MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 8: TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 9: EMO ANKARA ŞUBESİ’NİN 42 YILLIK SERÜVENİ
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 231  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÖYKÜ ARİN VE TÜM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KÖK HÜCRE BAĞIŞI YAPILDI 01.04.2019

    

TMMOB Ankara İKK tarafından kök hücre bağışı bekleyen Öykü Arin ve tüm lösemili çocuklar için, 1 Nisan 2019 Pazartesi günü ODTÜ Teknokent (Teknokent Galyum Blok)önünde kök hücre bağışı düzenlendi. TMMOB öyeleri, kök hücre formu doldurup 3 tüp kan vererek donör oldular.

EMO ANKARA ŞUBESİ: YİNE DENETİMSİZLİK, YİNE CAN KAYBI 30.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi tarafından, 29 Mart 2019 tarihinde Ankara-İskitler’de meydana gelen yangın ile ilgili basın açıklaması yapıldı. “Sitenin bir kısmın yıkılması, bir kısmının da denetimden uzak bir biçimde evsizlerin ve göçmenlerin sığınma yeri haline gelmesine göz yumanlar, ülkelerinden binlerce kilometre uzakta yaşam derdine düşmüş insanları görmezden gelenler, uluslar arası göçmen politikalarının bir parçası olarak sağlanan kaynakları göç ve göçmen sorunları dışında başka siyasi odaklara aktaranlar, bu elim olayın sorumlusudurlar.” denilen açıklamanın tam metni haberimizin devamındadır.

“GAZETECİLİK AMA KİMİN ÇIKARI İÇİN!” SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ 29.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi Lokali’nde her ayın son Perşembe günü düzenlenen “Lokal Söyleşileri” etkinliği kapsamında; Gazeteci-Yazar Faruk Bildirici tarafından “Gazetecilik Ama Kimin Çıkarı İçin!” başlıklı söyleşi 28 Mart 2019 Perşembe günü saat EMO Lokali’nde düzenlendi. Faruk Bildirici söyleşinin ardından “Günahlarımızda Yıkandık-Örneklerle Gazetecilik Meslek Etiği” kitabını imzaladı.

EMO ANKARA ŞUBESİ DRAMA TOPLULUĞU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 29.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi Drama Topluluğu çalışmalarına 22 Mart 2019 Perşembe günü başladı. “Birbirimizi tanımak, bireysel sınırlarımızı keşfetmek, birlikte neler yapabileceğimizi görmek için geçireceğimiz oyunsu süreç, aramızdaki buzları kırarak iletişim kurmamıza da yardımcı olacak.” çağrısıyla bir araya gelen Drama Topluluğu her Perşembe EMO Lokali’nde oyun oynayarak çalışmalarına devam edecek. Drama Topluluğu’na katılmak isteyen üyelerimizi Perşembe günü yapılan oyun oynama çalışmalarına bekliyoruz.

MÜGE KAPSAMINDA KEŞİF, METRAJ, HAKEDİŞ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 28.03.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Bahar Dönemi Mart ayı programı kapsamında 27 Mart 2019 Çarşamba günü `Keşif, Metraj, Hakediş` semineri EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Elektrik Elektronik Mühendisi Ali Yılmaz tarafından EMO Konferans Salonu’nda düzenlendi.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMÜRHAN SOYSAL ÖZGÜR RADYO`DA ELEKTRİK ZAMLARINI DEĞERLENDİRDİ 27.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal, 27 Mart 2019 Çarşamba günü Özgür Radyo’da, Nergis Demirkaya’nın hazırlayıp sunduğu “Özgür’de Güne Merhaba” programına telefonla bağlanarak “AKP iktidarı döneminde elektriğe yapılan zamlar, özelleştirmelerin yansımaları, dağıtım şirketlerinin içinde bulunduğu borç batağı” konularını değerlendirdi.

MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 2019 BAHAR DÖNEMİ NİSAN AYI PROGRAMI BAŞLIYOR 25.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde üyelerimizin mesleki gelişimlerini amaçlayan Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Nisan ayı programı 3 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 19.00`da düzenlecek `Sahte Elektronik Malzemeler ve Tespit Edilmeleri` başlıklı seminer ile başlayacaktır. Nisan ayı programının ayrıntısına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İHSAN KARABABA’YI KAYBETTİK 25.03.2019

    

TMMOB 32., 33., 34. ve 35. Dönemler Yönetim Kurulu Üyesi; Kimya Mühendisleri Odası 11. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve 19., 20., 21., 22., 23. ve 31. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Karababa’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine, dostlarına, Kimya Mühendisleri Odası ve TMMOB camiasına başsağlığı diliyoruz.

EMO ANKARA ŞUBESİ 24. DÖNEM 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 25.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi 24. Dönem 3. Koordinasyon Kurulu toplantısı 24 Mart 2019 Pazar günü EMO Toplantı Salonu’nda düzenlendi. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal’ın açılış konuşmalarının ardından Şube faaliyetleri ve Temsilcilik faaliyetleri değerlendirildi.

24. DÖNEM GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 25.03.2019

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 24. Dönem Genel Üye toplantısı 23 Mart 2019 (Cumartesi) tarihinde EMO Toplantı Salonu’nda yapıldı.

ELEKTRİKTE DE TANZİM SATIŞ UYGULAMASI OLSUN! 25.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 25 Mart 2019 Pazartesi günü yapılan basın açıklamasında son 15 yılda tek terimli/tek zamanlı elektrik TL/kWh birim fiyatının yüzde 240 oranında arttığı vurgulandı. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

ANKARA’DA 11 SAATLİK ELEKTRİK KESİNTİSİ DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN YETERSİZLİĞİNİN GÖSTERGESİDİR! 22.03.2019

    

Ankara Kızılay’da 20 Mart 2019 tarihinde yaşanan 11 saatlik elektrik kesintisi, özelleştirme sonrası dağıtım şirketlerinin bünyesinde bulunan trafoların bakımlarının düzenli yapılmadığını göstermektedir. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu tarafından 22 Mart 2019 Cuma günü konuyla ilgili yapılan açıklamaya haberin devamından ulaşabilirsiniz.

MÜGE KAPSAMINDA KNX AYDINLATMA OTOMASYONU SEMİNERİ DÜZENLENDİ 22.03.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Bahar Dönemi Mart ayı programı kapsamında 20 Mart 2019 Çarşamba günü “KNX Aydınlatma Otomasyonu” semineri düzenlenecek Metin Uçar tarafından düzenlendi.

HIZLI TRENİ İŞLETEMEMİŞLERDİ, OYUNCAK TRENİ DE İŞLETEMEDİLER! 21.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde bir facianın eşiğinden dönen Ankapark oyuncak tren arızası hakkında 28 Mart 2019 tarihinde bir basın açıklaması yayınladı. Yerel seçimler öncesi oldu bittiyle açılışı yapılan tesisin halk sağlığına oluşturduğu tehtide dikkat çeken açıklamanın tam metnine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK ALAN ÖLÇÜM SERTİFİKASI ALINMASINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR HAKKINDA TEBLİĞİN İKİ MADDESİ İÇİN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI VERİLDİ 19.03.2019

    

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından hazırlanarak 21 Haziran 2018 tarihli ve 30455 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan “Elektromanyetik Alan Ölçüm Sertifikası Alınmasına İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Tebliğ”in 4.,5.,6.,9.,10 ve 11 maddelerinin iptali ve bu iptal nedeniyle tebliğin tamamının iptali ile yürütmenin durdurulmasına karar verilmesi talebi ile EMO tarafından açılan davada; Danıştay On Üçüncü Dairesi tarafından Tebliğin 4/(1) ve 6. Maddesinin YÜRÜTMESİNİN DURDURULMASINA karar verilmiştir.

DRAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLIYORUZ… 18.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi bünyesinde yaratıcı drama çalışmalarına başlıyoruz. Birbirimizi tanımak, bireysel sınırlarımızı keşfetmek, birlikte neler yapabileceğimizi görmek için 21 Mart 2019 Perşembe günü EMO Ankara Şubesi’nde buluşuyoruz.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILI. 18.03.2019

    

1.Dünya Savaşı’nın en kanlı savaşlarından biri olan Çanakkale’de, dünyanın öbür ucundan gelen yüzbinlerce insan, emperyalist paylaşıma karşı çıkıp topraklarını savunmak için Anadolu’nun dört bir yanından gelen yüzbinlerce gençle savaştı. Binlercesi kara toprağa düştü, on binlercesi memleketlerine fiziken ve ruhen yaralı olarak döndü... Tarihin en büyük direnişlerinden biri ÇANAKKALE GEÇİLMEZ sözü anti emperyalist direnişin öncüsü oldu...

WIN EURASIA 2019 FUARINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 18.03.2019

    

14-17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen WIN EURASIA 2019 Fuarına teknik gezi düzenlendi. EMO Ankara Şubesi, EMO Kayseri Temsilciliği ve EMO Kırıkkale Temsilciliği’nden fuar alanına otobüs kaldırıldı. Üyelerimiz 16 Mart Cumartesi günü WIN Eurasia 2019 fuarını gezerek aynı gece bulundukları illere döndüler.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMÜRHAN SOYSAL ARTI TV’DE ŞEHİR HASTANELERİNİ DEĞERLENDİRDİ 15.03.2019

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal, 14 Mart 2019 Perşembe günü Artı Tv’de Haber Aktüel`e katılarak “Şehir Hastaneleri”ni değerlendirdi.

MÜGE KAPSAMINDA MÜHENDİSİN HUKUKİ SORUMLULUKLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 14.03.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜGE) 2019 Bahar Dönemi Mart ayı programı kapsamında 13 Mart 2019 Çarşamba günü “Mühendisin Hukuki Sorumlulukları” semineri EMO Ankara Şubesi Avukatı Cem Erkat tarafından düzenlendi. Sunumun arkasından Cem Erkat katılımcıların sorularını yanıtladı.

 


MÜGE KAPSAMINDA AR VE VR TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

18.04.2019
 


Çok Okunanlar


MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 2019 BAHAR DÖNEMİ NİSAN AYI PROGRAMI BAŞLIYOR

MÜGE KAPSAMINDA KEŞİF, METRAJ, HAKEDİŞ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

24. DÖNEM GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

MÜGE KAPSAMINDA ELEKTRİK TESİSLERİNDE AŞIRI GERİLİM VE BUNLARA KARŞI KORUMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EMO BİLİMSEL DERGİ TR DİZİN`DE

EMO ANKARA ŞUBESİ DRAMA TOPLULUĞU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

MÜGE KAPSAMINDA KNX AYDINLATMA OTOMASYONU SEMİNERİ DÜZENLENDİ

YAPAY ZEKÂ VE FELSEFE SEMİNERİ DÜZENLENDİ

“ENDÜSTRİ 4.0 VE BENZETİM” VE “MAKİNE ÖĞRENMESİ” SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ

EMO AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİNDE İÇ TESİSAT TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENECEK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri