MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 219  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞUNDA DURUM VE GELECEK ÇALIŞTAYI KANAL B’DE ELE ALINACAK «Yeni» 21.09.2018

    

EMO Ankara Şubesi tarafından 2 Ekim tarihinde EMO Toplantı Salonu’nda düzenlenecek “Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğunda Durum ve Gelecek Çalıştayı”, 25 Eylül 2018 Salı günü Kanal B’da yayınlanacak Güncel programında ele alınacak. Emre Saklıca’nın hazırlayarak sunduğu Güncel programına konuk olacak üyemiz ve Şube eğitmenlerinden Murat Eraslan, çalıştay ve yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu hakkında kamuoyuna bilgi verecek.

GENÇ MÜHENDİSLER BULUŞMASI PİKNİK- FORUM DÜZENLENİYOR «Yeni» 21.09.2018

    

Genç mühendislerle 30 Eylül 2018 Pazar günü Piknik-Forum etkinliğinde buluşuyoruz. Alacaatlı Belediye Piknik Alanı’nda kahvaltı tanışma ile başlayacak etkinlik piknik aktiviteleri ve “Genç Mühendisler Forumu”, mangal partisi ile devam edecek. Katılım ücreti 20 lira olan etkinlik için kayıt yaptırılması zorunludur. Genç mühendisleri etkinliğe bekliyoruz…

ANKARA EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİNDEN 3. HAVALİMANI ŞANTİYESİNDE HAKLARINI ARAYAN İŞÇİLERE DESTEK 19.09.2018

    

Ağır çalışma koşullarına karşı iş bırakan 3.Havalimanı şantiyesi işçilerine Ankara’daki emek meslek örgütleri destek verdi. Ankara Tabip Odası, DİSK Ankara Temsilciliği, KESK Ankara Şubeler Platformu ve TMMOB İKK’nın 19 Eylül 2018 Çarşamba günü ortak basın açıklaması düzenledi. DİSK Ankara Temsilcisi Tayfun Görgün tarafından okunan ortak açıklamada işçi sağlığı ve iş güvenliğini yok sayan, ağır çalışma koşullarına karşı iş bırakan binlerce işçinin taleplerine dikkat çekildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO HİZMET BİNASINA 3.HAVALİMANI İŞÇİLERİNE DESTEK PANKARTI ASILDI 19.09.2018

    

EMO hizmet binasına 19 Eylül 2018 Çarşamba günü “3. Havalimanında çalışan işçilerin talepleri kabul edilsin! Tutuklanan işçiler serbest bırakılsın!” çağrısının yer aldığı pankart asıldı. TMMOB Ankara İKK tarafından hazırlanan pankartta, 3. Havalimanı işçilerinin talepleri de yer alıyor.

TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSܒNE ZİYARET 19.09.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek ile beraberindeki heyet, 19 Eylül 2018 tarihinde Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette, TSE’nin EMO’nun mesleki alanlarına giren bazı standartları ile ilgili Oda görüşleri aktarılırken, ortak çalışma ve işbirliği alanları değerlendirildi.

19 EYLÜL MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLÂNCILARI DAYANIŞMA GÜNܒNDE MÜHENDİSLERİN BASIN AÇIKLAMASI ENGELLENDİ 19.09.2018

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu (İKK), “19 Eylül Mühendis, Mimar, Şehir Plâncıları Dayanışma Günü” dolayısıyla, 19 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 18.30’da Sakarya Caddesi’nde basın açıklaması düzenlemek üzere tüm Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları davet etti. Polis açıklamanın yapılmasını engelledi. Açıklama TMMOB`da yapıldı. Açıklamanın tam metnine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

KULLANMADIĞINIZ DERS KİTAPLARINI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ULAŞTIRIYORUZ 17.09.2018

    

Üniversite hayatı boyunca kullandığınız, mezun olunduktan sonra kütüphanenizde ya da depoda tozlanmaya bıraktığınız, bazıları ise çöpe giden ders kitaplarını toplayarak üniversite öğrencilerine ulaştırmak için EMO Ankara Şubesi bünyesinde kampanya başlatıldı. Kitapları Şubemize bırakarak bir öğrencinin öğrenim hayatında büyük yük tutan kitap masrafını ortadan kaldırabilirsiniz…

EMO ANKARA ŞUBESİ’Nİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ 17.09.2018

    

EMO Ankara Şubesi’ni Sosyal Medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. EMO Ankara Şubesi’ni takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ANKARA ŞUBESİ’NDEN MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN PROF.DR.AYHAN ALTINTAŞ’A ZİYARET 17.09.2018

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal, Yönetim Kurulu Üyesi Onur Koçak, EMO eski başkanlarından Ali Yiğit, EMO Ankara Şubesi eski başkanlarından Ramazan Pektaş ve EMO Ankara Şubesi Müdürü Neşe Akkoç parlamento seçimlerinde Meclis’e giren 20056-2011 yılların arasında Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı görevini yürüten Prof.Dr.Ayhan Altıntaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TEKSAN JENERATÖR SUNUMU DÜZENLENDİ 17.09.2018

    

Dizel, doğalgazlı, biyogazlı jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri, benzinli jeneratörler, kojenerasyon ve trijenerasyon çözümleri ile hibrit güç sistemleri üreten TEKSAN firması tarafından 15 Eylül 2018 Cumartesi günü EMO Konferans Salonu’nda sunum düzenlendi.

DİSK-KESK-TMMOB-TTB: “3. HAVALİMANI İŞÇİLERİNİN TALEPLERİ TALEBİMİZ, MÜCADELELERİ MÜCADELEMİZDİR!” 17.09.2018

    

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB 3. Havalimanı’nda işçilerin, iş cinayetleri ve çalışma koşullarına karşı eyleme geçmesine ilişkin olarak 15 Eylül 2018 tarihinde yaptığı basın açıklamasında “3.havalimanı işçilerinin talepleri talebimiz, mücadeleleri mücadelemizdir!” denildi. Açıklamaya haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 17.09.2018

    

EMO Kayseri İl Temsilciliği’nde 14-15-16 Eylül 2018 tarihlerinde Elektrik SMM eğitimi düzenlendi. Eğitimler üyelerimiz Arif Salamcı ve Ali Gündüz tarafından gerçekleştirildi.

ÜNİVERSİTELERDE BİLİMSEL, ÇAĞDAŞ, LAİK, PARASIZ, EŞİT VE KAMUDAN YANA BİR EĞİTİM VERİLMELİ… 16.09.2018

    

EMO Ankara Şubesi 24.Dönem Yönetim Kurulu tarafından 16 Eylül 2018 Pazar günü yapılan basın açıklamasında “Üniversitelerde bilimsel, çağdaş, laik, parasız, eşit ve kamudan yana bir eğitim verilmeli” çağrısı yapıldı. Açıklamada “Temel seviye matematik, fen bilimleri bilgisi olmadan üniversite sınavına giren gençler düşük tutulan puanların da etkisi ile mühendislik fakültelerine girebilmekte, zaten yetersiz eğitimin verildiği okullardan işsiz mühendis olarak mezun olmaktadırlar.” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

12 EYLÜL KARANLIĞIN BAŞLANGICI... 12.09.2018

    

ABD’nin “Bizim çocuklar başardı” diye duyurduğu 12 Eylül askeri darbesinin üzerinden 38 yıl geçti...Ülkeyi terörize edip askeri darbeye zemin hazırlayanların plânıyla iktidara gelen 12 Eylül Cuntacıları onlarca genci astı, binlerce insanı işkenceden geçirdi, sendikaları, demokratik kitle örgütlerini kapattı, insanları işsiz ve aç bıraktı...38 yılda örgütsüz bir toplum, neo-liberal politikaların uygulandığı, emperyalizme göbekten bağlı, laikliğin yok edildiği bir ülke yarattılar. 12 Eylül karanlığın başlangıcıydı ama umudu yeşertenler bu karanlığı paramparça etme kararlılığını sürdüreceklerdir...

AHMET ÇİT’İN KİTAPLARI ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA SUNULACAK 12.09.2018

    

15 Temmuz 2014 yılında aramızdan ayrılan 2235 Sicil numaralı üyemiz Ahmet Çit’in eğitim hayatı boyunca yararlandığı kitapları ve belgeleri ailesi tarafından Şubemize verildi. Ahmet Çit’in eşi ve kızını 11 Eylül 2018 Salı günü evlerinde ziyaret eden ve kitapları teslim alan EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş, Ahmet Çit’in eşine ve kızına bu anlamlı katkılarından dolayı teşekkür etti.

EMO’DAN TEDAŞ VE TEİAŞ’A ZİYARET 11.09.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, 10 Eylül 2018 tarihinde Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürü Orhan Kaldırım’ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlerde EMO’nun mesleki alanlarının düzenlenmesi ve denetlenmesi amacıyla sürdürdüğü faaliyetler hakkında bilgi verilirken; yönetmeliklerin güncellenmesi, mühendislerin yaşadıkları sorunlar ile TEDAŞ ve TEİAŞ’ın faaliyetleri kapsamında EMO ile işbirliği yapılması üzerinde duruldu.

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞUNA DAİR ANKET ÇALIŞMASI DÜZENLENİYOR 11.09.2018

    

Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğuna Dair anket çalışması düzenleniyor. 2 Ekim 2018 tarihinde EMO Konferans Salonu’nda düzenlenecek “Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğunda Durum ve Gelecek Çalıştayı” kapsamında değerlendirilecek ankete haberin devamından ulaşabilirsiniz.

ANDROID EĞİTİMİ DÜZENLENİYOR 10.09.2018

    

29 Ağustos 2018 tarihinde başlayan Linux İşletim Sistemi tabanlı, mobil cihazlar için geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olan Android eğitimi EMO Konferans Salonu’nda devam ediyor. Eğitim EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş tarafından düzenleniyor.

TMMOB ANKARA İKK 19 EYLÜL MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLÂNCILARI DAYANIŞMA GÜNܒNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK 08.09.2018

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu (İKK), “19 Eylül Mühendis, Mimar, Şehir Plâncıları Dayanışma Günü” dolayısıyla, 19 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 18.30’da Sakarya Caddesi’nde basın açıklaması düzenleyecek.

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 07.09.2018

    

Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu eğitimi 05- 07 Eylül 2018 tarihlerinde EMO Konferans Salonu’nda düzenlendi. MİSEM eğitmeni Murat Eraslan tarafından düzenlenen eğitim 7 Eylül 2018 Cuma günü sahada gerçekleştirilen uygulama ile sona erdi.

 


EMO YÖNETİM KURULU BAŞKANI GAZİ İPEK KANAL B’YE KONUK OLDU

03.08.2018
 


Çok Okunanlar


KULLANMADIĞINIZ DERS KİTAPLARINI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ULAŞTIRIYORUZ

EMO’DAN TEDAŞ VE TEİAŞ’A ZİYARET

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ İÇİN 2018-2019 DÖNEMİ KAYIT BAŞVURULARI 3 EYLÜL`DE BAŞLIYOR

TEKSAN JENERATÖR SUNUMU DÜZENLENDİ

ANDROID EĞİTİMİ DÜZENLENİYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ’Nİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞUNA DAİR ANKET ÇALIŞMASI DÜZENLENİYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ’NDEN MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN PROF.DR.AYHAN ALTINTAŞ’A ZİYARET

EMO KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri