MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 341

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

63. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNDE ÜYELERİMİZLE BİRARADAYDIK 
Odamızın 63. kuruluş yıldönümünde Şubemiz tarafından, 02 Aralık 2017 tarihinde Kuşadası Pine Bay Otel`de `EMO Geleneksel Gecesi` düzenlendi. Geleneksel Gece`de meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran EMO üyelerine plaketleri verildi.
 

 Üyelerimizin yılın yorgunluğunu attığı buluşmaya, TMMOB Yürütme Kurulu Üyesi Cengiz Göltaş ve EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Önder de katılım sağladı. Üyelerimizin eşleri, çocukları ve yakınları ile birlikte yaklaşık 200 kişilik bir katılımın olduğu geceye, `Gala Pop` adlı müzik grubu ezgileriyle renk kattı.

EMO Geleneksel Gecesi`nin açılışını yapan EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, öncelikle katılımlarından dolayı tüm üyelerimizeve yakınlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında Oda ve Şube çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. EMO Yeni Hizmet Binası ve Eğitim Merkezi inşaatının durumu ve üyelerimizin katkılarının önemini vurguladığı konuşmasında ayrıca Şubemizin de önemli katkılarıyla EMO Genel Merkez tarafından hayata geçirilen elektrik tesisatı, topraklama, yıldırımdan korunma, asansör topraklama özgül direnç ölçümlerine ilişkin TS EN ISO/IEC 17020 standardına göre A Tipi Muayene Kuruluşu olunması çalışmalarının başarıyla tamamlandığını ve bundan sonra da meslek alanımız içerisinde bulunan test ve muayene faaliyetlerinin kamusal yarar çerçevesinde üyelerimizle birlikte yürütmeye devam edileceğini vurguladı.

EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Önder ise Oda Yönetim Kurulu Başkanı olarak İzmir Şubenin Odamızın 63.Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla böylesi güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptığından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında İzmir Şubesinin EMO`nun yürütmüş olduğu  çalışmalara her zaman destek verdiğini, örgütümüzün gelişimi, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın haklarının korunması ve geliştirilmesinin noktasında önemli görevler üstlendiğini belirtti.

EMO 45.Dönem Genel Kurulu`nda alınan karar gereği Oda bünyesinde yürütülen muayene ve test faaliyetlerine yönelik akreditasyon çalışmalarına büyük destek verdiğini de ifade ederek bu yönde çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü söyledi. Ayrıca gelişen ihtiyaçlar, artan üye sayısı, meslek alanında yaşanan gelişmeler doğrultusunda, İzmir Şube`nin Bornova Ağaçlıyol`da yapımı devam eden EMO İzmir Şubesi ve Eğitim  Merkezi inşaatı sonlandığında eğitim salonları, idari ve teknik birim alanları, lokal, laboratuvar, konferans salonu ve fuaye alanları ile üyelerimizin bir çok ihtiyacına cevap verecek Şube binasına sahip olunacağını belirtti.

Açılış konuşmalarının ardından meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran EMO üyelerine plaketleri, TMMOB Yürütme Kurulu Üyesi Cengiz Göltaş, EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Önder ve EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş ve EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yard. Mükremin Zülkadiroğlu tarafından takdim edildi.

Plaket törenin ardından EMO üyeleri uzun zamandır görmedikleri meslektaşlarıyla sohbet etme ve yılın stresini atma olanağı yakaladılar. Mesleğe aynı dönem başlayan üyeler, yıllar sonra bir araya gelerek, anılarını yad etti.  `Gala Pop` adlı müzik grubu ezgileriyle yılın yorgunluğunu atan EMO üyeleri, gecenin sonunda bir daha ki EMO Geleneksel Gecesi`nde buluşmak üzere vedalaştılar.

Geleneksel Gece`ye katılamayan 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran üyelerimiz, plaketlerini Şubemizden teslim alabilirler.ELEKTRİK FATURASI 137 TL`YE YÜKSELDİ (EGE TÜRK TV)

04.10.2018
 


Çok Okunanlar


EMO-GENÇ TOPLANTISI DÜZENLENİYOR

50. YIL SÖYLEŞİLERİ: DİJİTAL DÜNYADA MÜHENDİSLİĞİN ROLÜ

50. YIL SÖYLEŞİLERİ: ŞEHİR HASTANELERİ GERÇEĞİ

SMM ÜYELERE YÖNELİK PERİYODİK KONTROL HİZMETLERİ BAŞVURU FORMU

BİLİRKİŞİLİK BAŞVURULARI BAŞLIYOR

ŞEBNEM SEÇKİN UĞURLU, TASARRUFU ÖNLEMLERİNİ ANLATTI - VİDEO HABER

GARİP BİR ELEKTRİKSEL ARIZANIN ÖYKÜSÜ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞEBNEM SEÇKİN UĞURLU, TASARRUFU ÖNLEMLERİNİ ANLATTI - VİDEO HABER

KAMUDA ÇALIŞAN MÜHENDİSLERİN ÖZLÜK HAKLARI İÇİN KAMPANYA BAŞLIYOR

“GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROJELENDİRME VE UYGULAMALARI” EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Okunma Sayısı: 79


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri