>
|
>
HASAN ŞAHİN |
|
|
Üye Sicil No: 16590 |
|
Şubesi: İZMİR |
|
|
1966 yılında Malatya Karaca Köyü‘nde doğdu. 1988 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 1989 yılından itibaren PTT ve Türk Telekom‘un değişik kademelerinde mühendislik, başmühendislik ve müdürlük yaptı. 2006 yılında Telekom‘un özelleştirme sürecinde Ege Üniversitesi‘ne nakil oldu. Halen Ege Üniversitesi Hastanesi Klinik Mühendislik Hizmetleri Müdürlüğü‘nde olarak görevini sürdürmektedir. EMO İzmir Şubesi 28. Dönem Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği, 29. ve 30. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, Elektronik MEDAK Başkan Yardımcılığı ve Yazman, Şube Elektronik MDK Yazmanlık ve Başkanlık görevlerinde bulundu. İki çocuk babasıdır. |
EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ YAYINLARI
|
|
>SORUMLU PERSONEL
ALİ FUAT AYDIN |
|
|
Üye Sicil No: 25848 |
|
Şubesi: İZMİR |
|
|
1973 yılında Aydın Karpuzlu ilçesine bağlı Ektirli Köyünde doğdu. 1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2002 yılından bu yana Elektrik Mühendisleri Odası‘nda görev yürütmektedir. |
EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ
|
|
>
|
>
|
>
|
>
|
>
|
>
|
>
|
>
|
>
SELİM TELLİ |
|
|
Üye Sicil No: 71425 |
|
Şubesi: İZMİR |
|
|
1993 yılında Isparta`da doğdu. 2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisligi bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Siemens firmasında test ve devreye alma mühendisi olarak çalıştı. Meslek yaşamını 2021 yılından itibaren SMM olarak sürdürmekte olup, koruma röleleri, tesis işletme danışmanlığı üzerine çalışmalar yapmaktadır. EMO İzmir Şubesi 34. Dönem Test Ölçüm Komisyonunda görev almıştır. Ayrıca EMO İzmir Şubesi Yüksek Gerilim Uygulama Merkezi`nde dönem dönem YG manevralar konusunda EMO üyelerine bilgiler vermektedir. |
EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ
|
|
>
|
>
|
>
|
>SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ
EREN İPEK |
|
|
Üye Sicil No: 62049 |
|
Şubesi: İZMİR |
|
|
2015 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. EMO 45. Dönem Test ve Ölçüm Merkezinde Kapsam Birim Sorumlusu olarak görev aldı. EMO İzmir Şubesi 32. Dönem Test ve Ölçüm Komisyonu ile Enerji Komisyonu`nda görev aldı. EMO İzmir Şubesi tarafından yürütmesi gerçekleştirilen Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi yürütme kurulunda görev aldı. EMO İzmir Şubesi 33. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği görevinde de bulunan İpek, meslek hayatına elektriksel muayene ve akreditasyon danışmanı olarak devam etmektedir. |
EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ
|
|