MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 46  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SMM KOMİSYONU 1. TOPLANTISI YAPILDI 06.10.2010

    

EMO Eskişehir Şubesi 1. Dönem SMM Komisyonu 1 Ekim Cuma günü, Yönetim Kurulu Üyesi Alkan ULUKOCA'nın açılışını yaptığı toplantıyla 2010-2011 yılları arasındaki çalışmalarına başlamış oldu. Toplantıda; İrfan SATIR Komisyon Başkanlığına ve Bilal KARAÇAYIR'da raportörlüğe seçildiler.

EMO KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ'NDE SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 27.09.2010

    

25 Eylül 2010 tarihinde EMO Kütahya İl Temsilciliği'nde SMM Üye toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Şube Yönetim Kurulu üyelerinden A. Levent EGÜZ, Ender KELLECİ, Alkan ULUKOCA ve Metin ÇANGALGİL ile Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan HÜRLER'in yanı sıra, EMO Kütahya İl Temsilcisi Yaşar VARMAZ ve EMO Kütahya İl Temsilciliği SMM üyeleri katılım sağladılar.

12 EYLÜL REFERANDUMUNA İLİŞKİN ŞUBEMİZ BASIN AÇIKLAMASI 31.08.2010

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi'nin 31 Ağustos 2010 tarihinde, 12 Eylül Referandumuna ilişkin basın açıklaması yazımız ekindedir.

ODA BAŞKANLARINDAN 12 EYLÜL ANAYASASI'NA DA AKP'NİN ANAYASASI'NA DA "HAYIR" 23.08.2010

    

TMMOB'a bağlı 18 odanın başkanı bir araya gelerek, 12 Eylül 2010 tarihinde oylanacak olan Anayasa değişiklik paketine ilişkin olarak ortak tavır açıkladılar. Anayasa değişiklik paketi konusunda kamuoyunu uyaran oda başkanlarının açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ESKİŞEHİR İKK' NIN ANAYASA REFERANDUMUNA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 19.08.2010

    

Ülkemizin gündeminde anayasa değişikliği ile ilgili olarak 12 Eylül tarihinde yapılacak referandum var. TMMOB Eskişehir İKK olarak bu süreçte taraf olmak zorundayız. Demokratikleşme adına yapılan bu değişikliklerde ne halk ne emek nede meslek örgütleri hazırlanma sürecine dahil edilmemiştir.

ASANSÖR SEMPOZYUMU 2010 SONUÇ BİLDİRGESİ 18.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası ve Makina Mühendisleri Odası tarafından 21 - 23 Mayıs 2010 tarihleri arasında İzmir Kültürpark Fuar alanında gerçekleştirilen Asansör Sempozyumu 2010’nun sonuç bildirgesi yayınlandı. Sonuç bildirgesine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO "ELEKTRİKTE ODA TERÖRÜ"NÜ ŞİKAYET ETTİ 18.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Sabah ve Takvim gazetelerinin 12 Ağustos 2010 tarihinde yayımladıkları haberlerin Basın Meslek İlkeleri'ne aykırı olması nedeni ile Basın Konseyi'ne şikayette bulundu. "Odadan Tehdit" ve "Elektrikte Oda Terörü" başlıklı haberlerde eleştiri sınırının aşıldığına dikkat çeken EMO, gazete sahibinin çıkar bağlantısının habere yansıtıldığını vurguladı.

ELEKTRİK PİYASAYA, ATEŞ VATANDAŞIN CEBİNE DÜŞTÜ 11.08.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, elektrik dağıtım özelleştirmelerine ilişkin değerlendirmelerini bugün (11 Ağustos 2010) yazılı bir basın açıklaması yaparak, kamuoyu ile paylaştı. Dağıtım hatlarının özelleştirilmesi ile kamu tekelinin özel tekele devredildiği vurgulanan açıklamada, “Bu durum açıkça kamu yararına aykırıdır. Elektrik Mühendisleri Odası olarak diğer dağıtım bölgelerine dava açtığımız gibi bu 4 ihaleyi de yargı önüne taşıyacağız” denildi.

NKP’DEN MERSİN’DE NÜKLEER SANTRALA HAYIR MİTİNGİ 06.08.2010

    

Sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) yürüttüğü Nükleer Karşıtı Platform (NKP), Mersin Akkuyu’da Rusya’nın nükleer santral kurup işletmesine ilişkin anlaşmanın TBMM’den geçmesi ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından nükleer santral kurulumuna karşı miting düzenliyor. Akkuyu’da 8 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek olan mitinge sendikalar, meslek örgütleri, siyasal partiler ve çeşitli demokratik kitle örgütleri de katılacak.

TEKNİK UYGULAMA SORUMLULUĞU UYGULAMA ESASLARI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI 29.07.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Teknik Uygulama Sorumluluğu Uygulama Esasları Yönetmeliği 25 Temmuz 2010 Pazar günü Resmi Gazete’de yayımlanarak, yürürlüğe girdi. EMO 41. Olağan Genel Kurulu’nda kabul edilen hükümleri içeren Teknik Uygulama Sorumluluğu Uygulama Esasları Yönetmeliği’nin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

IPTV’YE SANSÜR YARGIYA TAŞINDI 22.07.2010

    

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun 17 Temmuz 2010 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan IPTV (İnternet aracılığıyla televizyon yayıncılığı) uygulamasına ilişkin yönetmelikteki öndenetim yoluyla sansür düzenlemesini tespit eden Elektrik Mühendisleri Odası, yargıya başvurdu. Konuya ilişkin basın bültenimize yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

YAPI DENETİMİ 2011’DE TÜM İLLERDE GEÇERLİ OLACAK 15.07.2010

    

Bakanlar Kurulu, yapı denetiminin 2011’den itibaren tüm illerde uygulanmasına karar verdi. Resmi Gazete’de bugün (13 Temmuz 2010) yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı’na göre 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkında Kanun artık tüm illerde geçerli olacak.

TEOMAN ÖZTÜRK'Ü ÖLÜMÜNÜN 16. YILINDA SAYGIYLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ 07.07.2010

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği'nin 1973-1980 yılları arası Başkanlığını yapmış, mühendis-mimar hareketinin toplumcu bir çizgiye sahip olmasında önder ve yiğit kişiliği ile hep ön saflarda yer almış, TMMOB ile bütünleşmiş Teoman Öztürk ölümünün 16. yıldönümünde 11 Temmuz 2010 Pazar günü çeşitli etkinliklerle anılacak.

TEKNOLOJİ FAKÜLTELERİNİN MESLEK ALANLARIMIZDA YARATACAĞI SORUNLAR ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 23.06.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde düzenlenen "Teknoloji Fakültelerinin Meslek Alanlarımızda Yaratacağı Sorunlar" Çalıştayı'nın sonuç bildirgesi açıklandı. Sonuç bildirgesinde mevzuat ve teknoloji fakültelerinin oluşturulması hakkında bilgiler verilip, dünyadaki gelişmeler değerlendirilirken, konunun ilgili tarafları da kapsayacak bir şekilde yeniden gözden geçirilmesi talep edildi. Sonuç bildirgesinin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ENERJİ ÇALIŞMA GRUBU'NDA YENİ DÖNEM 18.06.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Çalışma Grubu, 42. Dönem'de ilk toplantısını 11 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıda çalışmaların "Türkiye'nin Genel Enerji Politikaları", "Dünya Enerji", "Yenilenebilir Enerji Kaynakları", "Hidroelektrik Santralları", "Nükleer Enerji Santralları", "Enerji Verimliliği Uygulamaları" ve "Elektrik Özelleştirmeleri" uzmanlık grupları kurularak sürdürülmesi benimsendi.

TEKNOLOJİ FAKÜLTELERİ MASAYA YATIRILDI 18.06.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), "Teknoloji Fakültelerinin Meslek Alanlarımızda Yaratacağı Sorunlar Çalıştayı" düzenledi. EMO kurullarında yer alan akademisyenler ve EMO çalışmalarına katkı koyan bilim insanlarının katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayda oluşturulan teknoloji fakültelerinde verilecek eğitim, buradan mezun olanlara verilecek unvan, bu fakültelerde mühendislik bölümlerinin açılmasının yaratacağı karmaşa ele alındı.

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK VE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE ROZET TÖRENİ YAPILDI 15.06.2010

    

11 Haziran 2010 Cuma günü, Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Mezuniyet törenine EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Metin ÇANGALGİL, EMO Kütahya İl Temsilcisi Yaşar VARMAZ, EMO Kütahya İl Temsilci Yardımcısı A. Ersin ÖZÇOBAN katılım sağladı. Törenin ardından mezun durumda olan öğrencilere EMO rozetlerinden takıldı.

İSRAİL SALDIRISI İNSANLIK DIŞIDIR, KINIYORUZ. 01.06.2010

    

İsrail'in Gazze'ye yardım götüren konvoya düzenlenen saldırıyı kınıyoruz. Saldırı İsrail'in yıllardır Filistin halkına uyguladığı şiddettin boyutlarının tüm dünyaya göstermektedir. Tüm emperyalist güçleri ve bu saldırılara sessiz kalanları lanetliyoruz. Konuya ilişkin TMMOB'un yaptığı basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK TESİSLERİ PROJE YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI 01.06.2010

    

1 Haziran 2010 tarih ve 27598 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan, Elektrik Tesisleri Proje Yönetmeliği'ndeki Proje Yapım Hizmet Yılları ile ilgili 5. maddenin 7. fıkrası değiştirilmiş ve yürürlülüğe girmiştir.

41. DÖNEM TMMOB KURULLARI BELİRLENDİ 01.06.2010

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği'nin (TMMOB) 41. Olağan Genel Kurulu çalışmalarını 30 Mayıs 2010 tarihinde yapılan seçimlerle tamamladı. Elektrik Mühendisleri Odası'ndan (EMO) Hüseyin Yeşil TMMOB Yönetim Kurulu'na, Musa Çeçen TMMOB Yüksek Onur Kurulu'na ve M. Macit Mutaf TMMOB Denetleme Kurulu'na seçildi. TMMOB 41. Olağan Genel Kurulu seçim sonuçlarına yazımızın devamdan ulaşabilirsiniz.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ PROF.DR. MELİH CEMAL KUŞHAN`I ZİYARET ETTİ

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ OLDU

ŞUBEMİZİN 8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İŞKUR İL MÜDÜRÜ FATİH ACAR ZİYARET EDİLDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.