MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 335

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 102  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A. Ş. İŞLETME YÖNETİCİLİKLERİ ZİYARETİ 02.04.2018

    

GDZ Elektrik Dağıtım A. Ş. Konak ve Bornova İşletme Yöneticilikleri 6-7 Mart 2018 tarihlerinde ziyaret edildi.

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ZİYARETİ 02.04.2018

    

Adnan Menderes Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü 22 Mart 2018 tarihinde ziyaret edilerek Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Bölüm Başkanı Yrd.Doç. Dr. Yılmaz Kalkan, Doç. Dr. Mümtaz Yılmaz ve Yrd. Doç Dr. Atilla Dönük ile bir araya gelindi.

ELEKTRONİK MESLEK DALI ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 26.03.2018

    

Şubemiz 32. Dönem Elektronik Meslek Dalı Komisyonu (EMDK)’nun şekillendirilmesi amacıyla elektronik ve haberleşme meslek alanlarında hizmet üreten EMO üyeleriyle meslek alanlarındaki sorunların tartışıldığı ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği toplantı 15 Mart 2018 tarihinde Şubemizde gerçekleştirdi.

AYDIN VE MANİSA İL TEMSİLCİLİKLERİ ZİYARETİ 26.03.2018

    

Aydın ve Manisa İl Temsilcilikleri 15 Mart 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulu tarafından ziyaret edilerek temsilcilik çalışmalarına ilişkin görüş ve öneriler değerlendirildi.

KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ZİYARETİ 19.03.2018

    

Katip Çelebi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Elektronik Mühendisi Prof. Dr. Aydın Akan ile Rektör Yardımcısı Elektrik Elektronik Mühendisi Prof. Dr. Adnan Kaya, Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, Şube Örgütlenme Sekreteri Mustafa Çınarlı, Şube Müdürü Barış Aydın tarafından 7 Mart 2018 tarihinde ziyaret edildi.

WIN FUARLARINA KATILDIK 19.03.2018

    

İstanbul’da düzenlenen ve Türkiye, Avrasya ve Orta Doğu İmalat Endüstrisine ilişkin olarak Otomasyon, Electrotech, Hydraulic&Pneumatic ve Materials Handling başlıklarında 4 bö- lümden oluşan WIN Fuarlarına 17 Mart 2018 tarihinde teknik gezi düzenlendi.

FUKUŞİMA‘YI UNUTMA, YAŞAMA SAHİP ÇIK 11.03.2018

    

Sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin yürüttüğü Nükleer Karşıtı Platform İzmir Bileşenleri’nin Fukuşima felaketinin yedinci yıl dönümünde gerçekleştirdiği basın açıklamasında, ülkemizde nükleer santrallara ihtiyaç olmadığı vurgulanarak, en büyük iki nükleer kazaya neden olan Rusya ve Japonya`nın nükleer riskleri ülkemize taşımasına izin verilmemesi istendi.

ŞEBNEM SEÇKİN UĞURLU, TRT HABER`E KONUK OLDU 09.03.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, bugün (9 Mart 2018) Saat 17:00`de TRT Haber`in Ana Haber Bülteni`ne canlı bağlantıyla İzmir`den katıldı. Uğurlu, canlı yayında TRT Haber`in binalarda yangın güvenliğine ve Basmane`de yaşanan otel yangınına ilişkin sorularını yanıtladı. TRT Haber canlı yayınını haberimizin devamından izleyebilirsiniz.

GÖREVE HAZIRIZ, YANGINI KADER OLMAKTAN ÇIKARALIM 08.03.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, Basmane`de meydana gelen otel yangına ilişkin bugün (8 Mart 2018) yazılı bir basın açıklaması düzenledi. Binaların yangından korunmasına ilişkin mevzuat eksikliklerinin acilen giderilmesi gerektiğine vurgu yapılan açıklamada, bina yöneticilerine, işletmecilere, yurt ve okul yönetimleri ise binalardaki elektrik ve elektronik sistemlerin kontrol edilmesi için yurt genelinde EMO birimlerine başvuruda bulunma çağrısı yapıldı.

İŞ CİNAYETLERİNİ DURDURALIM 02.03.2018

    

TMMOB, İzmir TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu (İKK), `3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü` dolayısıyla basın açıklaması düzenledi. Geçtiğimiz yıl 2 bin 6 işçinin iş kazalarında hayatını kaybettiğine yer verilen açıklamada, her dört saatte bir işçinin can verdiği vurgulandı. Mühendislerin konuya ilişkin görevlerinin danışmanlık kapsamında olduğuna vurgu yapılan açıklamada, mevzuat değişikliklerine ilişkin önerilere de yer verildi.

VIII MÜHENDİSLİK MİMARLIK ÖYKÜLERİ YAYIMLANDI
ÜCRETSİZ-PDF
02.03.2018

    

TMMOB`nin 2006`dan beri sürdürdüğü `Mühendislik Mimarlık Öyküleri` serisinin sekizinci kitabı okuyucuyla buluştu. Mühendislik tarihine ışık tutan ve ülkemizin sanayileşme serüvenin dönüm noktalarına ilişkin 11 öyküye yer verilen yayının elektronik baskısına (PDF) yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ÜYESİ KADINLARDAN 8 MART ETKİNLİĞİ 01.03.2018

    

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Kadın Çalışma Grubu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla 7 Mart 2018 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde özel bir etkinlik düzenleniyor. Etkinlik kapsamında “OHAL’de Kadın Olmak” başlıklı söyleşinin yanı sıra müzik dinletisi ve “Yarım” adlı filminin gösterimi de gerçekleştirilecek.

EMO İZMİR ŞUBESİ 32. DÖNEM KOMİSYONLARI 28.02.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 32. Çalışma Döneminde Yönetim Kurulu çalışmalarına yardımcı olunması, uzmanlıklara ilişkin görüş oluşturulması amacıyla yazımızın devamındaki bağlantıda yer alan komisyonların kurulması planlanmaktadır.

TARİHİ ELEKTRİK FABRİKAMIZA SAHİP ÇIKALIM 21.02.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, Alsancak’taki tarihi Elektrik Fabrikası’nın arazisiyle birlikte satılması için Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından ilana çıkılmasına ilişkin bugün (21 Şubat 2018) bir basın açıklaması yaptı. `Metruk ve harap yapı` olarak satılmak istenen yapının `Korunması Gerekli Kültür Varlığı” olduğuna vurgu yapılan açıklamada, binanın amaç dışı kullanımın engel olunması ve teknoloji müzesine dönüştürülmesi çağrısı yapıldı. Açıklamanın tam metine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİĞİN GEOMETRİ İLE İMTİHANI SEMİNERİ 20.02.2018

    

Elk.Yük.Müh. Taner İriz tarafından sunulan “Elektriğin Geometri İle İmtihanı” konu başlıklı seminer 15 Şubat 2018 tarihinde 30 kişinin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi.

32. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV PAYLAŞIMI YAPTI 19.02.2018

    

Elektik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi 32. Olağan Genel Kurulu`nda seçilen Yönetim Kurulu üyeleri mazbata aldıktan sonraki ilk toplantıda görev paylaşımı yaptılar. Görev paylaşımına göre 32. Dönem`de; Şebnem Seçkin Uğurlu Yönetim Kurulu Başkanı, H. Avni Gündüz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Hacer Şekerci Öztura Yazman, Z. Feryal Gezer Sayman, Gülefer Mete, Mümtaz Ayça ve Egemen Akkuş ise Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapacak.

32. DÖNEM KURULLARI BELİRLENDİ 11.02.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi 32. Olağan Genel Kurulu, 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. `Demokrat Mühendisler`in tek liste olarak katıldığı seçimler sonunda, EMO İzmir Şubesi 32. Dönem Yönetim Kurulu, Şebnem Seçkin Uğurlu, H. Avni Gündüz, Hacer Şekerci Öztura, Z. Feryal Gezer, Gülefer Mete, Mümtaz Ayça ve Egemen Akkuş`tan oluştu.

32. OLAĞAN GENEL KURUL GERÇEKLEŞTİRİLDİ 10.02.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi 32. Olağan Genel Kurulu, 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. İlk gün İzmir Mimarlık Merkezi`nde başlayan Genel Kurul çalışmaları ikinci gün EMO İzmir Şubesi`nde yapılan seçimlerle tamamlandı. Yeni dönem çalışmalarının planlandığı Genel Kurul`da 32. Çalışma Dönemi`nden görev yapacak Yönetim Kurulu, Şube Denetçileri ve Şubeyi EMO 46. Olağan Genel Kurulu`nda temsil edilecek delegeler de belirlendi.

MANİSA TEMSİLCİLİĞİNDE ENDÜSTRİYEL ARTIK AKIM CİHAZLARI SEMİNERİ 08.02.2018

    

Elk.Müh. İrfan Arabacı tarafından 31 Ocak 2018 tarihinde “Endüstriyel Tesislerde Artık Akım Anahtarı Kullanımı ve Çözüm Önerileri Semineri” 15 kişinin katılımıyla Manisa İl Temsilciliği’nde gerçekleştirildi.

EMO İZMİR ŞUBESİ YENİ ÇALIŞMA DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR 08.02.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi 32. Olağan Genel Kurulu, 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek. EMO İzmir Şubesi‘nin yeni dönem çalışmalarının planlanacağı Genel Kurul‘da, 32. Çalışma Dönemi‘nden görev yapacak Yönetim Kurulu, Şube Denetçileri ve Şubeyi EMO Genel Kurulu‘nda temsil edilecek delegeler, tüm Şube üyelerinin katılabileceği seçimlerle belirlenecek.

 


ALSANCAK ELEKTRİK FABRİKASI`NIN SATIŞINA İZİN VERMEYİZ (EVRENSELWEBTV)

16.03.2018
 


Çok Okunanlar


GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A. Ş. İŞLETME YÖNETİCİLİKLERİ ZİYARETİ

AYDIN VE MANİSA İL TEMSİLCİLİKLERİ ZİYARETİ

ELEKTRONİK MESLEK DALI ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ZİYARETİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri