MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2019.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 65  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÖZGÜR TİYATRO’DAN “BEN MARXİST DEĞİLİM!!” OYUNU 16.09.2019

    

Özgür Tiyatro oyuncuları tarafından Karl Marx’ın 201. Doğum yılı armağanı olarak 6 Ekim 2019 Pazar günü Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde “Ben Marxist Değilim!!” oyunu oynanacak. Howard Zinn tarafından yazılan ve Özgür Başkaya tarafından yönetilen oyun saat 20.00’de izleyicileriyle buluşacak.

BUGÜN YAŞADIĞIMIZ TÜRKİYE, 12 EYLÜL ASKERİ DARBESİ’NİN BAKİYESİDİR 11.09.2019

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz 12 Eylül Faşist Askeri Darbesinin 39. yıl dönümü nedeniyle 11 Eylül 2019 tarihinde bir basın açıklaması yaptı.

GÖNLÜNÜZDEN GEÇEN ULUS NASIL OLMALI 09.09.2019

    

Ankara Büyükşehir Belediyesi, geleceğin Ankara’sını “ortak akıl” ile inşa etme düşüncesi ile “Gönlünüzden Geçen Ulus Nasıl Olmalı?” başlıklı bir sayfa oluşturarak, Ankaralılara Ulus ili ilgili düşüncelerini paylaşma çağrısında bulundu. Yapılan çağrıda “Başkentimizin bu kadim ve güzel kentin geleceğini ve hikayesini birlikte yazabilmek adına görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir.” denildi.

BARIŞ KONUŞMALARI ETKİNLİĞİ DÜZENLENİYOR 03.09.2019

    

Barış Konuşmaları etkinliği 14 Eylül 2019 Cumartesi günü 14.00 – 17.00 saatleri Türk Tabipleri Birliği’nde gerçekleştirilecek. Etkinlikte, “TTB Mücadele Tarihi ve Barış”, “Barış Hakkı”, “Barış Kültürünü İnşa Etmede Entellektüelin ve Üniversitenin İşlevi”, “Halkların Sağlığı İçin Barış” konuları ele alınacak.

KAÇAK SARAY KİTABI İMZA GÜNÜ 02.09.2019

    

Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Mimarlar Odası Ankara Şube 42. Dönem Başkanı Ali Hakkan ve Mimarlar Odası Ankara Şube Avukatı Gökçe Bolat’ın kaleme aldığı, AOÇ talanını ve mücadelesini konu alan “Kaçak Saray” kitabı imza günü Kırmızı Kedi Ankara Kitabevi’nde 4 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek.

“KAYYUM KARARI SİYASİDİR, HALKIN İRADESİ GASP EDİLEMEZ” 21.08.2019

    

Meslek örgütleri, siyasi partiler, demokratik kitle örgütleri ve sivil toplum kuruluşları halkın iradesini ve hukuku yok sayan kayyum atamalarını 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü düzenledikleri basın toplantısıyla protesto etti. İmzacıları arasında EMO Ankara Şubesi`nin de bulunduğu kurumlar adına yapılan açıklamada, “Bu yol faşizmin çıkmaz sokağına giden yoldur. Türkiye Cumhuriyetini bu çıkmaz sokağa sürüklemeye ve kirli emellerini gerçekleştirmek için karanlığa mahkum etmeye çalışanlara tahammülümüz yoktur. Demokratik olmayan bu uygulamadan vazgeçin ve halk iradesine saygı gösterin” çağrısında bulundu.

14.KARABURUN BİLİM KONGRESİ DÜZENLENİYOR 19.08.2019

    

14. Karaburun Bilim Kongresi 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında “ Sınıf Mücadelesi Krizler ve Çıkışlar” ana başlığı ile İzmir’in Karaburun ilçesinde düzenleniyor. Etkinlik programına haberin devamındaki linkten ulaşabilirsiniz.

DOĞANIN TALAN EDİLMESİNE, MADENLERİMİZİN GASP EDİLMESİNE HAYIR! 09.08.2019

    

Kaz Dağlarında ve ülkenin farklı bölgelerinde devam eden altın madenciliği faaliyetlerine ilişkin TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 9 Ağustos 2019 tarihinde basın açıklaması yapıldı. “Doğanın talan edilmesine, madenlerimizin gasp edilmesine hayır” denilen açıklamaya haberin devamında ulaşabilirsiniz.

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ 2019-2020 DÖNEMİ KAYIT BAŞVURULARI BAŞLADI 08.08.2019

    

TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi için başvuru ve kayıtları başladı.

PMO: ALTIN İŞLETMECİLİĞİNİN HİÇBİR KAMU YARARI YOKTUR, TAMAMEN POLİTİKTİR! 05.08.2019

    

Peyzaj Mimarları Odası tarafından Kazdağları’nda altın madeni işletmesi kurulması ile ilgili olarak 2 Ağustos 2019 tarihinde yapılan açıklamada “Suyumuz, doğamız, tarihimiz talan ediliyor!” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

TCDD ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENECEK 30.07.2019

    

KESK Ankara Şubeler Platformu, DİSK Ankara Bölge Temsilciliği, TMMOB Ankara İKK, TTB Ankara Tabip Odası tarafından, TCDD Ankara Yerleşkesi içerisinde 13’ü tescilli bina olan, aralarında TCDD Sanat Galerisi ve Müzesi ile misafirhane, kreş, işyerleri ve lojmanların da bulunduğu alanın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca`nın kurucusu olduğu Ankara Medipol Üniversitesi’ne tahsis edilmesiyle ilgili olarak 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 12.15’te TCDD Ankara Gar Binası önünde basın açıklaması yapılacaktır.

SARAÇOĞLU’NDA MİMARLARDAN HUKUK ZAFERİ 16.07.2019

    

Saraçoğlu’nda zafer kamu yararının oldu Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Cumhuriyet’in ilk toplu konut projesi ve kent merkezindeki ender nefes alma alanlarından olan Saraçoğlu Mahallesi için verdiği mücadele sonuç verdi.

ODTܒDE “KÖKLER DİRENİŞE ÇAĞIRIYOR GEL” ETKİNLİĞİ 12.07.2019

    

Yurt yapımı gerekçesiyle binlerce ağacın kesilerek yok edildiği ODTÜ Kavaklık’ta 14 Temmuz 2019 Pazar “Kökler Direnişe Çağırıyor Gel” etkinliği düzenleniyor. Etkinlik kapsamında saat 16.00’da A4’te buluşulacak , 16.30’da 5. Yurttan Kavaklık’a yürüyüş gerçekleştirilecek , 17.30-21.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliklerden sonra 21.00’de Kavaklık’ta Gece Nöbeti düzenlenecek.

TEOMAN ÖZTÜRK ANILDI 12.07.2019

    

TMMOB’nin bugünkü toplumcu çizgisinin yaratıcılarından, 1973-1980 dönemi TMMOB Başkanı Teoman Öztürk ölümünün 25. yılında 11 Temmuz 2019 tarihinde Karşıyaka Mezarlığı’ndaki anıt mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.

TEOMAN ÖZTÜRK ANILIYOR 09.07.2019

    

TMMOB’nin bugünkü toplumcu çizgisinin yaratıcılarından, 1973-1980 dönemi TMMOB Başkanı Teoman Öztürk ölümünün 25. yılında 11 Temmuz 2019 tarihinde Karşıyaka Mezarlığı’ndaki anıt mezarı başında anılacak.

TMMOB ANKARA İKK`DAN VALİLİĞE BAŞVURU 08.07.2019

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu tarafından Ankara Valiliği`ne yazı gönderilerek inşaat ruhsatı olmadığı halde yapımına başlanan ODTÜ Kredi Yurtlar Kurumu yurdunun durdurulması istendi. TMMOB Ankara İKK tarafından Ankara Valiliği’ne 8 Temmuz 2019 Pazartesi günü yapılan başvuru metnine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ GÜNCEL DURUM RAPORU YAYIMLANDI 05.07.2019

    

TMMOB Akkuyu Nükleer Güç Santrali İzleme Komisyonu tarafından hazırlanan `TMMOB Akkuyu Nükleer Güç Santrali Güncel Durum Raporu` 05 Temmuz 2019 tarihinde yayımlandı. TMMOB; başından itibaren hukuksuz ve bilimdışı biçimde izleyen süreci yakından takip ediyor ve Komisyon santralin yapım süreçlerini raporlandırıp kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek.

ODTÜ KYK YURDU PROTESTO EDİLDİ 05.07.2019

    

ODTܒde KYK Yurdu projesinin uygulanması, ODTÜ öğrencileri, akademisyenleri, ODTÜ Öğretim Elemanları Derneği, Mezunlar Derneği, ODTÜ Eğitim-sen ODTÜ çalışanları, mezunlar, TMMOB`a bağlı Meslek Odaları, pek çok sivil toplum kuruluşu ve sendika temsilcileri tarafından 5 Temmuz 2019 Cuma günü düzenlenen eylemlerle protesto edildi. Açıklama ve yürüyüş sırasında `Verşan Kök ODTÜ`ye rektör olamaz` `ODTÜ`de KYK istemiyoruz` ve `Rektörlük Yıkılsın, Yurt Yapılsın` sloganlarını attı.’’

ODTÜ KAVAKLIK DİRENİŞİ KİTAPÇIĞI YAYINLANDI 04.07.2019

    

ODTܒde Kavaklık mevkiinde Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından ağaçların kesilerek yurt binası yapılmak istenmesine karşı 51 gündür (4 Temmuz itibariyle) direnişte olan öğrenciler “Neden KYK İstemiyoruz? Kavaklık Direnişi” başlığıyla bir kitapçık yayınladılar.

İSİG: HAZİRAN AYINDA EN AZ 124, YILIN İLK ALTI AYINDA İSE EN AZ 840 İŞÇİ YAŞAMINI YİTİRDİ 04.07.2019

    

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclis (İSİG) Haziran 2019 raporuna göre bu ayda en az 124, yılın ilk 6 ayında ise en az 840 işçi yaşamını yitirdi.

 


TED ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.ERDEM YAZGAN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

18.09.2019
 


Çok Okunanlar


SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 2019 İÇİN ONLİNE KAYITLAR BAŞLADI!

SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 5 - 6 EKİM 2019`DA ANKARA`DA

ROBOTİK KODLAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ AÇILACAK

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF.DR.FATOŞ YARMAN VURAL’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

ÜYELERİMİZLE EYMİR’DE BULUŞTUK

BİLKENT ÜNİVERİSTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ.DR.SELİM AKSOY’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

TED ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.ERDEM YAZGAN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN’İ ZİYARET ETTİK

MÜGE 2019 BAHAR DÖNEMİ İSTATİSTİKLERİ YAYINLANDI

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜLYA KÜÇÜKARAS’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri