MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 34  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SİİRT İLİ ÜYE BULUŞMASI.. 16.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulumuz 15 Ekim 2023 tarihinde Siirt ili`nde bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi. Üye buluşmasında; Oda-üye ilişkileri, Oda örgütlenme çalışmaları, Oda faaliyetleri ve mühendislik meslek yaşamına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 14.10.2023

    

Şubemiz koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak 14 Ekim 2023 tarihinde Şubemizde `Türkiye Erterkonnekte Sistemi` konulu bir bilgilendirme semineri düzenlendi. Elektrik Mühendisi Ercan UYSAL tarafından düzenlenen Seminerde, Elektrik iletim Şebekeleri ve Enterkonnekte Sistem ile ilgili olarak üyelerimiz bilgilendirildi.

10 EKİM`İ UNUTMAYACAĞIZ..10 EKİM`İN YILDÖNÜMÜNDE DEVRİM ŞEHİTLERİ VE BARIŞ SAVUNUCULARI DÜZENLENEN BASIN AÇIKLAMASI VE ANMA ETKİNLİĞİ İLE ANILDI 11.10.2023

    

Ankara Tren Garı önünde 103 devrimci demokrat ve barış savunucusunun hayatını kaybettiği, 500`ü aşkın kişinin de yaralandığı 10 Ekim Katliamının yıl dönümünde devrim şehitleri ve bu katliamda yaralanan barış savunucuları Şubemizin de aralarında yer aldığı Amed Emek ve Demokrasi Platformu tarafından Diyarbakır`da düzenlenen basın açıklaması ve anma etkinliği ile anıldı.

`TÜRKİYE ENTERKONNEKTE SİSTEMİ` KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILACAKTIR.. 11.10.2023

    

Şubemiz koordinasyonuyla Şubemiz üyesi Elektrik Mühendisi Ercan UYSAL tarafından 14 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 14.00`te Şubemiz seminer salonunda `Türkiye Enterkonnekte Sistemi` konulu eğitim semineri yapılacaktır. Eğitim Semineri üyelerimizin Türkiye Eterkonnekte Sistemi hakkında bilgilendirilmeleri amacıyla düzenlenecektir. Seminer ücretsiz yapılacaktır. Bilgilendirme seminerine üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz.

TMMOB ÜYELERİ İÇİN İNDİRİMLİ SAĞLIK (DİYET) HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 11.10.2023

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis, mimar ve şehir plancıları odası üye ve çalışanları çocuklarının sağlık (diyet) hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Diyetisyen Binevş ELGÜN ile 04 Ekim 2023 tarihinde protokol imzalanmıştır. Protokole göre Odamız çalışanı ve üyeleri Oda üyesi yada çalışanı olduklarını gösterir bir belge ile Fırat Mah. Nazım Hikmet Cad.Mega Arslan Cadde 75 Plaza K:5 No:28 Kayapınar/Diyarbakır adresinde bulunan Diyetisyen Binevş ELGÜN`e gitmeleri halinde gitmeleri halinde çocukları için sağlık (Diyet) hizmetinden %25 indirimli yararlanabileceklerdir. Üyelerimize duyurulur. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

TMMOB ÜYELERİ İÇİN İNDİRİMLİ SPOR (PLATES) HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI 11.10.2023

    

Odamızın da bileşeni olarak yer aldığı ve bu dönem sekreteryası şubemizce yürütülmekte olan TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından; TMMOB a bağlı mühendis, mimar ve şehir plancıları odası üyelerinin spor (plates) hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için Antrenör Hiva BOZKURT ile 04 Ekim 2023 tarihinde protokol imzalanmıştır. Protokole göre Odamız üyeleri, Oda üyesi olduklarını gösterir bir belge ile Fırat Mah. Nazım Hikmet Cad.Mega Arslan Cadde 75 Plaza K:5 No:28 Kayapınar/Diyarbakır adresinde bulunan Antrenör Hiva BOZKURT`a gitmeleri halinde gitmeleri halinde spor (plates) hizmetinden %20 indirimli yararlanabileceklerdir. Üyelerimize duyurulur. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

EMO ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİK HEYETİMİZ FIRAT EDAŞ YETKİLİLERİ İLE MÜHENDİSLİK HİZMET ALAN VE UYGULAMALARINI DEĞERLENDİRDİ 03.10.2023

    

Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilcilik Heyetimiz tarafından 28 Eylül 2023 tarihinde Fırat EDAŞ Birim Müdürleriyle bir toplantı yapıldı. Toplantıda; Fırat EDAŞ Dağıtım Bölgesinde Abone ve Bina İskan Süreçleri, Oda-Fırat EDAŞ-Üye ilişkileri ile Mühendislik Hizmet Alan ve Uygulamaları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZ YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI (YEK) KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI 01.10.2023

    

Şubemiz Yenilenebilir Enerji Kaynakları (YEK) Komisyonu 30 Eylül 2023 tarihinde saat 10.30`da Şubemiz hizmet yerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.Komisyon üyeleri kahvaltının ardından saat 12.30`da toplantısını yaptı.

ŞUBEMİZ ENERJİ VE EKOLOJİ KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI 30.09.2023

    

Şubemiz Enerji ve Ekoloji Komisyonu 29 Eylül 2023 tarihinde saat 19.30`da Şubemiz hizmet yerinde toplandı.

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 25.09.2023

    

Sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından Asgari Ücret Protokolü kapsamında 25 Eylül 2023 tarihinde Diyarbakır SGK il müdürlüğü ile bir görüşme yapıldı.

DERSİM KENT SEMPOZYUMUNDA YER ALDIK 24.09.2023

    

22-23 Eylül 2023 tarihlerinde Dersimde düzenlenen `Dersim Kent Sempozyumuna` Sekretaryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB AMED İl Koordinasyon Kurulu adına katılım sağlandı. İl Koordinasyon Kurulu ve bölge İl Koordinasyon Kurulları adına Şube Eş Başkanımız Alican Çetinkaya bir de konuşma yaptı.

`BOŞUNA MI OKUDUK` KAMPANYASI DERSİM TOPLANTISINA KATILDIK 24.09.2023

    

TMMOB heyeti ile bölge IKK ları olarak `Boşuna mı Okuduk kampanyası` konusunda Dersim de bir toplantı yapıldı. Toplantıya Sekretaryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB AMED İl Koordinasyon Kurulu adına Şube Eş Başkanımız Alican Çetinkaya katıldı.

19 EYLÜL MÜHENDİS MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNDE MÜCADELEYE DEVAM! 19.09.2023

    

19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma gününde; İnsanca yaşayacak bir ücret için, İş bulamayan meslektaşlarımız için, Meslektaşlarımızın ve mesleğimizin itibarı için, Asgari ücret, yoksulluk ve açlık sınırının altında çalışmaya dur demek için, Emekli meslektaşlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesi için, Geleceğimiz ve Haklarımız için Basın açıklaması düzenlendi.Haberin devamı için tıklayınız.

BASIN AÇIKLAMASINA ÇAĞRI.. 18.09.2023

    

İnsanca yaşayacak bir ücret için, İş bulamayan meslektaşlarımız için, Meslektaşlarımızın ve mesleğimizin itibarı için, Asgari ücret, yoksulluk ve açlık sınırının altında çalışmaya dur demek için, Emekli meslektaşlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesi için, Geleceğimiz ve Haklarımız için tüm Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı meslektaşlarımızı 19 Eylül 2023 tarihinde saat 12.30`da Diyarbakır Dağkapı meydanında yapılacak Basın açıklamamıza katılmaya ve sesimize ses vermeye bekliyoruz..

BOŞUNA MI OKUDUK, HAKLARIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HAYDİ MÜCADELEYE! 15.09.2023

    

Sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 15 Eylül 2023 tarihinde `Boşuna mı Okuduk` `Haklarımız ve Geleceğimiz için Haydi Mücedeleye`` konulu bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklaması metni için haberin devamına tıklayınız.

`VERİMDER ANADOLU BULUŞMALARI` TOPLANTISINA KATILDIK.. 14.09.2023

    

14 Eylül 2023 tarihinde VERİMDER`in (Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği) Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi iş birliğiyle organize ettiği `VERİMDER ANADOLU BULUŞMALARI – Diyarbakır” toplantısına Şube Yönetim Kurulu üyelerimizle katılım sağladık. Toplantıda; iklim değişikliği, enerji verimliliği, enerji tasarrufu ve sürdürülebilirlik konuları görüşüldü.

BOŞUNA MI OKUDUK? HAKLARIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HAYDİ MÜCADELEYE! 14.09.2023

    

Boşuna Mı Okuduk? Haklarımız ve Geleceğimiz` için Haydi Mücadeleye!.19 Eylül Mühendis,Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Gününde TMMOB öncülüğünde tüm ülkede kitlesel basın açıklamaları yapılacaktır..

EMO GENÇ KOMİSYONU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELİNDİ. 12.09.2023

    

Şubemiz 22. Çalışma Dönemi EMO Genç Komisyonu üyeleriyle Şube Yönetim Kurulumuz 12 Eylül 2023 tarihinde saat 12.30`da Şubemizde bir araya gelerek toplandı. Toplantıda; EMO Genç Komisyonu yapısı, çalışmaları ve örgütlülüğü ele alınarak değerlendirildi.

DİCLE ÜNİVERSİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARETİ 12.09.2023

    

Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Bilal GÜMÜŞ, Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 12 Eylül 2023 tarihinde saat 14.00`te ziyaret edildi. Ziyarette; Profesör unvanı alan Bölüm Başkanı Hocamız Bilal Gümüş Yönetim Kurulumuzca tebrik edilerek öğretim hayatında başarı dileğinde bulunuldu.

İŞYERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELİNDİ.. 10.09.2023

    

9 Eylül 2023 tarihinde saat 11.00`de Şubemiz İşyeri temsilcileri ile Şube Yönetim Kurulu ve örgütlenme komisyonu üyelerimiz bir araya gelerek toplandı. Toplantıda; Oda-üye-işyeri ilişkileri, üye ve mesleki sorunlar, Şube faaliyetleri ve etkinlik planları konuları ele alınarak değerlendirildi.

 

Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.