MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 8: TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 9: EMO ANKARA ŞUBESİ’NİN 42 YILLIK SERÜVENİ
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 226  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILIYOR «Yeni» 23.01.2019

    

14 Ocak 2019 Pazartesi günü geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Yılmaz ve 17 Ocak 2019 Perşembe günü yaşamını yitiren EMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Şakir Aydoğan için 23 Ocak 2019 Çarşamba günü EMO Konferans Salonu’nda saat 18.30’da anma etkinliği düzenlenecek.

2019 KURSLARI BAŞLIYOR «Yeni» 23.01.2019

    

Üyelerimizin mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen C DİLİ İLE GÖMÜLÜ SİSTEM PROGRAMLAMA, TEMEL TEKNİK ÇİZİM EĞİTİMİ ve PYTHON İLE GÖRÜNTÜ İŞLEME başlıklı kurslar 2019 yılı Şubat ayı itibariyle tekrar başlayacaktır. Ayrıntılı bilgisini haberimizin devamında bulabileceğiniz kurslara katılım için online başvuru yapılması gerekmektedir...

ÇİĞDEMİM DERNEĞİ’NDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ SUNUMU YAPILACAK 22.01.2019

    

EMO Onur Kurulu Yedek Üyesi , EMO Ankara Şubesi 23. Dönem Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Alaattin Ali Yolcu tarafından, Çiğdemim Kültür Evi’nde 25 Ocak 2019 Cuma günü “Evlerde ve İş Yerlerinde Enerji Verimliliği” sunumu yapılacak. EMO Ankara Şubesi ve Çiğdemim Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecek toplantı saat 19.00’de başlayacak.

SAYILARLA EMO ANKARA ŞUBESİ TEKNİK BÜRO FAALİYETLERİ 22.01.2019

    

2018 yılı boyunca üretilen EMO Ankara Şubesi Teknik Büro faaliyetleri haberimizin devamında yer alan grafiklerle, sayısal ve görsel olarak üyelerimizin bilgisine sunulmaktadır...

EMO SMM HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ’NDE “MEZUNİYET SONRASI DERS TAMAMLAMA DEĞİŞİKLİĞİ” YAPILDI 22.01.2019

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Serbest Müşavir Mühendislik Hizmetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 22 Ocak 2019 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı. Değişiklikle Elektrik 1kV Üstü ve 1kV Altı Tesisler SMM Belgesi için 31 Temmuz 2020 tarihinden önce elektrik-elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olan ve eksik dersleri bulunanlara, mezuniyet sonrası dışarıdan ders tamamlamalarına olanak sağlandı.

EMO YÖNETİM KURULU SAYMANI ŞAKİR AYDOĞAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI 21.01.2019

    

46. Dönem EMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi, 22. ve 23. Dönem EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şakir Aydoğan 18 Ocak 2019 Cuma günü Beypazarı Cemil Ercan Camii’nde kılınan öğle namazının ardından toprağa verildi. Cenaze törenine EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Yönetim Kurulu Üyeleri, EMO Ankara Şubesi, EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Şakir Aydoğan’ın ailesi, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.

KADIN MÜHENDİSLER PAZAR KAHVALTISI İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR 18.01.2019

    

Acı kayıplarımızın ardından EMO Ankara Şubesi Kadın Mühendisler Komisyonu`nun 20 Ocak 2019 Pazar günü düzenlemeyi planladığı Kadın Mühendisler Kahvaltısı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bu hafta yitirdiğimiz EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Yılmaz ve EMO Yönetim Kurulu Saymanı Şakir Aydoğan`ın anıları önünde saygıyla eğiliyor, sevenlerine ve tüm EMO camiasına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

ACI KAYBIMIZ... EMO YÖNETİM KURULU SAYMANI ŞAKİR AYDOĞAN`I YİTİRDİK 18.01.2019

    

46. Dönem EMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi, 22. ve 23. Dönem EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şakir Aydoğan vefat etmiştir. Yakınlarına, ailesine ve EMO örgütüne başsağlığı ve sabır dileriz.

KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ SEMİNERİ İPTAL EDİLMİŞTİR 17.01.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Kış Dönemi Ocak ayı programı kapsamında 23 Ocak 2019 Çarşamba günü düzenleneceği duyurulan “KNX Otomasyon Sistemleri” semineri iptal edilmiştir. Üyelerimize önemle duyurulur.

MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 17.01.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Kış Dönemi Ocak ayı programı kapsamında 16 Ocak 2019 Çarşamba günü “Yangın Algılama Sistemleri” semineri Elektrik Elektronik Mühendisi Soyer Ataşer tarafından gerçekleştirildi.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI TAHSİN YILMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI 15.01.2019

    

14 Ocak 2019 Pazartesi günü geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı. Tahsin Yılmaz 15 Ocak 2019 Salı günü öğle namazına müteakiben Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine EMO ve EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, meslektaşlarımız, Tahsin Yılmaz`ın ailesi ve sevenleri katıldı.

MESLEKTE 25. VE 30. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE BELGE TÖRENİ DÜZENLENDİ 14.01.2019

    

Meslekte 25. ve 30. yılını geride bırakan üyelerimize belgeleri , 11 Ocak 2019 Cuma günü EMO Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle verildi.

EMO KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE DENETLEME YAPILDI 14.01.2019

    

EMO Ankara Şubesi Denetçileri Sebati Göken ve Bekir Sami Öztürk, 14 Ocak 2019 Pazartesi günü EMO Kırıkkale İl Temsilciliği’nde denetleme yaptılar. Denetlemede Kırıkkale İl Temsilcisi Niyazi Çopur da bulundu.

MESLEKTE 40.,50. VE 60. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE YAPACAĞIMIZI DUYURDUĞUMUZ BELGE TÖRENİ EMO ANKARA ŞUBESİ BAŞKAN YARDIMCISI TAHSİN YILMAZ`IN VEFATI ÜZERİNE İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ 14.01.2019

    

18 Ocak tarihinde meslekte 40., 50. ve 60. yılını geride bırakan üyelerimize yapacağımızı duyurduğumuz belge töreni, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Yılmaz`ın vefat etmesi üzerine ileri bir tarihe ertelenmiştir. Belge töreniyle ilgili olarak belirlenecek yeni tarih meslekte 40., 50. ve 60. yılını dolduran üyelerimize bildirilecektir. Önemle duyurulur.

EMO: DEMİRYOLLARINDA GÜVENLİĞİ SAĞLAYIN! 14.01.2019

    

EMO 46. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 14 Ocak 2019 Pazartesi günü yapılan açıklamasa Halkalı-Kazlıçeşme hattında meydana gelen tren kazasında 1’i ağır 3 kişinin yaralanmasına dikkat çekilerek “TCDD`nin parçalanarak işlevsizleştirilmesi, teknik gereklilikleri tamamlanmayan hatların hizmete açılması, liyakatsiz siyasi kadro atamaları ve uzman eksikliği nedeniyle meydana gelen bu kazaların artık son olmasını diliyor; yaşanan olaylarda ihmali bulunanlardan hesap sorulmasını istiyoruz.” denildi.

EMO HEYETİ TEDAŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MAHMUT YAĞIZ İLE GÖRÜŞTÜ 14.01.2019

    

EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Yılmaz, EMO Ankara Şubesi Teknik Müdürü Mustafa Öztürk, EMO SMM Üyesi Hamza Koç, 14 Ocak 2019 Pazartesi günü TEDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Yağız, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Abdulkadir Balık ve Yatırımlar İzleme Daire Başkanı Yakup Avan ile görüştü.

MÜGE KAPSAMINDA GÖMÜLÜ SİSTEMLER VE GÖMÜLÜ SİSTEMLERDE YAZILIM TASARIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 10.01.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Kış Dönemi Ocak ayı programı kapsamında 9 Ocak 2019 Çarşamba günü “Gömülü Sistemler ve Gömülü Sistemlerde Yazılım Tasarımı” semineri Elektrik Elektronik Mühendisi Asım Ahmet Demir tarafından gerçekleştirildi.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MESLEK HASTALIKLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 10.01.2019

    

Hacettepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde zorunlu verilmesi gereken HASS 222 kodlu “İş Sağlığı ve Güvenliği” kapsamında; EMO Ankara Şubesi’nin organizasyonu ile “Meslek Hastalıkları” semineri düzenlendi. Seminer 10 Ocak 2019 Perşembe günü Dr.Engin Deniz Arslan tarafından gerçekleştirildi. Seminere EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ali Haydar Gümüş de katıldı.

MADEN KANUNU`NDA DEĞİŞİKLİK TEKLİFİ GERİ ÇEKİLSİN 10.01.2019

    

EMO Yönetim Kurulu, Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin TBMM gündemine gelmesine ilişkin bir açıklama yaparak, kanun teklifinin derhal geri çekilmesini istedi.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OSMANLI AİLE YAŞAM MERKEZİNDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE TASARRUFU SUNUMU YAPILDI 10.01.2019

    

11-18 Ocak Enerji Verimliliği Haftası kapsamında EMO Ankara Şubesi Müdürü Neşe Akkoç tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Osmanlı Aile Yaşam Merkezinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü enerji verimliliği ve tasarrufu konulu sunum yapıldı. Aile yaşam merkezine gelen çocuklar ve öğretmenlerine yönelik olarak yapılan sunumun ardından enerji verimliliği ve tasarrufu ile ilgili animasyon gösterildi , çocuklara enerji tasarrufu konulu afişler dağıtıldı. Sunum çocukların ve öğretmenlerin sorularının yanıtlanması ile sona erdi.

 


MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

17.01.2019
 


Çok Okunanlar


MÜGE KAPSAMINDA REVIT 3D PROJE ÇİZİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

PCB VE ŞEMATİK TASARIM KURSUNA KATILANLARA KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

MESLEKTE 25. VE 30. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE BELGE TÖRENİ DÜZENLENDİ

ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILIYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI TAHSİN YILMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ MÜDÜRÜ NEŞE AKKOÇ KANAL D’DE TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZLARINI (POWER BANK) DEĞERLENDİRDİ

TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN…

EMO HEYETİ TEDAŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MAHMUT YAĞIZ İLE GÖRÜŞTÜ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri