MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 376

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 137  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YANGIN VE GAZ ALGILAMA SİSTEMLERİ PROJE VE UYGULAMA ESASLARI SEMİNERİ MANİSA'DA YAPILDI 05.11.2007

    

31 Ekim 2007 tarihinde EMO Manisa İl Temsilciliği'nde gerçekleştirilen seminer Özcan Uğurlu tarafından sunuldu. 26 üyemizin katıldığı seminerde; yangın ve gaz algılama sistemleri genel tanımları, Binaların Yangından Korunması hk. Yönetmelik, projelendirme prensipleri konularına değinildi.

MANİSA TEMSİLCİLİĞİNDE MAKİNA DAİRESİZ VE DİŞLİSİZ ASANSÖR UYGULAMALARI SEMİNERİ YAPILDI 26.10.2007

    

25 Ekim 2007 tarihinde Akantel Elektronik firmasından Elektrik Mühendisi Alp Arslan TEMUR tarafından yapılan sunuma 20 üyemiz katıldı. Manisa İl Temsilciliği Eğitim Salo-nu’nda düzenlenen seminerde makine dairesiz ve dişlisiz asansör uygu-lamaları hakkında genel bilgilendirme yapıldıktan sonra uygulama yöntemleri, avantajları anlatıldı. Seminere ilişkin katılımcıların sorula-rının yanıtlanmasının ardından eğitim sona erdi.

TMMOB İZMİR İKK'NIN 22 EKİM 2007 TARİHLİ BASIN AÇIKLAMASI 25.10.2007

    

ARTIK YETER! TERÖR VE ŞİDDETE SON! PKK SALDIRILARILARINI ŞİDDETLE KINIYORUZ. Son günlerde yoğunlaşan terör olaylarının sonuncusu 21 Ekim 2007 günü Hakkari’de yaşandı. 12 Evladımızın öldüğü saldırılar tüm yurttaşlarımız gibi bizleri de derinden üzmüş ve etkilemiştir. Yapılan terörist saldırılar sonucu evlatlarını kaybeden ailelere ve tüm yurttaşlarımıza başsağlığı dileriz.

ATEX PATLAYICI ORTAMLAR VE EXPROOF EKİPMANLAR SEMİNERİ YAPILDI 25.10.2007

    

24 Ekim 2007 tarihinde Expert Mühendislik firmasından Elk. Müh. Murat Yapıcı'nın sunum yaptığı seminere 30 üyemiz katıldı. Yönetmelikler, ATEX Direktifleri Temel Prensip ve Uygulamaları, Patlayıcı Gaz ve Toz Ortamlar ve Kullanılan Ekipmanlar başlığında konuların incelendiği seminer soru ve yanıtlarla son buldu.

ARTIK YETER! SALDIRILARI ŞİDDETLE KINIYORUZ. SİLAHLAR SUSSUN! 24.10.2007

    

TMMOB tarafından 22 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklaması metnini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

TELEKOM GREVİNE DESTEK ZİYARETİ 24.10.2007

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Haber-Sen İzmir Şube yöneticileri grevde bulunan Telekom çalışanlarını 23 Ekim 2007 tarihinde ziyaret ettiler.

MÜHENDİSLİK MİMARLIK HAFTASINI KUTLADIK 23.10.2007

    

Mühendislik Mimarlık Haftası nedeniyle TMMOB İzmir İKK bileşenleri 17 Ekim 2007 tarihinde Mühendislik Yürüyüşünü gerçekleştirdi. DEÜ Rektörlüğü önünde toplanarak Cumhuriyet Meydanı'na yürüyen mühendis, mimar ve şehir plancıları yürüyüşün ardından basın açıklamasında bulundu. Aynı gün akşam Makina Mühendisleri Odası Tepekule Özel Günler Salonunda yapılan kokteyle Odaların yönetim kurulu üyeleri ve eski yöneticileri buluştu. TMMOB İKK Sekreteri Ferdan Çiftçi, Odalar arasında böyle bir buluşmanın gerçekleştirilmesinin dayanışmayı pekiştirdiğini ifade etti. Çiftçi, bugün ülkemizin aydın ve demokrat duruşuna her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu söyledi. Açıklamaya ilişkni ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

YENİ DÜNYA DÜZENİ, MÜHENDİSLİK VE MÜHENDİSLER SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23.10.2007

    

Mühendislik Mimarlık Haftası etkinlikleri kapsamında 18 Ekim 2007 tarihinde Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ahmet Öncü'nün konuşmacı olarak katıldığı etkinlik Şube Lokalimizde gerçekleşti. 18 Ekim 2002 tarihinde görevi başında alçakca bir saldırı sonucu öldürülen EMO Adana Şubesi eski Yönetim Kurulu üyesi Hasan Balıkçı adına düzenlenen etkinliğe üyelerimiz, EMO Genç üyeleri katıldı.

EÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI 23.10.2007

    

Ege Üniversitesi 2006-2007 Mezuniyet Töreni 23 Ekim 2007 tarihinde EÜ MÖTBE Amfisinde gerçekleştirildi. Mühendislik Fakültesi birincisi Özlem Akgül, TMMOB İzmir İKK Sekreteri Ferdan Çiftçi, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Yurtseven, Rektör vekil Prof. Dr. Fikret İlkiz'in konuşmalarının ardından yapılan ödül töreninde Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde dereceye giren Cemil Abiş, Özlem Karagedik, Deniz Çağlar ve Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünde dereceye giren Salih Arslan, Gürkan Rakanoğlu'na ödülleri Şube YK Başkan Yardımcısı M. Emin Özger tarafından verildi.

JENERATÖRLERİN PROJELENDİRİLMESİ VE TEKNİK ÖZELLİKLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 18.10.2007

    

Elektrik Mühendisi Halis Kaya'nın sunduğu seminer Eyüp Sabri Aksüt Eğitim Salonu'nda 17 Ekim 2007 tarihinde gerçekleştirildi. 46 üyemizin katıldığı seminerde jeneratör projelerinin hazırlanması için gerekli koşullar, proje ekinde hazırlanacak belgeler, proje dosyasının oluşturulması hakkında bilgi verildi. Proje örneklerinin de sunulduğu seminer soru ve yanıtlarla son buldu.

ASANSÖR SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 04.10.2007

    

22-24 Mayıs 2008 tarihinde Şubemiz ve Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesince düzenlenecek olan Asansör Sempozyumu yürütme kurulu toplantıları devam ediyor. Son toplantı 02 Ekim 2007 tarihinde Şubemizde gerçekleştirildi ve toplantıya MMO İzmir Şubesinden Berkay ERİŞ, Zafer Güneş, Amaç SARIGÜLÜ ve Halim AKIŞIN ile Şubemiz adına Ertan BEYAZIT, Onur ERCAN, Barış AYDIN, M.Emin ÖZGER, Serdar TAVASLIOĞLU ve Alp Arslan TEMUR katıldı. Toplantıda ilk olarak sempozyum çalışmalarının genel değerlendirilmesi yapıldıktan sonra diğer gündem maddelerine geçildi. Sempozyuma ilişkin planlanan danışmanlar kurulu toplantılarının tarihleri belirlenerek bu toplantıların İzmir, İstanbul ve Ankara merkezli olarak yapılması için sempozyum sekretaryasına görev verildi. Ayrıca bu toplantılara sempozyuma katkı koyabilecek sektör temsilcilerinin de katılımının sağlanması için çalışmaların yapılmasının uygun olacağı değerlendirildi.

KOMİSYONLAR ORTAK TOPLANTISI 03.10.2007

    

Şube Yayın Komisyonu'nun Bültene özgün yazılar sağlanması ve komisyon çalışmalarının duyurulması talebi üzerine Şube Yönetim Kurulu, 24 Eylül 2007 tarihinde komisyon başkan ve yazmanları ile toplantı Şube Eğitim Salonunda düzenledi. 32 üyemizin katıldığı toplantıda komisyonların Şube Bültenine yapabilecekleri katkılar, bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar ile önümüzdeki dönem sonuna kadar planladıkları çalışmalar görüşüldü. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Küçük'ün açış konuşmasından sonra Yayın Komisyonu Başkanı Macit Mutaf bugüne kadar büyük bir özveriyle çalışarak Şube Bültenini 20. yılına getirdiklerini, bültende daha özgün yazılara yer vermek istediklerini ve bunun için komisyonların katkılarını beklediklerini belirtti. Yayın Komisyonu'nun diğer üyelerinin görüşlerini aktarmasından ardından sonra komisyonların bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar değerlendirildi. Yaz döneminde üyelerin genellikle tatilde olması nedeniyle verimli çalışılamadığını belirten komisyon başkanları Genel Kurul sürecine girildiği önümüzdeki günlerde bu eksiklikleri gidermek için daha çok çalışmaları gerektiğini belirttiler. Toplantı komisyon temsilcilerinin dilek ve önerileri ile sona erdi.

ŞUBE DANIŞMA KURULU 4. TOPLANTISI 03.10.2007

    

Şube Danışma Kurulu 4. toplantısı 27 Eylül 2007 tarihinde gerçekleştirildi. Şube çalışmaları, ülkemizde yaşanan gelişmelere paralel olarak Odanın görev ve sorumluluklarının değerlendirildiği toplantıda Şube YK Başkanı Mustafa Küçük yapılanlar ya da yapılacaklar üzerinden danışma kurulu üyelerinin görüş ve önerilerini almak istediklerini belirtti. H. Avni Gündüz'ün yönettiği toplantıda Şube YK Yazman Üyemiz Mehmet Güzel'in 3. Koordinasyondan bugüne dek gerçekleştirilen etkinlikler ve Şubemizce gerçekleştirilecek planlı etkinlikler hakkında gelinen noktalara ilişkin yaptığı bilgilendirmeden sonra üyeler söz alarak görüşlerini ifade ettiler.

İŞYERİ TEMSİLCİLERİMİZ TALEPLERİNİ DİLE GETİRDİLER 03.10.2007

    

29 Eylül 2007 tarihinde Şubemiz işyeri temsilcileri ikinci toplantısı gerçekleştirildi. Şubemiz YK Başkan Yardımcısı M. Emin Özger, Yönetim Kurulu Üyemiz Ulaş Birgör, Aselsan (Gülay Bozdağ), Batıçim A.Ş. (T.Hakan Yılmaz), Batı Söke Çimento Sanayi (Celal Sargut), Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü (H.Fehmi Yücesoy), DHMİ (Mustafa Yalçın Akar), Ege Birleşik Enerji A.Ş. (Bahri Yaman), ELİ Ege Linyitleri İşletmeleri (Taylan Zeybekoğlu), Enka Doğalgaz Santral (Kürşat Selçuk), ESHOT (Engin Engür), Gediz EDAŞ (Turgut Eryiğit), İzmir Büyükşehir Belediyesi (İbrahim Aslan, Güler Sezer), Petkim (Sadık Sofu), Philsa (M. Cumhur Peker, Yüksel Arslan), Siemens (Gürkan Tahtalı), Söktaş (Necmi Gülkan), TAV (Cem Onater), TEİAŞ Yük Tevzi (Mehmet Gülcü), TEİAŞ 3. İletim ve Tesis İşletme (Ercan Keşkek), TRT İzmir Bölge Müdürlüğü (Yahya Çelik), Ulaştırma Bölge Müdürlüğü (Erdal Emel Yalçın), Şube Örgütlenme Sekreteri Ertan Beyazıt, Şube Müdürü Osman Nuri Can, Şube Teknik Görevlisi Ali Fuat Aydın, Asansör Denetimleri Koordinatörü Barış Aydın katıldılar. Şube YK Başkan Yardımcısı M. Emin Özger ve YK üyemiz Ulaş Birgör'ün açılış konuşmasından sonra Örgütlenme Sekreteri Ertan Beyazıt; Şube işyeri temsilcilik ziyaretleri, Şube eğitim çalışmaları, teknik ve sosyal etkinlikler ve Oda üye profilini özetleyen sunumundan sonra işyeri temsilcilerimiz Elektrik Mühendisleri Odası ve Oda çalışmalarına ilişkin işyerlerinde gözlemledikleri sorun ve önerileri aktardılar.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİLERİ - DIŞ DANIŞMANLAR TANIŞMA TOPLANTISI 02.10.2007

    

Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü 1.sınıf öğrencilerinin dış danışmanlarla tanışma toplantısı 25 Eylül 2007 Salı günü, bölüm binasında gerçekleştirildi. Toplantıya şube Yönetim Kurulu üyelerinden Aktan Temiz, Yrd. Doç. Dr. Hacer Şekerci Öztura, şube Örgütlenme Sekreteri Ertan Beyazıt katıldı. Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Gündüzalp ve Bölüm Başkanı Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Özge Şahin'in sistemi tanıtıcı konuşmalarından sonra, Yönetim Kurulu üyelerinden Aktan Temiz, Yrd. Doç. Dr. Hacer Şekerci Öztura ve odamız üyeleri dış danışmanlar Avni Gürel ile Hasan Hüseyin Erkan dış danışmanlık programı ile öğrencilerle yakalanan iletişimin, öğrencileri iş yaşamı ile tanıştırma ve deneyim aktarımının önemini vurguladı.

ASANSÖR YÖNETMELİĞİ’NE İLİŞKİN SANAYİ İL MÜDÜRLÜĞÜNDE TOPLANTI YAPILDI 01.10.2007

    

Şubemiz ve MMO İzmir Şubesi, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğünde Piyasa Gözetimi ve Denetimi ile Asansör Şubesi Birimi ile 16 Eylül 2007 tarihinde toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Şubemiz adına Barış AYDIN, MMO İzmir Şubesi adına Halim AKIŞIN ve S.Zafer GÜNEŞ ile Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğünden ise Asansör Şube Müdürü Hasan ASİL ve Piyasa Gözetimi ve Denetimi Biriminden Cesim ÇOLAK katıldı. Toplantıda Asansör Yönetmeliği kapsamında piyasaya arz edilen asansör ve güvenlik elemanlarına ilişkin İzmir genelinde yürütülen piyasa gözetimi ve denetimi çalışmaları hakkında Asansör Şube Müdürü Hasan ASİL tarafından bilgilendirme yapıldı. İzmir genelinde piyasa gözetimi ve denetimine tabii olan tüm ürünlere yönelik 18 kişilik bir ekiple çalışmaların yürütüldüğü ve son dönemlerde yoğun bir denetim sürecinin gerçekleştirildiği belirtildi. Bakanlık yetkililerince yapılan bilgilendirmenin ardından Şubemiz ve MMO İzmir Şubesince yürütülen periyodik denetim, proje ve ruhsat çalışmaları anlatıldı. Şubelerimizin özellikle proje ve ruhsat süreçlerinde elde ettiği bilgi birikimlerin paylaşılması için Bakanlık yetkililerince periyodik olarak toplantıların planlanmasının önemli olacağı katılımcılar tarafından vurgulandı.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2007-2008 ÖĞRETİM YILI 1.SINIF ÖĞRENCİLERİ EĞİTİM YÖNLENDİRME GÜNLERİ 25.09.2007

    

2007-2008 öğretim yılı içinde 1. sınıf okuyacak mühendislik fakültesi öğrencileri için gerçekleştirilen yönlendirme günleri kapsamında, 24 Eylül 2007 Pazartesi günü, DEÜ Mühendislik Fakültesi Konferans salonunda EMO-GENÇ masası açılarak, meslektaş adayı arkadaşlarımıza EMO ve EMO - GENÇ tanıtıldı. Etkinlikte ayrıca TMMOB İzmir İKK Sekreteryası adına Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu‘ndan Ferdan Çiftçi‘nin yanı sıra Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunlar Derneği (DEMÜFDER) adına Hakan Tolungüç, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cüneyt Güzeliş ve Rektör Prof. Dr. Emin Alıcı da birer konuşma yaptı.

İLETİM/DAĞITIM ŞEBEKELERİ VE KOMPANZASYON ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ 07.09.2007

    

Şubemiz tarafından bölgenin enerji kalitesi, son günlerde hava sıcaklıklarının ortalama değerlerin üzerinde seyretmesine bağlı olarak elektrik şebekelerinde görülen ve büyük oranlı gerilim düşümleri, özellikle klima nedenli elektrik kullanımındaki artışın yarattığı yüklerin karşılanmasında elektrik şebekelerinin yetersiz kalışı, elektrik kesintileri ve ilgili mevzuattan kaynaklanan sorunlara ilişkin çözüm önerilerinin tartışılması amacıyla, “İletim/Dağıtım Şebekeleri ve Kompanzasyon” konulu etkinlik 6 Eylül 2007 tarihinde düzenlendi.Etkinliğe ilişkin ayrıntıyı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ASANSÖR SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 07.09.2007

    

25 Ağustos 2007 tarihinde gerçekleştirilen Asansör Sempozyumu I. Düzenleme Kurul Toplantısının ardından ilk Yürütme Kurulu Toplantısı MMO İzmir Şubesi’nde yapıldı. Şubemizi temsilen Ertan BEYAZIT ve Barış AYDIN ile MMO İzmir Şubesini temsilen Turgay ŞİRVAN, Berkay ERİŞ, Zafer Güneş ve Amaç SARIGÜLÜ katıldı. Toplantıda ilk olarak düzenleme kurulu toplantısının genel bir değerlendirmesi yapılıp sonrasında diğer gündem maddelerine geçildi. Sempozyuma ait broşür ve afiş çalışmaları değerlendirildi. Sempozyuma ilişkin web sayfasının hazırlanması, Danışmanlar Kuruluna ilişkin isim önerileri, şu ana kadar gönderilen bildiriler hakkında görüş alışverişinde bulunularak Ekim ayı içinde İzmir’deki asansör ve yürüyen merdiven sektörü ile Sempozyum hakkında toplantı düzenlenmesine karar verildi.

ASANSÖR SEMPOZYUMU 2008 DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 29.08.2007

    

Şubemiz ve Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesince ortaklaşa düzenlenecek olan Asansör Sempozyumu 2008’in ilk düzenleme kurulu toplantısı 25 Ağustos 2007 Cumartesi günü Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesinde gerçekleştirildi. Düzenleme kurul toplantısına Odamızı temsilen, Adana, Bursa, Denizli, Diyarbakır, İstanbul Şubeleri ile Şubemiz düzenleme kurul üyeleri katıldı. Makina Mühendisleri Odasını temsilen, Merkez ile birlikte Bursa, Ankara, İstanbul, Edirne İzmir Şubeleri düzenleme kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda açılış konuşması Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÖZSAKARYA’nın yapmasının ardından toplantı gündemine geçildi. İlk gündem maddesi olan sempozyum hakkında bilgilendirme yapılarak önceki çalışmalar hakkında bilgi verildi. Daha sonra diğer gündem maddelerine geçilerek sempozyumun amacı, bildiri konuları, sempozyum organları (yürütme, danışmanlar kurulu ve destekleyen kuruluşlar) çalışma takvimi, tahmini bütçe, danışma ve düzenleme kurul toplantı takvimleri hakkında katılımcıların görüşleri alındı. Toplantı, son gündem maddesi olan dilek ve önerilerin ardından sona erdi.

 


EMO, MMO VE ESM UYARDI: ENERJİ ZAMLARINI YENİLERİ İZLEYECEK

02.07.2021
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ İLE GDZ ELEKTRİK ORTAK TOPLANTISI

376. SAYI : YANGIN VE DEPREM SEMPOZYUMU

MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE İŞLETME SORUMLULUĞU TOPLANTISI

BARIŞA BİR ŞANS VERİN!
1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!...


İZMİR`İN KURTULUŞUNUN 99. YILI KUTLU OLSUN

EMO, TEİAŞ ÖZELLEŞTİRİLMESİNİ YARGIYA TAŞIDI

AYDIN’DA SMM ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.