MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 2019 BAHAR DÖNEMİ MAYIS AYI PROGRAMI
 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2019.1

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 63  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB, DİSK, KESK, ATO VE ASMMO İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İPTALİ VE TTB YÖNETİCİLERİNE VERİLEN CEZA İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEYECEK 09.05.2019

    

TMMOB, DİSK, KESK, ATO ve ASMMMO üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptal edilmesi, seçilmiş belediye başkanlarına KHK’ler gerekçe gösterilerek mazbatalarının verilmemesi, TTB Merkez Konsey Üyelerinin toplum sağlığını ve barışı savundukları için ağır cezalara çarptırılmış olmaları ile ilgili olarak 10 Mayıs 2019 Cuma günü İzmir 2 Caddesinde (PTT önü) basın açıklaması yapacak.

TMMOB: NÜKLEER SEVDASI FELAKETE DÖNÜŞMEDEN PROJELER İPTAL EDİLSİN! 09.05.2019

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz Akkuyu Nükleer Santralı inşaatında reaktörün oturacağı temelde çatlaklar oluştuğu ve bu bölümlerin yeniden yapıldığına ilişkin haberler üzerine 9 Mayıs 2019 tarihinde yaptığı açıklamada, TMMOB`nin uyarılarının dikkate alınmamış olmasının yaratabileceği vahim sonuçları hatırlattı. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

DİSK-KESK VE TMMOB`DEN ORTAK AÇIKLAMA: `YAŞAMI VE BARIŞI SAVUNMAK SUÇ DEĞİLDİR! TTB`NİN YANINDAYIZ` 06.05.2019

    

TTB Merkez Komitesi üyelerinin `Savaş Bir Halk Sağlığı Sorunudur` başlıklı basın açıklamaları nedeniyle 20`şer ay hapis cezasına çarptırılmasıyla ilgili DİSK, KESK ve TMMOB tarafından 6 Mayıs 2019 tarihinde yapılan ortak basın açıklamasında “Yaşamı ve barışı savunmak suç değildir, TTB’nin yanındayız.” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

14. ULUSLARARASI İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ BAŞLADI 03.05.2019

    

14. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Ankara Gösterimi 1-8 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenleniyor. Film gösterimleri 3-8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival etkinlik programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

SİNOP’TA NÜKLEER KARŞITI PANEL VE MİTİNG 30.04.2019

    

Çernobil Nükleer Felaketi’nin 33. yılında Sinop’ta “Çernobil’den Fukuşima’ya Sinop Nükleer Güç Santralleri-2” Paneli ile nükleer karşıtı miting ve yürüyüş gerçekleştirildi.

ANKARA PALAS BULUŞMALARI’NDA “YAPAY ZEKA VE BİLGİNİN EVRİMİ” SUNUMU YAPILACAK 22.04.2019

    

Ankara Palas Buluşmaları etkinliği kapsamında 30 Nisan 2019 Salı günü Prof.Kemal İnan’ın katılımıyla `Yapay Zeka ve Bilginin Evrimi` başlıklı sunum yapılacak.

KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ “IV. TEHLİKELİ KİMYASALLARIN YÖNETİMİ VE PROSS GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ” DÜZENLENİYOR 18.04.2019

    

Kimya Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 24-25 Nisan 2019 tarihlerinde `IV.Tehlikeli Kimyasalların Yönetimi ve Proses Güvenliği Sempozyum ve Sergisi` MTA Genel Müdürlüğü Sadrettin Alpan Konferans Salonunda düzenlenecek.

ATO DR.NEVZAT ERAN ULUSAL HALK SAĞLIĞI SEMPOZYUMU DÜZENLİYOR 16.04.2019

    

Ankara Tabip Odası (ATO) tarafından 27 Nisan 2019 Cumartesi günü “Dr.Nevzat Eren Ulusal Halk Sağlığı Sempozyumu-17” etkinliği düzenleniyor. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Hasan Ali Yücel Konferans Salonu’nda düzenlenecek sempozyumun konusu “1970’ler ve 2010’ların Halk Sağlığı Politika ve Uygulamaları Açısından Karşılaştırılması”.

İMO ANKARA ŞUBESİ ANKARA KENT KÜTÜPHANESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR 10.04.2019

    

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Kent Kütüphanesi hafta için her gün 10.00-19.00 saatleri arasında Necatibey Caddesi No:76/5 adresinde çalışmalarını sürdürüyor. Herkese açık olan İMO Ankara Şubesi Kent Kütüphanesi`nde; Ankara kitaplarına, Ankara pullarına, eski Ankara videolarına ulaşıp, araştırma yapılabiliyor.

TMMOB 3. BİLİRKİŞİLİK ÇALIŞTAYI 12 NİSAN`DA DÜZENLENİYOR 05.04.2019

    

İlki 19 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen TMMOB Bilirkişilik Çalıştayı`nın üçüncüsü, 12 Nisan 2019 tarihinde “6754 Sayılı Yasanın Uygulama Sürecinde Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” başlığıyla İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu`nda düzenlenecek. Çalıştayın programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EĞİTİM SEN VE MİMARLAR ODASINDAN MEB`İN ANKAPARK GEZİLERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA 01.04.2019

    

Öğrencilerimizin siyasi amaçlarla, siyasi propagandalarına malzeme konusu yapılması bir suçtur. Aynı zamanda anayasanın hükümleri uyarınca seçim kanunun 63. Maddesi gereğince memur ve kamu görevlilerinin araç ve gereç imkânlarını belli bir siyasi partinin hizmetine sunmaları da suçtur.

SAMSUN SANAT TİYATROSU’NDAN KUVAYI MİLLİYE DESTANI OYUNU 27.03.2019

    

Atatürkçü Düşünce Derneği organizasyonu ile Samsun Sanat Tiyatrosu 10 Nisan 2019 Çarşamba günü Nâzım Hikmet’in eseri “Kuvayı Milliye Destanı”nı, ADD Salonu’nda saat 20.00’de sahneleyecek.

DEVRİMCİ 78’LİLER FEDERASYONU VE ANKARA 68’LİLER “30 MART KIZILDERE” ANMASI DÜZENLEYECEK 25.03.2019

    

Devrimci 78’liler Federasyonu ve Ankara 68’liler tarafından 30 Mart 1972’de Kızıldere’de yaşanan katliamın 47. Yıldönümünde bir anma etkinliği gerçekleştirecek. Anma programı haberin devamında yer almaktadır.

KESK: “BEYAZIT, GAZİ, HALEPÇE KATLİAMLARINI UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ!” 15.03.2019

    

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) tarafından 15 Mart 2019 Cuma günü yapılan yazılı basın açıklamasında “Beyazıt, Gazi, Halepçe katliamlarını unutmayacağız, unutturmayacağız” denildi. Açıklamaya haberin devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ANKARA İKK’DAN ÖYKÜ ARİN VE TÜM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KÖK HÜCRE BAĞIŞ ÇAĞRISI 14.03.2019

    

Kök hücre bağışı bekleyen Öykü Arin, Arhan Çınar ve tüm lösemili çocuklar için, TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası çağrısıyla 16 - 17 Mart Günü 13:00 - 20:00 saatleri arasında Batıkent Gimsa önünde kök hücre bağışı yapılacaktır. Üyelerimize önemle duyurulur.

MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ VEDAT DALOKAY’I ANIYOR 13.03.2019

    

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Mimarlar Odası Genel Sekreterliği, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanlığı yapmış ve 1973-1977 yılları arasında Ankara Belediye Başkanlığı süresince `Toplumcu Belediyecilik` anlayışını hakim kılan Vedat Dalokay`ı `Dalokay`dan Geleceğe Toplumcu Belediyecilik` başlığıyla düzenleyeceği panel ile anacak.

SİNOP FUKUŞİMA OLMASIN! 11.03.2019

    

Fukişima Felaketinin 8. yıldönümünde Sinop Nükleer Karşıtı Platform `Sinop Fukişima Olmasın` başlıklı Basın açıklaması yaptı.

DEVRİMCİ 78’LİLER FEDERASYONU: “MART AYI KATLİAMLAR VE DİRENİŞ AYIDIR” 11.03.2019

    

Devrimci 78’liler Federasyonu tarafından 11 Mart 2019 Pazartesi günü yapılan yazılı basın açıklamasında “Mart ayı katliamlar ve direniş ayıdır” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

“HAYATIMIZ, EKONOMİ VE TEKNOLOJİ” SÖYLEŞİSİ DÜZENLENİYOR 08.03.2019

    

TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası tarafından Prof. Dr. Hayri Kozanoğlu’nun katılımıyla 9 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13.00`da Makine Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Eğitim Salonunda “Hayatımız, Ekonomi ve Teknoloji” başlıklı söyleşi düzenleniyor.

TÜRKİYE’NİN HUKUK DÜZENİNİN DÖNÜŞÜMÜ PANELİ DÜZENLENECEK 04.03.2019

    

Ankara Barosu İnsan Hakları Merkezi ve Mülkiyeliler Birliği İnsan Hakları Merkezi “Türkiye’nin Hukuk Düzeninin Dönüşümü” başlıklı panel 10 Mart 2019 saat 09.45’te Ankara Barosu Eğitim Merkezi’nde düzenlenecek.

 


MÜGE KAPSAMINDA ELEKTRİKTE İŞ GÜVENLİĞİ - MAHALLİ TOPRAKLAMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

16.05.2019
 


Çok Okunanlar


YILDIRIMDAN KORUNMA SİSTEMLERİ, PARATONERLER BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENECEK

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI ANKARA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

MÜGE KAPSAMINDA ELEKTRONİK BAKIM ONARIM LABORATUVARI YAPISI VE TAVSİYE EDİLEN CİHAZ VE EKİPMANLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ VE UYGULAMALARI KİTABI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

EMO ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİMİZDE ARDUİNO VE AYDINLATMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA YÖNELİK LİNÇ GİRİŞİMİNİ KINIYORUZ

“YEREL SEÇİMLER SONRASI TÜRKİYE: BİR DEVRİN SONU MU? İSTANBUL’UN KAYBEDİLMESİNİN SEMBOLİK-SİYASAL ANLAMI ÜZERİNE DÜŞÜNCELER” SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

ÜÇ FİDANI SAYGIYLA, ÖZLEMLE ANIYORUZ

EMO KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

NÖROBİLİM VE ROBOTLAR SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri