MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DANIŞMANLIK
 
MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI ASGARİ ÜCRETİ ÜZERİNE TMMOB ÖRGÜTLÜLÜĞÜNE
 
KOMİSYONLAR
 
İNTERNET HAFTASI
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2017.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 197  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BİLGİSAYAR DESTEKLİ SİMÜLASYON VE MATEMATİKSEL MODELLEME (TEMEL SEVİYE) KURSU DÜZENLENECEK «Yeni» 23.05.2017

    

Bilgisayar Destekli Simülasyon ve Matematiksel Modelleme (Temel Seviye) kursu düzenlenecektir. Kurs, 5-6-7-8 Haziran 2017 tarihlerinde 13.30-18.30 saatleri arasında EMO Ankara Şubesi’nde gerçekleştirilecektir. Kursa katılacak katılımcıların eğitime gelirken kendi kişisel bilgisayarını program kurulu olarak getirmesi gerekmektedir.

YÜKSEL CADDESİNİN ABLUKA ALTINA ALINMASI VE POLİS ŞİDDETİ PROTESTO EDİLİYOR «Yeni» 23.05.2017

    

Yüksel Caddesi’nin abluka altına alınmasını, polisin halka yönelik şiddetini ve gözaltıları protesto etmek için 23.05.2017 Salı günü (bugün) saat 17:30 da DİSK-KESK-TMMOB-ATO ve ASMMMO olarak Sakarya Meydanı’nda Basın açıklaması yapılacaktır.

YAPI DENETİMİ UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK`İN BİRİNCİ MADDESİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI «Yeni» 23.05.2017

    

MÜGE BELGE TÖRENİ DÜZENLENECEK 22.05.2017

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) belge töreni 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 19.00’da EMO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

EMO: OHAL KALDIRILSIN, GÖZ ALTILARA SON VERİLSİN! 22.05.2017

    

EMO Yönetim Kurulu, OHAL kapsamında işlerine son verilen ve açlık grevi yapan Nuriye Gülmen ile Semih Özakça’nın evlerine yapılan baskınla gözaltına alınması, ayrıca Yüksel Caddesi’nde demokratik haklarını kullanan kişilerin de polis müdahalesiyle gözaltına alınması üzerine 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü bir mesaj yayımladı. Mesajda, can kayıpları oluşmadan, toplum vicdanı daha fazla yaralanmadan OHAL hukuksuzluklarına son verilmesi, gözaltına alınanların salıverilmesi istendi.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMܒNDE MEZUNİYET SEVİNCİ 18.05.2017

    

Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2016-2017 yılı mezuniyet töreni 18 Mayıs 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi. EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verirken, bölümden mezun öğrencilere de mühendislik yemini verdi.

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ’NDE ARDUINO EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.05.2017

    

EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş tarafından, 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Laboratuvarında açık kaynak kodlu mikro denetleyici kart Arduino eğitimi düzenlendi.

FİNAL LİSESİ’NDE MESLEK TANITIMI YAPILDI 16.05.2017

    

EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş ve üyemiz Elfırat Mavi 16 Mayıs 2017 Salı günü Final Lisesi öğrencilerine; Elektrik, Elektronik, Kontrol ve Biyomedikal Mühendisliği mesleğini tanıtarak öğrencilerin mesleklerle ilgili sorularını yanıtladılar.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİ VE TÜRKİYE’DEKİ DURUMU ÇALIŞTAY’I KANAL B’DE ELE ALINDI 15.05.2017

    

12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde Nevşehir Ürgüp’te düzenlenecek “Biyomedikal Mühendisliği Mesleği ve Türkiye’deki Durumu” konulu çalıştay, 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü Kanal B Televizyonu’nda “Güncel” programında masaya yatırıldı. Emre Saklıca’nın hazırlayıp sunduğu Güncel programına katılan EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Onur Koçak ve Tüm Tıbbi Cihaz Üreticileri Derneği (TTÜDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Daşcı, çalıştay ile ilgili olarak bilgiler verdi.

TMMOB, KESK , ATO, ASMMO: “NURİYE GÜLMEN VE SEMİH ÖZAKÇA`NIN TALEPLERİ KABUL EDİLMELİDİR” 15.05.2017

    

TMMOB Ankara İKK, KESK Ankara Şubeler Platformu, Ankara Tabip Odası ve Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası; OHAL KHK`larıyla ihraç edilen ve işlerine geri dönmek için 68gündür açlık grevinde olan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça`ya destek vermek amacıyla 11 Mayıs 2017 tarihinde Yüksel Caddesi`nde bir araya gelerek bir basın açıklaması yaptılar.

SOMA’YI UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMACAĞIZ 15.05.2017

    

TMMOB, DİSK, KESK, TTB, ASMMMO; Türkiye’nin en büyük iş cinayeti olan Soma maden faciasının üçüncü yılında, hayatını kaybeden 301 maden emekçisini Soma’da ve ülkenin dört bir yanında kitlesel basın açıklamaları ve panellerle 13 Mayıs 2017 tarihinde andı.

MÜGE MAYIS PROGRAMI KAPSAMINDA “RAYLI SİSTEM HATLARINDA(METRO) HABERLEŞME VE KONTROL SİSTEMLERİ” SEMİNERİ DÜZENLENDİ 11.05.2017

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde uzun yıllardır devam eden, üyelerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerini amaçlayan Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2017 Mayıs ayı programı kapsamında 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü “Raylı Sistem Hatlarında (Metro) Haberleşme ve Kontrol Sistemleri” semineri Levent Yılmaztürk tarafından EMO Merkez Konferans Salonu’nda düzenlendi.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU VE DANIŞMA KURULU ÜYELERİ’NDEN NURİYE GÜLMEN VE SEMİH ÖZAKÇA’YA DESTEK ZİYARETİ 09.05.2017

    

OHAL kapsamında çıkarılan KHK ile ihraç edilen Akademisyen Nuriye Gülmen ve Öğretmen Semih Özakça açlık grevlerinin 61. Gününde EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ve Danışma Kurulu üyeleri tarafından 08 Mayıs 2017 Pazartesi günü ziyaret edildi. Bugünle birlikte 62 gündür Yüksel Caddesi’nde açlık grevinde olan Gülmen ve Özakça’ya destek verdiklerini belirten EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kaymakçıoğlu, hukuksuz kararlarla ihraç edilenlerin görevlerine dönmelerini isterken, bir an önce soruna çözüm bulanmasını da istedi.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMܒNDÜ EMO TANITIMI YAPILDI 08.05.2017

    

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü’nde 5 Mayıs 2017 Cuma günü EMO, EMO Ankara Şubesi, EMO-Genç tanıtım toplantısı düzenlendi, EMO Ankara Şubesi standı açıldı.

MÜGE MAYIS 2017 KAPSAMINDA “RAYLI SİSTEMLERDE ELEKTRİK” SEMİNERİ DÜZENLENDİ 04.05.2017

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde uzun yıllardır devam eden, üyelerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerini amaçlayan Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2017 Mayıs ayı programı kapsamında 03 Mayıs 2017 Çarşamba günü “Raylı Sistemlerde Elektrik” semineri Barış Sürmeli tarafından EMO Merkez Konferans Salonu’nda düzenlendi.

SOMA KATLİAMININ YILDÖNÜMÜNDE BİR DİZİ ETKİNLİK DÜZENLENECEK 03.05.2017

    

13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen 301 madencinin yaşamını yitirdiği iş cinayeti Ankara’da düzenlenecek etkinliklerle protesto edilecek. 11 Mayıs 2017 Perşembe günü Soma Katliamı ile ilgili `Üç Yüz Bir` filminin gösterimi yapıldıktan sonra yönetmen Alican Mansuroğlu ile söyleşi gerçekleştirilecek. 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 12.00’de Yüksel Caddesi’nden Olgunlar Sokak’ta bulunan Madenci Anıtı’na yürünecek ve burada kitlesel basın açıklaması yapılacak.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİ VE TÜRKİYE’DEKİ DURUMU ÇALIŞTAY’I DÜZENLENİYOR 02.05.2017

    

Biyomedikal Mühendisliği Mesleği ve Türkiye’deki Durumu konulu çalıştay 12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde Nevşehir Ürgüp’te düzenlenecek. Biyomedikal Mühendisliği Mesleği ve Türkiye`deki Durumu Çalıştayı, 12-13 Mayıs 2017 tarihinde, meslek haritasının hazırlanması ile ilgili kamu kurumlarının, biyomedikal mühendisliğinin ar-ge, satış-pazarlama, teknik servis bakım-onarım ve kalibrasyon alanlarında çalışanları, işçi ve işveren sendikalarının, sektör temsilcilerin, meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşları ile üniversitelerin biyomedikal ve elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinden akademisyen ve öğrencilerin katılımıyla Nevşehir Ürgüp Dinler Hotel`de gerçekleştirilecektir.

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI ANKARA’DA COŞKUYLA KUTLANDI 02.05.2017

    

DİSK, KESK, TMMOB, ATO, ASMMO’nun çağrısıyla Kolej Meydanı’na gelen işçiler, emekçiler, kadınlar, gençler son yılların en coşkulu 1 Mayıs’ını kutladı. Bu yılki 1 Mayıs alanına kıdem tazminatı ve iş güvencesi tartışmalarının yanı sıra 16 Nisan başkanlık referandumunda yaşanan şaibeler damgasını vurdu. İşçiler ve emekçiler miting alanından “Hayır bitmedi daha yeni başlıyor” diyerek bundan sonra “Hayır”ı daha da büyüteceklerinin sözünü verdi.

YAPI DENETÇİLERİ TEKNİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ 02.05.2017

    

EMO Ankara Şubesi Yapı Denetçileri Teknik Bilgilendirme Semineri, 29 Nisan 2017 Cumartesi günü EMO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

EMEĞE YÖNELİK SALDIRILAR ARTIYOR, O HAL’DE 1 MAYIS’TA ALANLARA ÇIKALIM! 29.04.2017

    

EMO Ankara Şubesi 23. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 29 Nisan 2017 tarihinde yapılan yazılı basın açıklamasında, “Emeğe yönelik saldırılar artıyor, O Hal’de 1 Mayıs’ta Alanlara Çıkalım” çağrısında bulunuldu. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 


BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİ VE TÜRKİYE’DEKİ DURUMU ÇALIŞTAY’I DÜZENLENDİ

16.05.2017
 


Çok Okunanlar


BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİ VE TÜRKİYE’DEKİ DURUMU ÇALIŞTAY’I DÜZENLENİYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ TSM VE THM KOROLARI BAHAR KONSERİ DÜZENLEDİ

YAPI DENETÇİLERİ TEKNİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ

MÜGE MAYIS 2017 KAPSAMINDA “RAYLI SİSTEMLERDE ELEKTRİK” SEMİNERİ DÜZENLENDİ

SMM’LER ARTIK TÜM BİNALAR İÇİN YETKİLİ

EMEĞE YÖNELİK SALDIRILAR ARTIYOR, O HAL’DE 1 MAYIS’TA ALANLARA ÇIKALIM!

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU VE DANIŞMA KURULU ÜYELERİ’NDEN NURİYE GÜLMEN VE SEMİH ÖZAKÇA’YA DESTEK ZİYARETİ

MÜGE MAYIS PROGRAMI KAPSAMINDA “RAYLI SİSTEM HATLARINDA(METRO) HABERLEŞME VE KONTROL SİSTEMLERİ” SEMİNERİ DÜZENLENDİ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMܒNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

MÜGE BELGE TÖRENİ DÜZENLENECEK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri