MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 349

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 114  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB İZMİR YEREL KADIN KURULTAYI DÜZENLENDİ «Yeni» 17.06.2019

    

TMMOB 6. Kadın Kurultayına hazırlık amacı ile düzenlenen İzmir Yerel Kurultayı, 26 Mayıs 2019 tarihinde İzmir Mimarlık Merkezi`nde gerçekleştirildi.

SEMİNER : İNSAN HAREKET DESTEK SİSTEMLERİNE BAKIŞ: MÜHENDİSLİK YAKLAŞIMI «Yeni» 17.06.2019

    

İnsan Hareket Destek Sistemlerine Bakış: Mühendislik Yaklaşımı başlıklı seminer Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Özkurt`un sunumuyla 19 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 18.00`de EMO İzmir Şubesi`nde gerçekleştirilecektir.

ELEKTRİK FABRİKASI YARIŞMASI KOLOKYUM VE ÖDÜL TÖRENİ 12.06.2019

    

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, Elektrik Fabrikası’na yönelik olarak Ulusal Öğrenci Fikir Projesi Yarışması düzenledi. “İzmir Elektrik Fabrikası Ne Olmak İster” başlığı altında duyurulan ve öğrenicilerin ekipler halinde katıldığı yarışmanın ödül töreni ve kolokyum, 15 Haziran 2019 Cumartesi günü İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlenecektir.

BARIŞ TERKOĞLU SÖYLEŞİSİ: METASTAZ 29.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, kuruluş yıldönümü nedeniyle 10 Haziran 2019 tarihinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde saat 18:00’de düzenlenecek söyleşide, Metastaz kitabının yazarlarından Barış Terkoğlu’nu ağırlayacak. Terkoğlu söyleşide; tarikat örgütlenmelerini, devletin yeni `sahibi` olmak için mücadele edenleri ve kurtuluş yollarını anlatırken, `Biz bu noktaya nasıl geldik?` sorusuna da yanıt arayacak.

ADALET VE DEMOKRASİ NÖBETİNE ÇAĞRI-BULUTSUZLUK ÖZLEMİ KONSERİ 28.05.2019

    

TMMOB İl Koordinasyon Kurulu’nun da bileşini olduğu İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri, Gezi Direnişi`nin yıldönümünde 31 Mayıs 2019 Cuma günü akşamı Gündoğdu Meydanı’na çağrı yaptı. Adalet ve Demokrasi Nöbeti kapsamında yapılacak etkinlikte saat 20.30 Bulutsuzluk Özlemi sahne alacak.

TRT’DE İSTİHDAM FAZLASI PERSONEL YOKTUR! 23.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ve Basın Yayın ve İletişim Emekçileri Sendikası (Haber-Sen), TRT’de 169 çalışanın `istihdam fazlası personel` olarak belirlenmesine tepki göstermek amacıyla, 23 Mayıs 2019 tarihinde TRT Ankara Radyosu önünde basın açıklaması düzenledi. Aralarında EMO üyelerinin de bulunduğu deneyimli personelin tasfiye edilmeye çalışıldığına dikkat çekilen açıklamada, TRT’nin özerk, demokratik ve kamusal yayın yapacak bir yapıya kavuşturulması için mücadele çağrısı yapıldı.

KLEMSAN`DAN ŞUBEMİZE ZİYARET 23.05.2019

    

Klemsan firmasının yöneticileri, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi’nin ziyaret ederek, düzenlenecek etkinlikler ve hazırlık çalışmaları yürütülen eğitim laboratuvarına ilişkin bilgi aldı.

PLC TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 22.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi’nde MİSEM kapsamında ilk PLC Temel Eğitimi gerçekleştirildi. Toplamda 30 saat süren eğitim, 13-17 Mayıs 2019 tarihleri düzenlendi.

TMMOB 6. KADIN KURULTAYI İZMİR YEREL KURULTAYI-PROGRAM-ONLİNE KAYIT 21.05.2019

    

TMMOB tarafından 16-17 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan 6. Kadın Kurultayı öncesinde TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Kadın Çalışma Grubu tarafından Yerel Kurultay düzenlenecektir. Tüm mühendis, mimar ve şehir plancısı kadın TMMOB üyelerin davetli olduğu ve İzmir Mimarlık Merkezi’nde 26 Mayıs 2019 Pazar günü düzenlenecek kurultay programına ve online kayıt bağlantısına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

SEMİNER : KOMPANZASYON TASARIMI 20.05.2019

    

Kompanzasyon Tasarımı başlıklı seminer Elektrik Mühendisi Didem Ergun Sezer`in sunumuyla 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat: 18.00`de EMO İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi`nde gerçekleştirilecektir.

BİYOLOJİSİ DEĞİŞEN İNSANA DOĞRU KONFERANSI DÜZENLENDİ 20.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “İnsanlık 2.0 - Biyolojisi Değişen İnsana Doğru” Konferansı 18 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Mühendislik ve sağlık bilimlerini buluşturan konferansta, yapay kalp ve nöral protezler başta olmak üzere yapay organ geliştirilmesine ilişkin çalışmalar değerlendirilerek, insan biyolojisinin yapay organlarla değiştirilmesinin toplumsal etkileri ele alındı.

BİYOLOJİSİ DEĞİŞEN İNSANA DOĞRU KONFERANSI YARIN BAŞLIYOR 17.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “İnsanlık 2.0 - Biyolojisi Değişen İnsana Doğru” Konferansı yarın (18 Mayıs 2019 Cumartesi) İzmir Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi’nden gerçekleştiriliyor. Mühendislik ve sağlık bilimlerini buluşturan konferansta, yapay kalp ve nöral protezler başta olmak üzere yapay organ geliştirilmesine ilişkin çalışmalar değerlendirilerek, insan biyolojisinin yapay organlarla değiştirilmesinin toplumsal etkileri ele alınacak.

PROF. DR. BELGİN EMRE TÜRKAY’DAN KONGRE DAVETİ 14.05.2019

    

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi’nden Prof. Dr. Belgin Emre Türkay, “Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme” ana temasıyla düzenlenen VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’ne katılım çağrısı yaptı.

İNSANLIK 2.0 - PROGRAM - ONLİNE KAYIT 14.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından `Geleceğin Teknolojileri` üst başlığı altında 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi`nden `İnsanlık 2.0-Biyolojisi Değişen İnsana Doğru` başlıklı konferans düzenlenecektir. Ülkemizin bu alandaki çalışan en önemli araştırmacılarını ve bilim insanlarını bir araya getirecek etkinlikte, günlük hayatımızın bir parçası olmaya aday “yapay organ” ve “yapay uzuv” geliştirilmesine yönelik yeni çalışmalara ilişkin bilgiler sunulacak. Etkinlik programına ve online kayıt linkine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

`FELAKETE DÖNÜŞMEDEN İPTAL EDİN!` 13.05.2019

    

TMMOB, Akkuyu Nükleer Santralı temelinde çatlaklar oluştuğu ve bu bölümlerin yeniden yapıldığına ilişkin haberler üzerine basın açıklaması yaparak, uyarıların dikkate alınmamasının yaratabileceği vahim sonuçları hatırlattı. İnşaat çalışmalarının bağımsız kuruluşlarca denetlenmediğine vurgu yapılan açıklamada, projenin iptal edilmesi istendi.

SEMİNER : ELEKTROMANYETİK UYUMLULUK 13.05.2019

    

Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) semineri Elektrik Elektronik Mühendisi Yusuf Ulaş Kabukçu`nun sunumuyla 15 mayıs 2019 Çarşamba günü saat 18.00`de EMO İzmir Şubesi Yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi`nde yapılacaktır.

EMO 46. DÖNEM. 4. KOORDİNASYON KURULU DÜZENLENDİ 13.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem 4. Koordinasyon Kurulu, 4 Mayıs 2019 tarihinde Samsun’da toplanarak, güncel gelişmeler ve önümüzdeki dönemde yürütülecek çalışmaları değerlendirdi.

50.YIL ÖZEL ETKİNLİKLER KOMİSYONU ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR 13.05.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin 50. kuruluş yıl dönümü kapsamındaki düzenlenen etkinlikleri planlayan 32. Dönem 50. Yıl Özel Etkinlikler Komisyonu, 8 Mayıs 2019 tarihinde toplandı.

REKTÖR PROF. DR. MURAT AŞKAR’DAN KATILIM ÇAĞRISI-VİDEO HABER 08.05.2019

    

“Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme` ana temasıyla düzenlenecek olan VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin hazırlık çalışmaları kapsamında 7 Mayıs 2019 tarihinde İzmir Ekonomi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Aşkar, ziyaret edildi. Etkinliğe ilişkin detaylı bilgi alan Prof. Dr. Murat Aşkar, mühendisleri ve bilim dünyasını buluşturan etkinliğe katılım çağırısı yaptı.

SEMİNER : ELEKTRİK KAZALARINDA UYGULAMALI İLK YARDIM 07.05.2019

    

Dr. Halil Erol`un sunacağı Elektrik Kazalarında Uygulamalı İlk Yardım semineri 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 18.00`de EMO İzmir Şubesi`nde gerçekleştirilecektir.

 


PROF. DR. BELGİN EMRE TÜRKAY’DAN KONGRE DAVETİ

14.05.2019
 


Çok Okunanlar


BARIŞ TERKOĞLU SÖYLEŞİSİ: METASTAZ

SEMİNER : KOMPANZASYON TASARIMI

PLC TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

BİYOLOJİSİ DEĞİŞEN İNSANA DOĞRU KONFERANSI DÜZENLENDİ

KLEMSAN`DAN ŞUBEMİZE ZİYARET

TMMOB 6. KADIN KURULTAYI İZMİR YEREL KURULTAYI-PROGRAM-ONLİNE KAYIT

ELEKTRİK FABRİKASI YARIŞMASI KOLOKYUM VE ÖDÜL TÖRENİ

ADALET VE DEMOKRASİ NÖBETİNE ÇAĞRI-BULUTSUZLUK ÖZLEMİ KONSERİ

TRT’DE İSTİHDAM FAZLASI PERSONEL YOKTUR!

SEMİNER : İNSAN HAREKET DESTEK SİSTEMLERİNE BAKIŞ: MÜHENDİSLİK YAKLAŞIMI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri