MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 40  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ GECESİ DÜZENLENDİ 29.12.2009

    

EMO Eskişehir Şubesi Gecesi 25 Aralık 2009 Cuma günü Eskişehir Ticaret Odası'nda gerçekleştirildi. Geceye EMO Yönetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Başkanı Ahmet ATAÇ, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun KARACAN, Eskişehir'deki Oda temsilcileri, EMO üyelerinin yanı sıra EMO-Genç'lerde katılım sağladı. Gecede meslekte 25. yılını dolduran üyelerimize belgeleri verildi.

Y.G. TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.12.2009

    

Şubemizin MİSEM eğitimleri kapsamında 18-19-20 Aralık 2009 tarihlerinde "Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi" düzenlendi.

4. ULUSLARARASI İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ DEVAM EDİYOR 23.12.2009

    

"Biz Başka Dünya İsteriz" diyerek yola çıkan 4. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali 19-26 Aralık tarihlerinde Eskişehir'de düzenleniyor. Ücretsiz yapılacak gösterimlerde toplam 50 film gösterilecek.

Y.G. TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ 10.11.2009

    

Şubemizin MİSEM eğitimleri kapsamında 18-19-20 Aralık 2009 tarihlerinde Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi yapılacaktır. Eğitime katılmak isteyenler 11 Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar şubemize kayıt yaptırabilirler.

EEBBM EĞİTİMİ 4. ULUSAL SEMPOZYUMU SONA ERDİ 27.10.2009

    

Elektrik Elektronik Bilgisayar Biyomedikal Mühendislikleri Eğitimi 4. Ulusal Sempozyumu 22-24 Ekim 2009 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sempozyum, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Nihat Adar, Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Atalay Barkana, EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı A.Levent Egüz, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş M. Özaydemir, EMO Yönetim Kurulu Başkanı Musa Çeçen, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fazıl Tekin'in açılış konuşmalarıyla başladı. Davetli sunumlarla devam eden sempozyum 3 panel ve 9 paralel salonda bildiri sunumlarla devam etti. Eskişehir Turu, Devrim Arabası gezisi ve Frig Vadisi gezisi sosyal etkinlikler kapsamında gerçekleştirildi. Sempozyumu yaklaşık 700 kişi ziyaret etti. Sempozyumda Bölüm Tanıtım Bildirileri ve Öğrenci Proje Poster sunumlarıda sergilendi. Sempozyum süresince yaklaşık 40 EMO-Genç görev aldı.

TMMOB KADIN MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI KURULTAYI 10.10.2009

    

TMMOB, kadına cinsiyetinden kaynaklı olarak uygulanan her türlü olumsuz davranış ve politikalara karşı mücadele etmek, kadının desteklenmesi anlamında pozitif ayrımcı politikalara destek olmak amacıyla sekretaryasını EMO’nun yapacağı "TMMOB Kadın Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Kurultayı" gerçekleştirme kararı aldı. 21-22 Kasım 2009 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek olan TMMOB Kadın Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Kurultayı'nın Ege Bölgesi Yerel Çalıştayı'na hazırlık çalışmaları kapsamında Denizli'de 1 Ekim 2009 perşembe günü saat 18:00 de TMMOB Makine Mühendisleri Odası Konferans Salonunda toplantı yapıldı.

TMMOB ÜCRETLİ VE İŞSİZ MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI KURULTAYI İÇİN "HOMUR ÖZEL SAYISI" HAZIRLANACAKTIR 01.07.2009

    

TMMOB Üyesi olan tüm mühendis, mimar ve şehir plancılarının katkıları ile Kurultay çalışmaları kapsamında çıkartılacak olan Homur özel sayısına karikatür, öykü, bulmaca ve şiirlerinizle katılımınızı bekliyoruz. Detayları, haberimizin devamında bulabilirsiniz.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ESKİŞEHİR İL MÜDÜRÜ YÜCEL YAŞAR ZİYARET EDİLDİ 18.06.2009

    

18 Haziran 2009 Perşembe günü, EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı A.Levent EGÜZ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürcan BANGER, Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Ender KELLECİ, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet YAZICI ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER, Türk Telekomünikasyon A.Ş. Eskişehir İl Müdürü Yücel YAŞAR'ı ziyaret ettiler. 22-24 Ekim 2009 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek olan Elektrik Elektronik Bilgisayar Biyomedikal Mühendislikleri Eğitimi 4. Ulusal Sempozyumu hakkında Yücel YAŞAR'a bilgi verildi.

1.DÖNEM 1.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI 25.05.2009

    

EMO Eskişehir Şubesi 1.Dönem 1.Koordinasyon Kurulu toplantısı 23 Mayıs 2009 Cumartesi günü Şube Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Kütahya İl Temsilcisi Yaşar VARMAZ, Kütahya İl Temsilci Yardımcısı H.İbrahim ADIRNAZLI, Bilecik İl Temsilci Yardımcısı Kaan Okan ŞUMNULU ile Şube Yönetim Kurulu Başkanı A.Levent EGÜZ, Şube Başkan Yardımcısı Gürcan BANGER, Şube Yazman Üyesi Ender KELLECİ, Şube Sayman Üyesi Alkan ULUKOCA, Şube Yönetim Kurulu üyeleri Metin ÇANGALGİL, Mehmet KURBAN, Ahmet YAZICI katılım sağladılar.

KARİYER GÜNLERİ SONA ERDİ 18.05.2009

    

12-15 Mayıs 2009 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Kariyer Merkezi’nin düzenlediği Kariyer Günleri isimli etkinliği sona erdi. Etkinliğe başta Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi olmak üzere, Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Metalurji Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Maden Mühendisleri Odası Eskişehir İl Temsilciliği ve Savronik firması destek verdiler. Etkinliğe mühendislik fakültesi öğrencileri büyük bir ilgi gösterdi. 12 Mayıs 2009 Salı günü EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürcan BANGER’in “Kariyerimi Nasıl Geliştirebilirim” ve 13 Mayıs Çarşamba günü EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan PEKTAŞ’ın “EMO’nun Mesleki Gelişimde Yeri” isimli sunumları büyük ilgi gördü.

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ "KARİYER GÜNLERİ 2009" BAŞLIYOR 07.05.2009

    

12-15 Mayıs 2009 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde düzenlenecek olan ve gençlerin mesleki yaşamlarına yön verecek "KARİYER GÜNLERİ 2009" isimli bu etkinliğe EMO Eskişehir Şubesi aktif olarak katılacaktır. EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürcen BANGER ve EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan PEKTAŞ'ın değerli sunumları da bu etkinliğe renk katacaktır.

YAŞASIN 1 MAYIS 01.05.2009

    

TMMOB Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda; "Emeğin bayramı 1 Mayıs‘ın diğer emek ve meslek örgütleri ile birlikte başta İstanbul Taksim Meydanı‘nda olmak üzere tüm ülke düzeyinde kutlanmasına, buna yönelik yapılacak miting, basın açıklaması v.b. etkinliklerde bağlı birimlerimizin ve üyelerimizin katılımları ile yer alınmasına; örgütlü olduğumuz il ve ilçelerde, 1 Mayıs‘ın kutlanması için yapılacak çalışmaların İl/ilçe Koordinasyon Kurullarımız aracılığıyla yürütülmesine" karar verdi. Eskişehir'de TMMOB üyeleri Sakarya Caddesi Sıhhiye Meydanı'nda saat 16.00'da yürüyüşe geçecektir. Tüm üyelerimizi TMMOB pankartı altında buluşmaya çağırıyoruz.

SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 25.04.2009

    

24 Nisan 2009 Cuma günü Şube'de Eskişehir'deki SMM Üyelerle toplantı yapıldı. Enerji Verimliliği Yasası, OEDAŞ Özelleştirmesi, SMM Forumu ve TUS Belgesinde Düzenleme gibi konu başlıkları SMM Üyelerle tartışıldı.

İŞ YERİ TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI 22.04.2009

    

21 Nisan 2009 Salı günü Türk Telekom, 1. Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı, OEDAŞ, Savronik gibi şirketlerde çalışan iş yeri temsilcileri ile birlikte Şube Yönetim Kurulu üyeleri toplantı gerçekleştirdi. Toplantısının ana teması "Örgütlenme" olarak belirlendi ve iş yeri temsilcileri ile bu konuda neler yapılabileceği konusu tartışıldı.

EMO KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ SMM TOPLANTISI YAPILDI 08.04.2009

    

EMO Eskişehir Şubesi Kütahya İl Temsilciliğinde 7 Nisan 2009 Salı günü SMM üyelerle toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı A.Levent EGÜZ, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Alkan ULUKOCA, Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Ender KELLECİ, Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER ve Teknik Personel Çağdaş KİMYON katıldı. SMM üyelerin sorunları ve temsilcilik faaliyetleri hakkında bilgi alındı.

OEDAŞ KÜTAHYA İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ YAPILDI 08.04.2009

    

Yönetim Kurulu Başkanı A.Levent EGÜZ, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Alkan ULUKOCA, Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Ender KELLECİ, Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER, Şube Teknik Personeli Çağdaş KİMYON ve Kütahya İl Temsilcisi Yaşar VARMAZ 7 Nisan 2009 salı günü OEDAŞ Kütahya İl Müdürü İrfan ATAMAN'ı ziyaret ettiler.

LINUX VE ÖZGÜR YAZILIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 07.04.2009

    

EMO-Genç Linux ve Özgür Yazılım Komisyonu'nun çalışmaları kapsamında Anadolu Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Seminer Salonunda 6 Nisan 2009 Pazartesi günü saat 12.00 da "Linux ve Özgür Yazılım" semineri düzenlendi. Sunumunu Uğur TUTAR'ın yaptığı seminere birçok EMO-Genç üyesinin dışında diğer bölümlerden de öğrenciler katıldı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI 06.04.2009

    

3-4-5 Nisan 2009 tarihlerinde Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi Şube Eğitim Salonunda gerçekleştirildi. A.Levent Egüz, Bayram Aslan ve Taner İriz'in sunumları ile eğitim tamamlandı.

BİRİKMİŞ AİDAT ÖDEMELERİNDE YENİ DÜZENLEME GETİRİLDİ 26.03.2009

    

EMO Yönetim Kurulumuzun 07.03.2009 tarih ve 41/30 sayılı toplantısında görüşülmüş ve birikmiş aidat borcu olan üyelerimizin kredi kartına yapılan taksitlendirmelerin 7.5 TL / ay üzerinden 2010 yılı sonuna kadar taksitlendirmesine karar verilmiştir.

EMO BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE GİRMİŞTİR 19.03.2009

    

EMO Eskişehir Şubesi Bilecik İl Temsilciliği Gazipaşa Mahallesi, Plevne Sokak, Arzbirlik İş Merkezi Kat:7 No:15' teki adresinde hizmete girmiştir. Tel: 0 228 212 75 70

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN !

OY KULLANACAĞIZ, SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ !

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.