MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 32  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

V.YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU ŞUBEMİZDE DÜZENLENEN BASIN TOPLANTISI İLE YEREL VE ULUSAL BASINA TANITIMI YAPILDI.. 16.06.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 19-20-21 Haziran 2009 tarihlerinde Diyarbakır'da yapılacak olan V. Yenilenebilir enerji Kaynakları Sempozyumunun basına tanıtımı 16 Haziran 2009 Salı günü sabahı düzenlenen kahvaltılı basın toplantısı ile yapıldı.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, YEKSEM Yürütme Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile yerel ve ulusal basından bir takım yetkililer katıldılar.

ŞUBEMİZİN 12. SAYI HABER BÜLTENİ YAYINLANDI.. 13.06.2009

    

Şubemizce hazırlanarak bastırılan Haber Bültenimizin 12. sayısı (Mayıs 2009) yayınlandı.Şube bültenlerinin 15 Haziran 2009 Pazartesi gününden sonra İl ve İşyeri Temsilciliklerimize dağıtımı yapılacaktır.Yazının devamı için tıklayınız.

V. YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU PROGRAMI YAYINLANDI.. 11.06.2009

    

EMO Diyarbakır Şubesi tarafından, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi‘nin işbirliği ile düzenlenecek olan V. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu 19-20-21 Haziran tarihlerinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda yapılacaktır.Yazının devamı için tıklayınız.

TMMOB, DİSK VE TTB'DEN KESK'E DESTEK 29.05.2009

    

KESK Genel Merkezi'nin polis ve jandarma tarafından aranması Ankara'da düzenlenen oturma eylemi ile kınandı. Otuma eylemi öncesinde TMMOB, DİSK ve TTB adına yapılan basın açıklamasında KESK'e yönelik baskılar "darbeci zihniyetin, baskıcı-otoriter bir özlemin dışa vurumu" olarak değerlendirildi. Açıklamada, gözaltına alınan sendika yöneticilerinin ve üyelerinin bir an önce serbest bırakılması istendi.

ÜYELERİMİZE YÖNELİK OLARAK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 03.05.2009

    

2 Mayıs 2009 Cumartesi günü 14.00-17.00 saatleri arasında Diyarbakır Klas Otel'de Yangın Algılama Sistemleri ve Projelendirme konulu bilgilendirme semineri (toplantısı) yapıldı.

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYONU BİLEŞENLERİ 1 MAYIS'I KUTLADI. 01.05.2009

    

Sekreteryası Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İKK Bileşenlerini oluşturan Odaların yönetici, temsilcileri ve üyelerinden oluşan geniş bir kitle ile Diyarbakır Dağkapı meydananında düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarına katıldı.İKK bileşenlerinden olan Şubemiz de 1 Mayıs kutlamasına Yönetim Kurulu ve Üyelerimizle iştirak etti.

DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ. 27.04.2009

    

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından gerçekleştirilen Diyarbakır Kent Sempozyumu, Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu'nda 24-26 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlendi. Sempozyuma katılan Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Musa Çeçen, "Enerji" oturumunun yöneticiliğini yaparken; EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tarık Öden "Kentler ve İletişim Altyapıları" ile "Enerji Politikalarının Kent Yaşamına Etkileri" olmak üzere 2 bildiri sundu. EMO Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Tüzün de "Bölge ve Diyarbakır'da Sosyo-Ekonomik Yapının Elektrik Enerji Kullanımına Etkileri" konulu sunumunu gerçekleştirdi.

TMMOB DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMUNA İLİŞKİN BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 20.04.2009

    

Diyarbakır'da bulunan yerel yazılı ve görsel basın organları ile 20 Nisan 2009 tarihinde saat 10.30 da Miroğlu Otel'de yapılan kahvaltılı basın toplantısında, 24-26 Nisan 2009 tarihlerinde Diyarbakır'da düzenlenecek olan TMMOB Diyarbakır Kent Sempozyumu hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

ŞUBEMİZCE DEDAŞ DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞAN MÜHENDİSLERİN YAŞADIĞI SORUNLARA İLİŞKİN YAZILI BİR BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENMİŞTİR. 17.04.2009

    

17 Nisan 2009 tarihinde "Mühendisler DİCLE EDAŞ Diyarbakır il Müdürlüğü'nden Neden Kaçıyor" konulu düzenlenen yazılı basın açıklamasının metni için tıklayınız.

BATMAN HES'E TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ. 10.04.2009

    

Dicle Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde okuyan EMO Genç üyelerimize yönelik olarak 9 Nisan 2009 tarihinde Batman HES'e teknik gezi düzenlendi.Düzenlenen gezi ile Hidroelektirk Santrallari hakkında Genç üyelerimiz bilgilendirilmişlerdir.

HASANKEYF'İ YAŞATMA GİRİŞİMİ TARAFINDAN ŞUBEMİZDE BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ. 10.04.2009

    

Şubemizin de bileşeni olduğu Hasankeyf'i Yaşatma Girişimince 10 Nisan 2009 tarihinde Şubemizde bir basın açıklaması düzenlendi.Basın açıklamasında girişim üyelerince, Ilısu Baraj Projesindeki son durum ile baraj hakkında dava süreci ve sonuçları basın organları ile paylaşıldı.Basın açıklamasının metnini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

TMMOB DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU YAPILDI. 08.04.2009

    

Diyarbakır Kent Sempozyumu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda 24-26 Nisan 2009 tarihlerinde düzenlendi.Üç gün boyunca süren Sempozyumda; Ulaşım, Altyapı, Tarihi Çevre ve Koruma, Kentsel Dönüşüm ve Konut, Planlama ve Kentleşme, Kent ve Çevre, Enerji konularında Vll oturumda ele alınarak, "Göç Olgusu, Kentsel ve Sosyal Sorunlar" konulu Paneli ile devam etmiş "Belediye Başkanlarıyla Kenti Tartışıyoruz" konulu Forum ile de tamamlanmıştır.Sempozyum Bildiriler Kitabı için yazının devamını okuyunuz.

BİLİME ÖZGÜRLÜK 12.03.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası 41. Dönem Yönetim Kurulu, TÜBİTAK Bilim ve Teknik Dergisi‘nde Darwin ile ilgili yazılara yapılan sansürü 11 Mart 2009 tarihinde bir basın açıklaması yaparak tepki gösterdi. “Bundan 1.5 asır önce Türlerin Kökeni adlı kitabı yayımlanan Darwin’e ve fikirlerine 2009 yılında özgürlük istemek zorunda kalmaktan utanç duyuyoruz” denilen açıklamanın tam metnine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI. 10.03.2009

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle ilimizde 7 Mart 2009 tarihinde düzenlenen mitinge, TMMOB'ye bağlı Diyarbakır'daki Odalardan kadın üyelerimiz de katılım sağladılar.Bunun yanında, Sekreteryası Şubemizce yürütülen TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu’nca Dünya Emekçi Kadınlar Günü düzenlenen kokteylle kutlandı.Günün anlam ve önemine ilişkin; slaytlı sunumlar, kısa tiyatro oyunu ve canlı müzik gösterimi ile zenginleştirilen kokteyl, TMMOB’e bağlı oda yöneticileri ve kayıtlı kadın üyelerinden oluşan 100 kişilik bir katılım ile gerçekleştirildi.

DEDAŞ A.Ş YÖNETİCİLERİ İLE KURUMDA ÇALIŞAN ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ. 10.03.2009

    

Şube Yönetim kurulumuzca 09 Mart 2009 tarihinde yapılan ziyarette; Kurum Yöneticileri ile kurumda çalışan üyelerimizle biraraya gelindi.Ziyarette Oda-Kurum-Üye ilişkileri, üyelerimizin çalışma durumları ve sorunları ele alınarak değerlendirildi.

KRİZİN YÜKÜ KADINLARIN OMUZLARINDA 09.03.2009

    

EMO 41. Dönem Yönetim Kurulu, 8 Mart 2009 tarihinde yaptığı basın açıklamasında, kadınların ekonomik krizin yükü altında ezildikleri belirterek, "savaşta, krizde, işte, evde, okulda, sokakta, yaşamın her alanında cinsel kimliklerinden ötürü bedel ödeyen; egemen sınıfların çıkarına hizmet eden cinsiyet ayrımcılığına karşı mücadele yürüten tüm kadınları" desteklediğini kaydetti. Basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZDE 03 MART SALI GÜNÜ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.'DE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZLE BİRARAYA GELİNDİ. 04.03.2009

    

Şube Yönetim Kurulumuzca Üyelerimizle Oda-Üye,Oda-Kurum ilişkileri ve sorunları ile Oda örgütlülüğü konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

TMMOB VE ODALAR BOYUN EĞMEYECEK 28.02.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası 41. Dönem Yönetim Kurulu 27 Şubat 2009 tarihinde yazılı bir basın açıklaması yaparak, Bergama Altın Madeni'nin yargı kararlarına karşın hala işletilmesi ve yeniden ÇED süreci başlatılmasına tepki gösteren TMMOB’a yönelik şirket yöneticisi tarafından yapılan saldırıyı kınadı. TMMOB ve odalarının baskılara boyun eğmeyeceğinin vurgulandığı açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 435. SAYIYA ULAŞTI 25.02.2009

    

Elektrik Mühendisliği Dergisi’nin 435. sayısı “Özel Mülk Yazılım, Özgür Yazılım ve Açık Kaynak Kod” başlıklı dosya konusu ile yayımlandı.

CUMHURİYET ENERJİ YARIN BAYİLERDE 24.02.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası ve Cumhuriyet Gazetesi işbirliği ile hazırlanan Cumhuriyet Enerji Dergisi'nin 14. sayısı yarın (24 Şubat 2009) yayımlanıyor. "Kyoto Protokolü Ne Getiriyor, Ne Götürüyor?" kapak konusu ile yayımlanan dergiye, Cumhuriyet Gazetesi'nin eki olarak tüm gazete bayilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Çok Okunanlar


`KORUMA SİSTEMLERİ`KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.

AMED 7. YEREL KADIN KURULTAYI DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZE BAĞLI EMO ELAZIĞ VE TUNCELİ TEMSİLCİLİKLERİ DENETLENDİ

VII.ELEKTRİK TESİSLERİ ULUSAL KONGRE VE SERGİSİNE KATILDIK

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.