MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 173  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

`FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ` (BAŞKENT GAZETESİ, 08.12.2018) 10.12.2018

    

Necatibey Caddesi ve İzmir Caddesi`nin kesiştiği yerdeki 9 katlı bir binada Pazartesi günü akşam saatlerinde meydana gelen olaya ilişkin açıklama yapan Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak olayın doğalgaz patlaması olmadığını, doğalgaz ve elektrik sayaçlarının bulunduğu odada yer alan piknik tüpünden kaynaklı parlama ile elektrik kablolarının tutuşması sonucu genişleyen bir yangın olduğunu bildirdi.

NECDET BULUTA SAYGI (BİRGÜN, ATTİLA AŞUT, 10.12.2018) 10.12.2018

    

KIRK yıl önce kırk yaşındayken, eşi ve çocuğuyla birlikte Trabzon da silahlı saldırıya uğrayan ve 12 gün yaşam savaşı verdikten sonra 8 Aralık 1978`de Ankara`da ölen sosyalist bilişimci Dr. Necdet Bulutu andık cumartesi günü.

KUDAKA`DA YENİ PROJELER ELE ALINDI (DADAŞ, 14.11.2018) 14.11.2018

    

KUDAKA`da yeni projeler ele alındı. Atatürk Üniversitesi, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

ÜNİVERSİTE, KAMU VE STK TEMSİLCİLERİ KUDAKA DA BULUŞTU (DOĞU, 14.11.2018)İ 14.11.2018

    

Üniversite, Kamu ve STK Temsilcileri KUDAKA da. Buluştu Atatürk Üniversitesi, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

ÜNİVERSİTE, KAMU VE STK TEMSİLCİLERİ KUDAKA`DA BULUŞTU (OLTUNUN SESİ, 14.11.2018) 14.11.2018

    

Üniversite, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA`da buluştu .Atatürk Üniversitesi, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

ÜNİVERSİTE KAMU VE STK TEMSİLCİLERİ KUDAKA DA BULUŞTU (ERZURUM PUSULA, 13.11.2018) 13.11.2018

    

STK Temsilcileri Atatürk Üniversitesi, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

ÜNİVERSİTE KAMU VE STK TEMSİLCİLERİ KUDAKA DA BULUŞTU (GÜNEBAKIŞ, 13.11.2018) 13.11.2018

    

KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Bölgedeki sanayi sorunlarının ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıda bölge paydaşları arasındaki işbirliğinin geliştirilmesine yönelik öneriler de tartışıldı.

ÜNİVERSİTE, KAMU VE STK TEMSİLCİLERİ KUDAKA DA BULUŞTU (MİLLETİN SESİ, 13.11.2018) 13.11.2018

    

Üniversite, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA`da buluştu Atatürk Üniversitesi, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

KUDAKA`DA YENİ PROJELER ELE ALINDI (ERZURUM, 13.11.2018) 13.11.2018

    

KUDAKA`da yeni projeler ele alındı ATATÜRK Üniversitesi, kamu ve STK temsilcileri KUDAKA ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

PARKLARDA ÖLÜM TEHLİKESİ! (BAŞKENT GAZETESİ, 09.11.2018) 09.11.2018

    

Parklarda ölüm tehlikesi! Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada `Kızılay civarındaki parklarda yapılan incelemelerde aydınlatma panoları ve direklerinin bazı güvenlik önlemlerinin olmaması nedeniyle tehlikenin olduğu bildirildi. Haberi 3`teParklarda ölüm tehlikesi! İstanbul Çekmeköy`de parkta arkadaşlarıyla saklambaç oynayan 8 yaşındaki bir çocuğun trafoda akıma kapılarak hayatını kaybetmesi üzerine EMO Ankara Şubesi teknik görevlileri Kızılay civarındaki parklarda çeşitli incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerde aydınlatma panoları ve direklerinin bazı güvenlik önlemlerinin olmaması nedeniyle Ankara`daki parklarda da tehlikenin olduğu saptandı.

BAŞKAN FATMA TORU, ODA VE SENDİKALARI ZİYARET ETTİ (ANADOLU’DA BUGÜN, 07.11.2018) 08.11.2018

    

Başkan Fatma Toru, oda ve sendikaları ziyaret etti Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, bazı oda ve sendikaların Konya Şubeleri`ni ziyaret etti.

KAZANAN MERAM OLUR (YENİ HABER, 07.11.2018) 08.11.2018

    

Kazanan Meram olur Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, oda ve sendikaların Konya Şubelerini ziyaret etti. Başkan Toru; `Bizlerin iletişim ve etkileşiminde kazanan her zaman Meram olur` diye konuştu.

KRONİK SORUNLARA NEŞTER VURULDU (MERHABA, 07.11.2018) 08.11.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası Konya İl Temsilciliği, Mimarlar Odası Konya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ile Bem-Bir-Sen Konya Şubesi Başkanlarını ziyaret eden Başkan Toru, odaların çalışmaları hakkında bilgi aldı, belediye çalışmaları noktasında da başkanları ve üyeleri bilgilendirdi.

SORUNLARA NEŞTER VURDUK (KONYA’NIN SESİ, 07.11.2018) 08.11.2018

    

Belediye Başkanı Fatma Toru, oda ve sendikaların Konya Şubelerini ziyaret etti. `Bizlerin iletişim ve etkileşiminde kazanan her zaman Meram olur` diye konuşan Toru, sektörel gelişmelerden odaların ve üyelerinin sıkıntılarına, kentleşme noktasında önerilerinden istek ve şikayetlerine kadar geniş bir yelpazede istişarelerde bulundu.

MERAMDA BÜYÜK SORUNLARA NEŞTER! (KONYA PUSULA, 07.11.2018) 07.11.2018

    

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Meram`ın kronikleşmiş bir çok sorununa 4.5 yıl gibi kısa bir süre içinde neşter vurduklarını hatırlattı ve Meram`ın kavuştuğu bu yeni çehrede her kesimin payı olduğunu söyledi. 5`teMeram`da kronik sorunlara neşter! MERAM Belediye Başkanı Fatma Toru, oda ve sendikaların Konya Şubelerini ziyaret etti. Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Elektrik Mühendisleri Odası Konya İl Temsilciliği, Mimarlar Odası Konya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ile Bem-Bir-Sen Konya Şubesi başkanlarını ziyaret etti. Odaların çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Toru, belediye çalışmaları noktasında da başkanları ve üyeleri bilgilendirdi.

SANTRALDE İNCELEME (ESKİŞEHİR ANADOLU, 07.11.2018) 07.11.2018

    

Afyonkarahisar`da bulunan elektrik üretim santrallerine inceleme gezisinde bulunan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümü öğrencileri, AFJET Jeotermal Enerji Tesisi ve Afyon Enerji ve Gübre AŞ`yi ziyaret etti. Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Sosyal Etkinlikler Komisyonu, AFJET Jeotermal Enerji Tesisi ve Afyon Enerji ve Afyon Enerji ve Gübre AŞ işbirliğiyle düzenlenen teknik geziye katılan Elektrik Elektronik Bölümü öğrencileri, enerji üretim sahalarının tüm kısımlarını inceledi.

FATMA TORU`DAN ODA VE SENDİKALARA ZİYARET (KONYA HAKİMİYET, 07.11.2018) 07.11.2018

    

Fatma Toru`dan oda ve sendikalara ziyaret Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, oda ve sendikaların Konya Şubelerini ziyaret etti. `Torun, ziyaretlerinde, sektörel gelişmelerden odaların ve üyelerinin sıkıntılarına, kentleşme noktasında önerilerinden istek ve şikayetlerine kadar geniş bir yelpazede istişarelerde bulundu. Toru, ziyaretlerinde, sektörel gelişmelerden odaların ve üyelerinin sıkıntılarına, kentleşme noktasında önerilerinden istek ve şikayetlerine kadar geniş bir yelpazede istişarelerde bulundu.

FATMA TORU, ZİYARET TURUNA ÇIKTI (MEMLEKET, 07.11.2018) 07.11.2018

    

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, oda ve sendikaların Konya Şubelerini ziyaret etti Meram Belediye Başkam Fatma Toru, bazı oda ve sendikaların Konya Şubelerim ziyaret etti. Elektrik Mühendisleri Odası Konya İl Temsilciliği, Mimarlar Odası Konya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ile Bem-Bir-Sen Konya Şubesi Başkanlarını ziyaret eden Başkan Tooru, odaların çalışmaları hakkında bilgi aldı, belediye çalışmaları noktasında da başkanları ve üyeleri bilgilendirdi. Ortak çalışılabilecek projeler ve daha güzel bir Meram için de istişarelerin yapıldığı ziyaretler oldukça sıcak bir ortamda gerçekleştirildi.

İSTİŞARE MERAM`A KAZANDIRIR (KONYA YENİGÜN, 07.11.2018) 07.11.2018

    

İstişare Meram`a kazandırır Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Elektrik Mühendisleri Odası Konya İl Temsilciliği, Mimarlar Odası Konya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ile Bem-Bir-Sen Konya Şubesi Başkanlarını ziyaret etti Toru, istişarenin önemine vurgu yaptı

ÖĞRENCİLERDEN TEKNİK GEZİ (ESKİŞEHİR YENİGÜN, 07.11.2018) 07.11.2018

    

Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla Afyonkarahisar`da bulunan elektrik üretim santrallerine inceleme gezisinde bulunan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Bolumu öğrencileri

 


GÜNEŞ-DİL KİTABI YAZARLARIYLA SÖYLEŞİ DÜZENLENDİ

10.12.2018
 


Çok Okunanlar


BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ VE ADALET BAKANLIĞI BAŞVURULARI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 2018 ARALIK DÖNEMİ BAŞLIYOR

2019 YILI EN AZ ÜCRETLERİ BELİRLENDİ

MÜGE KAPSAMINDA KOMPANZASYON VE HARMONİK FİLTRELER SEMİNERİ DÜZENLENECEK

NESNELERİN İNTERNETİ VE DERİN ÖĞRENME SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TEMEL SEVİYE PLC UYGULAMALARI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

MÜGE KAPSAMINDA GES İŞLETME VE BAKIM MÜHENDİSLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ DOĞALGAZ TESİSATINDA TOPRAKLAMA KONUSUNDA KAMUOYUNU UYARIYOR!

MÜGE KAPSAMINDA “YATIRIM TEŞVİK MEVZUATI BAĞLAMINDA ENERJİ SEKTÖRÜNÜN DESTEKLENMESİ” SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TMMOB İLE SGK ARASINDA 2012 YILINDA İMZALANAN ASGARİ ÜCRET PROTOKOLÜNÜN SGK TARAFINDAN TEK TARAFLI OLARAK FESHEDİLMESİ KABUL EDİLEMEZ!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri