALINANLAR GÖREVLERİNE DERHAL İADE EDİLSİN! 05.12.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından son dönemde KHK`larla yaşanan ihraçlar sonucunda işten atılan meslektaşlarımızın görevlerine iade edilmelerine ilişkin 05 Aralık 2016 tarihinde bir basın açıklaması düzenlemiştir.Basın açıklaması metni için tıklayınız..

TMMOB D.BAKIR İKK KADIN KOMİSYONU: `OHAL BAHANESİYLE TECAVÜZCÜLERİN SALIVERİLMESİNE KADINLARIN VE ÇOCUKLARIN MECLİS ONAYI İLE İSTİSMARCILARA TESLİM EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ.!! ` 21.11.2016

    

TMMOB D.Bakır İKK Kadın komisyonu tarafından 21 Kasım 2016 tarihinde saat 12.30 da EMO D.bakır Şubesinde bir basın açıklaması düzenlenmiştir.Devamı için tıklayınız.

ANKARA KATLİAMI BARIŞ ŞEHİTLERİNİ UNUTMADIK..UNUTTURMAYACAĞIZ!.. 11.10.2016

    

TMMOB-KESK-DİSK-TTB tarafından (Amed Emek ve Demokrasi Platformu) 10 Ekim 2016 tarihinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sümerpark Resepsiyon salonunda 10 Ekim Ankara Katliamının anma etkinliği yapıldı. Anma Etkinliğine Şubemiz üyeleri ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katılım sağladılar.

TMMOB DİYARBAKIR İKK`DAN AÇIKLAMA:MESLEKTAŞIMIZ SAYIN NEJDET ATALAY ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞMALIDIR.. 23.09.2016

    

TMMOB delegesi, Makine Mühendisleri Odası eski Yöneticisi ve eski Batman Belediye Başkanı Nejdet ATALAY`ın gözaltına alınması ile ilgili olarak TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından bugün saat 12.00 de Makine Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde bir basın açıklaması yapıldı. Haberin devamı için tıklayınız..

TMMOB DİYARBAKIR İKK BİLEŞENLERİ D.BAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EŞBAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ. 11.08.2016

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) kentle ilgili sorunları görüşmek ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla 11 Ağustos 2016 tarihinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlarını ziyaret etti.Haberin devamı için tıklayınız.

KARAYOLLARI YERLEŞKESİ D.BAKIR KENT MERKEZİNİN TEMEL HAVA KORİDORUDUR.KENT MERKEZİNİN AKCİĞERİDİR.D.BAKIR’I NEFESSİZ BIRAKMAYIN! 10.08.2016

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İKK tarafından 09 Ağustos 2016 tarihinde saat 12.30 da Diyarbakır`da Karayolları yerleşkesinin yapılaşmasına ilişkin basın açıklaması düzenlenmiştir.Basın açıklaması metni için tıklayınız.

TMMOB DİYARBAKIR İKK`DAN AÇIKLAMA: ULUSLARARASI İŞGÜCÜ KANUNU TASARISI TBMM GÜNDEMİNDEN ÇIKARILMALIDIR 14.07.2016

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İKK tarafından bugün (14 Temmuz Perşembe) saat 12.30 da Diyarbakır`da Uluslararası İşgücü Kanun Tasarısının geri çekilmesine ilişkin basın açıklaması düzenlenmiştir.Basın açıklaması metni için tıklayınız.

ÜLKEMİZİN “SÖMÜRGE”, MÜHENDİSİN “MÜLTECİ” OLMASINA HAYIR! 11.07.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası, TMMOB ve bağlı meslek odaları ile birlikte, halen TBMM`de bulunan Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı’na karşı ülke çapında kampanya başlatma kararı aldı. Buna göre; Türk mimar ve mühendisler karşısında yabancı mimar ve mühendislere ayrıcalık getiren, meslek kuruluşlarının denetimini ortadan kaldıran, denetimsiz, kuralsız hizmet sunumunu öngören tasarıya karşı imza kampanyası yürütülecek, milletvekillerine mektup yazılacak, sosyal medya ve çeşitli etkinlikler yoluyla konu gündemde tutulacak.

TMMOB DİYARBAKIR İKK: ÜLKEMİZİN SÖMÜRGE, MESLEK MENSUPLARININ MÜLTECİ HALİNE GETİRİLMESİNE RAZI OLMAYACAĞIZ.. 01.07.2016

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri tarafından Uluslararası işgücü Kanun Tasarısına ilişkin 01 Temmuz 2016 tarihinde Şubemizde bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklaması metni için tıklayınız..

DİYARBAKIR İKK’DAN DAYANIŞMA KAMPANYASI 21.06.2016

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu çatışma sürecinde zarar gören halkla dayanışma için kampanya başlattı. TMMOB Diyarbakır İKK, öncelikli ihtiyaç olan buzdolabı alımı için desteklerinizi bekliyor.Yazının devamı için tıklayınız..

DİYARBAKIR`DA `ENERJİ, EKO-MİMARİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI KONFERANSI DÜZENLENDİ.. 17.05.2016

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu`nun katkı ve desteğiyle Dicle Üniversitesi Enerji ve Teknoloji Kulübü tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde Dicle üniversitesi Kongre Merkezinde `Enerji, Eko-Mimari ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları` konulu konferans düzenlendi. Yazının devamı için tıklayınız.

AMED SPORTİF A.Ş`YE YAPILAN IRKÇI SALDIRI KINANDI.. 26.04.2016

    

Hafta sonu oynanan futbol müsabakasında AMED Sportif A.Ş Yöneticilerine yönelik yapılan ırkçı saldırı sonrasında Sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İKK tarafından 26 Nisan 2016 tarihinde bir dayanışma ziyareti düzenlendi. Ziyarette yapılan saldırı Diyarbakır İKK tarafından kınandı.

TMMOB D.BAKIR İKK:TARİHİ VE KÜLTÜREL MEKANLAR İŞGAL EDİLİYOR BU COĞRAFYANIN BELLEĞİ SİLİNMEYE ÇALIŞILIYOR. 28.03.2016

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri tarafından `Kentsel ve toplumsal hak ihlalleri, kentsel sorunlara` ilişkin bugün Diyarbakır`da bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklaması metni için tıklayınız..

19. DÖNEM ŞUBE YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPILDI. 05.02.2016

    

30-31 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen 19. Olağan Genel Kurulu`nun ardından 05 Şubat 2016 tarihinde düzenlenen ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı yapılmış ve 19. çalışma döneminde Şube Yönetim Kurulu`nda fiili olarak Eşbaşkanlık sisteminin uygulanmasına karar verilmiştir.Şube Yönetim Kurulu görev dağılımı ve eşbaşkanlar için yazının devamı için tıklayınız.

 

Çok Okunanlar


21 ŞUBAT DÜNYA ANADİL GÜNÜ KUTLU OLSUN..21 E SIBATE ROJA ZİMANE ZİKMAKİ PİROZ BE..

ENERJİ ALANINA İLİŞKİN ŞUBEMİZ GÖRÜŞLERİ PAYLAŞILDI..

ŞUBEMİZ 23. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMI YAYIMLANDI.

AMED KENT KORUMA VE DAYANIŞMA PLATFORMU DEKLERASYONU..

ENERJİ ALANINA İLİŞKİN ŞUBEMİZ GÖRÜŞLERİ PAYLAŞILDI..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.