MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 356

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>32. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>Yönetim Kurulu Başkanı

    ŞEBNEM SEÇKİN UĞURLU

Üye Sicil No: 38568

Şubesi: İZMİR

 

2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`nde lisans eğitimini, 2011 yılında yine aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladı. Lisans yıllarında EMO-Genç bünyesinde gerçekleştirdiği Oda çalışmalarını lisans eğitimi sonrasında da İzmir Şubesi 28. ve 29. Dönem yönetim kurullarında görev alarak sürdürdü. 2008 yılından bu yana DEÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`nde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

    HÜSEYİN AVNİ GÜNDÜZ

Üye Sicil No: 5841

Şubesi: İZMİR

 

1952 yılında Keçiborlu‘da doğdu. 1976 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. TEDAŞ İzmir Müessese Müdürlüğü bünyesinde çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra 2004 yılında emekli oldu. Meslek çalışmalarını SMM olarak sürdürmektedir. EMO İzmir Şubesi Yayın Komisyonu ve Enerji Komisyonunda uzun yıllardır görev almaktadır. Şubemiz tarafından düzenlenen Enerji Forumlarına ve Elektrik Tesisat Ulusal Kongrelerine yürütme kurullarında yer alarak katkı sağladı. Şubemizin yönetim kurullarında; 16. ve 25. Dönem asıl, 21. Dönem yedek üye olarak görevlerde bulundu.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yazmanı

    YRD. DOÇ. DR. HACER ÖZTURA

Üye Sicil No: 14258

Şubesi: İZMİR

 

1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun olan Yrd. Doç. Dr. Hacer Öztura 2009 yılına kadar aynı Üniversitede görevine devam etti. 2009`dan bu yana Yaşar Üniversitesinde akademik yaşantısını sürdürmektedir. Daha önce Şubemizin 27., 28, ve 30. dönemlerinde Yönetim Kurullarında da görev yapan Hacer Öztura, 45. Dönemde de EMO Onur Kurulu yedek üyeliği görevini yaptı. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi yürütme kurullarında yer aldı. 2 çocuk annesidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Saymanı

    ZEKİYE FERYAL GEZER

Üye Sicil No: 20451

Şubesi: İZMİR

 

1972 yılında Urfa Birecik`te doğdu. 1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1997-2000 yılları arasında Şubemizde mesleki denetim görevlisi olarak çalıştı. 2000-2014 yılları arasında ise özel sektörde hem proje hem de yüklenim işlerinde bulundu ve SMM olarak çalışmalarını sürdürdü. İzmir Şubesi 31.Dönemde Yönetim Kurulu üyesi ve kadın komisyonu üyesi olarak görev yaptı. 2014`ten bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı‘nda kontrol mühendisi olarak görevini sürdürmektedir. A sınıfı iş güvenliği uzmanıdır. Evli ve iki çocuk annesidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Üyesi

    GÜLEFER METE

Üye Sicil No: 21110

Şubesi: İZMİR

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 1994-2012 yılları arasında özel sektörde Proje ve Taahhüt işleri yapan iki farklı firmada çalıştı. 2012 yıldan beri çalışmalarını SMM ve A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak sürdürmektedir. Üniversite öğrencilerine mentorlük yapmaktadır. EMO İzmir Şubesi 30. ve 31. Dönem İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu, 31. Dönem Kadın Mühendisler Komisyonu ve SMM Komisyonunda görev aldı. TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu Kadın Çalışma Grubu çalışmalarına katıldı, TMMOB 5. İzmir Yerel Kadın Kurultayı düzenleme kurulunda yer aldı, Kadın Kurultayında raportörtük görevi üstlendi, TMMOB 5. Kadın Kurultayı`nda Sonuç Bildirgesi Komisyonunda yer aldı.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Üyesi

    MÜMTAZ AYÇA

Üye Sicil No: 45802

Şubesi: İZMİR

 

1981 yılında Aydın‘da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2006 yılına kadar Kocaeli‘de özel bir şirkette endüstriyel taahhüt işlerinde koordinatör olarak çalıştı. 2006 yılından itibaren İzmir‘de kendisine ait firmada proje danışmanlık alanında özellikle Yenilenebilir Enerji konularında hizmet vermeye devam etmektedir. Şubemizin Enerji Komisyonunda, İzmir Bölgesi Enerji Forumu yürütme kurulunda ve İzmir Rüzgar Sempozyumu yürütme kurullarında görev almıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Üyesi

    EGEMEN AKKUŞ

Üye Sicil No: 54228

Şubesi: İZMİR

 

1989 yılında Kars‘ta doğdu. 2013 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü‘nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından çeşitli kuruluşlarda görev yaptı. 2015-2017 yılları arası TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi‘nde Test-Ölçüm ve Bilirkişilik hizmetlerine teknik görevli olarak çalıştı. 2017 yılından bu yana özel bir firmada hem proje hem taahhüt alanında mesleğini sürdüren Egemen Akkuş, aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği alanında da yüksek lisansına devam etmektedir.  

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    BİRGÜL AKTAŞ

Üye Sicil No: 23267

Şubesi: İZMİR

 

1970 Ardahan–Göle‘de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Göle‘de tamamladı. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 1993 yılında mezun oldu. Ardahan TEDAŞ‘ta Müşteriler Müdürü olarak 5 yıl, İzmir TEDAŞ‘ta Mühendis, Başmühendis ve Tesis Müdür Yardımcısı olarak 2013 yılına kadar 11 yıl çalıştı. 2013‘ten bu yana meslek yaşantısını DSİ 2. Bölge Müdürlüğünde (İzmir) mühendis olarak sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    ARZU ÖCAL KILINÇ

Üye Sicil No: 32257

Şubesi: İZMİR

 

1979 yılında Manisa‘nın Turgutlu İlçesinde doğdu. 2001 yılında Sakarya Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2003-2007 yılları arasında SMM olarak çalıştıktan sonra annelik nedeni ile çalışmalarına 3 yıl ara verdi. 2010 yılında EMO İzmir Şubesi Manisa İl Temsilciliği‘nde teknik görevli olarak başladığı çalışmalarını 2017 yılına kadar sürdürdü. Şu anda aile şirketinde otomasyon ve mekatronik alanında mesleki çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.  

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    HALE KOLAY

Üye Sicil No: 44234

Şubesi: İZMİR

 

1965 yılında doğan Hale Kolay, 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. Meslek yaşantısı süresince büyük sanayi kuruluşlarında görev yaptı. Şubemizin Kadın Komisyonunda ve TMMOB İl Koordinasyon Kurulu Kadın Çalışma Grubu çalışmalarında yer almıştır. Emekli, evli ve iki çocuk annesidir.  

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    METE ÇUBUKÇU

Üye Sicil No: 58236

Şubesi: İZMİR

 

2004 yılından itibaren Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü‘nde araştırmacı olarak görev almaktadır.  Yar. Doç.Dr. Mete Çubukçu, akademik çalışmalarının yanında, İzmir‘de yerleşik bir Enerji ve Çevre Teknolojileri firmasının kurucusudur. Güneş enerjisi alanında önemli çalışmaların yürütüldüğü Fraunhofer ISE Güneş Enerjisi Enstitüsü ile ortak çalışmalarda yer almaktadır. Halen Türkiye‘de yaklaşık 300 MW‘lık Fotovoltaik Güç Sistemi projesinin kalite kontrol denetiminde çalışmaktadır.  

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    BUKET TURAN AZİZOĞLU

Üye Sicil No: 39937

Şubesi: İZMİR

 

1981 yılında Mersin‘de doğdu. 2005 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2007 yılında yüksek lisans eğitimini, 2014 yılında ise doktora eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nde tamamladı.2005-2007 yılları arasında özel bir firma da mühendis olarak çalıştı. 2007-2008 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Araştırma görevlisi olarak çalıştı.2009 yılından bu yana Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    ALİ ERAY ERGİN

Üye Sicil No: 55339

Şubesi: İZMİR

 

1992 yılında İzmir‘de doğdu, Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi, lisans öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nde tamamladı. Ege Üniversitesi Güneş Enerji Enstitüsü‘nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2012‘den itibaren enerjinin yenilenebilir kaynaklarla üretimi, YG-AG güç dağıtım sistemleri ve topraklama sistemleri alanlarında profesyonel yaşamını ve SMM çalışmalarını sürdürmektedir. EMO İzmir Şubesi 31. Çalışma döneminde Enerji Verimliliği Komisyon Üyeliği ve Enerji Komisyonu Danışma Kurulu Üyeliği görevlerinde yer almıştır.  

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

    ANIL ÖZYILDIZ

Üye Sicil No: 60405

Şubesi: İZMİR

 

İzmir Konak‘ta 1991 yılında doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 2015 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra 1 yıl boyunca özel bir şirketin fabrikasında yardımcı tesisler bakım mühendisi olarak çalıştı daha sonra 7 ay İzmir Büyükşehir Belediyesi Bilgi Ağları Şube Müdürlüğünde Sözleşmeli memur olarak görev aldı. Memurluktan sonra özel sektöre dönen Özyıldız Mayıs 2017‘den bu yana özel bir şirkette OG-AG ve Otomasyon çözümleri üzerine Saha Servisler Satış Mühendisi olarak görevini sürdürmektedir. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ
YAYINLARI


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri