|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ELEKTRİK KESİNTİSİ KORKUTMACASI YARGI KARARLARININ ÖNÜNE GEÇTİ 19.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
NÜKLEERSİZ YAŞAM ŞENLİĞİ YAPILIYOR 18.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | NÜKLEER SANTRALE BU KEZ ŞENLİKLE "HAYIR" DENİLECEK... SİNOP'TA 17-23 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK ŞENLİK PROGRAMINDA SERGİLERDEN PANELLERE ŞİİR DİNLETİSİ VE TİYATRO OYUNUNDAN KONSERLERE KADAR PEK ÇOK ETKİNLİK YER ALIYOR. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ORTADOĞU'DAKİ SAVAŞ ÇIĞIRTKANLIĞI DURDURULMALI... 18.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TÜRKİYE BİLİŞİM ANSİKLOPEDİSİ ÇIKTI 18.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBEMİZ BAŞKANI EROL CELEPSOY SKY TÜRK'DE 05.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | Dün akşam 4 Temmuz 2006 günü Saat: 23:00'te SKY Türk gece haberlerine katılan Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy, geçtiğimiz günlerde yaşanan elektrik kesintilerinin ortaya çıkardığı sorular ve enerji politikaları üzerine görüşlerini kamuoyuna aktardı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBEMİZ BAŞKANI CNN TÜRK MANŞET PROGRAMINA KATILDI 05.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy, son günlerde yaşanan elektrik arızaları ve 13 ile yayılan elektrik kesintileri ile ilgili CNN Türk'te 3 Temmuz 2006 günü MANŞET programına katıldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO YÖNETİM KURULU BAŞKANI KEMAL B. ULUSALER NTV'DE 03.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ELEKTRİK SİSTEMİ ALARM VERİYOR! 03.07.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ 01.07.2006 |
| |
| 30 Haziran 2006 günü İstanbul Teknik Üniversitesi 2005-2006 Öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı. Son yıllarda yapılagelen bir biçimde İTÜ mezuniyet törenine katılan Şubemiz çeşitli etkinlikler yaptı. Törende Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy bir konuşma yaptı.
|
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO İSTANBUL ŞUBESİ PROJE YARIŞMASI 2006 YAPILDI 30.06.2006 |
| |
| Yarışmaya başvuran 30 projeden 26sı yapılan sunumlara katıldı. Sunumlar 2 bölüm halinda yapıldı. Değerlendirmeler Prof. Dr. Aydoğan Özdemir, Prof Dr. Tülay Yıldırım, Doç Dr. Oğuzhan Çiçekoğlu, Öğretim Görevlisi Turgut Uyar ve Elektronik Mühendisi Ahmet Tarık Uzunkaya tarafından yapıldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ 28.06.2006 |
| |
| 27 Haziran 2006 günü Yıldız Teknik Üniversitesi 2005-2006 Öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı. Son yıllarda yapılagelen bir biçimde YTÜ mezuniyet törenine katılan Şubemiz çeşitli etkinlikler yaptı. Öncelikle Şubemiz EMO-Genç müzik grubunun bir dinleti sunduğu törende Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy bir konuşma yaptı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
NÜKLEER KARŞITI PLATFORM DİVRİĞİ PİLAV ŞENLİĞİ'NDE 26.06.2006 |
| |
| Her yıl geleneksel olarak yapılan Divriği Pilav Şenliği bu yıl, anti-nükleer bir içerikle gerçekleştirildi. Şenlikte geniş bir katılım sağlayan İstanbul NKP piknik alanında kurduğu masalarla imza topladı. Sekretaryasını Şubemizin yürüttüğü İstanbul NKP adına bir konuşma yapan Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy, Divriğilileri nükleer santrala karşı mücadele etmeye davet etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
SEMİNER: MATLAB İLE VERİ ANALİZİ YÖNTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HESAPLARI 26.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO İSTANBUL ŞUBESİ BİTİRME PROJELERİ YARIŞMASI SUNUM GÜNÜ 23.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | Sunum Tarihi : 29 Haziran 2006 Perşembe
Sunum Yeri : EMO İstanbul Şubesi Eğitim Merkezi-Cumhuriyet Cad. No:283/5 Aseri Müze Karşısı/Harbiye-Projelerin teslim edildiği bina
|
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
NÜKLEERSİZ YAŞAM İÇİN
SİNOP’TA ŞENLİK, AKKUYU’DA MİTİNG 21.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | Nükleer Karşıtı Platform Eşgüdüm Toplantısı’nda 17-23 Temmuz 2006 tarihleri arasında Sinop'ta Nükleersiz Yaşam Şenliği, 5-6 Ağustos 2006 tarihlerinde Akkuyu'da miting ve şenlik yapılmasına karar verildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
BURHANETTİN SEZERAR'I ANDIK 16.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | Elektrik Mühendisliğinin ülkemizdeki kurucusu Ord. Prof. Burhanettin Sezerar Şubemizde yapılan bir törenle anıldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MESLEK İÇİ EĞİTİMLER (MİSEM EĞİTİMLERİ) VE ÜCRETSİZ SEMİNERLER 10.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | EMO ISTANBUL SUBESI MİSEM Eğitimleri ve Ücretsiz Seminerler
![](http://emo.org.tr/resimler/ekler/f1de29e6da19d22_ek.jpg) |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBEMİZ TRAKYA TEMSİLCİLİKLERİ TOPLANTISI YAPILDI 09.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | 35. Dönem Yönetim Kurulu ile Trakya Temsilcilikler 2. Koordinasyon Toplantısı Çorlu Sanayi ve Ticaret Odası Toplantı Salonunda 07.06.2006 tarihinde gerçekleştirilmiştir. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
YAPI DENETİM FORMU YAPILDI 09.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | 35. Dönem Yönetim Kurulumuz tarafından oluşturulan Yapı Denetim Komisyonumuz 08.06.2006 tarihinde Yapı Denetim Forumu düzenlemiştir. Foruma 41 Yapı Denetçisi ve Yardımcı Kontrol Elemanı Elektrik Mühendisi katılmış olup , Forumda üyelerimiz karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini tartışmışlardır. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
STAJ SONUÇLARI 05.06.2006 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_2.png) | |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |