MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2017.5

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 209  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB “BAHARIN, BARIŞIN VE KARDEŞLİĞİN BAYRAMI NEVRUZ KUTLU OLSUN!” «Yeni» 22.03.2018

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, Nevruz kutlamaları vesilesiyle 21 Mart 2018 Çarşamba günü, barış ve kardeşlik çağrısı yapan bir mesaj yayınladı. Ankara’da 21 Mart Nevruz kutlamaları Kolej Meydanı’nda gerçekleştirildi.

ÇAĞRI MERKEZİ ALTYAPILARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ «Yeni» 22.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde uzun yıllardır devam eden Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2018 Bahar Programı kapsamında 21 Mart 2018 Çarşamba günü Elektrik Elektronik Mühendisi Neşe Akkoç tarafından “Çağrı Merkezi Altyapıları Semineri” düzenlendi.

ŞEKER FABRİKALARI SATILMASIN İMZA KAMPANYASI «Yeni» 21.03.2018

    

Ekonomik kalkınma ile birlikte kentsel kalkınmayı ve Cumhuriyet ideolojisini hayata geçiren Şeker fabrikaları ve yerleşkelerinin satışının gündemde olduğu şu günlerde sadece ekonomik kalkınma modeli değil aynı zamanda bir sosyo- kültürel kalkınma hamlesinin mekânsal karşılığı olan şeker fabrikalarının satışına ilişkin Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası tarafından `#ŞekerFabrikalarıSatılmasın` adıyla imza kampanyası başlatıldı.

HABERTÜRK’ÜN “LUNAPARK’TA GONDOL KAZASI” HABERİNE TEKZİPTİR «Yeni» 21.03.2018

    

Habertürk Gazetesi’nde 19 Mart 2018 Pazartesi günü yayınlanan “Lunapark’ta Gondol Kazası” haberinde, denetimlerin Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yapıldığı yönündeki bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. EMO Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 21 Mart 2018 Çarşamba günü TEKZİP yayınlanıp EMO Ankara Şubesi Avukatı tarafından gazete yönetimine gönderilmiştir. Tekzip metnine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMܒNDE EMO SUNUMU YAPILDI 20.03.2018

    

Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik olarak 20 Mart 2018 Salı günü “TMMOB, EMO ve EMO Ankara Şubesi” sunumu gerçekleştirildi. Sunumu EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş yaptı. Sunumun ardından Ali Haydar Gümüş, öğrencilerin TMMOB ve EMO faaliyetleri ile ilgili sorularını yanıtladı.

WIN FUARINA GEZİ DÜZENLENDİ 19.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi, Afyonkarahisar, Kayseri ve Kırıkkale Temsilciliklerine bağlı üyelerinin katılımı ile 17 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP İstanbul Fuar Alanı`nda gerçekleştirilen WIN Fuarı`na gezi düzenlendi.

EMO KONYA, EREĞLİ, AKŞEHİR VE AFYON TEMSİLCİLİKLERİNDE DENETLEME YAPILDI 16.03.2018

    

EMO Konya İl Temsilciliği’nde 13 Mart 2018 Salı günü, Ereğli İlçe Temsilciliği’nde 14 Mart 2018 Çarşamba günü, Akşehir İlçe Temsilciliği ve Afyon İl Temsilciliği’nde 15 Mart 2018 Perşembe günü 24.Dönem’in ilk denetlemeleri gerçekleştirildi. Denetlemeler Şube Denetçileri Sebati Göken ve Mehmet Tekin tarafından yapıldı.

YENİ ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 16.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi yeni üye toplantısı 15 Mart 2018 Perşemebe günü EMO Ankara Şubesi Lokali’nde düzenlendi. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan A. Soysal, 21. ve 22. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Akgün Yalçın, Ankara Şube Müdürü Neşe Akkoç, Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş, Teknik Görevliler Burcu Erol, Cansu Akbay, Şenay Karamut, Deniz Demirbaş ve yeni üyelerimizin katıldığı toplantıda; EMO’nun çalışmaları hakkında bilgi verildi. Mesleğe yeni atılan üyelerimizin de eğitimler ve mesleki çalışmalar konusunda bilgilendirildiği toplantıda meslek alanında yaşadıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri de ele alındı.

RADYASYONDAN KORUNMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ 15.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde uzun yıllardır devam eden Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2018 Bahar Programı kapsamında 14 Mart 2018 Çarşamba günü Biyomedikal Mühendisi Cansu Akbay’ın sunumuyla “Radyasyondan Korunma Semineri” EMO Toplantı Salonu’nda düzenlendi.

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN... 15.03.2018

    

Sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı’na sürgün, performans denen psikolojik ve fiziki şiddeti koşullarında giriyor. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası’nın verilerine göre Türkiye’de her 5 sağlık çalışanından 3’ü fiziksel şiddete maruz kalıyor. Maalesef son 5 yılda 46 bin sağlık çalışanına şiddet uygulandı. Yaşanan baskılar sonucu 3 yılda 431 sağlık çalışanı intihar etti.

HASAN BALIKÇI ONUR ÖDÜLܒNE DOÇ. DR. MELDA YAMAN ÖZTÜRK VE DOÇ. DR. ÖZGÜR ÖZTÜRK DEĞER GÖRÜLDÜ 14.03.2018

    

Kaçak elektrik kullanımına karşı verdiği mücadelede hain bir saldırı ile katledilen Üyemiz Hasan Balıkçı`nın anısına 2010 yılından beri 2 yılda bir verilen Hasan Balıkçı Onur Ödülü`nün 45. Dönem sahipleri belli oldu. EMO Üyesi Doç. Dr. Melda Yaman Öztürk ve Doç. Dr. Özgür Öztürk; düşünce özgürlüğü ve bilimsel özgürlük noktasında verdikleri mücadele nedeniyle Hasan Balıkçı Onur Ödülü’ne değer görüldü.

RASPBERRY PI EĞİTİMİ DÜZENLENİYOR 14.03.2018

    

Raspberry Pı eğitimi 12 Mart 2018 Pazartesi günü EMO Konferans Salonu’nda başladı. Eğitimin açılışını EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Onur Koçak yaptı. Üyemiz Ahmet Anıl Erciyas tarafında verilen eğitimler 14-16-20 Mart tarihlerinde de devam edecek.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSERİ ODASI 4.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI 12.03.2018

    

Bilgisayar Mühendisleri Odası’nın 4. Olağan Genel Kurulu 10 Mart 2018 Cumartesi günü seçimleri 11 Mart 2018 Pazar günü ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde yapıldı. Seçimleri Demokrat Bilgisayar Mühendisleri büyük farkla kazandı. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal, BMO Genel Kurulu’nda konuşma yaptı.

FUKUŞİMA NÜKLEER FELAKETİNİN YILDÖNÜMÜNDE BİR KEZ DAHA NÜKLEER SANTRALLARA HAYIR DİYORUZ 12.03.2018

    

Japonya’da 11 Mart 2011 tarihinde dünyanın gördüğü en büyük nükleer felaketlerden biri olan Fukuşima Nükleer felaketi yaşandı. Deprem ve tsunami felaketinde binlerce kişi öldü, radyoaktif kirlilik nedeniyle bölge halen yerleşime açık değil. 160 bin insan evlerini terk etmek zorunda kaldı. Fukuşima felaketinin ardından Okyanusa radyoaktif su akmaya devam ediyor.

EMO ANKARA ŞUBESİ ESKİ YAZMAN ÜYESİ VE ESKİ ŞUBE MÜDÜRÜ OLGUN YURT’UN KARDEŞİ VEFAT ETTİ 12.03.2018

    

14., 15.,16. ve 17.Dönem EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Yazman Üyesi, EMO 42.Dönem Onur Kurulu Üyesi, EMO Ankara Şubesi Müdürlüğü ve çeşitli Komisyonlarda önemli görevlerde bulunan Üyemiz Olgun Yurt’un kardeşi Mimar Turgut Yurt vefat etmiştir. Turgut Yurt’un cenazesi 13 Mart 2018 Salı günü öğle namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’na defnedilecektir. Başta Olgun Yurt olmak üzere Turgut Yurt’un ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

YASAKLAMALARA, GÖZALTILARA, BASKILARA KARŞI KADINLAR “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNܔNDE ALANLARA ÇIKTI 09.03.2018

    

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlar alanlara çıkara cinsiyetçi, baskıcı zorba zihniyete karşı kitlesel basın açıklaması yaptılar. Kurtuluş Parkı’nda toplanan kadınlar, `Susmayacaklar, kadınlar susmayacaklar`, Yaşasın kadın dayanışması`, `Cinsel, ulusal, sınıfsal sömürüye son`, `Bağır herkes duysun kadınlar özgür olsun`, `İnadına isyan, inadına özgürlük` ve `Devlet tecavüzü aklama` sloganları atarak iktidarın kadını yok sayan, gerici ve cinsiyetçi politikaları, kadına yönelik şiddet, kadın cinayetleri protesto ettiler.

İÇERİK TABANLI GÖRÜNTÜ ERİŞİMİNDE GÜNCEL YÖNTEM VE ARAÇLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ 08.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde uzun yıllardır devam eden Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2018 Bahar Programı kapsamında 7 Mart 2018 Çarşamba günü Elektrik Elektronik Mühendisi Ömürhan Soysal’ın sunumuyla İçerik Tabanlı Görüntü Erişiminde Güncel Yöntem ve Araçlar Semineri EMO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI: “YARIN İÇİN ÖRGÜTLENELİM, ELLERİMİZİ BIRAKMAYALIM…” 07.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 07 Mart 2018 tarihinde yapılan basın açıklamasında “Eşit iş, eşit ücreti, insanca yaşam ve ÖZGÜRLÜK için çıkılan bu yolda verdiğimiz mücadele sadece kadın özgürlük mücadelesi değildir. Bu bir yaşam mücadelesidir, çünkü biz biliyoruz ki Kadın özgürleşmeden bir ülke özgürleşemez. Yarınımızı korumak için, çocuklarımıza insanca ve onurlu bir gelecek bırakabilmek için direnişten ve mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz.” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ NİHAL KALENDER’İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI 07.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Nihal Kalender, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yaptığı video haberde yaptığı değerlendirmede “Temelinde kadın erkek eşitliğini esas alan cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kadına değer veren eşit hak ve özgürlüklere sahip kadının olduğu dünya özlemiyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününüz kutlu olsun” dedi.

RASPBERRY PI EĞİTİMİ DÜZENLENECEK 07.03.2018

    

EMO Ankara Şubesi`nde Mart ayı içerisinde 12 saatlik Raspberry Pi Eğitimi düzenlenecektir. Gömülü sistemler içerisinde güçlü mikroişlemcisi ile öne çıkan yetenekli ve küçük bir bilgisayar olan Raspberry Pi Eğitimi için katılımcıların online kayıt yaptırmaları ve Python diline hazırlanıp gelmeleri gerekmektedir.

 


RADYASYONDAN KORUNMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

15.03.2018
 


Çok Okunanlar


RASPBERRY PI EĞİTİMİ DÜZENLENECEK

ELEKTRİKTEN KAYNAKLI YANGINLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ

“KRİPTOGRAFİYE GİRİŞ-ŞİFRELEME TEORİSİ” SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ NİHAL KALENDER’İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

HABERTÜRK’ÜN “LUNAPARK’TA GONDOL KAZASI” HABERİNE TEKZİPTİR

ASANSÖR YÖNETMELİK VE STANDARTLARI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

YENİ ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

İÇERİK TABANLI GÖRÜNTÜ ERİŞİMİNDE GÜNCEL YÖNTEM VE ARAÇLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ

RADYASYONDAN KORUNMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI: “YARIN İÇİN ÖRGÜTLENELİM, ELLERİMİZİ BIRAKMAYALIM…”

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri