MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 81

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 124  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TÜRK YUNAN ORTAK MÜHENDİSLİK SEMİNERLERİ 13.09.2006

    

İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yunanistan Teknik Odası ile 21-22 Eylül 2006 İstanbul'da, 28-29 Eylül 2006 Atina'da "Türkiye'de ve Yunanistan'da Yapı Üretimi" konu başlıklı ortak seminerler gerçekleştirecek..

TSF (TÜRKİYE SOSYAL FORUMU) PROGRAMI BELLİ OLDU. 13.09.2006

    

30 Eylül-1 Ekim 2006 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek Türkiye Sosyal Forumu kapsamında yapılacak ve TMMOB'ye bağlı odaların içinde yer alacağı seminer ve atölye çalışmalarının programı ve katılımcıları belirlendi. 41 ayrı başlıkta yapılacak seminerlerin listesi ayrıntılardadır. Seminerler Darphane-i Amire, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, İstanbul Tabip Odası ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası salonlarında yapılacak. Diğer bilgiler için :http://www.sosyalforum.org adresine bakabilirsiniz.

DARBECİLER YARGILANSIN-DEMOKRASİ MİTİNGİ 08.09.2006

    

26 yıl sonra “Darbeciler Yargılansın-Demokrasi Mitingine” çağrı yaparken, kendi özgürlüğünü yalnızca ötekinin özgürlüğüyle olanaklı gören, eşitlik isteyen, “Gülmek bir halk gülüyorsa gülmektir” diyerek emperyalizmin tüm dünya halkları üzerindeki zulmünden acı duyan, çocuklarına onurlu bir gelecek bırakmayı düşleyen herkesi TMMOB ve EMO pankartları ile 10 Eylül 2006 Pazar günü saat 14.00’de Abdi İpekçi Parkı’nda gerçekleştirilecek olan mitingde görüşmek dileğiyle...

GELENEKTEN GELECEĞE 3. BARIŞ SERGİSİ 08.09.2006

    

Barış Derneği, 8 Eylül-8 Ekim 2006 tarihleri arasında, DMS Sanat Galerisi'nde (Osmanağa Mah. Mühürdar Bay Sok. No: 12 Kat: 3 Kadıköy) "Gelenekten Geleceğe 3. Barış Sergisi" gerçekleştirecektir.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ 04.09.2006

    

TMMOB İstanbul İKK olarak gerçekleştirdiğimiz 1 Eylül Dünya Barış Günü Etkinliği, 1 Eylül Cuma günü Mecidiyeköy Kültür Merkezi’nde yapıldı. 20:00-23:00 saatleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte: TMMOB İSTANBUL İKK Sekreteri Tores Dinçöz açılış konuşmasından sonra, Genel Savaş Olgusu içerikli Slayt Gösterisi-Şiirler-Metin Okuma-Müzik dinletisi yapıldı. İkinci Bölümde, Gündemdeki Savaş konulu Slayt Gösterisi-Şiirler-Metin Okuma-Müzik dinletisi yapıldı. Barış temalı üçüncü kısım; Slayt Gösterisi-Şiirler-Metin Okuma-Müzik dinletisiyle sona erdi. Hemen ardından Kazım Koyuncu’nun hareketli bir Karadeniz türküsü eşliğinde yapılan dans gösterisiyle gece sona erdi.

İSTANBUL NKP BARIŞAROCK'DA 28.08.2006

    

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve onbinlerce kişinin katıldığı Barışarock'a sekreteryasını Şubemizin yürüttüğü İstanbul Nükleer Karşıtı Platform da katıldı. Barışarock sahası içinde açılan İstanbul NKP imza masası binlerce insan tarafından ziyaret edildi, nükleer santral yapımına karşı imza toplandı.

TMMOB 14 EKİM MİTİNGİ 28.08.2006

    

ÖSS SONUCUNDA İSTANBUL'U TERCİH EDEN ÖĞRENCİLER İÇİN PRATİK BİLGİLER 22.08.2006

    

Bu yıl ÖSS'ye girerek İstanbul'daki bir bölüme girecek öğrenciler için pratik bilgiler ve sıkça sorulan sorular bölümü hazırladık. Bu bölüm sürekli güncellenerek öğrencilerin ve velilerin hizmetine sunulacaktır.

LÜBNAN İŞGALİ PROTESTO EDİLDİ 18.08.2006

    

17 Ağustos 2006 akşamı Taksim'de biraraya gelen Emek Platformu bileşenleri Galatasaray'a kadar yürüyerek basın açıklaması yaptılar. Yüzlerce insanın katıldığı basın açıklamasında İsrail'in Lübnan'ı işgal etmesi protesto edilerek, Pazar günü Kadıköy'de gerçekleştirilecek olan mitingin duyurusu yapıldı. Katılımcıların sık sık Katil ABD İşbirlikçi AKP, Siyonist İsrail Lübnan'dan Defol, Her Yer Filistin Hepimiz Filistinliyiz sloganı attığı basın açıklamasına coşkulu bir katılım oldu.

ABD VE İSRAİLİ DURDURALIM MİTİNGİ YAPILDI 14.08.2006

    

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, KESK İstanbul Şubeleri, İstanbul Tabip Odası, HAK-İŞ Marmara Bölge Başkanlığı, Memur Sen İstanbul Şubeleri, Hava İş Genel Merkezi, Teksif Bakırköy Şubesi, Haber İş 1 Nolu Şube, Harp İş Anadolu Yakası Şubesi, TÜMTİS İstanbul 1 Nolu Şube, İstanbul Diş Hekimleri Odası, İstanbul Eczacılar Odası, İstanbul Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, İstanbul Veteriner Hekimler Odası'nın birlikte düzenlediği ABD VE İSRAİLİ DURDURALIM MİTİNGİ YAPILDI. Birliğimiz TMMOB'nin kitlesel olarak katıldığı mitingte binlerce insan ABD ve İsrail'in Lübnan işgalini kınadılar.

NKP ÇALIŞMALARI 01.08.2006

    

"EV ŞEKLİNDE BOYANAN TRAFOLARIN UYARILARI YETERSİZ!" (HABER TÜRK) 28.07.2006

    

GÜNEŞE KANAT AÇANLAR YARIŞI SONUÇLANDI. FORMULA G'06 YARIŞI SONUÇLARI 26.07.2006

    

1.si 2005 yılında Tübitak Bilim Teknik dergisi tarafından düzenlenen Güneş Enerjisi ile çalışan araçlar yarışının ikincisi de büyük ilgi gördü. Yarış iki aşamalı olarak yapıldı. Ayrıntılı bilgiler, sonuçlar ve fotoğraflar için tıklayınız.

PROJE YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU 24.07.2006

    

29 Haziran 2006 günü yapılan değerlendirme sonucunda aşağıdaki sıralama oluşmuştur. Kazanan projelere ödülleri 1. olan projenin geldiği okul olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin açılış töreninde (4 Ekim 2006) verilecektir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ KORKUTMACASI YARGI KARARLARININ ÖNÜNE GEÇTİ 19.07.2006

    

NÜKLEERSİZ YAŞAM ŞENLİĞİ YAPILIYOR 18.07.2006

    

NÜKLEER SANTRALE BU KEZ ŞENLİKLE "HAYIR" DENİLECEK... SİNOP'TA 17-23 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK ŞENLİK PROGRAMINDA SERGİLERDEN PANELLERE ŞİİR DİNLETİSİ VE TİYATRO OYUNUNDAN KONSERLERE KADAR PEK ÇOK ETKİNLİK YER ALIYOR.

ORTADOĞU'DAKİ SAVAŞ ÇIĞIRTKANLIĞI DURDURULMALI... 18.07.2006

    

TÜRKİYE BİLİŞİM ANSİKLOPEDİSİ ÇIKTI 18.07.2006

    

ŞUBEMİZ BAŞKANI EROL CELEPSOY SKY TÜRK'DE 05.07.2006

    

Dün akşam 4 Temmuz 2006 günü Saat: 23:00'te SKY Türk gece haberlerine katılan Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy, geçtiğimiz günlerde yaşanan elektrik kesintilerinin ortaya çıkardığı sorular ve enerji politikaları üzerine görüşlerini kamuoyuna aktardı.

ŞUBEMİZ BAŞKANI CNN TÜRK MANŞET PROGRAMINA KATILDI 05.07.2006

    

Şubemiz Başkanı Erol Celepsoy, son günlerde yaşanan elektrik arızaları ve 13 ile yayılan elektrik kesintileri ile ilgili CNN Türk'te 3 Temmuz 2006 günü MANŞET programına katıldı.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEK

17.11.2020
 


Çok Okunanlar


EMO GENÇ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ`NDE

EMO GENÇ`TEN İTÜ`DE SEMİNER

EMO GENÇ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ`NDE

ÇMO İSTANBUL ŞUBESİ`NİN DÜZENLEDİĞİ ÇMO`NUN 32. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK

ETMD GELENEKSEL YAZA MERHABA BULUŞMASI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.