MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2020.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO ÜYELERİNE İNDİRİM YAPAN KURUMLAR


 
EMO Ankara Şubesi olarak üyelerimizin faydalanmaları için çeşitli kurum ve kuruluşlarla “üye indirim” anlaşmaları yapıldı. EMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınları üye kimlik kartlarını göstererek bu indirimlerden faydalanabilecekler.
 

AMERİKAN KÜLTÜR VIP YABANCI DİL KURSU

EMO Ankara Şubesi ve Amerikan Kültür Vip Yabancı Dil Kursu arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve 1. Derece yakınlarına genel İngilizce ve yabancı diller grup programlarında %30, özel ders plânlamalarında %30, ESP (Özel amaçlı İngilizce eğitim programları) ve mesleki İngilizce programlarında % 40, çocuk gruplarında %40, sınav İngilizcesi programlarında (YDS, YÖK-DİL, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY vb.) %20 indirim uygulanacak.

 

http://www.amerikankulturvip.com/

 

 

DENTAPROS

EMO Ankara Şubesi ve Dentapros arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına yapılan implant, diş teli, çocuk diş hekimliği, estetik diş hekimliği tedavileri, protez, kanal tedavileri, dolgu, diş eti tedavileri, ağız ve diş çene cerrahisi tedavilerinde Türkiye Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi üzerinden %25 indirim yapılacak. Muayene, panoramik röntgen, detaylı tedavi planlaması, ağız içi fotoğraflama oral hijyen eğitimi ve yılda 1 defaya mahsus diş taşı temizliği ve diş beyazlatma poliklinik tarafından hiçbir ücret alınmadan gerçekleştirilecek.

https://www.dentapros.com/

 

ALPGEN ROBOTİCS

EMO Ankara Şubesi ve Alpgen Robotics arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilen tüm eğitimlerde  %20 indirim yapılacak.

https://www.alpgenrobotics.com/

 

 

ABAKÜS YAYINLARI

EMO Ankara Şubesi ve Abaküs Yayınları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına yayınevi fiyatlarından %40 indirim yapılacak.

https://www.abakuskitap.com/

 

ANKADENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

EMO Ankara Şubesi ve Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, EMO çalışanlarına ve 1. Derece yakınlarına (anne, baba, eş, çocuk için) verilecek hizmetlerde 2019 Türk Diş Hekimleri Birliği tarifesinden %15 indirim yapılacak.

http://ankadent.com/

 

 

ÖZKAYA TIP MERKEZİ

EMO Ankara Şubesi ve Özkaya Hastane İşletmeciliği arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi`ne başvuran EMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınları;  tetkik, görüntüleme ve müdahalelerde SGK ödemelerinden sonra kalan kısım için %20 indirim yapılacak. SGK`nın belirlediği ve alınması zorunlu olan devlete ait 15 TL katkı payı sağlık kurumu tarafından alınacak.

http://ozkayatipmerkezi.com/

 

ÖZEL YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ

EMO Ankara Şubesi ve Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı.  Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi`ne başvuran EMO üyeleri ve çalışanları ile bakmakla yükümlü olduğu 1.derece yakınları, SGK mensubu olması halinde hastane fark ücretlerinde ve yatarak tedavide %20 indirim yapılacak. (Görüntüleme üniteleri, tahlil ve tetkikler de bu indirim oranı içinde yer almaktadır.)

Hastane diş polikliniğinde TDB fiyatları üzerinden %20, doğumda %10, check-up hizmetinde %20 indirim yapacak.

SGK`nın belirlediği ve alınması zorunlu olan devlete ait 15 TL katkı payı sağlık kurumu tarafından alınacak.

https://www.100yilhastanesi.com.tr/

 

EVRENSEL KİTABEVİ

EMO Ankara Şubesi ve Evrensel Kitabevi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına gazete, dergi gibi süreli yayınlar ve açık öğretim yayınları hariç kırtasiye alışverişlerinde %20, diğer hizmetlerde %25 indirim yapılacak.

https://www.dukakitap.com/

 

GALATASARAYLILAR DERNEĞİ LOKALİ

EMO Ankara Şubesi ve Galatasaraylılar Derneği Lokali arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Galatasaraylılar Derneği Lokali tarifesinde tabldot için %10, diğer hizmetlerde %20 indirim yapılacak.

http://www.galatasaraylilarbirligi.org/Home/ArticleMain?o=91

 

INCEPTION CAFE

EMO Ankara Şubesi ve Inception Cafe arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO Ankara Şube adına EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde Inception cafe kek, pasta ve yiyeceklerde %10, diğer kahve hizmetlerinde %20 indirim yapılacak.

https://inceptioncoffee.business.site/

 

NADAS CAFE&PUB

EMO Ankara Şubesi ve NADAS Bar arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://tr-tr.facebook.com/nadascafe/

 

ROUTE CAFE BAR

EMO Ankara Şubesi ve Route Cafe Bar arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek restoran fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

http://www.route.com.tr/

 

ANKYRA SPOR MERKEZİ

EMO Ankara Şubesi ve ANKYRA Spor merkezi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı.

Bireysel ve Aile Fiyat Listesi

Hafta sonu (Cumartesi/Pazar 08.00-21.00)                      liste fiyat üzerinden %30

Hafta içi gündüz (Pazartesi/Cuma 06.30-16.00)               liste fiyatı üzerinden %30

Hafta içi (Pazartesi/Cuma 06.30-23.00)                            liste fiyatı üzerinden %45

Sınırsız (Hafta içi 06.30-23.00 Hafta Sonu 08.00-21.00)    liste fiyatı üzerinden %50

EMO üyelerinin çocuklarına verilen hizmetlerinde (jimnastik, eğitimi ve yüzme eğitimi)  %10 indirim yapılacak. Yapılan anlaşmaya göre ANKYRA, üyelerimize 1 gün kullanımlık ücretsiz 2 kişilik bir hak tanımıştır. Ayrıca Mart ayı sonuna kadar yapılacak kayıtlarda +1 ay hediye üyelik verilecektir.

 

Üyelerimiz bu indirimlerde yararlanabilmesi için  ANKYRA SPOR MERKEZİ Kurumsal İlişkiler Direktörleri Gülden Demir ve Hülya Turgut ile temasa geçmeleri gerekmektedir.

Gülden Demir‘in telefon numarası: 0 555 876 02 73

Hülya Turgut‘un telefon numarası: 0 552 325 01 66

http://ankyraspor.com/

 

BAHAR CAFE BAR

EMO Ankara Şubesi ve Bahar Cafe Bar arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://bahar-cafe.business.site/

https://tr.foursquare.com/v/bahar-cafe--bistro/4cd8f92351fc8cfa77a9ec5d

 

İMO LOKALİ

EMO Ankara Şubesi ve İMO Lokali arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %15 indirim yapılacak.

Adres: Necatibey Caddesi No:57 Kızılay Çankaya Ankara

 

JMO LOKALİ

EMO Ankara Şubesi ve JMO Lokali arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://www.jmo.org.tr/genel/lokal_hizmetleri.php

 

MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ LOKALİ

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği Lokali arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://mulkiye.org.tr/iletisim/

 

ROXENNA CAFE&BAR

EMO Ankara Şubesi ve Roxenna  arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut restorant fiyatlarında %10 indirim yapılacak.

https://tr.foursquare.com/v/roxanne-cafe--pub/4ee093c0f7903c92cd8b184b

Adres: Meşrutiyet Mahallesi Konur Sk. No:12 06420 Çankaya/Ankara

 

YUNA HANDMADE CHOCOLATE

EMO Ankara Şubesi ve YUNA Cafe arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde mevcut fiyatlarından %10 indirim yapılacak.

https://www.instagram.com/yunachocolates/

 

FADE SAHNE & CAFE

EMO Ankara Şubesi ve Fade Sahne& Cafe arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO Üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına verilecek hizmetlerde, yiyeceklerde %10, içeceklerde %20 indirim yapılacak.

https://www.facebook.com/fadestageandcoffee/
https://www.instagram.com/fadestageandcoffee/?hl=tr

 

SANTİS CLUP FİTNESS&SPA

EMO Ankara Şubesi ve Santis Clup Fitness&SPA arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına %50 indirim yapılacak.

https://m.facebook.com/ClubSantis/posts/1137249663040963:0

Adres: Kocatepe Mahallesi Yüksel Caddesi No:19 Kat:-2 Alba Ankara Hotel Spa Bölümü Telefon: 0 312 419 76 13

Nazım Bey telefon: 0 546 536 67 06

 

ANKARA ORTAOYUNCULARI TİYATROSU

EMO Ankara Şubesi ve Ankara Ortaoyuncuları arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. EMO üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına %30 indirim yapılacak.

https://www.facebook.com/pages/category/Public-Figure/Ankara-Ortaoyuncular%C4%B1-Tiyatrosu-148837985135612/

https://twitter.com/aotoyunculari

 

WhatsApp hattı: 05428237355 - 05392367498

 

METROPOL AVŞAR SİNEMASI

TMMOB Makina Mühendisleri Odası ile Ankara Metropol Avşar Sinemaları arasında imzalanan protokol, Odamız üyelerini de kapsamakta. Protokol ile; TMMOB ve bağlı Odalar, Ankara Şube üyeleri, öğrenci üyeleri ve TMMOB Öğrenci Evi misafir öğrencileri, çalışanlarına ve yakınlarına sinema bilet fiyatı 12 TL olarak uygulanacak.

https://tr.foursquare.com/v/metropol-sinemalar%C4%B1/4d309aba4db13704dc62fd5d

 

Adres: Meşrutiyet Mahallesi, Selanik Caddesi No: 76, 06420 Çankaya/Ankara

 

ÖZEL ANKARA CERRAHİ TIP MERKEZİ

EMO Ankara Şubesi ve Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi arasında kurumsal indirim sözleşmesi imzalandı. Protokole göre EMO üyeleri, personeli ve bakmakla yükümlü oldukları 1. derece yakınlarına tetkik, görüntüleme ve yapılan müdahalelerde SGK ödemelerinden sonra kalan kısım için muayenelerde %50, tahlil ve tetkik işlemlerinde %20 indirim yapılacaktır. SGK‘nın belirlemiş olduğu ve alınması zorunlu olan devlete ait 15 TL katkı payı talep edilecektir. Bu tutar, SGK tarafından belirlenir ve değişklik yapılması durumunda Özel Ankara Cerrahi Merkezi tarafından uygulanması zorunludur.

http://ankaracerrahitipmerkezi.net/tr/

Adres: Çetin Emeç Bulvarı  1332 Cad. No:15 Öveçler Ankara

 

 İHALE VE SÜREÇ YÖNETİMİ WEBINARI DÜZENLENDİ

23.10.2020
 


Çok Okunanlar


YENİ DÖNEM MİSEM EĞİTİMLERİ ONLINE OLARAK DEVAM EDECEK

EMO ANKARA ŞUBESİ 2020 GÜZ DÖNEMİ WEBINARLARI BAŞLADI

HARMONİKLER VE HARMONİKLERDEN KORUNMA YOLLARI WEBINARI DÜZENLENDİ

ACI KAYBIMIZ: ŞUBEMİZİN ESKİ TEKNİK MÜDÜRLERİNDEN 12733 SİCİL NUMARALI İSMAİL HAKKI EMİROĞULLARI YAŞAMINI YİTİRDİ

PIC PROGRAMLAMA (1.BÖLÜM) WEBINARI DÜZENLENDİ

YENİ DÖNEM MİSEM EĞİTİMLERİ ONLINE OLARAK DEVAM EDİYOR

ENERJİ NAKİL HATLARINDA BUZ VE RÜZGAR YÜKÜ WEBINARI DÜZENLENDİ

İHALE VE SÜREÇ YÖNETİMİ WEBINARI DÜZENLENDİ

DOĞALGAZ TESİSLERİNDE TOPRAKLAMA WEBINARI DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI ÖZGÜR KARAGÜLLE, KANAL 3 TELEVİZYONU’NA AFYONDAKİ ZİYARETLERİ DEĞERLENDİRDİ

Okunma Sayısı: 3757


Tüm Gündem

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.