MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 4  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYELERİMİZE YAZ DÖNEMİNDE TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ VE SOSYAL TESİSİ’NDE KONAKLAMA İMKÂNI… 25.06.2015

    

TMMOB`ye bağlı odaların üyeleri ve yakınları 15 Haziran-15 Eylül 2015 tarihlerinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde günlük 35 TL katılım payı karşılığı konaklayabilecek.Yazının devamı için tıklayınız..

TMMOB ANKARA’YA YÜRÜYOR.. 09.02.2015

    

TMMOB Yasası’nda değişiklik de öngören Torba Yasaya karşı yürütülen kampanya kapsamında TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu aracılığı ile düzenlenecek basın açıklamaları ve Ankara’da yapılacak yürüyüşe ilişkin program yayınlandı. Üyelerin katılımları TMMOB`ne ve bağlı Odalara güç katacaktır.Konuya ilişkin yazının devamı için tıklayınız.

MİSEM ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 02.12.2014

    

Şubemizce MİSEM eğitim programı kapsamında Şantiye Şefliği eğitimi yapılacaktır.19-21 Aralık 2014 tarihlerinde yapılacak eğitime bağlantılar bölümünde yer alan linki tıklayarak ulaşabilir, eğitime ilişkin; tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, ücretlendirme, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarının taşınması halinde 01 Kasım 2014 tarihine kadar online başvuru yaparak eğitime katılabilirsiniz.

MİSEM BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 23.09.2014

    

Şubemizce MİSEM eğitim programı kapsamında Bilirkişilik/Kamulaştırma Bilirkişiliği eğitimi yapılacaktır.22-24 Ekim 2014 tarihlerinde yapılacak eğitime bağlantılar bölümünde yer alan linki tıklayarak ulaşabilir, eğitime ilişkin; tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, ücretlendirme, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarının taşınması halinde 15 Ekim 2014 tarihine kadar online başvuru yaparak eğitime katılabilirsiniz.

BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 23.09.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından MİSEM bünyesinde; 24 Ekim 2014 tarihinde BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ yapılacaktır. Yazının devamı için tıklayınız.

TMMOB’DEN KAMPANYA: ŞENGAL YARDIM BEKLİYOR 18.08.2014

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Şengal’den göç eden Ezidiler için yardım kampanyası başlattı. TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde “yastık, battaniye, yatak, çadır, temizlik malzemesi, bebek maması, çocuk bezi, kadın pedi, oyuncak, kadın-erkek iç çamaşırı, 1-8 yaş çocuk kıyafeti” malzemeleri toplanacak. Toplanan malzemelerin ücretsiz yollanabilmesi için Diyarbakır İKK ile irtibat kurulması gerekmektedir. İrtibat numaralarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

MİSEM KATODİK KORUMA EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 29.04.2014

    

Şubemiz MİSEM eğitim programı kapsamında Katodik Koruma Eğitimi yapılacaktır.21-23 Mayıs 2014 tarihlerinde yapılacak eğitimine http://www.emo.org.tr/misem/egitim_detay.php?egitimkod=450003910 linkinden ulaşabilir, eğitime ilişkin; tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, ücretlendirme, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarının taşınması halinde 12 Mayıs 2014 tarihine kadar online başvuru yaparak eğitime katılabilirsiniz.

MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 29.04.2014

    

Şubemizce MİSEM eğitim programı kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar eğitimi yapılacaktır.18-20 Haziran 2014 tarihlerinde yapılacak eğitime http://www.emo.org.tr/misem/egitim_detay.php?egitimkod=450003910 linkinden ulaşabilir, eğitime ilişkin; tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, ücretlendirme, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarının taşınması halinde 10 Haziran 2014 tarihine kadar online başvuru yaparak eğitime katılabilirsiniz.

MİSEM YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 25.04.2014

    

Şubemiz MİSEM eğitim programı kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi yapılacaktır.07-09 Mayıs 2014 tarihlerinde yapılacak eğitimine http://www.emo.org.tr/misem/egitim_detay.php?egitimkod=450003836 linkinden ulaşabilir, eğitime ilişkin; tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, ücretlendirme, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarının taşınması halinde 05 Mayıs 2014 tarihine kadar online başvuru yaparak eğitime katılabilirsiniz.

EMO DİYARBAKIR ŞUBESİ 18. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU 03.01.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi 18. Olağan Genel Kurul toplantısı 18 Ocak 2014 tarihinde saat 10.00da çoğunluklu olarak `Aliemiri 4. sokak Müge 6 Apt.K:1 No:2 Yenişehir/Diyarbakır` adresindeki Şube Hizmet binasında, yetkili organ seçimlerinin ise 19 Ocak 2014 tarihinde 09.00-17.00 saatleri saatleri arasında aynı adreste, eğer bu toplantıda çoğunluk sağlanamazsa 18. Olağan Genel Kurul toplantısının 25 Ocak 2014 tarihinde saat 10.00 da aynı adresteki Şube hizmet binasında yetkili organ seçimlerinin ise çoğunluksuz olarak 26 Ocak 2014 tarihinde 09.00-17.00 saatleri arasında ve aynı adreste yapılacaktır.Olağan Genel Kurul toplantı gündemi yazının devamında yer almaktadır.Duyurulur..

MİSEM ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ YAPILACAKTIR. 10.09.2013

    

Şubemiz MİSEM eğitim programı kapsamında Elektrik SMM Eğitimi yapılacaktır.25 Eylül 2013 tarihinde başlayarak 4 gün sürecek MİSEM Elektrik SMM Eğitimine http://www.emo.org.tr/misem/egitim_detay.php?egitimkod=450003859 linkinden ulaşabilir, eğitime ilişkin; tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, ücretlendirme, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarının taşınması halinde 16 Eylül 2013 tarihine kadar online başvuru yaparak eğitime katılabilirsiniz.

EMO D.BAKIR ŞUBESİ MİSEM EĞİTİM PROGRAMI BELLİ OLDU. 10.09.2013

    

Eylül 2013-Ağustos 2014 tarihleri arasında MİSEM bünyesinde Şubemiz tarafından yapılması planlanan eğitimlere ilişkin program belli oldu.Programda Şubemiz tarafından düzenlenecek MİSEM eğitimlerine http://www.emo.org.tr/misem/duzenlenecek_egitimler.php linkinden eğitim tarih, içerik, amaç, başvuru koşulları, sınav ve belgelendirme hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilir, başvuru koşullarını taşımanız halinde online başvurularınızı yaparak eğitimlere katılabilirsiniz.

KAYITDIŞI MÜCADELESİ BAŞLADI: MÜHENDİS ASGARİ ÜCRETİ SGK`YA BİLDİRİLDİ 02.04.2013

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında yapılan protokol çerçevesinde mühendis, mimar ve şehir plancılarının düşük ücretle çalıştırılmasına ve kayıtdışına karşı mücadele başlatıldı. Bu çerçevede Elektrik Mühendisleri Odası da üyeleri için brüt 2700 TL olarak belirlediği asgari ücreti SGK`ya bildirdi. Üyelerimize yönelik bilgilendirme mektubuna yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 

Çok Okunanlar


EMO GENÇ BULUŞMASI VE EMO TANITIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş`DE BULUNAN EMO İŞYERİNE ÜYE ZİYARETİ YAPILDI

DİYARBAKIR ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ`NDE BULUNAN EMO İŞYERİNE ÜYE ZİYARETİ YAPILDI

SİİRT İLİ ÜYE-ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARI

ŞUBEMİZ 23. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANDI.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.