MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 337

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 104  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ASANSÖR KOMİSYONU, YENİ HİZMET VE EĞİTİM MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ 08.06.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Komisyonu üyeleri, 7 Haziran 2018 tarihinde yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi’nde montajı süren insan asansöründe incelemede bulundu.

TURGUTLU’DA ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 06.06.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından EMO Turgutlu Temsilciliği’nde 5 Haziran 2018 tarihinde üye toplantısı gerçekleştirildi. Turgutlu’da hizmet veren EMO üyelerin sorunlarını dile getirildiği toplantıda, çözüm önerileri ve Şube çalışmaların ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

YILDIRIMDAN KORUNMADA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER SEMİNERİ 06.06.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından Elektrik Elektronik Mühendisi Tahir Yıldırım’ın sunumuyla “Yıldırımdan Korunmada Yeni Nesil Çözümler - HVI İzole İletkenler” başlıklı seminer 30 Mayıs 2018 tarihinde düzenlendi.

TMMOB 45. OLAĞAN GENEL KURULU SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANDI 06.06.2018

    

Ankara`da 31 Mayıs-3 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen TMMOB 45. Olağan Genel Kurulu Sonuç Bildirgesi yayınlandı. TMMOB’un cumhuriyet değerlerine ve hukukun üstünlüğüne dayalı parlamenter demokrasiden yana taraf olduğunun vurgulandığı sonuç bildirgesinin tam metnine yazımızın devamdan ulaşabilirsiniz.

ÜYELERİMİZE İNDİRİM YAPAN EĞİTİM KURUMLARI 05.06.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde yapılan eğitimleri kapsayan, Ortadoğulular Yabancı Dil Eğitim Merkezi (OYDEM) ve TEOL Dil Okulları İzmir Alsancak Şubesi’yle ise yabancı dil eğitimine ilişkin indirim protokolleri imzaladı.

BETONA GÖMÜLEN ASIRLIK ÇINARLAR ÖLÜYOR! 01.06.2018

    

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu’nun (İKK) Gazi Bulvarı’nda tramvay çalışmalarına başlanması üzere 9 Haziran 2017 tarihinde düzenlediği basın açıklamasıyla Çınar ağaçları için yaptığı uyarıdan bir yıl sonra asırlık çınarlardan biri Gazi Bulvarı’na devrildi. Tramvay güzergahının Gazi Bulvarı’na kaydırılması üzerine yapılan uyarıda, çınar ağaçların yüzey köklere bağlı saçak köklerden beslendiğini vurgulanarak, zeminin beton ile kaplanması nedeniyle yaşamayacaklarına dikkat çekilmişti.

“YILDIRIMDAN KORUNMADA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER: HVI İZOLE İLETKENLER” SEMİNERİ 28.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından Elektrik-Elektronik Mühendisi Tahir Yıldırım’ın sunumuyla 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 18:00’de “Yıldırımdan Korunmada Yeni Nesil Çözümler: HVI İzole İletkenler” başlıklı seminer düzenlenecektir.

KÜLTÜRPARK’IN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI 27.05.2018

    

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu’nun (İKK) da bileşeni olduğu Kültürpark Platformu tarafından 26 Mayıs 2018 tarihinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde “Kültürpark Çalıştayı” düzenlendi. Kültürpark Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı’na yönelik hazırlık yapılan toplantıda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne planın katılımcı ve şeffaf bir anlayışla hazırlanması çağrısı yapıldı

SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 25.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından 24 Mayıs 2018 tarihinde Serbest Müşavir Mühendislik (SMM) hizmetlerini yürüten üyelere yönelik olarak “SMM Üye Toplantısı” gerçekleştirildi.

“BEDEN DİLİ VE İLETİŞİM” SEMİNERİ DÜZENLENDİ 25.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından Psikolog Mevlüt Ülgen sunumuyla gerçekleştirilen “Beden Dili ve İletişim” konu başlıklı seminer, 23 Mayıs 2018 tarihinde düzenlendi.

“DENİZ ÜSTÜ RÜZGâR ENERJİSİ” PANELİ DÜZENLENDİ 25.05.2018

    

EMO ve MMO İzmir şubeleri tarafından düzenlenen 5. İzmir Rüzgâr Sempozyumu hazırlık çalışmaları kapsamında 24 Mayıs 2018 tarihinde “Ege Denizi Deniz Üstü Rüzgâr Enerjisi Paneli” gerçekleştirildi.

TMMOB “OYUMUZA SAHİP ÇIKACAĞIZ!” BROŞÜRÜ YAYIMLADI 25.05.2018

    

TMMOB’un 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine yönelik olarak hazırladığı `Ülkemizin, Halkımızın ve Mesleğimizin Geleceği İçin Oy Kullanacağız, Oyumuza Sahip Çıkacağız!` başlıklı broşür yayınlandı. Broşürde TMMOB Üyelerine `Oy Kullanma` ve `Sandıklara Sahip Çıkma` çağrısı vurgulanıyor.

TÜRK TELEKOM`DA İKİNCİ BİR OTAŞ‘A İZİN VERİLMESİN 23.05.2018

    

EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu’nun bugün (23 Mayıs 2018) gerçekleştirdiği basın açıklamasında, Oger Telekom’un (OTAŞ), hisselerinin alacaklı bankların kuracağı bir şirkette devredileceğine ilişkin haberler hatırlatılarak, “Türk Telekom’un finans dünyasının tahsilat ve kâr arayışı kıskacından kurtarılması için vakit kaybetmeden adım atılmalıdır. Bankaların alacaklarını bizzat Oger Grubu’ndan tahsil etmesi sağlanmalıdır” denildi. OTAŞ’ın yarattığı tahribatın rakamlarla özetlendiği açıklamada, “Kârı temettü dağıtımı yoluyla Türk Telekom dışına çıkarmaya odaklanması kaçınılmaz olan bu yeni hisse sahibi şirket, OTAŞ’in yarattığı tahribatı büyütecektir” uyarısına yer verildi.

50’İNCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ
“YENİ REJİM VE TOPLUMSAL MUHALEFET” SÖYLEŞİSİ
22.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin 50’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında 8 Haziran 2018 tarihinde akademisyen ve yazarlar Gamze Yücesan Özdemir ve Fatih Yaşlı’nın katılımıyla “Yeni Rejim ve Toplumsal Muhalefet” başlıklı söyleşi düzenlenecektir. Söyleşinin ardından Son Dakika Band’ın sahne alacağı bir müzik dinletisi de gerçekleştirilecek.

EMO İZMİR ŞUBESİ SMM ÜYE TOPLANTISI 21.05.2018

    

EMO İzmir Şubesi SMM Üyesi Toplantısı, 24 Mayıs 2018 tarihinde Şube Hizmet Binası`nda saat 18:30’da düzenlenecektir.

KHK MAĞDURLARI YAPI DENETİM SİSTEMİ`NDEN DE İHRAÇ EDİLDİ 21.05.2018

    

TMMOB, Kanun Hükmünde Kararnamelerle (KHK) kamudaki görevlerinden `soruşturma` yapılmadan ihraç edilen mühendis ve mimarların `yapı deneticisi` belgelerinin de iptal edilmesine ilişkin 18 Mayıs 2018 tarihinde yazılı bir açıklama yaparak, tepki gösterdi. TMMOB, özel şirketlere devredilirken göz ardı edilen yapı denetimin kamusal niteliğinin, KHK mağdurlarının `açlığa mahkum edilmesi` için kullanıldığına vurgu yapıldı.

“BEDEN DİLİ VE İLETİŞİM” SEMİNERİ DÜZENLENİYOR 21.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından Psikolog Mevlüt Ülgen’in sunumuyla 23 Mayıs 2018 tarihinde “Beden Dili ve İletişim” başlıklı seminer düzenlenecektir.

TMMOB`DAN SANDIĞA SAHİP ÇIKMA ÇAĞRISI 21.05.2018

    

TMMOB, erken genel seçimlere yönelik olarak üyelerine oy kullanma ve sandıklara sahip çıkma çağrısında yaptı. Seçim öncesi kamuoyuna yönelik olarak TMMOB görüşlerini içeren bildirge hazırlığı yapıldığının belirtildiği açıklamada, sandık güvenliğine ilişkin teknik görüşlerin paylaşılacağı vurgulandı. Üyelere seçim günü diledikleri parti ya da bağımsız oluşumlar aracılığı ile sandık başında aktif görev alma çağrısı yapan TMMOB, üyelerin taleplerini yansıtacak kampanya materyallerin sosyal medyada paylaşılmasını istedi.

AYDIN`DA SMM ÜYE TOPLANTISI 18.05.2018

    

Aydın ilinde faaliyet yürüten SMM üyelerimizin derlenmesi amacıyla EMO Aydın İl Temsilciliği`nde 9 Mayıs 2018 tarihinde SMM Üye Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mümtaz Ayça, Şube Teknik Müdürü Ali Fuat Aydın ve Şube Avukatı M.Zeki İşlekel, EMO Aydın İl Temsilcisi Haluk Demirci, Temsilci Yardımcıları Salih Eğerci, Ergün Evran, Teknik Görevli Recep Mercimek ve SMM üyeler katılım sağladılar.

AYDIN VE MANİSA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ SEMİNERLERİ 17.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, konutların çatı ve cephelerinden 10kW’nın altında kalmak üzere güneş enerjisine santrallarının lisansız olarak kurulabilmesine olanak sağlayan düzenlemelerin ardından konuya ilişkin deneyim ve bilgi eksikliklerin giderilmesi hedefleyen seminerler dizisini sürdürüyor.

 


ALSANCAK ELEKTRİK FABRİKASI`NIN SATIŞINA İZİN VERMEYİZ (EVRENSELWEBTV)

16.03.2018
 


Çok Okunanlar


50’İNCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ
“YENİ REJİM VE TOPLUMSAL MUHALEFET” SÖYLEŞİSİ


TÜRK TELEKOM`DA İKİNCİ BİR OTAŞ‘A İZİN VERİLMESİN

“YILDIRIMDAN KORUNMADA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER: HVI İZOLE İLETKENLER” SEMİNERİ

“BEDEN DİLİ VE İLETİŞİM” SEMİNERİ DÜZENLENİYOR

TURGUTLU’DA ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

EMO İZMİR ŞUBESİ SMM ÜYE TOPLANTISI

KHK MAĞDURLARI YAPI DENETİM SİSTEMİ`NDEN DE İHRAÇ EDİLDİ

ASANSÖR KOMİSYONU, YENİ HİZMET VE EĞİTİM MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

TMMOB “OYUMUZA SAHİP ÇIKACAĞIZ!” BROŞÜRÜ YAYIMLADI

ÜYELERİMİZE İNDİRİM YAPAN EĞİTİM KURUMLARI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri