MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TEMSİLCİLİKLER


TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÇETİN İNCE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECİHAN ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMERVE SEVİM CAMGÖZ 

DUMLUPINAR MAH. 2. CAD. NO:23/3 TOKMAN APT MERKEZ - AFYONKARAHİSAR
TELEFON: +90 272 2140555   FAKS: +90 272 2142730

 

AKSARAY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFARUK BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAMAZAN KOÇAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVOLKAN YÜKSEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYILMAZ ÖNGÜN 

3. NOLU BELEDİYE İŞHANI SARRAFLAR CAD. K:2 MERKEZ - AKSARAY
TELEFON: +90 382 2127176

 

ÇANKIRI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL ULUTAŞ 

BUĞDAY PAZARI MAH. İŞ KUR İŞ HANI NO:7/69 MERKEZ - ÇANKIRI
TELEFON: +90 376 2132405   FAKS: +90 376 2132405

 

ERZİNCAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAYHAN UYTUN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP KARAKOÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÜMİT AYKAN 

ORDU CAD. SELİMOĞLU İŞHANI NO: 222 MERKEZ - ERZİNCAN
TELEFON: +90 446 2142212   FAKS: +90 446 2142212

 

ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENAMİYE SINIRKAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEMRE DOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖMER YAŞA 

VANİ EFENDİ CAD. FIRAT İŞMERKEZİ NO:4 DAİRE:1 YAKUTİYE/ERZURUM MERKEZ - ERZURUM
TELEFON: +90 442 2384077   FAKS: +90 442 2384077

 

KASTAMONU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETİN UZUNKARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERTUĞRUL DURNA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL HAKKI ÖZCEBECİ 

TOPÇUOĞLU MAH. BELEDİYE CAD. EKMEKÇİLER İŞ MERKEZİ K:1 NO:16/5 MERKEZ - KASTAMONU
TELEFON: +90 366 2147030   FAKS: +90 366 2147630

 

KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ERDOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET KEMALEDDİN GÜLCÜOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZDEN KOPARAN 

SERÇEÖNÜ MAH. AHMET PAŞA CAD. MÜHENDİSLER İŞHANI K:7 NO:702 KOCASİNAN - KAYSERİ
TELEFON: +90 352 2318181   FAKS: +90 352 2318294

 

KIRIKKALE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENİYAZİ ÇOPUR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFAHRİYE GÜNAYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEONUR UTKU SEVİNÇ 

YENİDOĞAN MAH. BARBOROS HAYRETTİN CAD. ÖZAK PASAJI NO:8 K:3 MERKEZ - KIRIKKALE
TELEFON: +90 318 2254046   FAKS: +90 318 2254046

 

KIRŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA AKGÜL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBARIŞ ORDU 

AHİ EVRAN MAHALLESİ M.ALİ YAPICI BULVARI KIRŞEHİR APT. KAT:5 N:23 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON: +90 386 2125858   FAKS: +90 386 2125858

 

KONYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESAİT ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHACI MEHMET AZİZOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KARABACAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHATİCE DİKİCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEETHEM KONAR 

NİŞANTAŞI MAH. NÜVE İŞ MKZ. B BLK. K:7 NO:704 MERKEZ - KONYA
TELEFON: +90 332 2338453   FAKS: +90 332 2388799

 

KONYA-AKŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYECİHAN DEMİRAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETANER SOMUNCU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA AYKUT BAŞOĞLU 

CEVDET KÖKSAL CAD. NO:7 AKŞEHİR - KONYA
TELEFON: +90 332 8133159   FAKS: +90 332 8133637

 

KONYA-EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEALİ TURHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL YALÇIN 

HACI MÜTAHİR MAH. ÇINAR SOK. İLKAY İŞHANI KAT:3 NO:13 EREĞLİ - KONYA
TELEFON: +90 332 7134454   FAKS: +90 332 7134454

 

NEVŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETAMER KAÇAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ BABAOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZLEM BAHADIR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYÜKSEL DURUER 

YENİ KAYSERİ CD. SAHİL İŞHANI K:5 NO:66 MERKEZ - NEVŞEHİR
TELEFON: +90 384 2127670   FAKS: +90 384 2136996

 

POLATLI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET KONUK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÜMİT ÇELİKER 

YENİ MAHALLE ETİ CADDESİ NO:63/1 POLATLI - ANKARA
TELEFON: +90 312 6238207   FAKS: +90 312 6238290

 

SİVAS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET ŞENYURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEVGİ YÖRÜK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSNÜ ÖZDAMAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMET ÇAĞLAYAN 

SİRER CD. ÇİTİL APT. K:2 NO:8 MERKEZ - SİVAS
TELEFON: +90 346 2230933   FAKS: +90 346 2237429

 

ŞEREFLİKOÇHİSAR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET TOKGÖZ 

EKİCİ TEKKE ÇEŞME CD. NEVZAT TEKİN İŞH. NO:5/4 ŞEREFLİKOÇHİSAR - ANKARA
TELEFON: +90 312 6879736   FAKS: +90 312 6879736

 

TOKAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN ATAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESÜLEYMAN ENGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETUNCAY ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ZAHİD 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERKAN BİLGİÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZCAN ALABAŞ 

ALİ PAŞA MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO:9 K:3 MERKEZ - TOKAT
TELEFON: +90 356 2120575   FAKS: +90 356 2120576

 

YOZGAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYERECEP AVCU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSA KÖKER 

AŞAĞI NOHUTLU MAH. BAHATTİN ÇOKDEĞERLİ CAD. ZAFER İŞ MERKEZİ NO:11/3 MERKEZ - YOZGAT
TELEFON: +90 354 2128687   FAKS: +90 354 2129355

 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

ABB ELEKTRİK SANAYİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÖMER COŞKUN 

ANDRİTZ HYDRO LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEDOĞAN BARIŞ UTKU 

ANKARA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEALAATTİN ALİ YOLCU 

BOTAŞ DOĞALGAZ İŞLETMELERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETEOMAN AYDOĞMUŞ 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜV. BAKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEMUSA DEMİR 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ TEFTİŞ KURULU DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEMUSA DEMİR 

Temsilci:

ÜYEERGÜN GÖKTAŞ 

ÇAYIRHAN PARK TERMİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEONUR ÖZSİPAHİ 

Temsilci:

ÜYEÖMER YILDIZ 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI YAPI DENETİM KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEFATİH KAYMAKÇIOĞLU 

DENİZCİLİK MÜSTEŞARLIĞI

Temsilci:

ÜYEUĞUR MALLI 

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEGÖKHAN HÜZMELİ 

DEVLET SU İŞLERİ ETLİK TESİSLERİ

Temsilci:

ÜYEERDAL APAÇIK 

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İÇMESUYU DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEBÜLENT SARIKAYA 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

Temsilci:

ÜYERÜSTEM ÖZATA 

ELTEM MÜHENDİSLİK

Temsilci:

ÜYEAHMET BİLGE 

EMEK ELEKTRİK END.A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKORHAN SERDAR 

ENERJİ-SA BAŞKENT EDAŞ

Temsilci:

ÜYEVOLKAN KARADAĞ 

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TESİS MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAHMET ERCAN AVŞAR 

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİDROLİK SANTRALLER DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAYHAN ADAŞ 

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MALZEME YÖNETİMİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYERAHMİ ULVİ ACUNER 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEKEMAL ALTUNTAŞ 

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İNŞAAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEVOLKAN DÜZENLİ 

GRİD SOLUTİONS ENERJİ ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ

Temsilci:

ÜYEAHMET BEYDAĞ 

HAVELSAN HAVA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Temsilci:

ÜYEEMEL AKPINAR 

Temsilci:

ÜYEAHMET ZEKİ BOYRAZ 

İŞ TEFTİŞ ANK. GRUP BAŞK.

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERGÜN GÖKTAŞ 

KALKINMA BANKASI

Temsilci:

ÜYEAHMET MİTHAT CESUR 

KARAYOLLARI 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHALİL ASMA 

KAREL A.Ş.

Temsilci:

ÜYEVOLKAN EVRİN 

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAHMET DARENDELİOĞLU 

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK T.A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAT TANRIÖVEN 

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş. DS PLANLAMA VE YATIRIMLAR MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETURGAY GÜNEŞ 

LİMAK ÇİMENTO A.Ş.

Temsilci:

ÜYEADNAN TURGUT 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İNŞAAT VE EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEMEHMET NADİR 

ORMAN VE SU İŞLER BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYETUFAN TEZİŞ 

PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POSTA KARGO HİZ. DAİRE BŞK.

Temsilci:

ÜYEYAŞANUR KAYA 

T.C. ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYAŞAR NORMAN 

TAİ TUSAŞ - TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEFATİH PENBE 

Temsilci:

ÜYEBURHAN YASİN KAYA 

TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EMLAK VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYETOLGA BİLGİN 

TCDD İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YHT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLER SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖZENÇ AKDAĞ 

TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROJE TESİS DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEERCAN DURSUN 

Temsilci:

ÜYENECMİTTİN BERÇİN 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORTA ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA GÜN 

Temsilci:

ÜYEMUHSİN DUGAN 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİM HATLARI TESİS DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEKEMAL HÜR 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 8.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEZEKİ ALTUNTAŞOĞLU 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKKÖPRÜ ELEKTRONİK LABORATUVARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDUYGU TOKMAK PITIR 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEBAHADIR ACAR 

TEMSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYEONUR SEZER 

TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAHMET KEPEKÇİ 

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖMER YILDIRIM 

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFATİH EROĞLU 

TÜBİTAK UZAY TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEEMRE DURNA 

Temsilci:

ÜYESİNAN EREN 

TÜPRAŞ

Temsilci:

ÜYECANER FİLİZ 

TÜRK TELEKOM A.Ş. KAYSERİ ANADOLU MERKEZ II. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETARIK BAYKAL 

Temsilci:

ÜYESADIK MELİH UZUNOĞLU 

TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TEİAŞ) TRAFO MERKEZLERİ TESİS DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYERECEP ERMAN UYUMAZ 

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.

Temsilci:

ÜYETUNCAY ATMAN 

YOZGAT ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÖZTÜRK 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri