MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 8: TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 9: EMO ANKARA ŞUBESİ’NİN 42 YILLIK SERÜVENİ
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 62  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

“ADİL VE DEMOKRATİK GELECEK İÇİN NASIL BİR YAPAY ZEKA?” SÖYLEŞİSİ DÜZENLENECEK 21.01.2019

    

26. Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası, Bilim ve Gelecek dergisiyle birlikte “Adil ve Demokratik Gelecek İçin Nasıl Bir Yapay Zekâ?” başlıklı söyleşi düzenliyor. Prof. Dr. Cem Say tarafından düzenlenecek seminer 26 Ocak 2019 Cumartesi günü TMMOB Mimarlar Odası Konferans Salonunda saat 14.00’te gerçekleştirilecek. Prof.Dr.Cem Say, söyleşi sonunda, Bilim ve Gelecek Yayınlarından çıkan “50 Soruda Yapay Zek┠kitabını imzalayacak.

TMMOB ANKARA İKK: EMEKÇİLERİN İŞ CİNAYETLERİNDE HAYATLARINI KAYBETMESİ ENGELLENEBİLİR! 18.01.2019

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu olarak Ankara Siteler’de meydana gelen ve 5 işçinin hayatını kaybettiği yangınla ilgili 18.01.2019 tarihinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi. `Emekçilerin İş Cinayetlerinde Hayatlarını Kaybetmesi Engellenebilir` başlıklı açıklamayı duyurumuzun devamında bulabilirsiniz...

HRANT DİNK`İ ANIYORUZ 18.01.2019

    

Hrant Dink’in ölüm yıldönümü nedeniyle Birgün gazetesinin çağrısıyla 19 Ocak Cumartesi günü Saat 12.30’da Birgün Gazetesi Ankara Temsilciliği önünde(Atatürk bulvarı No: 127 Kızılay) Hrant Dink’i anma etkinliği gerçekleştirilecektir.

BMO: İŞTEN ÇIKARMALAR KIYIMDIR! 17.01.2019

    

Bilgisayar Mühendisleri Odası 4.Dönem Yönetim Kurulu tarafından 16 Ocak 2019 Çarşamba günü yapılan basın açıklamasından “Bugünlerde bilişim kesiminde yaşanan işten çıkarmalar, bilişim çalışanlarının işsiz ve üretimsiz bırakılması, çağın gereklerinden uzak ve öngörüden yoksun bilişim politikalarının sonucudur.” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

NÜKLEER ENERJİDE YAŞANAN GELİŞMELER VE HUKUKSAL BOYUTU TARTIŞILACAK 16.01.2019

    

ODTÜ Mezunları Derneği tarafından “Nükleer Enerjide Yaşanan Gelişmeler ve Hukuksal Boyutu” paneli düzenleniyor. Panel, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 13.30’da ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Salonu’nda gerçekleştirilecek.

BİRLEŞİK TAŞIMACILIK ÇALIŞANLARI SENDİKASI’NDAN YÜKSEK HIZLI TREN FACİASI RAPORU 09.01.2019

    

KESK’e bağlı Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sedikası (BTS) tarafından ,13 Aralık 2018 tarihinde Ankara-Konya seferini yapmakta olan YHT ile yol kontrolünden dönen (klavuz tren) lokomotifin aynı hat üzerinde Marşandiz istasyonunda çarpışması sonucu ikisi YHT makinisti, biri kılavuz lokomotifi makinisti olmak üzere dokuz kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili rapor hazırladı.

AÇIK KAYNAK KODLU VERİTABANI KONFERANSI (POSTGRESQL) DÜZENLENİYOR 08.01.2019

    

TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından 24 Ocak 2019 Perşembe günü BTK Konferans Salonunda ` Açık Kaynak Kodlu Veritabanı PostgreSQL `konferansı düzenleniyor.

OHAL KHK’LARIYLA İHRAÇ EDİLEN MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 07.01.2019

    

TMMOB`nin Krize Karşı Emeğimize Mesleğimize ve Haklarımıza Sahip Çıkıyoruz kampanyası kapsamında düzenlediği çalıştayların üçüncüsü olan “OHAL KHK’larıyla İhraç Edilen Mühendis Mimar ve Şehir Plancılarının Sorunları Çalıştayı` 5 Ocak 2019 tarihinde İMO Rüştü Özal Salonu’nda düzenlendi.

TMMOB ÜCRETLİ ÇALIŞAN-İŞSİZ MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ 24.12.2018

    

TMMOB Ücretli Çalışan-İşsiz Mühendis, Mimar, Şehir Plancılarının Sorunları Çalıştayı 22 Aralık 2018 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası Rüştü Özal Salonu`nda düzenlendi.

ÜLKEMİZİ ÇOK BÜYÜK FELAKETLERE DOĞRU SÜRÜKLEYEN NÜKLEER SANTRAL İNADINDAN VAZGEÇİLSİN! 21.12.2018

    

Akkuyu Nükleer Güç Santralinin İkinci Reaktörü için verilen sınırlı inşaat izni üzerine TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 20 Aralık 2018 yapılan basın açıklamasında “Ülkemizi çok büyük felaketlere doğru sürükleyen nükleer santral inadından vazgeçilsin!” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN GÜNDEME DAİR PANELİ DÜZENLENİYOR 18.12.2018

    

İMO Ankara Şubesi tarafından 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 19:00’da İMO Ankara Şubesinde Prof. Dr. Korkut Boratav, Prof. Dr. Gamze Yücesan Özdemir ve gazeteci Nurcan Gökdemir`in ülke ve dünya gündemini değerlendirileceği “Gündeme Dair” Paneli gerçekleştiriliyor.

TMMOB KAMUDA ÇALIŞAN MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ 17.12.2018

    

TMMOB Kamuda Çalışan Mühendis, Mimar, Şehir Plancılarının Sorunları Çalıştayı 15 Aralık 2018 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası Rüştü Özal Salonu`nda düzenlendi.

MELEKTEN BİR GECE MÜZİKLİ GÖSTERİ… 12.12.2018

    

Melekten Bir Gece müzikli gösterisi 14-21 Aralık tarihlerinde Ümitköy Deli Sanat’ta saat 20.30’da izleyenleriyle buluşuyor. Oyunu izlemek isteyen üyelerimiz biletleri haberin devamındaki iletişim bilgilerinden indirimli olarak edinebilirler.

ANKARA İSİG MECLİSİ TARAFINDAN “EKONOMİK KRİZ VE İŞÇİ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ MÜCADELESİ” PANELİ DÜZENLENİYOR 12.12.2018

    

Ankara İSİG Meclisi tarafından 22 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 13:00’da Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nde “Ekonomik Kriz ve İşçi Sağlığı İş Güvenliği Mücadelesi” konulu panel gerçekleştirilecek. Panelde Korkut Boratav “Kriz ve İşçi Sınıfı”, Murat Çakır “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Mücadelesinin Bugünü-Yarını”, Kazım Bayraktar “3. Havalimanından İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğine Bakmak” konularını anlatacak. Konuşmaların ardından “Nasıl Bir İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Mücadelesi” başlıklı forum düzenlenecek.

ANKARA TABİP ODASI’NDAN İNSAN HAKLARI HAFTASI PANELİ 11.12.2018

    

İnsan Hakları Haftası nedeniyle Ankara Tabip Odası (ATO) tarafından 12 Aralık 2018 Çarşamba günü panel düzenleniyor. Moderatörlüğünü Prof.Dr.Vedat Bulut’un yapacağı panelde Dr.Can Pençe “İnsan Hakları Bağlamında ‘Öteki’Problemi” konusunu, Doç.Dr.Ramazan Akçan ‘Sağlık Hizmet Sunumunda Ötekiler:Hasta Mahpuslar” konusunu anlatacak.

ODTÜ MD’DE TÜRKİYE EKONOMİSİ ETKİNLİĞİ DİZİSİ 2: KIR-KENT YAĞMASININ SONU, BÜYÜK KRİZ VE DEMOKRASİ 11.12.2018

    

ODTÜ Mezunları Derneği’nde 15 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 14.00’de Türkiye Ekonomisi Etkinliği Dizisi 2: Kır-Kent Yağmasının Sonu, Büyük Kriz ve Demokrasi etkinliği düzenleniyor. Işıkhan Güler’in kolaylaştırıcılığını yapacağı etkinliğe Ekonomist Mustafa Sönmez ve Prof.Dr.Tarık Şengül konuşmacı olarak katılıyorlar.

KRİZE KARŞI MÜCADELE PANELİ DÜZENLENİYOR 10.12.2018

    

Ankara Demokratik Kitle Örgütleri Platformu tarafından, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve Prof. Dr. Aziz Konukman`ın katılımı ile 11 Aralık 2018 Salı günü `Krize Karşı Mücadele` paneli düzenleniyor.

ANKARA EMEK VE DEMOKRASİ GÜÇLERİ: KRİZE KARŞI EMEĞİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİN OMUZ OMUZA 05.12.2018

    

DİSK Ankara Bölge Temsilciliği, KESK Ankara Şubeler Platformu, TMMOB Ankara İKK, Ankara Tabip Odası, Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ‘Krize karşı emeğin haklarını savunmak için omuz omuza’ şiarıyla Ankara Ulus Heykeli Önünde 4 Aralık 2018 Salı günü“Asgari Ücret NET 2800 TL OLMALIDIR!” konulu basın açıklaması düzenledi ve kitlesel olarak bildiri dağıttı.

DİSK-KESK-TMMOB-ATO VE ASMMMO KRİZE KARŞI BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEYECEK 03.12.2018

    

Krize karşı yürütülen kampanya kapsamında DİSK-KESK-TMMOB-ATO ve ASMMMO tarafından 4 Aralık 2018 Salı günü saat 12.30 da Ulus Atatürk Heykeli önünde basın açıklaması yapılıp bildiri dağıtılacak.

BAŞKENT DAYANIŞMASI VE MİMARLAR ODASI’NDAN KRİZİN FATURALARI SERGİSİ 30.11.2018

    

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Başkent Dayanışması, Demokratik Kitle Örgütleri işbirliğiyle Mimarlar Odası Sergi Salonu`nda 30 Kasım Cuma günü, saat 18:00`da `Krizin Faturaları Sergisi` açılacaktır. Sergiyle ilgili olarak yapılan duyuruda “Psikolojik dediler, kriz yok sıkıntı var dediler, gel gör ki gerçek faturalarda. Faturalarınızı alın gelin mandallayın...” çağrısında bulunuldu.

 


MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

17.01.2019
 


Çok Okunanlar


MÜGE KAPSAMINDA REVIT 3D PROJE ÇİZİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

PCB VE ŞEMATİK TASARIM KURSUNA KATILANLARA KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

MESLEKTE 25. VE 30. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE BELGE TÖRENİ DÜZENLENDİ

ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILIYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI TAHSİN YILMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

EMO ANKARA ŞUBESİ MÜDÜRÜ NEŞE AKKOÇ KANAL D’DE TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZLARINI (POWER BANK) DEĞERLENDİRDİ

MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN…

EMO HEYETİ TEDAŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MAHMUT YAĞIZ İLE GÖRÜŞTÜ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri