MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 356

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 120  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YOGA TANITIM VE UYGULAMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 17.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında “Yoga Tanıtım ve Uygulama” etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlikte buluşan EMO üyeleri, günün stresini yoga yaparak attı.

YOGA TANITIM VE UYGULAMA ETKİNLİĞİ 13.01.2020

    

Yoga Tanıtım ve Uygulama etkinliği Elektrik Elektronik Mühendisi, yoga eğitmeni Öznur İnce eğitmenliğinde 16 Ocak 2020 Perşembe günü saat 19.00‘da Şubemizde gerçekleştirilecektir. Katılım için bilgilerinize sunarız.

GENÇ MÜHENDİSLER BULUŞMASI 10.01.2020

    

Üniversitelerin elektrik, elektrik-elektronik, haberleşme, biyomedikal mühendisliği bölümlerinden yeni mezun, meslek yaşamına yeni adım atmış genç mühendislerle 14 Ocak 2020 Salı günü saat 18.00`de Şubemizde biraraya geliyoruz.

KİTAP VE FİLM KULÜBÜ ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR 09.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından düzenlenecek Kitap ve Film Kulübü çalışmalarına yazımızın devamında yer alan bağlantıda yer alan formu doldurarak başvurabilirsiniz.

ŞUBE DANIŞMA KURULU 5.TOPLANTISI YAPILDI 08.01.2020

    

Şubemizin 32.Dönem 5.Danışma Kurulu Toplantısı 7 Ocak 2020 tarihinde Şube Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Şube çalışma dönemi içinde görev yapmakta olan yönetim kurulunun asıl ve yedek üyeleri ile daha önceki dönemlerde bu görevi üstlenmiş üyeler, şube denetçileri, il-ilçe, iş yeri temsilcileri ile şube komisyonlarında yer alan 38 danışma kurulu üyemizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme, Mali Durum, Genel Kurul Süreci ve Dilek ve Öneriler gündemiyle yapıldı.

TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR 07.01.2020

    

EMO İzmir Şubesi Türk Halk Müziği Korosu çalışmaları devam ediyor. Yaklaşık 4 aydır her hafta EMO İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi’nde sürdürülen çalışmalar, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gökhan Ekim yönetiminde gerçekleştiriliyor. 25 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen ilk toplantı ile başlayan Türk Halk Müziği Korosu çalışmalarında gönüllü EMO üyelerinin ve yakınlarının katılımıyla ülkemizin değişik yörelerinden derlenen türküler seslendiriliyor.

TMMOB ÜYESİ KADINLARDAN DAYANIŞMA BULUŞMASI 06.01.2020

    

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Kadın Çalışma Grubu, 5 Ocak 2020 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde bir araya gelerek, kahvaltı etkinliği gerçekleştirdi. Kadınların meslek odaların çalışmalara sağladıkları katkıların önemine dikkat çekilen etkinlikte, dayanışma çağrısı yapıldı.

YEKSEM 2019 SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDI 06.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen, 10. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu’nun (YEKSEM 2019) sonuç bildirgesi yayınlandı. YEKA ihaleleri kapsamında yerli üretim için getirilen şartların işlevsiz kaldığına ve sektörün küçük ölçekli bileşenlerinin gelişmediğine dikkat çekilerek, yüzde yüz yenilenebilir enerjiye geçiş için ana planı yapılması istendi.

YEREL EĞİTİM ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ 06.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) düzenleyeceği Eğitim Çalıştayı’na hazırlık çalışmaları kapsamında EMO İzmir Şubesi, 11 Aralık 2019 tarihinde yerel çalıştay düzenledi. İzmir’deki üniversitelerin bölüm başkanlarının katılımıyla düzenlenen çalıştayda, mühendislik eğitiminin geleceğine ilişkin fikir alışverişi yapılırken, EMO’nun düzenlediği meslek içi eğitimler ve sempozyum, kongre gibi bilimsel etkinliklerin önemine dikkat çekildi.

TMMOB, KANAL İSTANBUL’A İTİRAZ ETTİ 03.01.2020

    

TMMOB kurumsal olarak, Kanal İstanbul Projesi’ne itirazını 2 Ocak 2020 tarihinde İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne teslim etti. İtiraz dilekçesinde projenin üst düzey yetkililer tarafından dahi “çılgınlık” olarak nitelendirildiğine dikkat çekilerek, projenin ekolojik, ekonomik, sosyo-politik dengeyi geri dönülmez bir biçimde bozacağına vurgu yapıldı.

KANAL İSTANBUL’A İZMİR’DEN KİTLESEL İTİRAZ 31.12.2019

    

İtiraz süresi 2 Ocak 2020 tarihinde dolacak olan Kanal İstanbul projesi ÇED raporuna karşı İzmir’de de TMMOB İzmir İKK çağrısıyla 30 Aralık 2019 tarihinde itiraz dilekçeleri verildi.

HALDUN BÜYÜKDORA`YI ANIYORUZ 30.12.2019

    

EMO İzmir Şubesi 6. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, 14. ve 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı ve EMO 32. Dönem Onur Kurulu üyeliği görevlerinde bulunan Elektrik Mühendisi HALDUN BÜYÜKDORA’yı aramızdan ayrılışının 10. yılında saygıyla anıyoruz.

TMMOB MMŞP GÜNCEL SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ İZMİR YEREL KURULTAYI 27.12.2019

    

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu tarafından, 4 Ocak 2020 Cumartesi günü “TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları ve Çözüm Önerileri İzmir Yerel Kurultayı” Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Etkinlik programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KANAL İSTANBUL HEPİMİZİ İLGİLENDİRİYOR 27.12.2019

    

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri tarafından Kanal İstanbul rant projesine karşı itiraz ve görüş dilekçesi vermek üzere 30 Aralık 2019 Pazartesi günü saat 13.00‘te Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü (Bayraklı-İzmir) önünde buluşulacaktır.

MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ 27.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından son 3 yılda mezun olan genç mühendislere ve 3’üncü ve 4’üncü sınıflarda eğitimlerini sürdüren EMO-Genç üyelerine yönelik olarak düzenlenen Mühendisliğe Hazırlık Seminerleri Aralık ayı boyunca gerçekleştirildi. Toplamda 111 tekil kişinin katılım sağladığı seminerlerde, 27 deneyimli meslektaşımız bilgi ve tecrübelerini aktardır.

MESUT ULUTAŞ`I ANIYORUZ 27.12.2019

    

27 Aralık 1988 tarihinde yitirdiğimiz Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Elektrik Mühendisi MESUT ULUTAŞ’ı aramızdan ayrılışının 31. yılında saygıyla anıyoruz.

TÜRK TELEKOM’A TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 27.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, 25 Aralık 2019 tarihinde EMO-Genç üyelerine yönelik olarak Türk Telekom Bahçelievler Müdürlüğü’nün bağlı operasyon merkezine teknik gezi düzenledi.

TMMOB SANAYİ KONGRESİ 2019 SONUÇ BİLDİRİSİ YAYIMLANDI 27.12.2019

    

TMMOB adına Makina Mühendisleri Odası’nın düzenlediği TMMOB Sanayi Kongresi 2019, 13-14 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara’da Teoman Öztürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 1962 yılından bu yana düzenlenen kongrenin yirmi ikincisi “Bunalım, Sanayi ve Mühendisler” ana teması altında düzenlendi.

PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ 26.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin, EMO’nun kuruluş yıldönümünde düzenlediği törenle; meslekte 25, 40 ve 50’inci yıllarını geride bırakan üyelere başarı plaketleri verildi. Dönem arkadaşlarını ve ailelerini bir araya getiren etkinlikte, üyelere mesleğe ve ülke kalkınmasına katkılarından dolayı teşekkür edildi.

7. İLETİŞİM GÜNLERİ DÜZENLENDİ 25.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 7. İletişim Günleri, 21 Aralık 2019 tarihinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde gerçekleştirildi. Alpaslan Güzeliş’in anısına düzenlenen etkinlikte, beşinci nesil (5G) mobil şebekedeki gelişmeler başta olmak üzere telekomünikasyonun geleceği masaya yatırıldı. Nesnelerin İnterneti (IoT), yapay zeka, moleküler haberleşme ve yeni teknolojilerin toplumsal yansımalarının değerlendirildiği etkinliğe, yerli teknoloji geliştirilmesi ile bilgi ve iletişim teknolojilerin yaygın olarak kullanılmasının önemine vurgu yapıldı.

 


VI. ETUK -KATILIMCILAR KONGRE VE SERGİYİ DEĞERLENDİRDİ

08.01.2020
 


Çok Okunanlar


GENÇ MÜHENDİSLER BULUŞMASI

PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

TMMOB, KANAL İSTANBUL’A İTİRAZ ETTİ

MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ

7. İLETİŞİM GÜNLERİ DÜZENLENDİ

TMMOB MMŞP GÜNCEL SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ İZMİR YEREL KURULTAYI

ŞUBE DANIŞMA KURULU 5.TOPLANTISI YAPILDI

İNDİRİM HESAP OYUNLARIYLA BUHARLAŞTIRILDI

YEREL EĞİTİM ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

YOGA TANITIM VE UYGULAMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri