MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 34  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

NEVRUZ/NEWROZ’U KUTLUYORUZ 21.03.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 41. Dönem Yönetim Kurulu, Anadolu, Ortadoğu, Orta Asya ve Balkanlar’ın ortak bayramı olan Nevruz/Newroz’u, barış, özgürlük ve kardeşliğin egemen olacağı bir dünya umuduyla kutladı. EMO 41. Dönem Yönetim Kurulu'nun kutlama mesajına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZ EMO GENEL KURUL DELEGELERİ TOPLANDI. 20.03.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası 42. Olağan Genel Kurulu'na katılacak Şubemiz Genel Kurul Delegeleri ile Şubemizde bir toplantı yapıldı. Toplantıda EMO Genel Kuruluna katılım ile kurulda görüşülecek EMO yönetmelikleri ele alınarak değerlendirildi.

ŞUBEMİZ KOMİSYONLARININ BELİRLENMESİ İÇİN ÜYE TOPLANTISI YAPILDI. 13.03.2010

    

EMO D.Bakır Şubesi 16. Dönem Çalışma Komisyonları ile komisyonlarda yer alacak üyelerin seçimi için Şubemizde geniş katılımlı üye toplantısı yapıldı.

DİYARBAKIR'DA TMMOB'A BAĞLI KADIN ÜYELER 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI.. 11.03.2010

    

TMMOB Diyarbakır Oda bileşenleri üyesi kadınlar, 07 Mart Pazar günü Diyarbakır Sülüklühan'da düzenlenen kahvaltıda biraraya gelerek 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladı. TMMOB Diyarbakır İKK bünyesinde planlanan ve müzik eşliğinde düzenlenen kahvaltılı toplantıya Şubemiz üyeleri de dahil 90 kadın katılmışlardır.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KENTİMİZDE DÜZENLENEN MİTİNG İLE KUTLANDI. 11.03.2010

    

8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle Diyarbakır'da TMMOB, Sivil toplum kuruluşları, Sendikalar ile ilimizde yer alan bir takım kurum ve kuruluşlarından kadınların katıldığı 8 Mart Mitingine, TMMOB Diyarbakır İKK Bünyesinde Şubemiz kadın üyeleri de katılarak bu özel günü kutlamışlardır.Yazının devamı için tıklayınız..

KRİZ KADIN MÜHENDİSİ VURDU 11.03.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yapılan "Küresel Krizin Etkileri: EMO Üyelerinin İstihdamı" araştırması kapsamında kadın EMO üyesi mühendislerin yüzde 17.1'inin işsiz olduğu belirlenmiştir. EMO 41. Dönem Yönetim Kurulu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle yaptığı basın açıklamasında, EMO üyesi kadın mühendisler arasında işsizlik ve istihdam koşullarına ilişkin çalışma sonuçlarını da kamuoyuna duyurdu. Açıklamanın tam metnine yazımızından devamından erişebilirsiniz.

EMO 2010 ÜYE AJANDASI İLE ŞUBEMİZ HABER BÜLTENİNİN 14. SAYISI YAYIMLANARAK DAĞITIMINA BAŞLANDI. 20.01.2010

    

EMO 2010 Üye ajandası ve EMO D.Bakır Şube Haber bültenlerinin Şubemiz İl ve İşyeri Temsilciliklerine dağıtımı yapılmıştır.Diyarbakır dışında ikamet eden üyelerin EMO Diyarbakır İl Temsilciliklerimizden, Diyarbakır‘da kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan üyelerimizin Şubemiz İşyeri temsilciliklerinden ajanda ve bültenlerini almaları gerekmektedir. Şubemiz merkezinde ikamet ederek faaliyet yürüten diğer üyelerimizin ajanda ve bültenlerini Şubemizden teslim almaları gerekmektedir.Yazının devamı için tıklayınız.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI DİYARBAKIR ŞUBESİ 16.OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ YAPILDI.. 11.01.2010

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu ve Yetkili Organ Seçimleri 09-10 Ocak 2010 tarihlerinde Şube hizmet binası’nda yapıldı. Genel Kurulumuza Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa ÇEÇEN ve Başkan Yardımcısı Sayın Tarık ÖDEN de katılarak onurlandırmışlardır.Yazının Devamı için tıklayınız.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 5. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 05.01.2010

    

05 Ocak 2010 tarihinde Şubemizde 5.Danışma Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanısıra Şubemiz Danışma Kurulu'nda yer alan üyelerin katılımı sağlanmıştır.

ŞUBEMİZCE MİSEM BÜNYESİNDE SMM EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 28.12.2009

    

24-27 Aralık 2009 tarihlerinde Şubemizde MİSEM bünyesinde düzenlenen SMM Eğitimi seminerine 18 üye katılım sağlamıştır.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 4. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 28.12.2009

    

28 Aralık 2009 tarihinde Şubemizde 4.Danışma Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanısıra Şubemiz Danışma Kurulu'nda yer alan üyelerin katılımı sağlanmıştır.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 2. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 27.12.2009

    

Şubemizce 27 Aralık 2009 tarihinde düzenlenen 2. Şube Koordinasyon Kurulu toplantısına Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri ile Şubemize bağlı İl Temsilcilik heyetinde yer alan üyeler katılım sağlamışlardır.

İMAR YASASI'NDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI 27.12.2009

    

3194 sayılı İmar Yasası’nın kimi maddelerinde değişiklik yapan 5940 sayılı Yasa 17 Aralık 2009 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. Yürürlükte bulunan mevzuat çerçevesinde elektrikle ilgili fen adamlarının fenni mesuliyet üstlenmeleri olanağı bulunmadığı halde, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile kimi belediyelerin uygulamaları nedeniyle fen adamlarının fenni mesuliyet yapmaları sağlanıyordu. Elektrik yapım işlerindeki fenni mesuliyetle ilgili olarak fen adamlarıyla yaşanan yetki tartışmaları bu düzenlemeyle son buldu.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 22.12.2009

    

21 Aralık 2009 tarihinde Şubemizde Danışma Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanısıra Şubemiz Danışma Kurulu'nda yer alan üyelerin katılımı sağlanmıştır.

ŞUBEMİZDE MİSEM BÜNYESİNDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 07.12.2009

    

04-06 Aralık 2009 tarihlerinde düzenlenen semineri 20 üye katılım sağlamış, üyeler konu hakkında bilgilendirilmişlerdir.

NÜKLEER SANTRAL İHALESİ İPTAL 21.11.2009

    

Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği'nin açtığı davada Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'nun nükleer santral ihalesi yönetmeliğinin 3 maddesiyle ilgili yürütmeyi durdurma kararı vermesinin ardından beklenen açıklama bugün (20 Kasım 2009) Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş (TETAŞ) tarafından yapıldı. Açıklamada, nükleer güç santralı kurup işletecek ve TETAŞ’a elektrik enerjisi satacak şirketin belirlenmesine ilişkin 24 Eylül 2008 tarihinde yapılan yarışmanın iptal edildiği kamuoyuna duyuruldu.

BEMİS ELEKTRİK TARAFINDAN DİYARBAKIR'DA FAALİYET YÜRÜTEN ÜYELERİMİZE YÖNELİK FİRMA TANITIMI-BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI. 19.11.2009

    

Şubemiz nezaretinde Bemis Elektrik Tarafından üyelerimize yönelik olarak 18 Kasım 2009 tarihinde "Endüstriyel Elektrik Ekipmanları, Standartları ve Sembolleri" konulu Bilgilendirme-Firma Tanıtımı semineri düzenlendi. Ayrıntılı bilgi için yazının devamını okuyunuz.

BEMİS ELEKTRİK TARAFINDAN ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ SINIRLARINDA FAALİYET YÜRÜTEN ÜYELERİMİZE YÖNELİK FİRMA TANITIMI-BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI. 18.11.2009

    

EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğimiz sınırlarında ikamet eden üyelerimize yönelik olarak 17 Kasım 2009 tarihinde Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası Konferans salonunda Bemis Elektrik Tarafından "Endüstriyel Elektrik Ekipmanları, Standartları ve Sembolleri" konulu Bilgilendirme-Firma Tanıtımı semineri ve kokteyli düzenlendi.

ÜYELERİMİZLE DÜZENLENEN KOKTEYLLE BİRARAYA GELİNDİ. 17.11.2009

    

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından ilimizde yer alan Dicle Elektrik A.Ş ve TEDAŞ İl Müdürlüğü, Telekom İl Müdürlüğü, TEİAŞ İl Müdürlüğü, Anel İnş. Taah. Ltd. Şti, PTT Baş Müdürlüğü, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile ERT İletişim Firmasında çalışan üyelerimizle 17 Kasım Salı günü Şubemizde düzenlenen kokteyl ile bir araya gelindi. Kokteylde; üyelerimizle Oda-üye ilişkisi, EMO ve örgütlü yapısı ile Mühendis üyelerimizin iş ve meslek yaşamlarına ilişkin sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

ÜYELERİMİZLE DÜZENLENEN KOKTEYLLE BİRARAYA GELİNDİ. 12.11.2009

    

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından, Vodafone Bölge Müdürlüğü, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü, Diyar-Med, Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü ile Tigris Firmasında çalışan üyelerimizle 11 Kasım 2009 salı günü Şubemizde düzenlenen kokteyl ile bir araya gelindi.Kokteylde; üyelerimizle Oda-üye ilişkisi, EMO ve örgütlü yapısı ile Mühendis üyelerimizin iş ve meslek yaşamlarına ilişkin sorunlar ele alınarak değerlendirildi.

 

Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.