MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2019.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 237  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ROBOTİK KODLAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ AÇILACAK 20.09.2019

    

Dokuz saatlik Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi 01, 03, 09 Ekim 2019 tarihlerinde EMO Ankara Şubesi`nde gerçekleştirilecektir. 19.00-22.00 saatleri arasında düzenlenecek eğitim hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için haberimizin devamında bulunan bağlantıyı takip ediniz.

OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETİ (OEDAŞ) AFYON TEMSİLCİLİĞİMİZDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ 20.09.2019

    

Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi (OEDAŞ) yetkilileri 19 Eylül 2019 Perşembe günü, Alçak Gerilim Projelerinin dijital ortamda paylaşılması konusunda üyelerimize çeşitli bilgiler verdiler. Toplantıya EMO Afyon Temsilcisi Çetin İnce, Temsilci Yardımcısı Rabia Selin Zenger ve SMM üyelerimiz katıldı. OEDAŞ yetkilileri elektrik tesisat tasarım programını hazırlayan firmanın önümüzdeki günlerde Afyon’a gelerek konuyla ilgili SMM üyelerimize bilgi vereceğini belirttiler.

WEBINAR: MÜHENDİSLERİN MESLEKİ TEKEL HAKKI VE ODALARIN MİSYONU 19.09.2019

    

24 Eylül 2019 Salı günü saat 20.00`de başlayacak `Mühendislerin Mesleki Tekel Hakkı ve Odaların Misyonu` başlıklı sunum internetten canlı yayınlanacaktır. Üyelerimizin internet üzerinden katlım sağlayacakları webinar Avukat Cem Erkat tarafından verilecektir ve katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Üyelerimizin haberin devamında bulunan katılımcı linkinden kayıt yapmaları gerekmektedir.

TED ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.ERDEM YAZGAN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI 18.09.2019

    

TED Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Erdem Yazgan alanında tek olan ve, 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecek Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı hakkında bilgi vererek katılım çağrısı yaptı.

NETES MÜHENDİSLİK’TEN FİRMA SUNUMU 17.09.2019

    

NETES Mühendislik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi tarafından 17 Eylül 2019 Salı günü EMO Toplantı Salonu’nda test ve ölçü cihazlarının tanıtımı yapıldı. Firma sunumunun açılışını EMO Ankara Şubesi Teknik Görevlisi Şenay Karamut yaptı. Açılışın ardından NETES yetkilileri test ve ölçü aletleri tanıtımını yaptı.

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN’İ ZİYARET ETTİK 17.09.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal ve Şube Müdürü Neşe Akkoç’tan oluşan heyet 17 Eylül 2019 tarihinde Çankaya Belediyesi Başkanı Alper Taşdelen’i ziyaret ettiler.

VI. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ İÇİN İZMİR`E GİDİYORUZ 16.09.2019

    

VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi, “Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme” ana temasıyla, EMO İzmir Şubesi tarafından 16-19 Ekim 2019 tarihleri arasında Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecektir. EMO Ankara Şubesi olarak üyelerimizin katılımı ile etkinliğin 18-19 Ekim günlerine katılım sağlanacaktır. Kongreye ulaşım ve konaklama bilgileri haberimizin devamındadır.

ÜYELERİMİZLE EYMİR’DE BULUŞTUK 16.09.2019

    

Üyelerimizle, sonbaharın Ankara’da en güzel yaşandığı yer olan Eymir Gölü’nde 15 Eylül 2019 Pazar günü bir araya gelerek işsizlik ve iş hayatının baskısı karşısında dayanışma ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Eymir Gölü gezisine EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Nar, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Utkan Baran ve üyelerimiz katıldı. Eymir gezisinde bisiklet turu yapıldıktan sonra sohbet edildi, keyifli bir pazar geçirildi.

AVEO BİLİŞİM TEKNİK MÜDÜRÜ OSMAN SELAMİ BUDAK SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NDA “PROVEA HASSAS TARIM KARAR DESTEK SİSTEMİ”Nİ ANLATACAK 16.09.2019

    

AVEO Bilişim Mühendislik Teknik Müdürü Osman Selami Budak 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecek Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı’nda anlatacağı “Provea Hassas Tarım Karar Destek Sistemi” sunumu hakkında bilgi vererek etkinliğe katılım çağrısı yaptı.

#DARBECİLERDENHESAPSORULSUN 12.09.2019

    

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİNDE YERİNDE TEŞHİS YÖNTEMLERİ KONULU WEBİNAR DÜZENLENDİ 11.09.2019

    

`Biyomedikal Mühendisliğinde Yerinde Teşhis Yöntemleri` konulu webinar 10 Eylül 2019 Salı günü Elektrik Elektronik Mühendisi Dr. Mehmet Yüksekkaya tarafından gerçekleştirildi. Sunumu videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜLYA KÜÇÜKARAS’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI 11.09.2019

    

Bilgisayar Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Küçükaras, 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecek Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı hakkında bilgi vererek katılım çağrısı yaptı.

BİLKENT ÜNİVERİSTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ.DR.SELİM AKSOY’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI 09.09.2019

    

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Selim Aksoy, 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecek Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı’nda anlatacağı “Tıbbi Görüntü Analizi ve Uzaktan Algılama Uygulamaları İçin Zayıf Öğreticili Öğrenme” sunumu hakkında bilgi vererek etkinliğe katılım çağrısı yaptı.

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF.DR.FATOŞ YARMAN VURAL’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI 09.09.2019

    

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr.Fatoş Yarman Vural, 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecek Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı’nda anlatacağı Bilgisayarlı Görü: Görebilen Makineler Yapma Bilimi sunumu hakkında bilgi vererek etkinliğe katılım çağrısı yaptı.

SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 5 - 6 EKİM 2019`DA ANKARA`DA 05.09.2019

    

Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı-2019, bu alandaki son gelişmeleri araştırmacılar, konusunda uzman davetli konuşmacılar, akademisyenler ve lisans/lisansüstü düzeyindeki öğrencilerle birlikte değerlendirmek ve uygulamalı eğitimlerle bu alanda bilgi birikimini yaygınlaştırmak amacıyla Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi, Bilgisayar Mühendisleri Odası (BMO), TED Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleri tarafından 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecektir.

MÜGE 2019 BAHAR DÖNEMİ İSTATİSTİKLERİ YAYINLANDI 03.09.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından üyelerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE), 2019 bahar döneminde 292 üyemiz eğitimlere katıldı. Ocak-Mart-Nisan-Mayıs ayları döneminde süren ve toplam 12 eğitim ve seminerin yer aldığı bu döneme dair derlediğimiz istatistiksel veriler haberimizin devamındadır.

SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 2019 İÇİN ONLİNE KAYITLAR BAŞLADI! 02.09.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi, Bilgisayar Mühendisleri Odası (BMO), TED Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleri tarafından 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi salonlarında düzenlenecek Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı 2019 için online kayıtlar başladı. Haberimizin devamında bulunan bağlantıdan kaydınızı oluşturabilirsiniz...

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ 01.09.2019

    

PLÂNLAMA YAPILMADAN İNŞA EDİLEN HES’LER SORUN YARATIYOR! 30.08.2019

    

Sivas`ın Koyulhisar ile Suşehri ilçeleri arasındaki D 100 karayolu yakınından geçen Kelkit Çayı üzerindeki Hidro Elektrik Santralı`na (HES) su aktarılan kanalının 29 Ağustos 2019 Çarşamba gecesi saat: 00.30 civarında patlaması sonucu D-100 karayolundan geçen iki araç suya kapıl ve 6 kişi hastaneye kaldırıldı. HES su kanalındaki patlama ile ilgili olarak EMO Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 29 Ağustos 2019 Perşembe günü yapılan basın açıklamasında “Plânlama yapılmadan inşa edilen HES’ler sorun yaratıyor!” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN 26.08.2019

    

26 Ağustos 1922’de başlayan ve 30 Ağustos günü sonuçlanan “Büyük Taarruz” ile emperyalist güçlere karşı Kurtuluş Savaşı kazanıldı. Bağımsızlığımızın sembolü 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun…

 


TED ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.ERDEM YAZGAN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

18.09.2019
 


Çok Okunanlar


SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 2019 İÇİN ONLİNE KAYITLAR BAŞLADI!

SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 5 - 6 EKİM 2019`DA ANKARA`DA

ROBOTİK KODLAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ AÇILACAK

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF.DR.FATOŞ YARMAN VURAL’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

ÜYELERİMİZLE EYMİR’DE BULUŞTUK

BİLKENT ÜNİVERİSTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ.DR.SELİM AKSOY’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

TED ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.ERDEM YAZGAN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN’İ ZİYARET ETTİK

MÜGE 2019 BAHAR DÖNEMİ İSTATİSTİKLERİ YAYINLANDI

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜLYA KÜÇÜKARAS’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri