MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 26  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI DİYARBAKIR ŞUBESİ 16.OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ YAPILDI.. 11.01.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu ve Yetkili Organ Seçimleri 09-10 Ocak 2010 tarihlerinde Şube hizmet binası’nda yapıldı. Genel Kurulumuza Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa ÇEÇEN ve Başkan Yardımcısı Sayın Tarık ÖDEN de katılarak onurlandırmışlardır.Yazının Devamı için tıklayınız.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 5. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 05.01.2010

    

05 Ocak 2010 tarihinde Şubemizde 5.Danışma Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanısıra Şubemiz Danışma Kurulu'nda yer alan üyelerin katılımı sağlanmıştır.

ŞUBEMİZCE MİSEM BÜNYESİNDE SMM EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 28.12.2009

    

24-27 Aralık 2009 tarihlerinde Şubemizde MİSEM bünyesinde düzenlenen SMM Eğitimi seminerine 18 üye katılım sağlamıştır.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 4. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 28.12.2009

    

28 Aralık 2009 tarihinde Şubemizde 4.Danışma Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanısıra Şubemiz Danışma Kurulu'nda yer alan üyelerin katılımı sağlanmıştır.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 2. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 27.12.2009

    

Şubemizce 27 Aralık 2009 tarihinde düzenlenen 2. Şube Koordinasyon Kurulu toplantısına Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri ile Şubemize bağlı İl Temsilcilik heyetinde yer alan üyeler katılım sağlamışlardır.

İMAR YASASI'NDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI 27.12.2009

    

3194 sayılı İmar Yasası’nın kimi maddelerinde değişiklik yapan 5940 sayılı Yasa 17 Aralık 2009 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. Yürürlükte bulunan mevzuat çerçevesinde elektrikle ilgili fen adamlarının fenni mesuliyet üstlenmeleri olanağı bulunmadığı halde, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile kimi belediyelerin uygulamaları nedeniyle fen adamlarının fenni mesuliyet yapmaları sağlanıyordu. Elektrik yapım işlerindeki fenni mesuliyetle ilgili olarak fen adamlarıyla yaşanan yetki tartışmaları bu düzenlemeyle son buldu.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 22.12.2009

    

21 Aralık 2009 tarihinde Şubemizde Danışma Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanısıra Şubemiz Danışma Kurulu'nda yer alan üyelerin katılımı sağlanmıştır.

ŞUBEMİZDE MİSEM BÜNYESİNDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 07.12.2009

    

04-06 Aralık 2009 tarihlerinde düzenlenen semineri 20 üye katılım sağlamış, üyeler konu hakkında bilgilendirilmişlerdir.

NÜKLEER SANTRAL İHALESİ İPTAL 21.11.2009

    

Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği'nin açtığı davada Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'nun nükleer santral ihalesi yönetmeliğinin 3 maddesiyle ilgili yürütmeyi durdurma kararı vermesinin ardından beklenen açıklama bugün (20 Kasım 2009) Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş (TETAŞ) tarafından yapıldı. Açıklamada, nükleer güç santralı kurup işletecek ve TETAŞ’a elektrik enerjisi satacak şirketin belirlenmesine ilişkin 24 Eylül 2008 tarihinde yapılan yarışmanın iptal edildiği kamuoyuna duyuruldu.

BEMİS ELEKTRİK TARAFINDAN DİYARBAKIR'DA FAALİYET YÜRÜTEN ÜYELERİMİZE YÖNELİK FİRMA TANITIMI-BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI. 19.11.2009

    

Şubemiz nezaretinde Bemis Elektrik Tarafından üyelerimize yönelik olarak 18 Kasım 2009 tarihinde "Endüstriyel Elektrik Ekipmanları, Standartları ve Sembolleri" konulu Bilgilendirme-Firma Tanıtımı semineri düzenlendi. Ayrıntılı bilgi için yazının devamını okuyunuz.

BEMİS ELEKTRİK TARAFINDAN ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ SINIRLARINDA FAALİYET YÜRÜTEN ÜYELERİMİZE YÖNELİK FİRMA TANITIMI-BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI. 18.11.2009

    

EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğimiz sınırlarında ikamet eden üyelerimize yönelik olarak 17 Kasım 2009 tarihinde Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası Konferans salonunda Bemis Elektrik Tarafından "Endüstriyel Elektrik Ekipmanları, Standartları ve Sembolleri" konulu Bilgilendirme-Firma Tanıtımı semineri ve kokteyli düzenlendi.

ÜYELERİMİZLE DÜZENLENEN KOKTEYLLE BİRARAYA GELİNDİ. 17.11.2009

    

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından ilimizde yer alan Dicle Elektrik A.Ş ve TEDAŞ İl Müdürlüğü, Telekom İl Müdürlüğü, TEİAŞ İl Müdürlüğü, Anel İnş. Taah. Ltd. Şti, PTT Baş Müdürlüğü, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile ERT İletişim Firmasında çalışan üyelerimizle 17 Kasım Salı günü Şubemizde düzenlenen kokteyl ile bir araya gelindi. Kokteylde; üyelerimizle Oda-üye ilişkisi, EMO ve örgütlü yapısı ile Mühendis üyelerimizin iş ve meslek yaşamlarına ilişkin sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

ÜYELERİMİZLE DÜZENLENEN KOKTEYLLE BİRARAYA GELİNDİ. 12.11.2009

    

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, Vodafone Bölge Müdürlüğü, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü, Diyar-Med, Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü ile Tigris Firmasında çalışan üyelerimizle 11 Kasım 2009 salı günü Şubemizde düzenlenen kokteyl ile bir araya gelindi.Kokteylde; üyelerimizle Oda-üye ilişkisi, EMO ve örgütlü yapısı ile Mühendis üyelerimizin iş ve meslek yaşamlarına ilişkin sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

EMO GENÇ TANIŞMA KOKTYELİ DÜZENLENDİ. 09.11.2009

    

EMO Genç üyelerimize yönelik olarak Şubemizde 07 Kasım 2009 Cumartesi günü bir tanışma kokteyli düzenlendi.Kokteyle, 2009 Öğretim döneminde Dicle Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümüne kayıt yaptırmış kişilerin yanısıra bu bölümde öğrenim görmeye devam eden EMO genç üyeleri katılım sağlamışlardır.Düzenlenen kokteylle EMO genç üyeleriyle Yönetim Kurulumuz arasında gerçekleşen kısa bir tanışmanın ardından Şube Yönetim Kurulumuzca, EMO'nun yapısı,işleyişi, kurumsal kimliği ve faaliyetleri ile EMO Genç yapısı ve işleyişi konularında EMO Genç üyeleriyle birtakım bilgiler paylaşıldı.

ÜYELERİMİZLE DÜZENLENEN KOKTEYLLE BİRARAYA GELİNDİ. 04.11.2009

    

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, Dicle Üniversitesi ve Turkcell A.Ş Diyarbakır il müdürlüğünde çalışan üyelerimizle 03 Kasım 2009 salı günü Şubemizde düzenlenen kokteyl ile bir araya gelindi.Kokteylde; üyelerimizle Oda-üye ilişkisi, EMO ve örgütlü yapısı ile Mühendis üyelerimizin iş ve meslek yaşamlarına ilişkin sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

TMMOB BATMAN KENT SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ. 02.11.2009

    

TMMOB Batman İl Koordinasyon Kurulu tarafından 31 Ekim-01 Kasım 2009 tarihlerinde Batman'da TMMOB Batman Kent Sempozyumu düzenlenmiştir. TMMOB Batman Kent Sempozyumda; 31 Ekim 2009 tarihinde düzenlenen Kültür Varlıklarımız ve Hasankeyf konulu Oturumda Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Doç.Dr.Bilal Gümüş, 01 Kasım Pazar günü yapılan Enerji konulu oturumda ise EMO‘nun Yönetici ve temsilcileri ile Şubemiz Başkanı M.Nedim Tüzün de konuşmacı olarak yer alarak sempozyuma katkı sunmuşlardır.

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 26.10.2009

    

MİSEM bünyesinde düzenlenen Bilirkişi Eğitimi Seminerine Şubemize bağlı 28 üyenin katılımı sağlanarak üyelerimiz bilgilendirilmişlerdir.

ŞUBEMİZİN 13. SAYI HABER BÜLTENİ YAYINLANDI. 19.10.2009

    

Şubemizce hazırlanarak bastırılan Haber Bültenimizin 13. sayısı (Eylül 2009) yayınlandı.Şube bültenlerini Şubemiz İl ve İşyeri Temsilciliklerine dağıtımı yapılmıştır.Diyarbakır dışında ikamet eden üyelerin bültenlerini EMO Diyarbakır İl Temsilciliklerimizden, Diyarbakır'da kurumlarda çalışan üyelermizin ise Şubemiz İşyeri temsilciliklerinden teslim alabilirler.Yazının devamını okumak için tıklayınız.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ TMMOB VAN KENT SEMPOZYUMUNA KATILDI. 04.10.2009

    

01-03 Ekim 2009 tarihlerinde Van'da düzenlenen TMMOB Van Kent Sempozyumuna Şube Yönetim Kurulumuzun katılımıyla Şubemiz temsil edildi.Sempozyumda 02 Ekim Cuma günü 16.00-17.30 saatleri arasında yapılan “Kentin Enerji ve Doğal Kaynakları, Enerji Verimliliği” konulu 7. oturumda Şube Başkanımız Nedim Tüzün “Kentlerde Enerji Verimliliği, Van İlinin Enerji Üretim Potansiyeli ve Elektrik Enerjisi Problemleri” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

MEZOPOTAMYA SOSYAL FORMU (MSF) DİYARBAKIR’DA YAPILDI.. 24.09.2009

    

26 Eylül 2009 tarihinde Cumartesi günü başlayan Mezopotamya Sosyal Forumunda, TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU olarak, 27 Eylül Pazar günü 10.00–12.30 saatleri arasında düzenlenen “Su ve Enerji Savaşlarının Ortasında Mezopotamya” konulu oturumu ile Şube Başkanımız Nedim Tüzün Moderatörlüğünde 29 Eylül Salı günü 10.00–12.30 saatleri arasında yapılan “Kapitalist Politikalar Ekseninde Bir Kalkınamama Hikâyesi ‘GAP’ konulu oturumda TMMOB Diyarbakır İKK adına Şubemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdris Ekmen ve Yönetim Kurulu üyemiz Bilal GÜMÜŞ ile Makine ve Harita Mühendisleri Odası adına katılımcılar katılarak görüşlerini aktarmışlardır.Yazının devamı için tıklayınız.

 

Çok Okunanlar


ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE ZİYARET..

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET..

AMEDSPOR’A PLAY-OFF ÖNCESİ BAŞARI MESAJLARI..

1 MAYIS MİTİNGİNDE ALANDAYDIK..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.