MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 8: TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 9: EMO ANKARA ŞUBESİ’NİN 42 YILLIK SERÜVENİ
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>24. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>Başkan

    ÖMÜRHAN AVNİ SOYSAL

Üye Sicil No: 33738

Şubesi: ANKARA

 

1980 yılında Ankara‘da doğdu. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2016 yılında Başkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde "İçerik Tabanlı Görüntü Erişiminde Ağırlıklandırılmış Öznitelik Füzyonu" başlıklı teziyle Yüksek Lisansını tamamladı. 2005-2006 yılları arasında Makina Mühendisleri Odası Bilgi İşlem biriminde, 2006-2008 yılları arasında EMO Ankara Şubesi‘nde Örgütlenme Sekreteri olarak çalıştı. 2008-2012 yılları arasında EMO Ankara Şubesi 19. ve 20. Dönem Yönetim Kurulu Yazman Üyesi, 2012-2014 arasında Sayman Üyesi olarak görev almıştır. Halen ODTÜ Teknokent‘te bir yazılım şirketinde çalışmaktadır. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ
YAYINLARI


 

 
>Başkan Yardımcılığı

    TUFAN TEZİŞ

Üye Sicil No: 13284

Şubesi: ANKARA

 

1961 yılında Ankara‘da dünyaya geldi. 1985 yılında Gazi Üniversitesi Mühendisilk Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Gür-Ser Elektrik Ltd. Şti.‘de Seksiyoner ve Şalter Üretim Birim Mühendisi, Uzay Asansörleri LTd. Şti.‘de Proje ve Atelye Mühendisi olarak görev yaptı. Ziraat Bankası ve Çevre Bakanlığı‘ndan sonra halen Orman ve Su İşleri Bakalığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı‘nda çalışmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yazman

    ECEVİT ABLAK

Üye Sicil No: 28000

Şubesi: ANKARA

 

 1974 yılında İstanbul`da doğdu. 2000 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü`nü bitirdi. 2000-2002 yılları arasında EMO Ankara Şubesi`nde Örgütlenme Sekreterliği görevinde bulundu. 14 yıldır ODTÜ Teknokent`te AR-GE firması sahibi. Evli ve 2 çocuk babası

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Sayman

    MUSTAFA MUMCU

Üye Sicil No: 61359

Şubesi: ANKARA

 

 1974 Ankara`da doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümünden 1998 yılı mezunudur. Asansör sektöründe yaklaşık 25 yıldır imalat ve montaj işlerinde çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ONUR KOÇAK

Üye Sicil No: 40385

Şubesi: ANKARA

 

1982 Ankara doğumludur. Başkent Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümü mezunudur. Başkent Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü`nde Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisansını, Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim dalında Doktorasını tamamlamıştır. Halen Başkent Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü`nde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. EMO Ankara Şubesi 19.,20.,21. ve 22. Dönem Biyomedikal Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu Başkanlığı görevini   yürütmüştür.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    İZEL ÇANTA

Üye Sicil No: 67044

Şubesi: ANKARA

 

 2011 yılında Mucur Şeyh Edebali Anadolu Lisesi`ni bitirdikten sonra 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Antalya Havalimanı`nda (Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektronik kart arızalarının tespit edilmesi ve onarımı, yangın sistemlerinin süreçlerini anlamak), 2015 yılında ASELSAN`da (Aviyonik Sistemler Sistem Mühendisliği Müdürlüğü), 2017 yılında Oym Mühendislik İnş. Elk. Elekt. Taah. Tur. Tic. Ve Ltd. Şti`nde, 2018 yılında SDT Space&Defence Technologies (Ürün Destek Mühendisi) çalıştı.2012-16 yıllarında Akdeniz Üniversitesi`nde ; ECG - Sinyal işleme Cihazı Arayüz Tasarımı (Matlab), Heart Rhyth Devices (Kalp Ritim Cihazı) Donanım ve Yazılım Tasarımı projelerinde yer aldı.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ALİ YILMAZ

Üye Sicil No: 66547

Şubesi: ANKARA

 

 2010 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Elektrik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2011-2012 yılları arasında İstanbul`da elektrik taahhüt alanında hizmet veren bir firmada Elektrik saha şefi olarak çalıştı. 2013 yılında Ankara`ya yerleşti. 2015 yılında C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavını kazandı ve iş güvenliği uzmanı unvanını aldı. 2017 yılında Bülent Ecevit Üni. Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2013 yılından beri Ankara`da elektrik taahhüt alanında hizmet veren özel bir firmada şantiye şefi pozisyonunda görev yapıyor. EMO`ya kayıt olduğu günden beri düzenlediği eğitimlerle Ankara Şubesinde aktif rol almaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>Yedek Üye

    NİHAL KALENDER

Üye Sicil No: 68900

Şubesi: ANKARA

 

1990 yılında Ankara`da doğdu. 2012 yılı Selçuk Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Lisans bitirme projesi ile TÜBİTAK 2209 "Üniversite öğrencileri yurt içi / yurt dışı araştırma projeleri destekleme programı  tarafından desteklendi. Aynı proje ile 1 uluslararası ve 2 ulusal olmak üzere 3 konferans bildirisi yayınlandı. 3 yılı aşkın süredir güneş enerjisi santralleri sektöründe çalışıyor.TEİAŞ Aralık 2017 resmi rakamlarına göre, Türkiye genelindeki güneş enerjisi santrallerinin yaklaşık %10`u içerisinde aktif olarak rol aldı. SMM olarak da hizmet vermekte.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yedek Üye

    YİĞİTCAN ECEVİT

Üye Sicil No: 49013

Şubesi: ANKARA

 

1988 yılında Niğde`de doğdu. 2011 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü`nü bitirdi.Halen CBC Eneji Elektrik Elektronik Mühendislik Dan.Taah.Tic.Ltd.Şti`de çalışmakta.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yedek Üye

    ERDAL ÜNVER

Üye Sicil No: 5507

Şubesi: ANKARA

 

1952 Ankara doğumludur. 1975 Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Elektrik Bölümü mezunudur. Yen Sanayi Genel Müdürlüğü, 1013 Askeri Jeep Fabrikası, Türkeli Ticaret, Oraş A.Ş., Garanti Balfour Beatty , SDG Yapı End., Tes., Elsa Mühendislik Elektrik , Ketenciler İnş. Elkt., SDG Yapı End, Eltem Mühendislik`te çalışmıştır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yedek Üye

    SÜLEYMAN UTKAN BARAN

Üye Sicil No: 55372

Şubesi: ANKARA

 

 2010 yılında Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2010-2012 yılları arasında Denizli, Bodrum ve Milas bölgelerinde şehir şebekelerinin revize edilmesi ile ilgili projelerde şantiye şefliği yaptı.2012-2015 yılları arasında İzmir bölgesinde sektörde halen çalışan bir GSM operatörü firmasında kablosuz hatların optimizasyonu üzerine çalıştı. 2015 yılından bugüne ODTÜ Teknokent`te savunma sanayine hizmet veren bir kurumda uzman Entegre Lojistik Destek Mühendisi olarak çalışmakta ve Hacettepe Üniversitesinde Güvenilirlik/Kalite üzerine yüksek lisans yapmaktadır. EMO 45. Olağan Genel Kurulunda EMO delegesi olarak görev alan Süleyman Utkan Baran 2014 yılından bu yana EMO Ankara Şubesinde aktif olarak çalışmalara katılmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yedek Üye

    VOLKAN DÜZENLİ

Üye Sicil No: 48162

Şubesi: ANKARA

 

 1984 Ankara`da doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı` nda çalışmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yedek Üye

    TUGAY NAR

Üye Sicil No: 69585

Şubesi: ANKARA

 

 1992 yılında Ankara‘da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara`da tamamladıktan sonra, 2017 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri