MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 43  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İŞYERİ-ÜYE KAHVALTI ETKİNLİĞİ 10.01.2011

    

Şubemiz Yönetim Kurulu, Oda-üye ilişkilerini güçlendirmek amacıyla üyelerimizin bulunduğu şirket, kurum ve kuruluşlarla sabah kahvaltıları düzenlenmesine karar vermiştir. Bu amaç doğrultusunda Şube Yönetim Kurulu 8 Ocak 2011 Cumartesi günü, Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı`nda çalışan üyelerimizle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltının ardından, Oda-üye ilişkileri, Oda`dan beklentiler, Şube komisyonları, genç meslektaşların sorunları, dilek ve temenniler gibi konu başlıkları hakkındaki görüşlerin alınmasının ardından etkinlik sona erdi.

SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 27.12.2010

    

25 Aralık 2010 Cumartesi günü Şube Eğitim Salonunda Eskişehir`deki SMM üyelerle bir toplantı yapıldı. EMO En Az Ücret ve Mesleki Denetim Esasları Yönetmeliği ile 2011 yılı en az ücret tanımları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

YAPI DENETİMİ VE TÜM İLLERE YAYGINLAŞTIRILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI 13.12.2010

    

1 Ocak 2011 tarihinden itibaren tüm illerde yürürlüğe girecek olan yapı denetim uygulaması ile ilgili 11 Aralık 2010 Cumartesi günü Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Eğitim Salonu'nda “Yapı Denetimi ve Tüm İllere Yaygınlaştırılması “ başlıklı sunum gerçekleştirildi. Sunumu EMO Eskişehir Şubesi Yapı Denetim Komisyonu Başkanı Hasan ARTAN ile Komisyon Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin KÖSEOĞLU ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Metin ÇANGALGİL yaptılar.

ELECO 2010 FUARINDAYDIK 06.12.2010

    

2-5 Aralık 2010 tarihlerinde EMO Bursa Şubesi'nin gerçekleştirdiği ELECO 2010 8. Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma, İletişim Fuarı ve Sempozyumu'na 4 Aralık 2010 Cumartesi günü, EMO Eskişehir Şubesi, Kütahya ve Bilecik İl Temsilciliklerinden birer otobüs kaldırıldı. EMO ve EMO-Genç üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe yaklaşık 110 kişi katılım sağladı.

EMO-GENÇ SAVRONİK GEZİSİ 30.11.2010

    

EMO-Genç etkinlikleri çerçevesinde 27 Kasım 2010 Cumartesi günü Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki SAVRONİK firmasına teknik gezi düzenlendi. SAVRONİK firmasının ardından O.S.B. de bulunan MekaRobotik isimli firmada Ar-Ge çalışmaları EMO-Genç üyelerine aktarıldı. Yaklaşık 40 EMO-Genç'in katılmıyla gerçekleştirilen etkinlik 3 saat sürdü.

BİLECİK ÜNİVERSİTESİ'NDE EMO VE EMO-GENÇ SUNUMU YAPILDI 24.11.2010

    

Bilecik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerine 23 Kasım 2010 Salı günü EMO ve EMO-Genç sunumu yapıldı. Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet KURBAN'ın yaptığı etkinlikte, Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER; EMO ve EMO-Genç hakkında bir sunum yaptı. Ardından Şube Yönetim Kurulu Üyesi Metin ÇANGALGİL, Bilecik İl Temsilci Yardımları Buğra LEVENT ve Bora BALTA "mühendislik" hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

EMO-GENÇ BOWLİNG ETKİNLİĞİ 11.11.2010

    

EMO-Genç üyelerine yönelik 8 Kasım 2010 tarihinde bowling etkinliği düzenlenmiştir. Yaklaşık 40 EMO-Genç üyesinin katılımıyla etkinlik gerçekleştirilmiştir.

ELEKTRİK Y.G. TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ YAPILDI 08.11.2010

    

MİSEM eğitimleri kapsamında Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 4-6 Kasım 2010 tarihlerinde Şube Eğitim Salonu'nda gerçekleştirildi.

SAVRONİK'TEKİ ÜYELERİMİZLE KAHVALTI ETKİNLİĞİ 25.10.2010

    

Şubemiz Yönetim Kurulu, Oda-üye ilişkilerini güçlendirmek amacıyla üyelerimizin bulunduğu şirket, kurum ve kuruluşlarla sabah kahvaltıları düzenlenmesine karar vermiş ve bu amaç doğrultusunda ilk olarak SAVRONİK firmasında çalışan üyelerimizle 23 Ekim Cumartesi günü sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltının ardından, Oda-üye ilişkileri, Oda'dan beklentiler, Şube komisyonları, genç meslektaşların sorunları, dilek ve temenniler gibi konu başlıkları hakkındaki görüşlerin alınmasının ardından etkinlik sona erdi.

CEBIT'E GEZİ DÜZENLENDİ 16.10.2010

    

Şubemiz sosyal etkinlikleri kapsamında, EMO ve EMO-Genç üyelerimizin katılımıyla 9 Ekim 2010 Cumartesi günü CeBIT Bilişim Eurasia Fuarına gezi düzenlendi.

SMM KOMİSYONU 1. TOPLANTISI YAPILDI 06.10.2010

    

EMO Eskişehir Şubesi 1. Dönem SMM Komisyonu 1 Ekim Cuma günü, Yönetim Kurulu Üyesi Alkan ULUKOCA'nın açılışını yaptığı toplantıyla 2010-2011 yılları arasındaki çalışmalarına başlamış oldu. Toplantıda; İrfan SATIR Komisyon Başkanlığına ve Bilal KARAÇAYIR'da raportörlüğe seçildiler.

EMO KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ'NDE SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 27.09.2010

    

25 Eylül 2010 tarihinde EMO Kütahya İl Temsilciliği'nde SMM Üye toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Şube Yönetim Kurulu üyelerinden A. Levent EGÜZ, Ender KELLECİ, Alkan ULUKOCA ve Metin ÇANGALGİL ile Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER'in yanı sıra, EMO Kütahya İl Temsilcisi Yaşar VARMAZ ve EMO Kütahya İl Temsilciliği SMM üyeleri katılım sağladılar.

12 EYLÜL REFERANDUMUNA İLİŞKİN ŞUBEMİZ BASIN AÇIKLAMASI 31.08.2010

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi'nin 31 Ağustos 2010 tarihinde, 12 Eylül Referandumuna ilişkin basın açıklaması yazımız ekindedir.

ODA BAŞKANLARINDAN 12 EYLÜL ANAYASASI'NA DA AKP'NİN ANAYASASI'NA DA "HAYIR" 23.08.2010

    

TMMOB'a bağlı 18 odanın başkanı bir araya gelerek, 12 Eylül 2010 tarihinde oylanacak olan Anayasa değişiklik paketine ilişkin olarak ortak tavır açıkladılar. Anayasa değişiklik paketi konusunda kamuoyunu uyaran oda başkanlarının açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ESKİŞEHİR İKK' NIN ANAYASA REFERANDUMUNA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 19.08.2010

    

Ülkemizin gündeminde anayasa değişikliği ile ilgili olarak 12 Eylül tarihinde yapılacak referandum var. TMMOB Eskişehir İKK olarak bu süreçte taraf olmak zorundayız. Demokratikleşme adına yapılan bu değişikliklerde ne halk ne emek nede meslek örgütleri hazırlanma sürecine dahil edilmemiştir.

ASANSÖR SEMPOZYUMU 2010 SONUÇ BİLDİRGESİ 18.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası ve Makina Mühendisleri Odası tarafından 21 - 23 Mayıs 2010 tarihleri arasında İzmir Kültürpark Fuar alanında gerçekleştirilen Asansör Sempozyumu 2010’nun sonuç bildirgesi yayınlandı. Sonuç bildirgesine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO "ELEKTRİKTE ODA TERÖRÜ"NÜ ŞİKAYET ETTİ 18.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Sabah ve Takvim gazetelerinin 12 Ağustos 2010 tarihinde yayımladıkları haberlerin Basın Meslek İlkeleri'ne aykırı olması nedeni ile Basın Konseyi'ne şikayette bulundu. "Odadan Tehdit" ve "Elektrikte Oda Terörü" başlıklı haberlerde eleştiri sınırının aşıldığına dikkat çeken EMO, gazete sahibinin çıkar bağlantısının habere yansıtıldığını vurguladı.

ELEKTRİK PİYASAYA, ATEŞ VATANDAŞIN CEBİNE DÜŞTÜ 11.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, elektrik dağıtım özelleştirmelerine ilişkin değerlendirmelerini bugün (11 Ağustos 2010) yazılı bir basın açıklaması yaparak, kamuoyu ile paylaştı. Dağıtım hatlarının özelleştirilmesi ile kamu tekelinin özel tekele devredildiği vurgulanan açıklamada, “Bu durum açıkça kamu yararına aykırıdır. Elektrik Mühendisleri Odası olarak diğer dağıtım bölgelerine dava açtığımız gibi bu 4 ihaleyi de yargı önüne taşıyacağız” denildi.

NKP’DEN MERSİN’DE NÜKLEER SANTRALA HAYIR MİTİNGİ 06.08.2010

    

Sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) yürüttüğü Nükleer Karşıtı Platform (NKP), Mersin Akkuyu’da Rusya’nın nükleer santral kurup işletmesine ilişkin anlaşmanın TBMM’den geçmesi ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından nükleer santral kurulumuna karşı miting düzenliyor. Akkuyu’da 8 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek olan mitinge sendikalar, meslek örgütleri, siyasal partiler ve çeşitli demokratik kitle örgütleri de katılacak.

TEKNİK UYGULAMA SORUMLULUĞU UYGULAMA ESASLARI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI 29.07.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Teknik Uygulama Sorumluluğu Uygulama Esasları Yönetmeliği 25 Temmuz 2010 Pazar günü Resmi Gazete’de yayımlanarak, yürürlüğe girdi. EMO 41. Olağan Genel Kurulu’nda kabul edilen hükümleri içeren Teknik Uygulama Sorumluluğu Uygulama Esasları Yönetmeliği’nin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.