MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DANIŞMANLIK
 
MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI ASGARİ ÜCRETİ ÜZERİNE TMMOB ÖRGÜTLÜLÜĞÜNE
 
KOMİSYONLAR
 
İNTERNET HAFTASI
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2017.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>23. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>Başkan

    FATİH KAYMAKÇIOĞLU

Üye Sicil No: 17690

 

1962 Karaman doğumludur. İTÜ Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur. TODAİE`de Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yapmıştır. Halen ETKB Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü`nde çalışmaktadır. "Uluslararası Tahkim ve Enerji Politikaları", "Enerji Sektöründe İpotekli Yaşam", "Yaşama Müdahale ve Belediyeler" olmak üzere üç adet araştırma kitabı ve "Çiğ Taneleri" adlı şiir kitabı bulunmaktadır. Enerji Politikaları, Elektrik enerjisinin üretim, iletim, dağıtım ve verimliliği, Kamu Yönetimi,Uluslararası İlişkiler, İkili antlaşmalar gibi konularda çeşitli makaleleri bulunmaktadır. 43. Dönem EMO YK üyeliği yapmış olup halen KESK ESM YK Üyeliğini devam ettirmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Şube Başkan Yardımcısı

    ŞAKİR AYDOĞAN

Üye Sicil No: 11120

 

1951 Beypazarı doğumludur. 1982 ADMMA Elektrik Mü- hendisliği bölümü mezunudur. TEK Genel Müdürlüğü`nde Mühendis ve Mesul Mühendis olarak, EÜİ Müessesesinde Başmühendis, TEİAŞ Genel Müdürlüğü`nde Müdür Yardımcısı ve İşletme Müdürü olarak çalışmıştır. Halen TEİAŞ 8. Tesis İşletme Grup Müdürlüğü`nde Başuzman olarak çalışmaktadır. EMO Ankara Şubesi 21. Dönem Şube Denetçisi, 22.Dönem YK Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Şube Yazmanı

    ALAATTİN ALİ YOLCU

Üye Sicil No: 15619

 

1966 Hatay-Antakya doğumludur. 1988 yılı Yıldız Üniver- sitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Özel sektörde 4 yıl çalıştıktan sonra 1994-2010 yılında Türk Telekom A.Ş. Erişim Şebekesi`nde çalışmıştır. 2011 yılından bu yana Gençlik ve Spor Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü`nde çalışmaktadır. 2002-2004 yılları arasında EMO YK Yedek Üyeliği, 22.Dönem EMO Ankara Şubesi YK üyeliği yapmıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Sayman

    GÖKHAN HÜZMELİ

Üye Sicil No: 34786

 

2005 Ankara Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. EMO MİSEM Koordinatörlüğünde, GSM tek- nik ve tesis hizmetlerinde görev yapmıştır. DHMİ Elektronik Dairesi Başkanlığı`nda görev yapmaktadır. 22. Dönem EMO Ankara Şubesi`nde YK Yedek Üyesi, 40. ve 44. Dönem Elektronik MEDAK üyesi ve DHMİ Genel Müdürlüğü EMO İşyeri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. Ayrıca Türkiye Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli Derneği`nde (TAESA) Genel Sekreter olarak görev yapmaktadır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Üyesi

    ONUR KOÇAK

Üye Sicil No: 40385

 

1982 Ankara doğumludur. Başkent Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümü mezunudur. Başkent Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü`nde Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisansını, Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim dalında Doktorasını tamamlamıştır. Halen Başkent Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü`nde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. EMO Ankara Şubesi 19.,20.,21. ve 22. Dönem Biyomedikal Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu Başkanlığı görevini   yürütmüştür.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Üyesi

    BARÇA GÜNEY

Üye Sicil No: 56456

 

1990 Ankara doğumludur. 2014 ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2015 yılında SMM olarak çalışmaya başlamıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yönetim Kurulu Üyesi

    ŞULE ARSLAN

Üye Sicil No: 54607

 

1976 Sivas doğumludur. 2013 Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Bir Hidroelektrik santralde yönetici mühendis olarak çalışmıştır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>

    EREN KAHRAMAN

Üye Sicil No: 31092

 

1979 doğumludur. 2002 Fırat Üniversitesi Mühen- dislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezundur. 2004-2010 yıllarında İlci Holding bünyesinde yurt içi ve yurt dışında çok sayıda üstyapı projelerinde elektrik grup şefi olarak görev yapmıştır. 2010 yılından itibaren kendi kurduğu Ortadoğu Enerji bünyesinde bir çok özel projede görev yapmıştır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    BURAK AKIN

Üye Sicil No: 61707

 

1990 İstanbul doğumludur. 2013 ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra Kardiosis firmasında işe başlamıştır. 2015 Mart ayından bu yana Roketsan`da çalışmaktadır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    MUSTAFA CAN PEKER

Üye Sicil No: 52284

 

1988 Ankara doğumludur. 2013 Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Umbach Enerji, Ulusoy Elektrik, I &S Elektrik Makine Ltd.Şti., Canem İnşaat Ltd.Şti., Polente RES, Mavra RES, Liman İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., İskenderun Çöp Santrali, Sarıkoç Şirketler Gurubu`nda (Koç Elektrik A.Ş.) çalışmıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    AYTAÇ ÇAKIR

Üye Sicil No: 34679

 

1982 Ankara doğumludur. 2015 Yıldız Teknik Üniver- sitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Elay Mühendislik`te stajyer elektrik mühendisi olarak çalışmıştır. Radsan A.Ş., ASELSANNET`de çalışmıştır. Halen Loft Enerji A.Ş.`de çalışmaktadır. Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Derneği Yönetim Kurulu Kurucu Başkanıdır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    EMİN YEDEKÇİOĞLU

Üye Sicil No: 37520

 

1979 Çorum doğumludur. 2001 Erciyes Üniversitesi Si- vil Havacılık Uçak Elektronik Bölümü, 2005 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. GE Klinik Sistemlerde Teknik Servis Mühendisi olarak görev yapmıştır. Hızlı Tren sektöründe bakım mühendis ve sistem mühendisi olarak çalışmaktadır.


EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri