MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 320

Tüm Sayılar

 
ENERJİ RAPORU
 
HUKUKSAL ÇALIŞMALAR
 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TEMSİLCİLİKLER


TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESEDAT ÖZCAN 

PAŞA MAH. 28. SOKAK NO:12/B AKHİSAR - MANİSA
TELEFON: +90 236 4137368 / +90 236 4137368

 

ALAŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAKİF ÇINAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN CAHİT KILINÇ 

BEŞEYLÜL MAH. HANLAR CD. NO:75 ALAŞEHİR - MANİSA
TELEFON: +90 236 6537665   FAKS: +90 236 6537665

 

ALİAĞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT KUZUMOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERHAT LEK 

KURTULUŞ MAH. FEVZİPAŞA CD. NO:108/A ALİAĞA - İZMİR
TELEFON: +90 232 6165856   FAKS: +90 232 6165857

 

AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHALUK DEMİRCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHALİL YORGALI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEORHAN ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESALİH EĞERCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERGÜN EVRAN 

KURTULUŞ MAH. 32. SOK. NO:35/A MERKEZ - AYDIN
TELEFON: +90 256 2124762 / +90 256 2145493

 

BERGAMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENADİR GERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ BAYRAM 

YENİ BELEDİYE İŞHANI ZEMİN KAT NO:12 BERGAMA - İZMİR
TELEFON: +90 232 6320481   FAKS: +90 232 6332878

 

DİDİM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENURAN ASLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYAKUP ERKAN 

CUMHURİYET MAH. İNÖNÜ BULV. NO.150/A DİDİM - AYDIN
TELEFON: +90 256 8111838   FAKS: +90 256 8111838

 

KEMALPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMÜKREMİN ZÜLKADİROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYELEVENT ÖZCAN 

İZMİR KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GAZİ BULVARI NO:15 KEMALPAŞA / İZMİR KEMALPAŞA - İZMİR

 

KUŞADASI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERGUN SAKARYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURAK NALBANTOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM KOVANCI 

CUMHURİYET MAH. MİNARE SOKAK NO:22 KAT:1 D:2 KUŞADASI - AYDIN
TELEFON: +90 533 6005543

 

MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDEMİRHAN GÖZAÇAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ZAFER ÖNCEYİZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİH CEM KARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDOĞAN KOLDAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDORUK YAVAŞ 

1.ANAFARTALAR MH. 1701 SK. NO:9/A MERKEZ - MANİSA
TELEFON: +90 236 2345809   FAKS: +90 236 2391860

 

NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA GÜRHAN ŞENBAK 

ALTINTAŞ MAHALLESİ 147. SOKÇ NO:5/B NAZİLLİ - AYDIN
TELEFON: +90 256 3154438   FAKS: +90 256 3154438

 

ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETE ÖNBAŞLI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN SEÇEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERKAN ACAR 

AKINCILAR MAH. KÜLTÜR CAD. YAĞCI İŞHANI NO:4/Z-13 ÖDEMİŞ - İZMİR
TELEFON: +90 232 5087878   FAKS: +90 232 5087878

 

SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAZİM ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETEOMAN ABRAK 

MİTHATPAŞA MAH. 18. SOK. NO:4 K:2 SALİHLİ - MANİSA
TELEFON: +90 236 7139720   FAKS: +90 236 7139719

 

SOMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETAYLAN ONUR ZEYBEKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECEM TABAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECUMHUR ÇAKIR 

E.L.İ. EGE LİNYİTLERİ MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ SOMA - MANİSA
TELEFON: +90 236 6132326

 

SÖKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA USLUYÜZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAMER DİRMİLLİ 

KEMALPAŞA MH. ÖMER KOYUNCU CD. NO:3/205 SÖKE - AYDIN
TELEFON: +90 256 5120111   FAKS: +90 256 5182871

 

TİRE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENEJAT BOZKURT 

YENİ MAH. FEVZİPAŞA CAD. NO:9 K:2 TİRE - İZMİR
TELEFON: +90 232 5116247

 

TORBALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHÜSAMETTİN GÜNER 

TEPEKÖY MH. İNÖNÜ CD. NO:58 TORBALI - İZMİR
TELEFON: +90 232 8564490   FAKS: +90 232 8554867

 

TURGUTLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERCAN ARSLANKEÇECİOĞLU 

YILMAZLAR MAH. GÜNEŞ SOK. NO. 29/A TURGUTLU - MANİSA
TELEFON: +90 236 3133775   FAKS: +90 236 3140566

 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYESAVAŞ YÜCEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA BÜÇKÜN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDEM ÖZKAN 

BATIÇİM ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş

Temsilci:

ÜYECÜNEYT KAVAKLI 

BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SAN. T.A.Ş

Temsilci:

ÜYECELAL SARGUT 

DHMİ ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA YALÇIN AKAR 

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR TAMER 

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDEVRİM SİPAHİ 

E.L.İ. EGE LİNYİTLERİ MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETAYLAN ONUR ZEYBEKOĞLU 

EKTAM MAK. SAN. TİC A.Ş.

Temsilci:

ÜYEİLKAY ÇELİK 

ELSİS ENERJİ SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEERKAN KARACAR 

ELTAŞ TRANSFORMATÖR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Temsilci:

ÜYESELİM AYGÖREN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEÇİL AYDIN 

EMS ELEKTRO MEKANİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEMEHMET HALUK EKİN 

ENERCON SERVİS LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYESARPER BAŞAK 

ENKA İZMİR ELEKTRİK ÜRETİM LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAT SELÇUK 

ESHOT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEENGİN ENGÜR 

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÜMİT YALÇIN 

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR BÜLENT ÇAMUR 

İNCİ AKÜ SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA EMRE ÖZERMİŞ 

İZMİR ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYESERKAN ÇOLAKKAYA 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM ASLAN 

İZMİR DEMİR ÇELİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA UFUK ŞENARAS 

İZMİR KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMÜKREMİN ZÜLKADİROĞLU 

İZSU

Temsilci:

ÜYESEÇİL SAZAKLIOĞLU 

KLEMSAN ELK.ELO.SAN.TİC.A.Ş

Temsilci:

ÜYEKORAY DALCI 

KON-TEK KONTROL TEKNOLOJİLERİ VE OTOMASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEATTİLA YAPAR 

MAGMA MEKATRONİK MAKİNE SAN.TİC.A.Ş.

Temsilci:

ÜYECEM ÇATAR 

MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEUMUT SERTER AYDIN 

ONMUŞ ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMETİN IŞIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ALAN 

ÖZYAVRU ELK.MÜH.İML.TAAH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEKORKMAZ BAKAR 

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG AŞ.

Temsilci:

ÜYEERHAN ARGUNHAN 

PHILSA SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEYÜKSEL ARSLAN 

POLİNAS PLASTİK SANAYİ VE TİC. A.Ş

Temsilci:

ÜYEGÖRKEM GÜNDENER 

SCHNEİDER ELEKTRİK A.Ş BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBURCU AHISKAL SELVİTOPU 

SCHNEİDER ELEKTRİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÇETİN ÇAPAROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAYTEN ÇÖLER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURÇİN ACAR 

SIEMENS A.Ş. EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEVEDAT KAVUŞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHTAR SERDAR ERGİNTÜRK 

SÖKTAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÜYENECMİ GÜLKAN 

T.A.V. ADNAN MENDERES HAVALİMANI DIŞ HATLAR TERMİNALİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK ŞEFLİĞİ

Temsilci:

ÜYECEM ONATER 

T.C. ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEERDAL EMEL YALÇIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜLHAN GÜRLER 

TEDAŞ GEDİZ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ŞİMŞEK 

TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEOKTAY BENLİ 

TRT İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYAHYA ÇELİK 

TÜMEL ELK.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEÖZLEM GÜRBÜZ 

TÜPRAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEALİ ERENER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEZGİ KÖMÜRCÜ 

TÜRK TELEKOM A.Ş. İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAKIN KARAKILIÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL ŞENSOYDAN 

TÜRK TELEKOM A.Ş. MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM SÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAYFUN AYDIN 

YENİŞEHİR GIDA ÇARŞISI

Temsilci:

ÜYEMURAT GÜLER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT YAPICI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ FUAT ÖZBAY 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri